• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@novamaminka mas IP ;)
4. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 pojdem to skusit,aspon mam program zase na dnes:frowning2:ja mam este jedno vajicko takze o to nejde,ale nahneva to..kupis si paradny kocik a aha..ale aj tak ho milujem :slight_smile:
@novamaminka este mi napadla otazka... strieska ku kociku (na vanicku a sportovu) pasuje aj na ich vajicko?
@lenocka23 nie na vajicko je taka ina strieska,teda vyzera tak isto ale vzadu ma nasitu este taku tmavo modru cast ktoru zapnes dalsimi cvockami zozadu o vajicko..
4. nov 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax uff, to netuším, ja som ju nahodou včera zazrela aj s bielym kitom a sestra povedala že ona je tam často na prechadzke :slight_smile: tak som bola rada, že som vlastne o nič neprišla, som spokojna s mojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka takto sedí podložka v kočíku ,pod tým je ešte stokke podložka ...
4. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@riki1 krasne sedí, super, dakujem :slight_smile:
4. nov 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejo @lenocka23 mam dobre spravy,bola som v babymarkete a zobrali mi ho vyreklamovat a uistili ma ze ak to aj neprejde nejak to urcite vyriesia..v tomto obchode je najochotnejsi a najprijemnejsi personal zo vsetkych detskych obchodov v ba,inde uz ani nepojdem dnes som sa definitivne presvedcila.. :wink:
4. nov 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka super, tesim sa s tebou... :slight_smile: mam s nimi tiez len pozitivne skusenosti... :wink:
5. nov 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 viem,že má byt strieborný v ponuke ale neviem či už v januári :slight_smile:
8. nov 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Jeej to fak? a len jedna farba bude nova? ja stale cakam a zhanam info, ale nikde som nic nenasla. no a cas sa krati.....tak neviem ci pockat, ci uz kupit.
8. nov 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 tu je tá strieborná variácia :wink: je mojím favoritom,ale bojím sa toho športového prevedenia nakoľko sa mi zdá dosť maličký pre dieťa.
http://deti.bazos.sk/inzerat/11227129/STOKKE-WINTER-KIT-biely-alebo-strieborny.php
9. nov 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 @denda1301 mozem sa opytat o co ide ? :confused:
9. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 to sme si zle rozumeli, ja som mala na mysli novu kolekciu farieb 2012 kocikov ako takych nie winter kit. A ved ten strieborny je uz teraz. :wink:
9. nov 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 na nete bolo napísané.že bude v ponuke tuším jar 2012 :confused: o inom farebnom prevedení neviem.Ja mám termín v 06/2012 ,tak hádam niečo nové bude.
9. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301
@desinka10 nase eshopy maju uvedene, ze je momentalne nedostupny, obnovenie az v 2/2012 :fearful:
9. nov 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa spytat ci viete aky je rozdiel medzi starym a novym podvozkom ...mam novu sedacku evo a neviem ci bude pasovat aj na starsi model podvozku stokke ..dakujem za radu :slight_smile: :wink:
10. nov 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckaaliu myslis sedacku ako sportovu cast alebo autosedacku? my sme mali model 2009 a v obchode som skusila nasadit sportou cast z noveho (2010) a pasovalo to... :wink:
10. nov 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 akurat som chcela napisat, ze to pasuje ale predbehla si ma :slight_smile:
10. nov 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckaaliu na akykolvek podvozok akakolvek sedacka..skoda ze nemenia kus za kus :slight_smile:
10. nov 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax :wink: vidis, ty si mala obidva modely naraz doma.... ci nie?
10. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 nie, novy sme kupili az ked sa predal stary
10. nov 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
all
baby napiste mi uprimne negativa a pozitiva na tento kocik !!!pls napr.neezoderu sa rychlo kolesa nieje maly pre 2 rocne dieta .....a uz som ho skusala v predajni zatial ale nedami zase kupit a vyhodit peniaze len tak ,januari cakame babetko a som rozhodnuta pre kocik ale chcem vediet vase skusenosti!!prosim baby uprimne!!!
10. nov 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ..no ja som mala ten stary model tyrkys modry vadilo mi tamm srobovacie madlo tak som ho zas predala mala ine kociky a potom som sa zamilovala do noveho tak som cr nasla za lacno evo kupila som a dosla mi len sedacka :frowning2: pani ma oklamala keby som vedela tak ze je to 360 eur len za sedacku tak to si radsej kupim cely novy a radsej si doplatim takze teraz zhanam podvozok ...jedna pani mi ponukla zo starsieho typu tak preto sa pytam ci to bude pasovat .. :slight_smile: aby som sa zas nesklamala
10. nov 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este som zistila ze tam pani je veeelmi znama podvodnicka najme na mimibazary tak som bola rada ze aspon sedacku som dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad ja ti poviem ze mne na 100 percent nevyhovuje prve co mi vadi je ze ked si idem do obchodu nakupit nemam kam nakupovat a druha vec ze ked je mala otocena dopredu nemozem ju dat nalezato a musim to cele otacat..ale zas ma tento kocik aj vela vyhod :slight_smile:
10. nov 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad myslim ze pre dvojrocne dieta je dost velky.. my sme v nasom mali tri a pol rocneho a nechcel ist von... kludne by sa tam aj vyspla, akurat sa mu strieska trochu suchala o hlavku... :wink: zvaz si, kolko chodis autom, to skladanie a rozkladanie moze liezt na nervy ale zas "laska je laska".. :wink: inak tomu kociku nemam co vytknut, ja by som ho brala zas a hocikedy... :wink:
10. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha na tymi nakupami som uz rozmyslala a vyhody?
10. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckaaliu a nedalo by sa os nej nejak vymoct peniaze naspat? ked sa spojite viacere, ktore oklamala.... :frowning2:
10. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehrkoce hadam vam a co tie kolesa??
10. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok