Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
7. okt 2011

@kilian myslím že ano 🙂 ale skušali sme len v obchode, no ale na mna je to všetko strašne komplikovane, hadam si zvyknem, mne by asi pol hodinu trvalo, kym by som ho zložila do auta, nemam ho na denno-denne skladanie, ale sem tam ked si ho budem chcieť zobrať aj mimo domu tak neviem..pre mna zatial najkomplikovanejší kočík 😝 😅

pallacinka
7. okt 2011

@janka2110 Ides teda do toho? Ja tiez rozmyslam, nasla som ten ruzovy set aj v UK no v Taliansku je o asi 50 Eur lacnejsi, nezistila by si mi prosim, ci by mi ho poslali do Nemecka? Ja som sa asi zblaznila, toto mi uz u mm len tak lahko neprejde 🙂 Ale zas sny sa maju plnit, nie???

kilian
7. okt 2011

kocky uz si dava niekto kit na kocik??myslim len tu striesku a ten potah na zadnu cast...
tak ma to uz drazdi to vyskusat. 😵 😵

kilian
7. okt 2011

@lodgermaniacka videla som,haha.uzasny. 😵 😵 😵 😵

kaya60
7. okt 2011

@pallacinka huraaa, a nemoze to doniest jezisko? 🙂

pallacinka
7. okt 2011

@kaya60 Ty si tusim vsade, ak jezisko, tak jedine nemecky 🙂

kaya60
7. okt 2011

@pallacinka nie, slovensky, vazne, nic nema prichystane, potesil by sa🙂

pallacinka
7. okt 2011

@kaya60 To si vybavime osobne, musim sa aj tak dohodnut s tym nemeckym, vsak vies 🙂

kaya60
7. okt 2011

@pallacinka ok, dohodni sa 😉

kaya60
7. okt 2011

@pallacinka ale ja som sa uz s jeziskom dohodla 🙂

mikolajova.zuzana
7. okt 2011

@lodgermaniacka neboj, ono ked prides na system, pre mna je najjednoduchsi a nahrychlejsi :D

fatia
7. okt 2011

Ahojte kocky. Prosím Vás, ktorá máte hlboku vanicku, aká je jej dĺžka? Dakujem

fatia
7. okt 2011

@lodgermaniacka uz sa teším na tie fotky, ako bude vyzerať 🙂

hajanka
7. okt 2011

@kilian my sme vytiahli praveze storm cover, dnes aj minule ked tak silno vietor fukal, byt len prikryta deckou sa nam zdalo malo. No uvidime ako sa teraz ochladi, ak dost, tak mozno vytiahneme aj zadok a striesku (ale bez kozusinky).

kilian
7. okt 2011

@hajanka no,ja ked chcem vytiahnut ten storm cover,musim dat aspon striesku,lebo inac by to vyzeralo 😝 vsetko ruzove a len fialovy cover?to je asi o nicom.ale bez kozusinky podla mna uz v pohode...

hajanka
7. okt 2011

@kilian tiez si myslim, ze ano. Ono aj ta fialova textilia je iny odtien ako fialovy storm cover,... a co? 😀

mirkadena
7. okt 2011

Baby podarilo sa niekomu z Vás stiahnúť textíliu z vaničky? Už ju chcem zabaliť a odložiť, len predtým, by som to chcela vyprať. Len mi bránia v tom tie popruhy, ktorými sa vanička môže nosiť. Viete mi niekto poradiť 🙂))

riki1
7. okt 2011

@mirkadena ja som ju prala ,to musíš dať dole také železné valčeky ...

vbrnka
7. okt 2011

baby chcem sa spytat ma tu niektora aj tu ovciu podlozku zimnu? aku ma dlzku prosim? dakujem 🙂

lodgermaniacka
8. okt 2011

@vbrnka ta kožušinka je prekrasna, len na môj vkus draha 😒 to by som si radšej kupila ešte jeden winter kit 😎 😅

baby, mate v kočíkoch aj nejaku podložku? my papavame v kočíkoch a nechce sa mi to každu chvilu prať, alebo chodiť ako prasiatka

vbrnka
8. okt 2011

@lodgermaniacka to uplne suhlasim..len som nasla toto http://www.xxxlutz.cz/sortiment/c/product/Zvíře... 😀

lodgermaniacka
8. okt 2011

@vbrnka hmmm, to vyzera super 😵 😵 😵 😵 myslíš že by sadla do stokke?

vbrnka
8. okt 2011

@lodgermaniacka ved prave.. 😉 podla mna je tato vacsia takze myslim, ze ano..len ju bude treba upravit 🙂

lodgermaniacka
8. okt 2011

@vbrnka podarilo sa ti nejak doriešiť ten winter kit? podla mna to nemôže byť velky problem pre šikovnu krajčírku prispôsobiť na starší typ

lodgermaniacka
8. okt 2011

@vbrnka až teraz čitam že to je vlastne medzi kobercami, to by si určite pytalo upravu, ja som na taketo lava 😎

vbrnka
8. okt 2011

@lodgermaniacka objednany uz je..teraz sa len uvidi ci ho nejak napasujem alebo budem aj sedacku zhanat 😀 ..myslim, ze najvacsi problem budu tie cvocky a strieska..hm..uvidime..budem informovat 😉

lodgermaniacka
8. okt 2011

@vbrnka držím palce 😉

vbrnka
8. okt 2011

@lodgermaniacka musim to ist obkuknut, ale podla mna je to makka kozusinka..takze len tvar upravit

lodgermaniacka
8. okt 2011

naš tunning 😉

hajanka
8. okt 2011

@lodgermaniacka wooow krasne!!!