• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

3. júla 2017 
@pallacinka s tvojou mamou si teraz odvykame od nakupovania.jej to asi ide,ked tu este nieje...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian Bodaj by si mala pravdu, lebo ona by tych 500 kludne dala ako ju poznam :slight_smile:
27. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka da sa taka maminka aj pozicat :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats Jasne, este ti aj zaplatim :grinning: Ale srandujem, nedam ju za nic, je ta naj na svete :slight_smile:
27. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no pekne, dievcata, co to tu vidim? teda citam?
@kilian sup prec od toho, booze, aby som mala oci vsade, ved odvykame, nie? uz nech ta tu nevidim
27. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pallacinka tvoje jedine stastie ze neviem ebayovat, inac ti zostanem na stare kolena na krku ako chudobna pribuzna
27. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:grinning: :grinning: :grinning: he-he baby vas tu citam na dobru noc :slight_smile:
27. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pallacinka co uz mozes moja povedat, ked som tu za rohom, ale dakujem laska
27. okt 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka staci pozicat na ten winter kit :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaya60 ved to!!!! :grinning: :grinning:
27. okt 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som kupit kocik Stokke xplory po jednom dietatku. Ak nahodou niektora mate na predaj pls napiste mi. ihuzial sem neviem dat inzerat "kupim" :(
Dakujem Vam!
zuzana
28. okt 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 ved tie baby čo ho chce predať ho maju aj v inzeratoch :wink: :wink: :wink: kuk:
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/?q=stokke

maš tam aj novy model za slušnu cenu :slight_smile:
28. okt 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ja som preto zvolila cierno-striebornu, ale uvazovala som nad hnedo-zlatou :grinning:
28. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pajka7 ak obaja mate radi cervenu neries, mozes potom kupit summer kit v tmavsej, tak isto winter kit a budes mat len cas roka, 100% cerveny kocik a budete spokojni i okolie :grinning:
28. okt 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja som cerveny nevidela nazivo, mozno, keby som ho videla, zamilovala by som sa a nerozmyslala..ale dnes som vymenila nas stary stokke za dark navy a milujem aj ten..poriesila som doplnky, kupim tasku, madlo a navleky na popruhy cervene a winter kit khaki a budem mat dvojkombinaciu, v zime cerveny s khaki, co je chlapcenske a potom modry, v lete isto vyberiem summer kit..tieto kociky su uuuzasne :grinning:
28. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zz134 v Brendone maju teraz komplet za cca 849 Eur tak ja by som asi radsej volila novy kocik so zarukou a mas istotu, ze je novy, neposkodeny, "nevyheglany"
pred par tyzdnami mali akciu sportovy za 699 a vanicku za 90 Eur
29. okt 2011 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana super, inak ja by som tiez uprednostnila novy, ak sa da :grinning: :grinning: po financej stranke. hlavne pre male babo, ked ma clovek 3 roky pouzivania pred sebou, je to super. ale zase pri pouzivanom sa aspon co to usetri :grinning: :grinning:
29. okt 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem radu :slight_smile: , co pouzivate vo vajicku v zime / aku zavinovacku alebo fusak / mam vajicko Stokke. Dakujem.
30. okt 2011 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkagl ...tiež mám vajíčko Stokke a malý sa mi narodil v januári a do sedačky som ho dávala len v overale ,max. na neho deku ,príde mi zbytočné dávať tam fusak ,veď v aute sa kúri a potom je bábo zbytočne prehriate ...
30. okt 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@riki1 o.k. dakujem :wink:
30. okt 2011 o 11:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a mame cely komplet, dnes dorazil aj fusak :slight_smile: ale nejaký je veľký, to sa mi tam mala stratí... :slight_smile:
30. okt 2011 o 17:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fatia gratulujem :wink: Do fusaku ti mala podrastie, neboj :slight_smile: A aku farbu si nakoniec kupila?
30. okt 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax nakoniec sme vybrali fialovu. Uz chyba len mala bambulka :slight_smile: na ňu sa teším najviac...
31. okt 2011 o 06:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fatia prisposobis podla vanicky a malej, bud zloziz noziky, alebo ho vytiahnes vyssie hore, bude jej v nom fajne teplucko.
Takze mate iste dievcatko? :slight_smile:
31. okt 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajanka To, že bude dievčatko, mi povedali 2krát a viac som sa ani nepýtala :slight_smile: pokial bude chlapec, tak ta fialova nebude az tak zla, aspon ja si to myslim, že lepšie, ako ružová :grinning: Horšie to bude s tými ružovými a červenými šatočkami, čo som nakúpila :slight_smile: ale hlavne nech je zdrave...
31. okt 2011 o 09:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak my ešte bez fusaku ,Alexko má pod sebou zatiaľ len tú podložku čo som tu dávnejšie riešila ,fusak vytiahnem až keď bude pod 5 stupňov ...
31. okt 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@riki1 ako si spokojna s tou podlozkou?je pekna.taka ako moja,len ja mam ruzovu. :grinning:
31. okt 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian @riki1 baby co su to za podlozky?
31. okt 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian je super a neplatila som toľko veľa poštovné ,len 4€ ,lebo už majú pobočku aj na SK ,takže ma vyšla s poštovným 40€
31. okt 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok