Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

iwkaiffs
24. feb 2013

ahojte babeny nesije nahodou,niektora z vas kozusinku do Xplory? cena originalu mi pride dost vysoka :( díky

ikarkulka
24. feb 2013

@klarawerder tak to ti už asi stačí jen polštářek, max. popruhy. Samotná vyjde kolem 4 tisíc.

ikarkulka
24. feb 2013

@klarawerder Byla jsem přerušena 😀
Samotná vyjde kolem 4 tisíc a ceny u nás a v zahr. se moc neliší.
Polštářek i popruhy jsou po tisícovce.

ivanajelinek
24. feb 2013

Ahojte. Chcem sa sa vas spytat, dokedy sa da vyuzit vanicka na Stokke? Maly bude mat 3 mesiace, a rozmyslam, ze by som nejak na jar kupila Stokkac ale uz bez vane??? 😒

junkfoood
24. feb 2013

@ivanajelinek ahoj, moj ma tiez 3mesiace, a na jar ked sa trosku otepli sa ho chystam uz supnut do sportaku, takze by som asi na tvojom mieste kupila bez..

ivanajelinek
24. feb 2013

@junkfoood dakujem 😉

cawes
24. feb 2013

@iwkaiffs napis @klarawerder ona sije nadherne kozusinky do xplory aj ja od nej mam.

klarawerder
24. feb 2013

@cawes No, však tu máme...černou 🙂 Já jsem jen chytla Stokke mánii 😀

cawes
24. feb 2013

@klarawerder jaaaj tak ja zase cucim na deku 🙂 rozmyslam ci kupit tu ci na sk

sendy111
24. feb 2013

neviete mi poradit ze ci ku kociku stokke 2010 bude pasovat letny a zimny kit myslim tie novsie co su

ikarkulka
24. feb 2013

@klarawerder
Koukám, že jsem to napsala špatně - ceny v zahr. jsou možná krapet nižší, ale sem se to kvůli poštovnému nevyplatí objednávat. Možná ty ve Swiss to seženeš trochu levněji 🙂

cawes
24. feb 2013

@luly3 ahoj kde na sk si kupovala deku black multistripe? A mala si nozickovy fusak je dost teply? Dakujem

luly3
24. feb 2013

@cawes ahoj Baby Market avion Ba 🙂
hej je velmi teplulinky mam beige 🙂))

kajuska01
24. feb 2013
cawes
24. feb 2013

@klarawerder uz si tu?

ikarkulka
24. feb 2013

Holky, musím se pochlubit, dostali jsme pro Alánka dárkem Black deku 😵 Jsem pořád váhala, jestli ji koupit, mám dek snad dvacet, tak jestli ji užiju. A nakonec to dárce rozlouskl za nás 😀

lea162
24. feb 2013

@klarawerder Super mam dokaz pre draheho ze tento kocik mozme ale naozaj dlho pouzivat 🙂

cawes
24. feb 2013

@ikarkulka tu si chcem kupit aj ja. Je taka pekna ako na obrazku?

klarawerder
24. feb 2013

Tak po dnešku budu mít kožešinku snad i z mozku 😀 ...během večera á la šicí maraton, spíchnout 2 kožešinové podložky...nechcu se chválit, ale jsem dobrá 😀 😎

strawberry7
25. feb 2013

Baby kúpila som WK a kožušinku aj rukávnik mám ako ovečku ☹ ako to napravím ? ... čistiaren ? alebo do práčkky a vyčesať ? Ďakujem

klarawerder
25. feb 2013

@strawberry7 Nenapravíš to nijak...stačí, aby to jednou zmoklo/zvlhlo a máš smůlu...Mám to zrovna tak, na boudě teda ne, protože když chumelí nebo poprchá, tak máme natažený storm cover a kožešina je tak krytá...ale rukávník to odnesl. Jsou maminky, které to radši sundají, aby si to nezničily...já jsem ale zase toho názoru, že mi to má za ty peníze sloužit a nebudu to sundávat ve chvíli, kdy to nejvíc potřebuju. Vypadá to líp,když to pročesáš kartáčem na psa/kočku...ale takové, jako to bylo nové, to už nikdy nebude.

strawberry7
25. feb 2013

@klarawerder uuuf si ma nepotešila ☹ ale tak skúsim ešte tú čistiareň a vyčešem to 🙂 ... no presne som tiež toho názoru ... jeden deň v zime som si dala textilné poťahy vieš ktoré myslím,mám fialové tak tie takže som dala dole WK a povedala som si že nikdy viac 😀 zima mi bola na ruky a o to nestojím keď už mám ten wk 🙂

klarawerder
25. feb 2013

@strawberry7 Však právě...když si koupím drahý WK, tak ho nechci sundávat, když je právě potřeba...tak jsem aj oželela zničenou kožešinku... No, Stokke to moc nevymysleli...kdyby tam dali kvalitní umělou, tak by nebylo poznat, že není pravá a hlavně by nebyla tak náchylná na zničení, jako pravá kožešina...

strawberry7
25. feb 2013

@klarawerder a toto je vlastne pravá kožušinka ? lebo to vôbec ani netuším 🙂 mám stokke len nejaký mesiac 🙂

klarawerder
25. feb 2013

@strawberry7 Ano, to je právě pravá kožešina, takže je to choulostivé na zvlhnutí a podobně...Což je samozřejmě paradox, když to našijí na textily, které mají být do zimy...A v zimě kupodivu občas sněží a tak dále, tak právě nechápu, jestli jim nedošlo, že se to v takových podmínkách rychle znehodnotí... Jak říkám, kdyby tam dali umělou-kvalitní, tak ani nejde poznat, že to není pravá kožešina, ale hlavně se to nezničí po prvním zmoknutí...

strawberry7
25. feb 2013

@klarawerder no nevadí teda 🙂 ďakujem ti pekne 🙂

cawes
25. feb 2013

@klarawerder nasla som obchod kde teda cakam na deku 4tyzdne ale stoji ma 32 sfr dobre ze?

klarawerder
25. feb 2013

@cawes Houbyyy, kde?? To je hodně dobrý 🙂

cawes
25. feb 2013

@klarawerder no 4mybaby normalne tam stoji 52.90 ale dnes som volala a povedali ze mam stastie ze maju posledny kus za takuto cenu