• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
@mycats hej hej aj my sme tak mierne trafeni .. normalne nam zacina byt za tym kocikom smutno. Mozno sa aj na tretie odhodlame len aby sme mohli zase kupit Stokke :grinning:
27. okt 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@andrejo jj, ked vidim ten novy model, uz viem co si kupim pre druhe :grinning: :grinning: :grinning: ale to az tak za dva roky, to mozno bude aj nejaky este novsi a suprovejsi. uz sa na to tesim!
27. okt 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=8LxFPrQtoEQ&feature=related toto moj maly robi denne :grinning: :grinning: :grinning: super vec :grinning: toto quinny nedokaze
27. okt 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka sestra brala cerveny kocik pre dievcatko? Ja som chcela cerveny a khaki winter kit, ale neviem, ci sa ma v cervenom kociku nebude kazdy vypytovat, ci mame dievcatko :grinning: to nase Slovensko :grinning:
27. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a budu :grinning: :grinning: Ja som mala cierno zlaty, co si myslim, ze je unisex a vsetci sa pytali ci je to dievcatko :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, nestiham vas citat, malu mam choru. Kuk sem ak ma niekto zaujem o biely winter kit, som celkom zvedava, kam sa cena vysplha :slight_smile:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190593455784&ssPageName=ADME:B:SS:DE:1123
27. okt 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka no to si sem ani nemala hodit!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz to mam v mein ebay. :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats
Ahoj, ja sice este nie som tehotna, ale uz dlhsie sledujem tuto rubriku o kociku Stokke :slight_smile: Mna ani nemusite prehovarat, ja uz som si vybrala Stokke :slight_smile: Nielen kvoli desgnu, ale aj kvoli plusom ( vyska atd.) a to som videla nazivo aj vyskusala nahodne v Kika v BA a stale viac a viac sa mi paci :slight_smile: A o to ma viac tesi, ze je viac bab ktory kocik vyskusali uz s dietatkom aj v terene...Snad jedneho dna sa podari dietatko a kupim si jednoznacne Stokke :slight_smile:
27. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kilian Neblazni :slight_smile: Ja ho mam tiez v mein ebay, ale prihadzovat nebudem, len som zvedava na cenu. Ja som do mojho fialoveho uplne zalaskovana a nemenila by som za nic :slight_smile:
27. okt 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka mozno ma zachrani jedna vec,ze ked aukcia konci,budem na slovensku,tak asi nebudem mat tolko casu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. okt 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Keby si velmi chcela, mozem drazit za teba. Ale fakt neblazni, podla mna je aj k tvojej ruzovej ten fialovy krajsi, uz len kvoli tym zipsom :slight_smile:
27. okt 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka len ma nelakaj......inac ta cena je uz teraz nezdolatelna!vystupi na vyse 300€ urcite!!!ja som tiez stastna s fialovym,momentalne sa zaoberam obliekanim bee+. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. okt 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a my budeme mat chlapceka a farba je jediny problem na ktorom sa s manzelom neviem dohodnut, on by chcel strasne cerveny...ja neviem pre chlapca,ale je kraasny
27. okt 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a nie, sestra ho brala pre chlapca :wink: :slight_smile: ma červeny kočík a zeleny winter kit, úžasna kombinacia, podla mna najkrajšia, aj som lutovala že som sa s nou neporadila skôr, ja som vyberala, preberala a nakoniec sa mi jej pači viac :grinning: ona len prišla so mnou do obchodu pre kočík a hned aj vedela ktory chce a objednala :sunglasses: ja mam pre maleho nonstop červene kočíky, mne sa to pači, červena sa chlapcom hodí :wink: :wink: :wink: ja mam červeny winter kit :dizzy_face:
27. okt 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka
@kilian baby neuverite, ale chvilu pred palacinkou mi hodila @esika do IP tento link na biely winter kit, ja by som skusila zabojovať, ale jasne že mam strop..no uvidime :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka jaaj prezradila si naas!!! ::slight_smile:)))))
27. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka normalne sa zacinam namotavat na ten cerveny.........my,ale byvame v malom meste....uz samotny kocik tu bude podla mna pre ludi haluz :slight_smile: a nie este cerveny pre chlapca......budeme sokovat :slight_smile:) no budem tuho rozmyslat :slight_smile:)
27. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pajka7 mna druhí ludia, ich poznamky a nazory absolutne nezaujimaju :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: kup si to, čo sa pači tebe :slight_smile:
27. okt 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@esika Ups, sorry ak som nieco pokazila, mne prisiel email (mam nastavene nan notifikacie) a hned som to sem hodila. Vsak to nie je nic tajne, kto ho chce, si ho tam najde :slight_smile:
27. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka Ides do toho? Tiez myslim, ze pod 300 nebude. Vela stastia :slight_smile:
27. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esika @lodgermaniacka takto ste nam to chceli zatajit??? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka hod tam 500€ a bude urcite tvoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian ja som nič netajila, nebola som na MK, až teraz a vidim že to sem palacinka dala :wink:
@pallacinka ešte uvidim, určite bude drahy a až tak surne ho nepotrebujem :grinning:
27. okt 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian preeeesne :grinning: a potom by sme ho tu predavali za 500 :grinning:
27. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka toto bude urcite najsledovanejsia aukcia v nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@esika ja si myslim,ze by sa aj niekto nasiel kto by ho kupil za 500€...na splatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Jejda, teraz mi napadlo, dufam ze to moja mama necita. Aj ked ona chvalabohu ebayovat nevie :slight_smile:
27. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok