Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kuriatko33
12. feb 2010

lizatko ani raz si neodpovedala aky mas kocík?????????????????? lebo si skor myslím, že cenovo ta nepritahuje a nie niecim iným, dostal ocenenia a uz roky sa predáva po celom svete, to urc o niecom znaci.

lizatko a s tým slovom decko to je ozaj hnusny výraz, ved dieta by mala byt tvoja zivotna laska

petinax5
12. feb 2010

kuriatko, pozri sa jej do albumu. Tam ho má 😀

lizatko1009
12. feb 2010

ahoj mozem ta poprosit ci by si nebola ochotna zmazat uplne moje prisspevky v teme
Stokke Xplory - ma ho niekto?, napisala som tam moj nazor na ten kocik, nemala som v umysle aby tam vznikla hadka, dost zle prijali moj nazor a pustili sa do mna, do tej temy viac nereagujem uz ani nechcem, lebo znova by sa to vyhrotilo, ale ako citam v tej teme ma stale spominaju a riesia, tak sa chcem opytat ci by sa to nedalo zmazat. dakujem za pochopenie.

lodgermaniacka
12. feb 2010

lizatko, neviem či by ti to pomohlo 😀 včera som ťa teda čítala, a to nebol zle prijaty nazor 😉 ty si to celkovo prehnala, ani ja by som si ten kočík nekupila, ale uražať a nadavať ostatným, písať IP.... 😖

lizatko1009
12. feb 2010

lodgermaniacka ja by som neurazala, keby sa hned do mna neobuval, nechcem a nebudem to uz riesit, dovi, dopo.

petinax5
12. feb 2010

Lizatko: už sme ukončili tému o tebe a budeme sa venovať len a len kočíku. 😎

lizatko1009
12. feb 2010

ok petina, ale ako som citala, este si neskoncila aj dnes si ma spominala, tak to ukonci aj ty, good

petinax5
12. feb 2010

len som odpovedala kuriatku. Nič v zlom. 😎

julianna78
12. feb 2010

Lenocka ja som ten set objednávala v predeti.sk a obsahuje slnečník,vymenitelnú striešku,termo tašku na flašu a malú taštišku s prebalovacou podložkou.
Ja mám kočíky dva klasický kensington od silver crosu a stokke a malej vôbec nevadí ked je raz v tom a raz v druhom hoci jeden je odpružený a druhý nie.Vanička u stokke je taká istá malá jak u všetkých dnešných kočíkoch to by ma pri kúpe neodradzovalo.
Lenocka vy už ste asi v športáku skúšala si sklopit kolesá ked ideš po schodoch?Dá sa to v pohode ked bábo sedí v kočíku.

susisus
12. feb 2010

No tu bolo vcera pekne veselo 😀
Stokke je proste Stokke. A jeho caro je v tom, ze sa za nim obzera kazdy, aj ten co sa mu paci, aj ten co sa mu nepaci a rovnako o nom kazdy hovori.
Ak by som mala menej penazi, sla by som asi do ineho... ale kedze som si to mohla dovolit, kupila som stokke a k nemu jeden "traktor" do snehu a prirody 😉

julianna78 kolko ta vysiel ten set ??????

lodgermaniacka
13. feb 2010

kuriatko33-lizatko ma kočík BEXA 😉
Lizatko-nepáči sa ti že ťa tu baby včera opäť riešili, hlavne že ty riešiš "paničky z temy stokke" 😀 v teme kočíky dexter 😉 😀 😀

jerryjanka
13. feb 2010

ahojte tu
ja len zo začiatku sa mi tento kočik fakt nepačil - a asi by som ho ako hlboký nechcela - ale teraz by som šporťák brala - samozrejme na zimu by bol ešte jeden kočik - ale jar leto jesen - normalne by som ho brala - ma par nevyhod ale zasa ma par predností ktore ma dostali - tak možno raz mojmu babatku v buducnosti kupim tento luxusny kusok 😵
najviac ma na nom dostalo to že je taky vysoký teda v zmysle dieťatko pri stole sedí ako na stoličke a ma prehľad a mamička sa nenaklana až tak velmi
a potom to že sa daju k sebe prisunuť kolesá a isť tak pohodlne po schodoch

susisus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susisus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
13. feb 2010

druhy a posledny krat vas ziadam, aby ste sa venovali predmetu tejto temy a nie mamickam, ktore tento kocik maju ci nemaju! este jeden prispevok, ktory bude narazkou na ktorukolvek inu diskutujucu a tema bude natrvalo zamknuta!

dakujem za pochopenie...

julianna78
13. feb 2010

Susisus poslala som ti IP,pozrela som že máte čierny stokke tak tebe by sa strašne hodil cream set,my máme olive.
Ideálnykočík podla mna neexistuje aj stokke má chyby,viac som s hlbokým spokojná so silver crossom,ale každý nech si vyberie podla svojho vkusu.
Mna momentálne dostal tento http://www.kidkustoms.com/MODLES.html

petinax5
13. feb 2010

Jé, to je krásny kočík... 🙂

susisus
13. feb 2010

Juli - Jeee tak to je dobrá haluzovina 😀 V tej bielej farbe je neskutočný !!!!
Dakujeeeeeem za IP ! 😉

jerryjanka
13. feb 2010
julianna78
13. feb 2010

Jerryjanka orbit bol mojím top favoritom,ale bohužial ho na Slovensko nedodajú písala som priamo výrobcovi a vtedy ešte nemali certifikát pre europu.

lenocka23
14. feb 2010

julianna, maleho sme uz viezli v sportovej casti, a po schodoch sa s tym ide v pohode, akurat nemoze byt sedacka uplne dolu.. a co sa tyka orbitu, tusim som ho videla v jednom nakupnom centre v Ba na zlatych...

julianna78
14. feb 2010

Lenocka díky a musí byt sedačka v smere jazdy aby som mohla tie kolesá sklopit?Sa bojím vyskúšat ked je malá v kočíku.

lenocka23
15. feb 2010

je uplne jedno akym smerom je sedacka..no a podla navodu by dieta v kociku nemalo byt ked ides po schodoch... 😉

weblucy
20. feb 2010

My sme chceli tento nadcasovy kocik tiez, ale iba sportovu cast sme uz potrebovali, no predavali ho aj s hlbokou castou, cize ako set. Skusili sme do neho dat maleho a polohovat ho, ale polohovat sa dala len cela cast, cize v polohe ako sedel, tak sa len nahol na chrbat s pokrcenymi nozickami, to iste, preco som nechcela Quinny kocik, ktory som mala. A opierka na nozicky sa nedala polohovat hore a dole, ale len vysunut a zasunut a este bola v divnom uhle, ze maly nemal nozicky polozene na tom schodiku, pretoze to cele bolo tak posunute dozadu, nesedelo to. A este nam to aj vypadlo, plast sa nam zdal taky krehky, to nam stacilo. Je to skor imidzovy kocik na striedanie s nejakym praktickym, aspon ta sportova cast. Keby v kociku dietatko nespavalo, tak by som ho prijala, ale pre mna bola priorita, aby sa kocik dal polohovat do lahu.

kuriatko33
27. feb 2010

ahojte babule. pridavam sa k vam. mi uz mame stokke objednany, vybrali sme si tirkisovo modry🙂 a k tomu aj limitovanu ediciu tu do modra. dufam, že sme zvolili spravny kocik, kt uspokoji nase poziadavky
mate niekto fusak?? ako ste s nim spokojne??

lenocka23
1. mar 2010

kuriatko, my mame aj fusak, ale ten s "nozickami" do sportovej casti... ten pasuje aj do vanicky a kedze ma na chrbatiku otvory, pouzivame ho aj do autosedacky-vajicka.. ja som maximalne spokojna...

susisus
1. mar 2010

lenocka - fakt vam pasuje do vanicky? Mne sa zda ten nanoznik privelky do vanicky - raz som ho tam dala a mala tam bola ako sardinka a dokonca je jej obrovsky aj teraz ked ma takmer 6 mesiacov, ja to vyuzijem az buducu zimu v sportaku... Ci to ma rozne velkosti nanoznika???

lenocka23
2. mar 2010

susisus, no je trochu vacsi, ale ja ho vzdy napasujem nozickami a potom ma maly nad hlavou taku striesku.. mne sa zas ten "Pnormalny" fusak zdal malinky a vyuzitelny len kratko..

adnan
6. mar 2010

Ahojte,
ja som sa stala včera majiteľkou Stokke xplory a som nadšenáááááááááááá....
Prvy krát som ho videla pred 5 timi rokmi v AT a vtedy som si povedala že ak raz budem mať babatko tak si ho kúpim....doporučujem...

maria.martin
7. mar 2010

Ahojte,tak teda Stokke očaril aj mna,no nakoniec to na celej čiare vyhral Brio Go 🙂 kočik Stokke je určite ,,imidžovka" na leto a do nakupnych centier..ale na prechadzku po dlažbovom namestí asi nie ☹
No môj názor,všetkým mamičkám ktoré ho máte želám príjemne užívanie kočíka a vačim babenkam príjemne vyvážanie 😉 a nenechajte sa provokovať ani si kaziť naladu ak niekto uráža len preto že ten kočík je z tych drahších..podobne to bolo aj u mna ked som sa rozhodla že jediny kočik ktory kupime bude Brio no a hned do mna vrtali lebo ani Brio nie je z tych lacnych..takže vas chapem..každy môžeme povedať svoj nazor,ale odtial potial a nie vyslovene uražať ked taky kočik komentujuca osoba nemá.Tak teda príjemne kočíkovanie 🙂