Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  martinjasen
  20. júl 2015    Čítané 0x

  Ambasádorka O2 oddnes na Koníku

  S radosťou vám chcem predstaviť novú ambasádorku, tentokrát pre spoločnosť O2 Slovakia.

  O2 určite poznáte. Je to jeden z mobilných operátorov na Slovensku. Cieľom O2 je prinášať férové ponuky bez chytákov písaných malými písmenkami. Novinkami mení mobilný trh na Slovensku.
  Prostredníctvom Ambasádorky sa vám chce priblížiť, aktívne sa s vami rozprávať a prinášať zaujímavosti zo sveta mobilných technológií.

  Ambasádorkou O2 je Livia

  Livia je mamičkou s úžasným zmyslom pre humor a veselým duchom. Stretnúť ju, to je vždy dobrá zábava. Som presvedčený, že bude skvelou Ambasádorkou pre O2 🙂

  Livia vám chce aj vďaka svojmu humoru prezentovať O2 svojím vlastným spôsobom, prinesie vám zaujímavé novinky z mobilného sveta, súťaže a zábavu v skupine O2 Férový svet.

  Pravidelne vám predstaví mamičky z Modrého koníka, s ktorými bude robiť rozhovory, aby sme sa tu lepšie spoznávali 🙂

  Livia, teším sa s tebou a prajem ti veľa príjemných chvíľ v úlohe Ambasádorky O2 na Modrom koníku.

  V našom modrokoníkovskom mestečku vítam aj spoločnosť O2 Slovakia, nech sa jej tu páči.

  Krásny letný deň všetkým,

  Martin

  martinjasen
  22. jún 2015    Čítané 0x

  Delta Medical na Modrom koníku

  Kruh našich Ambasádoriek sa rozrastá a dnes vám rád predstavím ďalšiu.

  Spoločnosť Delta Medical prináša na trh produkty založené na čisto prírodných látkach s cieľom prispieť k nášmu plnohodnotnému a aktívnemu životu. Chce ponúknuť prírodnú alternatívu k súčasnej dominantnej "syntetickej medicíny".
  Aktuálny sortiment produktov zahŕňa Colostrum pre podporu imunity, REPAR.IT H4, ktorý napomáha pri problémoch s hemoroidmi a VIMANG® na kožné problémy.

  Tieto, ale aj nové produkty, vám predstaví Ambasádorka Delta Medical v najbližších týždňoch a mesiacoch.

  Ambasádorkou Delta Medical je Danka

  Danka, milá mamička malého Alexeja. Má silný vzťah k prírode a alternatívnej medicíne. Dôvera v tradičné prírodné suroviny rozhodla, že sa stala Ambasádorkou Delta Medical. Oddnes vám bude pravidelne prinášať informácie o spoločnosti Delta Medical a ich produktoch a samozrejme zdieľať svoje presvedčenie, že príroda lieči najlepšie 🙂

  Danka vás pozýva do diskusií, do svojej novej skupiny DELTA MEDICAL - zdravie z prírody a do budúcich súťaží, aby sme sa spoločne zabavili.

  Pozývam vás na blog @minuskad

  Danka, s radosťou ťa vítam medzi Ambasádorkami, úprimne ti prajem, nech ťa to napĺňa 🙂
  V Modrokoníkovskom mestečku vítam spoločnosť Delta Medical.

  Slnečný pondelok prajem všetkým,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:
  Ambasádorka na Modrom koníku
  Delta Medical hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  18. jún 2015    Čítané 0x

  Ukončenie projektu Ambasádorky Humana

  Dnes sa chcem venovať téme ukončenia projektu Ambasádorky Humana a pri tej príležitosti viac vysvetliť aj túto možno nie potešujúcu tému o ukončovaní projektov Ambasádoriek. Patrí to však k životu.

  Každý projekt Ambasádorky sa vopred dohodne s firmou na určité obdobie, v prípade Ambasádorky Humana to bolo na 5 mesiacov. Tento čas sa naplnil, aj keď nám zostáva ešte nejaký ten deň 🙂
  To, čo sa vám za tie mesiace snažila spoločnosť Humana prostredníctvom Barborky povedať, sa snáď podarilo. Predstavila vám jednotlivé produkty, čo-to prezradila o spoločnosti, o zákulisí výroby a aj to, na čom im záleží a predstavila novú mobilnú aplikáciu, cez ktorú si môžete mlieko jednoduchšie objednať.

  Barborke sa blíži aj termín pôrodu, v podstate termín predpokladaného ukončenia projektu bol aj termínom pôrodu 🙂 Aj z tohto osobného hľadiska chceme projekt ukočiť skôr. Ono sa to nezdá, ale byť Ambasádorkou nesie so sebou aj kopec záväzkov a v jej prípade by už mala aktívne oddychovať.

  Oddnes sa Barborka stáva znovu mamičkou na Modrom koníku, bez svojich Ambasádorských povinností. Ešte ju však výnimočne môžete osloviť, ak niečo potrebujete v súvislosti s Humanou, určite im vašu správu odkáže. Skupinu, ktorú viedla, si chce ponechať a s členmi sa dohodnúť na jej vlastnom budúcom živote.

  Za mňa osobne chcem Barborke veľmi veľmi poďakovať. Dokázala, že tento projekt má zmysel v momentoch, keď som o tom aj ja pochyboval. Nechávam si ju medzi ambasádorkami ako veterána, ktorý môže novým Ambasádorkam poradiť a pomôcť. Ak sa v budúcnosti objaví nový projekt na koníku, rád ju v ňom uvidím 🙂

  Barborka, úprimne ti ďakujem.

  Ďakujem aj spoločnosti Humana, že išla do tohto projektu, aj keď veľa vecí nebolo jasných a dotiahnutých do konca. Aj vďaka vám tento projekt považujem za úspešný. Myslím, že veľa mamičiek sa dozvedelo o Humane a verím, že vás to teší.

  Ďakujem vám.

  Toto je prvé ukončenie projektu Ambasádorky konkrétnej značky. Pri tej príležitosti sme začali rozmýšľať, ako by sa mali aj iné projekty ukončovať, aby to bolo správne pochopené a odkomunikované.
  S Ambasádorkami sme o tom diskutovali a budúce ukončenia chceme robiť takto. Cítime, že to treba oznámiť skôr, snáď nám dnešný náhly oznam prepáčite. Nabudúce to dáme vedieť aspoň mesiac dopredu. Ja to zo strany Modrého koníka vždy oznámim oficiálne a Ambasádorka sa so svojou pozíciou rozlúči zas viac ľudsky. Ak spoločnosť bude súhlasiť, Ambasádorka bude môcť moderovať svoju skupinu aj po ukončení projektu, stiahneme logo a značku z názvu, aby to bolo v súlade so slušnosťou. Vychádzam z toho, že ak Ambasádorka začína oficiálnym predstavením, malo by byť aj oficiálne ukončenie. Verím, že s tým súhlasíte.

  Ďakujem vám všetkým a špeciálne Barborke a Humane.

  Martin Ďurina
  Modrýkoník Team

  martinjasen
  1. jún 2015    Čítané 0x

  Ambasádorka značky Tatrakon dnes začína

  Dnes mám znovu v pláne jednej mamičke z Modrého koníka spestriť život a odštartovať jej ambasádorovanie 🙂

  Podtatranská spoločnosť z Popradu Tatrakon má veľký záujem byť v kontakte s mamičkami na Modrom koníku a rozhodli sa, že si u nás nájdu svoju vernú zákazníčku. Viac ako 80 z vás sa uchádzalo o post Ambasádorky Tatrakonu a jednu z nich vám teraz predstavím.

  Na úvod pár slov o spoločnosti Tatrakon. Tradičná slovenská konzerváreň, ktorá na potravinárskom trhu dominuje v oblasti mäsových nátierok, cestovných občerstvení a konzervovaných hotových jedál. Sympatická je, že má veľkú chuť byť aj modernou, čo sa prejavuje v nových technológiách a koncentrovaním sa na kvalitu. Získali mnohé ocenenia kvality a certifikáty, hlavne pre produkty rady Natur, ktoré sú bez konzervačných látok a majú byť toho dôkazom. Aj o tom sa s vami chcú podeliť 🙂

  Ambasádorkou Tatrakonu je Janka

  Janka na mňa pôsobí ako životom skúsená žena, vyrovnaná, ktorá miluje svoju rodinu a venuje jej to najlepšie zo seba. Jej vnútorný pokoj cítiť veľmi výrazne. Je zjavné, že kuchyňa je jej obľúbená miestnosť a kreativita v príprave jedál jej skutočne nechýba.

  Vďaka Janke sa budete môcť viac pozrieť do zákulisia spoločnosti Tatrakon, len pred pár dňami absolvovala jej prehliadku, zoznámi vás s produktami a ako z nich kreatívne vykúzliť pochúťky.

  Ako moja kolegyňa vás zahrnie inšpiráciou, inšpiráciou a srdiečkami 🙂

  Pozývam vás na fotoblog @jajkakk

  Janka, vítam ťa medzi Ambasádorkami a prajem ti, aby sa ti to páčilo 🙂 Spoločnosť Tatrakon tiež vítam v našom Modrokoníkovskom meste.

  Krásny podtatranský deň,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Tatrakon hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  25. máj 2015    Čítané 0x

  Dnes prichádza na koníka Ambasádorka Schill Dental Clinic

  Som rád, že vám dnes môžem predstaviť novú Ambasádorku. Ambasádorka dentálnej kliniky Schill bude oddnes na našom koníku.

  MUDr. Alexander Schill založil kliniku, lebo chcel ponúkať pacientom starostlivosť o zuby, ktorú by aj on chcel dostávať. V klinike Schill považujú dôsledný a transparentný prístup k pacientom za samozrejmosť, a nezabudli ani na to, že by sa mal pacient cítiť príjemne aj v čakárni. Ambasádorka Schill Dental Clinic na Modrom koníku sa bude venovať všetkým otázkam, mýtom a strachom spojeným s návštevou u zubného lekára.

  Ambasádorkou Schill Dental Clinic je Kristína

  Kristína je veľmi aktívna mamička, ktorá vie kam ide a prečo tam ide. Má k materstvu a životu veľmi pozitívny prístup a srší z nej chuť pomáhať, rozumieť, debatovať.

  Po prvom stretnutí v klinike sa už dohodla na druhom a verím, že pomôže odbúrať mýty o zubároch. V konečnom dôsledku vám ukáže, že ísť do Schill Dental Clinic nie je vôbec hrôzostrašný zážitok a že návšteva u zubára môže byť nakoniec i spojená s príjemnými pocitmi.

  Určite budete mať na ňu veľa otázok. Možno budete na začiatku neveriacky čítať, ako Schillovci pristupujú k svojej práci, ale rýchlo pochopíte, že nie je iba jeden druh zubárov.

  Pozývam vás na blog @tinka_14

  Kristína, tešíme sa, že si sa stala Ambasádorkou a pridala sa do nášho tímu.

  V Modrokoníkovskom meste vítam ďalšiu spoločnosť, Schill Dental Clinic. Skupinu venovaná klinike Schill je: Schill - starostlivosť o zuby.

  Krásny zvyšok dňa vám prajem,

  Vivi a Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Schill Dental Clinic hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  20. máj 2015    Čítané 0x

  Ako sa stať Ambasádorkou na Modrom koníku

  Chcem vám pomôcť stať sa Ambasádorkami na Modrom koníku, ak o to skutočne stojíte. Vysvetlím vám ako prebieha konkurz na Ambasádorku, čo sa zvažuje a ako sa na to pripraviť.

  Podstatou Ambasádorky je, že je to aktívna mamička na Modrom koníku a veľký fanúšik značky, ktorú prezentuje. Toto sú základné predpoklady, aby ste sa stali Ambasádorkou.

  Za aktívnu mamičku považujeme takú, ktorá pravidelne navštevuje stránku a prispieva do svojho blogu. Ideálne ak navštevuje stránku denne, ale keď si sem-tam dá pauzu, nič sa nedeje 🙂 Hodnotí sa aktivita v blogu, keďže toto bude hlavný komunikačný kanál Ambasádorky. Aktivita vo fóre a v bazári má v tomto prípade menšiu váhu.

  Aktivita v blogu sa časom vždy prejaví na počte lajkov na blogu a počte priateľov. Tento ukazovateľ sledujeme, lebo to odzrkadľuje dôveryhodnosť (vo význame, že identita nie je anonymná) mamičky. Používateľ, ktorý ešte nič nezverejnil, nemá fotoportrét ani žiadnych priateľov, tak je z pohľadu ostatných anonymný. Mamička, ktorá sa chce stať Ambasádorkou má mať na koníku vlastnú identitu, svoju tvár a históriu. Iné mamičky ju poznajú a dôveruju jej.
  Je prirodzené, že mnohé z tých, ktoré majú prázdny blog, môžu byť vynikajúce Ambasádorky, len musia začať otvorene komunikovať a prejaviť sa. Táto práca je založená na transparentnosti, nemôže to byť anonymné, mamička musí byť skutočná.
  Ak ste doteraz neboli aktívne a chcete byť Ambasádorkou, začnite už dnes písať do blogu, čo vás zaujíma, zdieľajte, ak narazíte na niečo výnimočné, pýtajte sa ostatných, ak máte otázky, pochváľte sa, čo ste vytvorili. Ukážete tým, kto ste, a zároveň dáte najavo dôveru ostatným. Osobne si myslím, že to stojí za to, zažiť to a rozprávať sa s ostatnými. Ak sa bojíte o súkromie, ujasnite si hranicu, čo chcete ukázať svetu a čo má zostať doma. Ľudia to budú rešpektovať. Ak to mám zhodnotiť v číslach, tak keď má niekto okolo 50 lajkov na fotoblogu alebo 30 priateľov, je zjavné, že je v sieti vzťahov mamičiek na koníku a vypovedá to o jej identite.

  Počet lajkov a priateľov však nie je prvoradý, predovšetkým hľadáme konkrétnu fanušíčku značky, ktorá má z vlastného presvedčenia pozitívny vzťah k spoločnosti, ktorú bude prezentovať. Firma, ktorá má záujem o ambasádorku, nám povie svoje očakávania, ako si svoju ambasádorku predstavujú, ako by sa mala prezentovať. Ich očakávania sa vám vždy snažím opísať v texte konkurzu.
  Zvyčajne chce firma svoju spokojnú zákazníčku. Ak teda nemáte skúsenosť s danou značkou, počkajte na iný konkurz 🙂 Ak by zvažovali aj mamičku, ktorá doteraz nemá osobnú skúsenosť s ich produktami, určite to spomeniem v konkurze.

  O tom, či sa skutočne hodíte na pozíciu Ambasádorky, musíte spoločnosť presvedčiť práve vy. V konkurze je vždy jedna otvorená otázka, v ktorej to máte dať najavo. Tu nie je miesto na stručnosť, ale na kreativitu. Je prirodzené, že ak niekomu na niečom záleží, tak si dá záležať 🙂 a svoju šancu využije naplno. A tak sa to ukazuje aj tu, nevyberáme na základe životopisu, ale na základe úsilia, ktoré vložíte do odpovede: "Prečo práve ja by som mala byť ambasádorkou." 🙂

  Keď cítime, že niekto skutočne priahne po tom byť ambasádorkou, tak si overíme aktivitu na koníku a mamičku s radosťou odporúčime spoločnosti. Zvyčajne odporúčame 3-6 mamičiek. Ďalší výber je už iba na spoločnosti, my iba asistujeme, ak niečo potrebujú (vypýtame si kontakty, posielame dodatočné úlohy...).

  Zhrnutie odporúčaní 🙂

  • aktívne sa zapájajte do života na Modrom koníku
  • nehanbite sa ukázať svoju tvár
  • reagujte iba na konkurzy značiek, ktoré máte skutočne radi, dôverujete jej a vždy a každému by ste ju aj odporúčili
  • nepíšte, čo si myslíte, že by ste mali napísať, píšte tak, nech je cítiť, že o to skutočne stojíte
  • pozorne si čítajte text konkurzu, nie je tam veľa, ale práve to, čo tam je, je dôležité 🙂
  • nebojte sa, čakajú vás skvelí ľudia, s ktorými budete spolupracovať 🙂

  Mojím cieľom je zamestnať čo najviac mamičiek na Modrom koníku a mnohým z vás sa to určite podarí 🙂 Teším sa na vás. Ak máte nápady a postehy, ako to urobiť ešte lepšie, píšte mi. Ak sa v niečom mýlim, upozornite ma na to. Ďakujem vám všetkým.

  Ďakujem, Martin

  martinjasen
  19. máj 2015    Čítané 0x

  O2 hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Dnes začína ďalší skvelý projekt ambasádorky, zbystrite pozornosť, otváram konkuz na Ambasádorku značky O2.

  O2 je na Slovensku najrýchlejšie rastúcim mobilným operátorom. Od začiatku svojho pôsobenia prináša revolučné riešenia, otvorenú komunikáciu, žiadne skryté poplatky alebo chytáky malými písmenkami a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. 6x za sebou získal titul Operátor roka v nezávislej zákazníckej ankete. V roku 2014 bol vyhlásený zamestnávateľom roka v nezávislej ankete spoločnosti Aon Hewitt.
  Mám pocit, že O2 má na koníku veľa svojich priaznicov, ktorí by sa radi stali ich ambasádorkou.

  Ambasádorkou pre O2...

  ...je mamička, ktorá sa rada zhovára, aktívne sa zaujíma o iných a je priateľská a otvorená novým výzvam. Rada sa delí o skúsenosti a zážitky zo svojho života. Má vrelý vzťah k moderným technológiám a aktívne ich používa. Má cit pre šetrenie a míňa s rozumom 🙂

  Ambasádorka pre O2 bude mať svoje poslanie na Modrom koníku, a to také, aby sa ľudia spoznávali a mali k sebe bližšie. Bude s vami robiť rozhovory, ktorými ostatným priblíži vaše životné príbehy. Je toľko krásnych príbehov mamičiek na koníku, ktoré môžu pomôcť, inšpirovať a povzbudiť iných.
  Súčasťou konkurzu je vybrať jednu mamičku z Modrého koníka a urobiť s ňou rozhovor. 🙂

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Veľa zábavy, nových priateľov, aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život vlastným smerom 🙂 Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Počas doby, kým budeš ambasádorka, ťa mesačne poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyber si jednu mamičku na Modrom koníku urob s ňou rozhovor, ktorý zverejni v článku vo svojom blogu. Následne vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku.
  Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z O2 v priebehu júna, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je Júl 2015.

  "Sľubujem len to, čo som schopný dodržať." O2

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  4. máj 2015    Čítané 0x

  Ambasádorka značky Samsung oddnes na koníku

  Aj dnes mám svoju tradičnú a milú povinnosť predstaviť vám novú Ambasádorku na Modrom koníku. Tentokrát pre značku Samsung.

  Veľká a úspešná, to v preklade do slovenčiny znamená Samsung. Myslím, že sa im to aj darí naplniť. Spoločnosť, ktorá je v 72 krajinách sveta a má cez 200-tisíc zamestnancov. Za svoj cieľ považujú inšpirovať svet a prinášať budúcnosť.
  Samsung sa venuje predovšetkým výrobe elektroniky. Ambasádorka Samsungu na Modrom koníku sa bude venovať bielej technike a začneme s práčkami Samsung.

  Ambasádorkou Samsungu je Barborka

  Barborka je veľmi komunikatívna mamička so zmyslom pre humor a s príbehom v srdci. Prezradím na ňu, že predčasom sa vrátila späť do práce, ale po krátkom čase sa rozhodla vrátiť domov k dieťaťu. Vážim si jej rozhodnutie a som rád, že sa stala ambasádorkou a bude môcť aspoň takto pracovať.

  Zo školenia s Tomášom zo Samsungu je vyzbrojená informáciami o praní, ktoré z nás na koníku urobia expertov na pranie. Ja som už čo-to pochytil 🙂 Neskôr nás čakajú chladničky.

  Verím, že svoj zmysel pre humor a príbehy bude šíriť na Modrom koníku aj naďalej.

  Pozývam vás na fotoblog @vivian27

  Barborka, teším sa, že si sa stala Ambasádorkou a pridala sa do môjho teamu. Verím, že Ti táto práca bude prinášať radosť. V Modrokoníkovskom meste vítam ďalšiu spoločnosť, Samsung.

  Krásny májový deň,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Samsung hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  27. apr 2015    Čítané 0x

  Mall.sk hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Ak patríte medzi internetové shopaholičky, mám tu pre vás skvelú možnosť ako spojiť príjemné s užitočným 🙂 Otváram konkurz na Ambasádorku Mall.sk

  Po nákupnej galérii sa dá prechádzať aj virtuálne a práve Mall.sk je najväčšia na Slovenskom internete. Majú vždy po ruke viac ako 100 000 druhov tovaru a ste vždy prvý v rade 🙂
  "Objednané považujte za doručené," to je heslo tejto spoločnosti. Aj keď je to internetový obchod, sú to ľudia, ktorí vaše prianie pripravia, zabalia, odošlú a doručia. Práve oni sa k vám prostredníctvom Ambasádorky chcú priblížiť.

  Ambasádorka pre Mall.sk

  Hľadá sa skutočná internetová shopaholička, ktorá má Mall.sk v malíčku a pozná aj ich každú chybičku. Nakupovanie je pre ňu vedná disciplína a svoje skúsenosti a nadšenie bude rada zdieľať na Modrom koníku. Ak ti intuícia navráva, že píšem o tebe, tak vezmi odvahu do hrsti a zapoj sa do konkurzu.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Veľa zábavy, nových priateľov, aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život vlastným smerom 🙂 Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Počas doby, kým budeš Ambasádorka, ťa mesačne poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz práve začína 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Mall.sk v priebehu mája, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je Jún 2015.

  "Objednané považujte za doručené" Mall.sk

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  16. apr 2015    Čítané 0x

  Predstavujem vám ambasádorku Linoly

  Dneškom sa do teamu ambasádoriek oficiálne pridá ďalšia, a to pre značku Linola. Je to v poradí už siedma ambasádorka 🙂

  Linola je značka, ktorá má svoju tradíciu a v oblasti kozmetiky pre suchú a atopickú pleť patrí určite k špičke. Receptúry sa v Linole nemenia, desaťročia sa používa jedna, overená tisíckami spokojných zákazníčok. Ich sortiment je prispôsobený predovšetkým potrebám detí, ale aj zvyšok rodiny určite v tejto kozmetike nájde obľúbenie.

  So značkou Linola som v minulosti už viackrát pripravoval kampaň a vždy to bola príjemmá spolupráca. Spoločnosť Medac, ktorá Linolu zastupuje, si skutočne dáva záležať a stará sa o svojich zákazníkov. Veľmi ma potešilo, že sa rozhodli pre Ambasádorku a že vám ju môžem dnes predstaviť.

  Ambasádorkou Linoly je Sima

  Sima prišla na spoločné stretnutie s 5-týždňovým Lukáškom. Znovu som si mohol pritúliť takéto maličké bábätko na hruď 🙂 Ach... Sima je milý človek, "full-time" mamička a verný fanúšik Linoly. S Pavlínou z Medacu si perfektne rozumeli.

  Netušil som, čo všetko je dôležité pri kúpaní deti a aká veda sa skrýva za pleťou a starostlivosťou o ňu. Teraz tuším a poviem vám, určite má zmysel sa v tom trošku vzdelať. Sima vám k tomu určite rada pomôže 🙂

  Šíriť radosť a úsmev na koníku je tiež prácou Ambasádorky a to prirodzené potešenie zo života, ktoré cítiť zo Simi verím, že aj vás naladí na tú správnu náladu.

  Pozývam vás na fotoblog @minimidimaxi

  Sima, srdečne ťa vítam v teame ambasádoriek, si ďalší diamant v tomto projekte 🙂 Nech aj táto práca skrášľuje tvoj život. Modrokoníkovské mestečko víta aj Linolu a verím, že si tu nájde svoje miesto.

  Krásny slnečný deň,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Linola hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  26. mar 2015    Čítané 0x

  RIO FRESH je doma aj na koníku

  S každou novou ambasádorkou sa nám rozrastá počet značiek, ktoré stoja o to sa s vami rozprávať, byť vám bližšie a počúvať vás. Oddnes máte možnosť byť v priamom kontakte aj so značkou RIO FRESH.

  Počúvať majiteľa tejto úspešnej slovenskej firmy je zážitok. Tak silno cítiť, že jeho túžbou je vytvoriť niečo výnimočné, dovolím si povedať najlepšie na trhu. Práve šťavy RIO FRESH sú výsledkom tohto jeho snaženia a je na svoje produkty veľmi hrdý. Včera som doslat od neho mail, v ktorom písal o úspechu z Londýna, kde jeden z produktov RIO FRESH bol vyhlásený medzi najzaujímavejšie novinky výstavy, a to v neuveriteľnej konkurencii 1355 vystavovateľov z celého sveta. Som rád, že aj slovenské firmy ponúkajú kvalitné produkty na svetovej úrovni. O to väčšiu mám radosť, že chcú byť doma aj na našom koníku a mať tu svoju ambasádorku.

  Ambasádorkou RIO FRESH je Zuzka

  Keď som sa osobne stretol so Zuzkou, hneď som vedel, že je to ten správny človek na Ambasádorku pre RIO FRESH. Plná života, srší optimizmom, nápadmi a stále s úsmevom na perách. Takto nejak na mňa pôsobí aj značka RIO FRESH.

  V tomto duchu bude aj jej pôsobenie. Nadšenci ovocných a zeleninových štiav, čoskoro pre vás Zuzka otvorí skupinu a pripravte sa aj na pravidelný detox 🙂 Každý týždeň bude venovaný jednému ovociu alebo zelenine, o ktorej sa dozviete to, čo ste možno ani netušili.

  Zuzka sa vás bude snažiť nakaziť svojím optimizmom, rozprávať sa s vami a povzbudzovať vás. Súťaže a fotošou na voľné chvíle a zábavu sú pripravené 🙂

  O všetkom sa dozviete v Zuzkinom fotoblogu @zumik27

  Zuzka, s úsmevom ťa vítam v tíme Modrokoníkovských ambasádoriek a prajem ti, nech ťa táto práca baví a napĺňa.
  Značku RIO FRESH vítam u nás a prajem jej, aby na koníku našla svoje miesto medzi nami.

  Krásny jarný deň všetkým,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  RIO FRESH hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  24. mar 2015    Čítané 0x

  Schill hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Vyzerá to tak, že čoskoro bude na Modrom koníku Ambasádorka, ktorá sa bude venovať zúbkom 🙂

  Schill Dental Clinic je zubná klinika s dlhoročnou tradíciou. Podľa nezávislého výskumu agentúry AKO - Zubári v Bratislave je jednotkou v technologickom vybavení, v počte lekárov, majú pohotovosť aj na Štedrý večer a vo svojej kategórii kvality sú aj cenovo prijateľnejší. Profesionalita lekára v Schille sa prejavuje v jeho pracovitosti, odbornosti, precíznosti, slušnosti a empatii k pacientom. To, aby to bolo bez bolesti, sa tu berie veľmi vážne.
  Novinkou kliniky Schill je sústrediť sa aj na detského pacienta.

  Ambasádorka pre kliniku Schill...

  ...je jej spokojná dlhoročná zákazníčka, ktorá hore-spomenuté prednosti kliniky Schill vie potvrdiť z vlastnej skúsenosti. Ideálne mamička, ktorá sa aktívne zaujíma o starostlivosť zúbkov svojich detí a rada poradí ostatným.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Veľa zábavy, rozhovorov, nových kolegov, aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život smerom, ktorým budeš chcieť. Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Počas doby, kým budeš ambasádorka, ťa mesačne poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Schill Dental Clinik v priebehu aprila, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je máj 2015.

  "Neskrývaj úsmev" Schill Dental Clinic

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  19. mar 2015    Čítané 0x

  Delta Medical hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Spoločnosť Delta Medical hľadá svojú spokojnú zákazníčku, ktorá našla riešenie na svoje zdravotné problémy v jednom z produktov DELTA COLOSTRUM, REPAR.IT, alebo VIMANG®.

  Delta Medical je firma, ktorá chce prispieť k lepšiemu zdraviu ľudí využitím prírodných látok, ktoré nám boli vždy k dispozícii z prírody. Chce meniť postoj k alternatívnej liečbe vzdelávaním lekárov, ako aj širokej verejnosti. Chce byť alternatívou k "syntetickej medicíne".
  Ponúka prírodné riešenie pri problémoch s imunitou, hemoroidmi a kožnými problémami. Kvalita ich produktov je v šetrnom zaobchádzaní so surovinami, aby si zachovali jedinečnú prírodnú silu a vysokú účinnosť pri liečbe.

  Ambasádorka pre Delta Medical je...

  ...je osobnosť, ktorá drží svoj život vo vlastných rukách, má rada ľudí a chuť pomáhať. Jej rozhodnutia sú racionálne a vie ich argumentovať. Nepresvedčia iných o svojej pravde, poukazuje na dôležité veci a na dôsledky rozhodnutia.
  Zaujíma sa o prírodné a alternatívne spôsoby liečby ochorení. Zdravá a vyvážená výživa pre celú rodinu je každodenná samozrejmosť 🙂 Výhodou je ak má pracovné skúsenosti v oblasti zdravotníctva.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Veľa zábavy, rozhovorov, nových kolegov, aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život smerom, ktorým budeš chcieť. Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Počas doby, kým budeš ambasádorka, ťa mesačne poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Delta Medical v priebehu marca, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je apríl 2015.

  "Na budúcnosti nám záleží" Delta Medical

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  12. mar 2015    Čítané 0x

  Ketodiet má ambasádorku v Modrokoníkovskom meste

  Milé mamičky, pomaly už začína byť tradíciou predstavovanie nových ambasádoriek na Modrom koníku. Dnes vám predstavím ambasádorku značky Ketodiet.

  Ketodiet je o chudnutí prostredníctvom proteínovej diéty. Jej zakladateľ hlavný diétcoach vytvára recepty jedál, ktorými môžete nahradiť svoj jedálniček a rýchlo schudnúť. Detaily, ako to funguje, vám vysvetlí v najbližších dňoch a mesiacoch nová ambasádorka 🙂
  Čo ma však zaujalo pri Ketodiet je, že ak máte ťažký moment a stojíte nad kúskom dezertu, môžete zavolať na ich infolinku, kde vás povzbudia a poradia vám. Lebo diéta nie je len o jedle, ale aj psychológii. Odhodlanie a trpezlivosť sú rovnako dôležité ako jedlo a cvičenie.

  Ambasádorkou značky Ketodiet je Katka

  Mamička krásnej Evičky @kapokapo je veľmi pozitívny človek. Cítiť z nej to odhodlanie 🙂 S proteínovou diétou má dobrú skúsenosť. Podstatu diéty si vyskúšala sama na sebe a s výsledkami sa vám určíte pochváli 🙂

  Ako Ambasádorka vám predstaví proteínovú diétu, čo jesť, čo nejesť, na čo dávať pozor, ako sa tešiť zo zhodených kíl 🙂 Chce vás vo svojom úsilí schudnúť povzbudzovať a motivovať, jednoducho povedať vám, aby ste si dôverovali.

  Spolu s Ketodiet má pre vás pripravených mnoho veľmi motivačných súťaží, nechcem prezrádzať, ale bude to veľkéééé 🙂

  Pozývam vás na Katkin fotoblog @kapokapo, oddnes Ambasádorky značky Ketodiet.

  Katka, vitaj v našej rozrástajúcej rodine ambasádoriek, kde spájame príjemné s príjemným 🙂
  Taktiež vítam značku Ketodiet v našom Modrokoníkovskom meste.

  Nech sa všetci cítite krásni,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Ketodiet hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  11. mar 2015    Čítané 0x

  Tatrakon hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Znovu hľadáme spokojnú zákazníčku, tentokrát pre slovenskú firmu z Popradu - Tatrakon.

  Tatrakon je skutočne tradičná slovenská firma. Kto by nepoznal ich nátierky Majka, Pali a omáčku na špagety Morca-della.
  Na Modrého koníka prichádza s cieľom priblížiť sa svojím zákazníkom a prostredníctvom Ambasádorky sa s vami rozprávať aj počúvať vaše názory.
  Pre Tatrakon je kvalita produktov na prvom mieste, o čom svedči aj pravidelne ocenenia národná Značka kvality SK. Mimochodom, Tatrakon bol víťazom súťaže Zamestnávateľ ústretový k rodine 2005 za rovnosť príležitosti žien a mužov.

  Ambasádorka Tatrakon...

  ...má byť mamička, rodinný typ, ktorá pozná a má rada produkty Tatrakon. Vie z nich kreatívne ukuchtiť niečo dobré na rodinný stôl, ako aj oslavy a rôzne akcie. Pripravuje z nich chutné desiaty pre svoje deti ako aj pochúťky na výlety do prírody.
  Ambasádorka Tatrakon má mať prehľad o prídavných látkach do potravím a e-čkách.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Veľa zábavy, rozhovorov, nových kolegov, aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život smerom, ktorým budeš chcieť. Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Počas doby, kým budeš ambasádorka, ťa mesačne poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Tatrakon v priebehu marca, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je apríla 2015.

  "Chutné, rýchle a zábavné"

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  9. mar 2015    Čítané 0x

  Jamieson má ambasádorku v Modrokoníkovskom meste

  Milé mamičky, dnes mám znovu milú povinnosť vám predstaviť novú ambasádorku, tentokrát pre značku Jamieson.

  Konkurz, výber aj príprava ambasádorky prebiehali hladko a bolo radosťou spolupracovať s ľuďmi spoza značky Jamieson. Značka Jamieson je o vitamínoch, doplnkoch stravy, zdravom životnom štýle... Je však aj o úcte k sebe, aby sme spoznávali vlastné telo, starali sa oň, dávali mu to najlepšie s cieľom žiť zdravý a radostný život.
  Firma Jamieson bola založená v roku 1922 – viac než 90 rokov je nositeľom tradícií a jej poslaním je prinášať najvyššiu farmaceutickú kvalitu a ponúkať preventívne riešenia pre všetkých členov rodiny.

  Ambasádorkou značky Jamieson je Katka

  Katka je mamičkou Katarínky a Miška. Rodina je základom jej života, no tiež je to žena s túžbou v srdci a ambíciami. Bolo tak veľmi cítiť, ako sa teší tejto výzve byť ambasádorkou a zároveň má veľký rešpekt a zodpovednosť. Pri nej som pocítil, že stať sa ambasádorkou môže priniesť skutočne niečo nové do vášho života 🙂

  Ako ambasádorka Jamieson si Katka dáva za cieľ prinášať vám informácie o zdraví - od toho, čo je to vitamín C, až po jednoduché cviky, ktoré vás osviežia pri každodennej práci. Sortiment značky Jamieson je veľmi široký, ale Katka ho už ma v malíčku a rada o ňom porozpráva 🙂

  Katka sa chystá zábavnými súťažami sprístupňovať nielen produktové informácie, ale aj ponúkať rady ako budovať zdravé jadro rodiny 🙂 Určite sa máte na čo tešiť 🙂

  O všetko sa samozrejme dozviete v Katkinom fotoblogu @katarinka26

  Katka, som rád, že som ťa spoznal a prajem Ti, aby si cez prácu ambasádorky nášla ďalší kúsok samého seba. Značku Jamieson vítam v našom Modrokoníkovskom meste.

  Úžasný deň vám prajem,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:
  Ambasádorka na Modrom koníku
  Jamieson hlada Ambasadorku na Modrom koniku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  5. mar 2015    Čítané 0x

  Nová ambasádorka sa bude starať o značku Rajo

  Napriek tomu, že výber ambasádorky pre značku Rajo bol dlhý, dnes je ten deň, kedy vám ju konečne predstavím 🙂

  V Rajo som bol na stretnutí niekoľkokrát, vždy u nich vládne dobrá nálada. Oddelenie marketingu má skvelý team a cítiť, že ich to baví a na značke Rajo záleží. Rajo je o mlieku a výrobkoch z neho, majú byť čerstvé, chutné a zdravé. Racionálny jogurt, z čoho je skratka Rajo, je tu už od roku 1991 a na Slovensku má svoju tradíciu. Oddnes začína svoju tradíciu aj na Modrom koníku 🙂

  Ambasádorkou značky Rajo je Janka

  Mamička milučkej Bublinky, fotografka a veľmi milý človek @tinka.binka je oddnes ambasádorkou značky Rajo. Na spoločnom stretnutí v Rajo som mal pocit, že je už členom Rajo Teamu dávno 🙂 Skutočne si sadli.

  Ambasádorka Rajo má byť niekto, kto má rád mlieko, chutí mu a nechýba nikdy na rodinnom stole a to bude aj šíriť. Okrem toho vás prevedie celým sortimentom Rajo výrobkov, prinesie informácie o novinkách či akciách, a to všetko z prvej ruky 🙂
  Bude spájať všetkých, ktorí majú radi mlieko aj značku Rajo v spoločnej skupine.

  Neodmysliteľnou súčasťou práce ambasádorky je tvoriť aj dobrú náladu. To je tá modrokoníkovská časť práce, a tak vás čakajú malé súťaže, fotošou... Nechajte sa prekvapiť, čo vám Janka pripraví.

  O všetkom sa dozviete v Jankinom fotoblogu @tinka.binka

  Janka, srdečne ťa vítam v teame Modrého koníka a nech práca ambasádorky bude pre teba potešením aj výzvou. Značku Rajo vítam v našom Modrokoníkovskom meste.

  Krásný deň všetkým,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Rajo hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka
  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  20. feb 2015    Čítané 0x

  Linola hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Pre všetkých nadšencov kvalitnej kozmetiky Linola otváram konkurz na Ambasádorku.

  Výrobcom značky Linola je nemecká spoločnosť Dr. Wolff. Je to rodinná firma, ktorá svoju prvú Linolu vyvinula v roku 1938 a dodnes ju predáva v nezmenenej receptúre. Orientuje sa na prípravky pre citlivú a suchú pokožku so sklonom k atopickému ekzému.
  Na Slovenskú sa o značku Linola stará spoločnosť MEDAC, tiež rodiná firma, ktorá zdieľa hodnoty materskej firmy Dr. Wolff.

  Pavlína zo spoločnosti MEDAC vám odkazuje: "Chceme šíriť dobré meno produktov Linola medzi tých, ktorí hľadajú, ale stále nenachádzajú ten správny prípravok pri riešení svojich problémov s pokožkou. Zatial sa nám darí a mám veľkú radosť, keď sa napríklad ozve spokojná mamička, že práve v Linole našla ten správny šampón pre svoje dieťatko."

  Hľadáme komunikatívnu mamičku, s darom vcítiť sa do problémov iných. Je nadšená z produktov Linola. Našla v nich riešenie nielen pre seba, ale aj pre svoje dieťa. Najlepšie ak je na základe vlastnej skúsenosti presvedčená o dobrých účinkoch Linoli pri liečbe atopického ekzému.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Predovšetkým veľa zábavy, rozhovorov, nových kolegov, medzi inými aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život smerom, ktorým budeš chcieť.
  Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Kým budeš ambasádorka, mesačne ťa poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Linoli v priebehu februára, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je marec 2015.

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  12. feb 2015    Čítané 0x

  Humana má od dnes svoju ambasádorku

  To, že vám môžem dnes predstaviť druhú ambasádorku na Modrom koníku, je pre mňa ďalšie malé víťazstvo a znamenie, že projekt ambasádoriek ide tým správnym smerom. Ďakujem vám za to!

  Len nedávno sme u nás v koníku mali stretnutie so zástupcom Humany na Slovensku. Bolo príjemné počúvať jeho zážitky z návštevy rodinných fariem v Nemecku, kde sa produkuje mlieko na výrobu Humany. Najviac mi utkvel obraz farmára, ktorý 9 hodín denne dojí svoje kravičky a považuje to za zmysel svojho života 🙂
  Snáď aj takýto prístup k práci má vplyv na to, že Humana má kvalitné produkty. Viac ako 30 mamičiek svoje dobré skúsenosti s Humanou chcelo prezentovať ako ambasádorka tejto značky.

  Humana si vybrala Barborku

  Mladá mamička dvojročnej Elly, zároveň budúca mamička, šťastne vydatá, ktorá rada spieva, @barbs24, od dnes bude ambasádorkou značky Humana. K značke sa dostala po dlhom hľadaní toho správneho umelého mlieka pre svoju dcérku a evidentne práve Humana naplnila jej očakávania. O svojej skúsenosti určite napíše lepšie sama.

  Ako ambasádorka vám bude prinášať informácie o produktoch, novinkách a akciách Humany. Čoskoro vytvoríme aj skupinu pre všetkých, ktorí máte s touto značkou dobrú skúsenosť, vás zaujala, alebo sa chcete porozprávať v príjemnom kruhu mamičiek.

  Aktivitou ambasádorky je aj tvoriť dobrú náladu na koníku, preto pre vás bude prinášať malé súťaže, motivovať do rôznych aktivít, spolu vymyslíme zaujímavú fotošou. O všetkom sa dozviete v jej fotoblogu @barbs24.

  Teším sa, že sa Barborka stala mojou kolegyňou a prajem jej, nech ju práca ambasádorky baví, rozvíja aj pomôže domácemu rozpočtu. Značku Humana vítam v našom Modrokoníkovskom meste.

  Prajem vám krásny deň,

  Martin

  PS: Viac informácií o projekte ambasádoriek nájdete v článkoch:

  Ambasádorka na Modrom koníku
  Humana hľadá Ambasádorku na Modrom koníku
  Mirka je prvá Ambasádorka

  Projektu ambasádoriek sa venuje skupina: Ambasádorky na Modrom koníku

  martinjasen
  6. feb 2015    Čítané 0x

  Jamieson hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Aj dnes k vám prichádzam s nových konkurzom na Ambasádorku. Tentokrát jednu z vás hľadá kanadská firma Jamieson.

  Spoločnosť Jamieson sa už viac ako 90 rokov venuje výrobe vitamínov a výživových doplnkov. Dôraz kladie na výber kvalitných surovín z celého sveta. A tak vitamín C vyrábajú z cukrovej repy zo Škótskej vysočiny a slnečný vitamín D3 z polí na Novom Zélande. Čistota zdrojov pre kvalitné produkty je cieľom spoločnosti Jamieson.

  Ambasádorka zdravého životného štýlu

  Ak ti záleží na kvalite potravín a na tom, z čoho sú vyrábané, ak máš prehľad v oblasti vitamínov, výživových doplnkov a ich vlyv na zdravie a značku Jamieson poznáš a spĺňa tvoje najnáročnejšie kritériá, v tom prípade ťa chceme ako Ambasádorku na Modrom koníku. Chceme zoznámiť mamičky z koníka s našimi produktmi, informovať o novinkách v oblasti vyživových doplnkov a poukázať, aký je dôležitý pôvod a čistota zdroja toho, čo prijímame.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Predovšetkým veľa zábavy, rozhovorov, nových kolegov, medzi inými aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život smerom, ktorým budeš chcieť.
  Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Kým budeš ambasádorka, mesačne ťa poteší 150 eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Jamieson v priebehu februára, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je marec 2015.

  "Čistota je neoceniteľná." Jamieson

  Martin Ďurina
  Modrý koník Team

  martinjasen
  29. jan 2015    Čítané 0x

  Hera hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Otváram nový konkurz na Ambasádorku tu na koníku, tentokrát pre značku Hera. Všetci, ktorí na túto značku nedáte dopustiť, zbystrite pozornosť 🙂

  Vedeli ste, že Hera sa už predáva 85 rokov? Tomu sa už hovorí tradícia. Hera sa stala synonymom slova pečenie. Táto značka aj napriek svojmu veku je moderná a chce inšpirovať všetkých, aby sa s nadšením pustili do pečenia. Nielen kvôli sladkej chuti, ale aj z radosti z pečenia, aby ste dokázali vykúzliť recepty svojich mamín, ako aj moderné sladkosti.

  1000x Cupcake na Modrom koníku

  Ambasádorka značky Hera rozdáva lásku k pečeniu, inšpiruje ostatných, aby to skúsili a mali radosť, že sa im to podarilo. Hera hľada mamičku, ktorá inšpiruje minimálne 1 000 z vás, aby ste upiekli svoj vlastný cupcake. Čakájú nás cupcakes na tisíc spôsobov k tisícom príležitostiam. Ak cítiš, že toto má byť tvoje poslanie na Modrom koníku, nečakaj a zapoj sa do konkurzu.

  Čo ti práca Ambasádorky dá?

  Predovšetkým veľa zábavy, rozhovorov, nových kolegov, medzi inými aj mňa 🙂 Niečo sa naučíš a nebudú to všedné skúsenosti. Môžu ti pomôcť viesť svoj život smerom, ktorým budeš chcieť.
  Za svoju prácu dostaneš aj odmenu. Kým budeš ambasádorka, mesačne ťa poteší 150 Eur v čistom.
  Realizuj sa na mieste, ktoré ťa baví a spolupracuj so značkou, ktorú máš rada. O tom je byť ambasádorkou na Modrom koníku.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína teraz 🙂 Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku značky Hera. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Hery v priebehu februára, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je marec 2015.

  "Pečenie je radosť. Hera je pečenie."

  Martin Ďurina
  Modrýkoník Team

  martinjasen
  14. jan 2015    Čítané 0x

  Naše deti týždňa

  Snaď mi odpustíte, že som sa až teraz dostal k vyhodnoteniu #dietatyzdna Máme za sebou Vianoce a Nový rok a pred sebou rok 2015, zatial plný snov, ktoré vám prajem, aby sa splnili 🙂

  Poďme sa ešte na krátky moment vrátiť do tajomstvá Vianoc. K rozsvietenému stromčeku, červeno-bielým čapiciam a predovšetkým k spomienke na narodenie Ježiška.

  Koľko prekvapených očiek priniesli darčeky?

  Stále je tu zima, červené líčka a sneh.

  A čo nám má priniesť nový rok? Predsa úsmev našich deti. Lebo vtedy sa budeme usmievať aj my.

  Tri srdiečka posielam mamičkám, ktorých fotky som vybral. Ďakujem vám.

  Prvou témov v novom roku bude voľná téma, čo znamená, že si zvoľte vlastnú a napíšte ju. Nechám sa nimi inšpirovať do budúcich deti týždňa.

  Prajem vám len to dobré do nového ruku.

  Martin

  martinjasen
  22. dec 2014    Čítané 0x

  Naše deti týždňa

  Chcel som, aby sme si počas vianočných sviatkov aj tu na koníku pripomínali narodenie Ježiška. Mal som pocit, že najviac nám ho pripomenú práve prvé momenty života našich deti. Je to predsa zázrak zrodenia.
  Bol som úzasne prekvapený, keď som si prezeral vaše fotografie, je to skutočne zázračný moment.

  V tichu si ho vychutnajte.

  Šťastné a veselé Vianoce vám prajem.

  Tri srdiečka s prianím Veselých Vianoc posielam mamičkám, ktorých fotky som vybral. Ďakujem vám.

  Témou fotografii, ktoré môžete od dnes pridávať je: Rodinné Vianoce. Vyhodnocovať ju budem až po novom roku.

  Pokojné a štedré Vianoce.

  Martin

  martinjasen
  12. dec 2014    Čítané 0x

  Naše deti týždňa

  Predvianočné adventné obdobie má mnoho tvárí. Predovšetkým tie detské svedčia, že je to čas magický, plný očakávania a skrýva tajomstvá života.

  Je to čas, keď ožívajú anjeli,

  aj čerti.

  Mikuláš nás učí štedrosti.

  Za oknom sú snehuliaci.

  A my v túžobnom očakávaní.

  Pripravujeme sladké dobroty.

  Veľa sa usmievame.

  Lebo sme spolu.

  V teple domova.

  A cítime, že sa v našich životoch deje niečo veľmi dôležité.

  Prichádzajú Vianoce 🙂

  Odmenu posielam: @foolie @tinkitink @brezkicka @renatka.manakova @zuuuzana7 @zuzanka999 @tanickaskorokubikova @marlene @niki18 @abutkova

  Téma budúceho týždňa je: Prvé momenty života

  Prajem vám krásny víkend,

  Martin

  martinjasen
  9. dec 2014    Čítané 0x

  Ketodiet hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Spoločnosť Ketodiet hľadá medzi vami svoju fanúšičku, ktorá ich bude prezentovať tu na Modrom koníku ako Ambasádorka.

  Kto je Ketodiet?

  Ketodiet je firma, ktorá sa venuje chudnutiu vďaka proteínovej diéte. Ide o diétu založenú na radikálnom znížení príjmu sacharidov (cukrov) a zvýšení príjmu bielkovín. Keď sa v tele minú cukry, začnú sa spaľovať tuky a o to ide. Ketodiet ponúka polotovary jedál v súlade s touto dietou. A keďže chudnutie je aj o psychike, Ketodiet aktívne komunikuje so svojimi klientmi, konzultuje, podporuje a motivuje. Ich služby sú založené na efektívnej diéte a ľudskej podpore.

  Ambasádorka Ketodiet má byť...

  ...žena, ktorá pozná ako funguje proteínová diéta, považuje ju za dobré riešenie pri chudnutí a má s ňou vlastnú skúsenosť. Je doma v oblasti výživy, chudnutia a prípravy správneho jedálnička. Má proaktívny prístup v živote a rada motivuje k nemu ostatných.

  Čo ponúkame za prácu Ambasádorky?

  Práca vyžaduje neustále vzdelávanie v komunikácii, vďaka čomu sa môžete profesne rozvíjať a získavať kvalitné pracovné skúsenosti. Vašu kvalitnú prácu radi odporúčime budúcim zamestnavateľom.

  Služba Ambasádorka vznikla na myšlienke dať možnosť privyrobiť si mamičkám z Modrého koníka. Za svoju prácu dostanete 150 EUR v čistom mesačne počas doby, kým budete Ambasádorkou.

  Realizujte sa v oblasti, ktorá vás baví a spolupracujte so značkou, ktorú máte radi.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína dnes. Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Ketodiet začiatkom januára, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je koniec januára, začiatok februára.

  Martin Ďurina
  Modrykonik Team

  martinjasen
  5. dec 2014    Čítané 0x

  Humana hľadá Ambasádorku na Modrom koníku

  Len nedávno som predstavil prvú ambasádorku a máme tu nový konkurz. Pre vás, čo ste o ambasádorkach ešte nepočuli, odporúčam článok: Ambasádorka na Modrom koníku. Na úvod vám predstavím značku Humana.

  Humana je nemecká značka vyrábaná výhradne v Nemecku, expert vo vývoji a výrobe dojčenskej výživy. S viac ako 60 ročnou tradíciou a inováciami vám prináša produkty s dôrazom na kvalitu. Tá sa začína na 29 rodinných farmách v okolí výroby vo Vestfalsku, kde sa tradičným spôsobom chovavajú zvieratá. Čo najčerstvejšie mlieko sa šetrne spracúva bez pridania konzervantov a farbív. Finálny produkt sa distribuuje s najvyššou ochranou podobne ako lieky a práve preto, aby kvalita zostala vždy zaručená, ho nájdete výhradne v lekárňach.
  V tomto celom procese sa odrážajú heslá firmy Humana: "Z lásky k deťom" a “V súlade s prírodou“.

  Ambasádorka Humany má byť...

  ...mamička, ktorá pozná produkty Humana, bola s nimi spokojná a na základe vlastnej skúsenosti ich rada odporučí. Aktívne sa zaujíma o výživu detí a zdravý životný štýl, alebo sa tejto oblasti venuje profesionálne. Kvalita potravín, ich pôvod a spracovanie sú pre ňu veľmi dôležité. Príroda je jej druhým domovom, no má pozitívny vzťah aj k moderným komunikačným technológiam.

  Čo ponúkame za prácu Ambasádorky?

  Práca vyžaduje neustále vzdelávanie v komunikácii, vďaka čomu sa budete profesne rozvíjať a získavať kvalitné pracovné skúsenosti. Vašu kvalitnú prácu radi odporúčime budúcim zamestnavateľom.

  Služba Ambasádorka vznikla na myšlienke dať možnosť privyrobiť si mamičkám z Modrého koníka. Za svoju prácu dostanete 150 EUR v čistom mesačne počas doby, kým budete Ambasádorkou.

  Realizujte sa v oblasti, ktorá vás baví a spolupracujte so značkou, ktorú máte radi.

  Ako sa zapojiť do konkurzu?

  Konkurz začína dnes. Ak sa chceš zúčastniť, vyplň dotazník: Konkurz na Ambásadorku. Konkurz bude prebiehať vo viacerých kolách a informovať vás budem cez internú poštu.

  Ambasádorku vyberie tím z Humany do 15. decembra, následne ju oslovím. Predpokladaný začiatok práce Ambasádorky a jej oficiálne predstavenie je koniec januára, začiatok februára.

  Humana "Z lásky k deťom"

  Martin Ďurina
  Modrykonik Team

  martinjasen
  5. dec 2014    Čítané 0x

  Naše deti týždňa

  Spomínam si na, ako som v detstve žil v očakávaní prvého snehu. Sedel som v lavici v škole a stále zakukoval von, či už sneží. A keď to prišlo, akoby sa niečo krásne splnilo. To detské nadšenie je tak silné, že aj dnes túžim to pocítiť znovu tak ako vtedy. A tak aj teraz zakukujem vonku a čakám 🙂

  Poďme sa na krátku chvíľu vcítiť do detských zimných radostí 🙂

  V zasneženej krajine sa cítim ako kozmonaut.

  Vďaka sánkam sa cítim ako jazdec formuly.

  Vďaka snehu môžem byť architektom.

  Stretnúť anjelov 🙂

  Mať nových priateľov.

  Len tak si sedieť a dívať sa...

  Pozor však na jazyky 🙂

  A červené líčka.

  Je to radosť.

  Je to veľa radosti.

  A ak vám nesneží, nezúfajte 🙂

  Odmenu posielam: @suzieqiu @habibi78 @sidus @helimama @selema @lencidielko @norikk @michella7 @dara76 @lawrus @slasima

  Téma budúceho týždňa je: Mikuláš, čert a anjel.

  Prajem vám krásny víkend,

  Martin

  martinjasen
  28. nov 2014    Čítané 0x

  Naše deti týždňa

  Tak ako chodíme z práce domov, tak aj v čase máme svoj domov a tým sú sviatky. Je to moment, ktorý "patrí nám", zaslúžili sme si ho, bol nám venovaný, slávime ho. Jedným z takýchto momentov sú aj narodeniny.

  Poďme si pozrieť, čo v takom momente nemá chýbať 🙂

  Taký moment sa zdieľa s ľuďmi, ktorých máme radi 🙂

  S rodinou.

  S priateľmi.

  Máme z toho veľkú radosť.

  Lietajú balóny.

  A na stole je torta 🙂

  Na ktorú máme veľkú chuť 🙂

  A žiarí sviečka.

  A obklopuje tajomstvo.

  A to všetko je pre nás, princezne a princov 🙂

  Odmenu posielam: @slniecko174 @moni @m.stanka @reby @simonecka84 @kejtinka @greensea @ninka09 @lelec a @vikuska2012

  Téma budúceho týždňa je: Moje dieťa v snehu

  Prajem vám krásny víkend,

  Martin

  martinjasen
  21. nov 2014    Čítané 0x

  Naše deti týždňa

  Prvý krôčik v živote je niečo tak výnimočné, že sa nečudujem, že tomu rodičia venujú takú pozornosť a čakávajú na to ako na veľký sviatok. Prvý krok dieťaťa je symbolom, že dokážeme, čo sme doteraz nedokázali. Pozrite sa, koľko úsilia stojí dieťa, aby sa postavilo na vlastné nohy, skúša to denne, znovu a znovu, kým to nedokáže.
  Prvý krok je viac o prekonávaní sa o našom úsilí, než o chodení. Práve preto v prvom kroku dieťaťa máme hľadať inšpiráciu ako prekonávať naše vlastné problémy, ako hľadať svoje miesto v živote.

  Pozrime sa, čo potrebujeme, aby sme urobili prvý krok:

  V prvom rade potrebujeme odhodlanie dosiahnúť cieľ. 

  Potrebujeme dôverovať, že to dobré dopadne.

  Potrebujeme odvahu, aby sme prekonali strach. 

  Potrebujeme si nájsť chvíľu na oddych.

  Potrebujem nájsť v sebe rovnováhu, aby sme nespadli na jednu, alebo druhú stranu.

  Musíme sa pozerať pred seba, aby sme videli prekážky. 

  Je dobré ak sa máme o koho oprieť 🙂

  Ak sa niečo nepodarí, vstaneme a skúsime to znovu.

  Výsledok je náš sebavedomý krok v ústrety životu.

  Ďakujem vám všetkým, ktorí ste pridali fotku a po tri srdiečka posielam: @p4 @inessa @veresiatko @matrix87 @roxy @vierka3 @sanym @dievcatko2011 @areiv @sonetta 

  Téma budúceho týždňa je: Narodeniny môjho dieťaťa.

  Prajem vám krásny víkend,

  Martin

  martinjasen
  18. nov 2014    Čítané 0x

  Mirka je prvá Ambasádorka

  Milé mamičky z Modrého koníka. Dnes mám milú povinnosť vám niekoho predstaviť. Minulý týždeň som avízoval, že už čoskoro začne prvá ambasádorka a dnes je ten deň.

  Bolo to v pondelok 25. augusta, keď som prvýkrát prezentoval ambasádorky vo Vitane. Firma sídli v peknom domčeku v Pezinku, cítil som sa tam príjemne a aj zo stretnutia s Monikou a Soňou z Vitany som si niesol dobrý pocit. Netrvalo to dlho a záujem o ambasádorku bol potvrdený.

  Prešli takmer tri mesiace príprav a sme na "začiatku" 🙂 S radosťou vám oznamujem, že prvou ambasádorkou na Modrom koníku je Mirka http://www.modrykonik.sk/blog/1mirka1/ z Banskej Bystrice. Bolo pre mňa potešením sa s ňou spoznať, je plná odhodlania a pozitívnej energie. Cítil som, že je to správny človek na ambasádorku Vitany. Som presvedčený, že to budete cítiť rovnako.

  Ambasádorka Vitany

  Ambasádorka Vitany bude o varení, receptoch, korení a predovšetkým o chuti. Jej príspevky vás majú inšpirovať do varenie, pridať vám odvahu a pomôcť, aby bol výsledok chutný.

  Mirka bude tvoriť pre vás albumy receptov pre inšpiráciu, ktoré si môžete vyskúšať. A potom sa môžete s nami podeliť o svoje kuchárske úspechy. K receptom bude pridávať tipy, ako vám široký sortiment výrobkov Vitany môže pomôcť v kuchyni.

  Blížia sa Vianoce, ktorých neoddeliteľnou súčasťou sú vianočné jedlá. Veľmi skoro spustíme novú #fotosou Bude o jedle a Vianociach. Už zajtra sa dozviete viac v Mirkinom fotoblogu.

  Mirka ako ambasádorka Vitany vám nezabudne vždy povedať o novinkách a akciách vo Vitane. Zo začiatku sa bude viac venovať sortimentu korenia Vitana.

  Ešte tento týžden otvoríme skupinu pre všetkých, ktorí máte radi Vitanu. Bude to miesto na otázky, informácie o produktoch, ale aj inšpiráciu a zábavu.

  O všetkom, čo sa bude diať, vám Mirka dá dopredu vedieť vo svojom fotoblogu http://www.modrykonik.sk/blog/1mirka1/

  Čo viac dodať, možno vás inšpirovať. Mirka je prvá, ale plánom je, aby sa desiatky až stovky z vás stali mojimi kolegyňami ako ambasádorky. Modrý koník bude raz veľká firma plná mamičiek. 🙂

  Prajem vám krásny deň,

  Martin

  PS:
  Viac o ambasádorkach nájdete v článku: Ambasádorka na Modrom koníku
  Novinky o projekte ambásadoriek nájdete v skupine: Ambasádorky na Modrom koníku