• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

10. decembra 2017 
@lenka0283 ale vsak ked ti zaspi, tak jednoducho otoc sedacku.to sa da aj s dietatom. :confused:
4. okt 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminy ,cez víkend príde zima ,takže tie čo už máme kity sa budete môcť predviesť :slight_smile: ...takže vraj nebude žiadna jeseň ,ale rovno zima a ja ešte kit nemám :frowning2:
4. okt 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 to iste som vcera pisala,od piatku ide velka zima. :grinning: :grinning: nahodime na ufo kitik..
4. okt 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 a aky kit kupuješ k modremu? strieborny?
@kilian :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka @riki1 inac s tou bledomodrou je to tiez dost tazke,aky kit by k tomu isiel...
4. okt 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian podla mna najviac strieborny, ale kludne si viem predstaviť aj červeny aj tmavomodry :wink:
4. okt 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no neviem,ten strieborny k nemu.....asi by som volila navy.. :unamused:
4. okt 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka tu nejako chyba....co dovolenkuje?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. okt 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian jessicax bude mať strieborný už čoskoro :slight_smile: ,tak ju poprosím a pôjdem si ho odskúšať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 potom nam daj vediet,ako vyzera v skutocnosti.
@jessicax kde si teda objednala kit?
4. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Dovolenkujem vo velkom style, kvoli zubkom si uz chrbat necitim :frowning2: A dnes sme boli prvykrat na adaptacii v jasliach a ziadna slava to nebola. Ale co to tu citam, ze tento tyzden menime summer kit rovno za winter kit? Mne to nevadiiii :slight_smile:
4. okt 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lodgermaniacka Super ste tie farby s kockami vyriesili, bude to urcite vyzerat perfektne, tesim sa na foto :slight_smile:
4. okt 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka a ja ze niekde pod palmami sedis... :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja mala je tiez posledne noci kazdu pol hodinu hore... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian Haha, vsak ja uz ani neviem, ako palma vyzera :slight_smile: To nam davaju ti drobci zabrat, nech uz su vsetky zubky konecne von! A mozme sa vytesovat z nasich super krasnych kocikov :slight_smile:
4. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby tak aj my uz mame doma kit na zimu, je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zajtra ak sa mi ho podari dat na kocik hodim foto :sweat_smile:
4. okt 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian z babymarketu. Z tej nemeckej stranky mi rano odpisali, ze sa nan caka 2 tyzdne
4. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki1 v babymarkete mali vystaveny tvoj modry a na nom cerveny kit a tiez to bolo pekne :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax Super, tesim sa na foto, akej farby si vlastne objednavala? Par dni tu nie som a uz stracam prehlad :slight_smile:
4. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac baby to vazne sa ich uz pomaly chystate vytiahnut? Ja asi pred decembrom, max. koncom novembra odvahu nenaberiem. Aj ked mozno bez rukavnika a kozusinky na strieske by som mohla...
4. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka strieborny :slight_smile: Neviem, ja ho zacnem pouzivat asi ked sa ochladi, teda aspon striesku
Inak v tej krabici tu take dva plastove uchyty, nevies prosim ako mam dat dole tie co su na kociku ked odzipsujem striesku?
4. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax Tak to som zvedava na fotky, aky je v skutocnosti, si tu hadam prva, kto ma doma strieborny. Ja som tie uchyty co boli pri winter kit nepouzila, netusim, ako ich vymenit, nechala som tam tie, ktore boli uz na kociku a striesku som na ne navliekla (dufam, ze sa chapeme :slight_smile:) Ale tiez by ma zaujimalo naco pribalili dalsie, mne aj s tou novou strieskou co som reklamovala prisli tie uchyty tak ich uz mam doma na rozdavanie :slight_smile:
4. okt 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no musim sa u vas stavit na kontrolu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. okt 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax @pallacinka tie plastove uchytky treba prichytit na novu zimnu striesku a potom tu klasicku striesku treba celu vybrat a nasadit na jej miesto novu uz aj s novymi uchytkami, takto je to jednoduchsie, iba prehodis striesku uz aj s uchytkami.

v tomto videu to je pekne vidiet ako vybera tu striesku aj s uchytkami celu vonku a nasadzuje novu http://www.youtube.com/watch?v=lO7iVSwiAfk

ono to treba z tej vnutornej strany cez tu textiliu tak zatlacit, najlepsie dvoma palcami a tlacit jeden k druhemu k sebe, ono sa to uvolni a potom vytlacit von.

boze, tazko sa to opisuje :sweat_smile: :grinning:
4. okt 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja vytiahnem len tu striesku a ten zadny potah,ostatne este nie!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: iba ak by zacalo aj snezit... :sweat_smile:
5. okt 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ja tiež :wink: rukavnik a "nanožnik" až ked bude velka zima, ale striešku budem mať len s kožušinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta sa mi pači najviac, preto som išla do stakkača :sunglasses:
5. okt 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka normalne sa dopredu bojim od reakcii na ulici!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. okt 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian my sme vcera isli skoro rano s malou na sono a na deku sme jej zapli aj storm cover, taka bola hrozna zima.. brrrrr... aj chladny vietor
5. okt 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok