Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gepe
18. feb 2014

@teegreen my mame Stokke iZi sleep by Besafe a je super.
@motylek17 http://www.stokke.com/en-cz/car-seats/car-seat-...

julianna78
18. feb 2014

@tomila ja som mala blue pixel nahodeny od maja do septembra a teraz ho mam od decembra, denne mi nan pece slnko a vobec nevybledol. Zrovna vcera som prvy krat vytiahla slnecnik a sama sa cudujem, vobec nebol rozdiel vo farbe.So stokke lietam, mam pram pack, pre vacsie dieta by som brala radsej nieco skladnejsie, ten pram pack je obrovsky.

motylek17
18. feb 2014

prosim vas aky fusak sa pouziva do hlbokej vanicky xplory??? ten s tymi nozickami alebo iny??? bo nikde iny neviem najst... a este sa chcem spytat na tu novorodenecku vlozku, dakujem...

alexandrag1
18. feb 2014

zienky aka prebalovacia taska este pasuje na stokkac?okrem origošu myslim 😉

tomila
18. feb 2014

@julianna78 a ochrani ti pram pack kočiar? nemaš ho ani doškrabaný? moj drobec bude mať v júni rok, takže mohla by som poriešiť nejaký golfáč. Júúj ja sa inak už tak tešim na summer kit, mám čo robiť aby som ho hneď neobjednala 🙂 ale musím počkať aj na novinku aby ma potom náhodou neporazilo 🙂 🙂

tomila
18. feb 2014

@motylek17 ahoj, ja by som používala aj do vaničky nožičkový fusak, trocha ušetriš 🙂 myslím, že väčšina mamičiek kupuje iba nožičkový fusak a ten využíva aj do vaničky 🙂 Neviem čo chceš vedieť ohľadom novorodeneckej vložky ale ja som malého dávala do športiaka od 4m a využívali sme ju donedávna čiže asi do 8m.

ikarkulka
18. feb 2014

@tomila Taky máme Blue pixel, nevybledne. Ty látky jsou speciálně dělané, na sluníčko, něco vydrží. Navíc mají UV filtry 😉
Ten Navy Style kit není dělaný přímo na sluníčko, je to prostě klasický potah. A speciálně o tom Navy se to ví, že boudička vybledne. Ze všech Stokke barev to dělá jen Navy (aspoň jsem zatím neslyšela, že by si na to stěžoval někdo s jinou barvou).

Ale prý má být nový Summer kit, nový design, tak možná ještě chviličku počkej, pokud nespěcháš, novinky bývají někdy v březnu.

sufo
18. feb 2014

Nepredava niekto cerveny styl kit - novy? Dakujem za ponuky

tomila
18. feb 2014

@ikarkulka No čakám ešte na nové summer kity. Niekte tuto som čítala, že bude len jeden sivožltý a ak to bude tak , tak mám brown a veľmi by sa mi tá kombinácia k môjmu kočiaru nehodila lebo predsa bude vidno shop tasku, madlo, a potahy na popruhy. Na blue pixel sa mi páči, že je tam aj troška hnedej a promo fotky kitu sú na browne a vyzerá to super. Aale pre istotu stále čakám, pretože možno bude nový summer kit úplne ale úplne iný ako čakám a poviem si, že ten musím mať 🙂
Uvidím sama som zvedavá 🙂

sufo
18. feb 2014

@tomila videla si ten novy kit aj niekde na foto?

katerinaduskova
18. feb 2014

Holky, prosim prosim poradte mi. Mam doma cca deset dni nový Stokke Xplory na podvozku V4, mam jen sportak, synovi je 14 mesicu. Ale kdyz s nim jedu po zamkove dlazbe, tak tam rachta plast na plast☹ a je to dost neprijemny to poslouchat. A ted jsem jeste kdyz je prazdny jen s fusakem na nej zkusila zatlacit na misto sezeni, a taky dost vrze. Mam z nej najednou pocit, jako kdyby byl cely rozvrzany☹. Mate prosim zkusenosti? Poradte. Moc dekuji, Katka

julianna78
19. feb 2014

@tomila ano ochrani nemam ani skrabancek z letu🙂 Pri dcerke som nemala pram pack a balila som do igelitu a mala som par skrabancov.Je vsak strasne obrovsky, moj krpec mal len 6 m ked sme sli, tak do golfacu som ho nechcela dat, ale po roku uz so stokke lietat nebudem,urcite kupim niake skladnejsie golfky mne sa osvedcili maclareny.

iwkaiffs
19. feb 2014

@katerinaduskova skús ho prestriekať silikónovým sprejom WD-40 ten robí naozaj zázraky-kolieska,ten spoj keď máš kočík zložený a aj keď daš dole sedačku tak striekni a lahko pretri niečim tu vidlicu na čo sedačku naklikávaš 🙂

mima01
19. feb 2014

@tomila my sme boli so stokkacom na dovci a v pohode. Ale teda mame prampack, kde sa krasne zlozi a hotovo, cesta bez poskodenia. Je sice dost velka ta taska, ale ked ides s chlapom, odnesie. Ma to rucku ako kufor, dobre sa s tym manipuluje. My berieme stokkac na dovcu aj tento rok. Maly ma teraz 16M. Ale napr. @tokina letela bez, tusim ze iba rucku mala obviazanu, nech sa neposkodi a tiez nemala problem.

tokina
19. feb 2014

@mima01 ano ano iba rucku som omotala igelitom a v pohode

tomila
19. feb 2014

@sufo Nie nevidela, len som par stran dozadu tuto na fóre čítala, že bude sivožltý,písala to tu jedna baba.
A čo zhánaš červený style kit?? Neviem či sa teraz dobre pamatam ale nemáš náhodou beige melange? Nevidela so ho teda na živo ale na foto vyzera úžasne 🙂

tomila
19. feb 2014

@katerinaduskova Ahoj, skús do všetkých spojov strieknuť WD40, všade kam sa da /do koliesok, v mieste kde sa kočiar skladá, do riadidla, všade všade/ Ak to nepomôže tak potom skús reklamovať. Mne príšerne vŕzgal kočiar, najprv som ho reklamovala poslali mi novú konštrukciu ale aj tá na drobných nerovnostiach ako zámková dlažba alebo nerovnosti na chodníku, vŕzgala tak mi predajca povedal, že mám všade strieknuť WD40. Pomohlo. Teraz začína vźgať alebo skôr klepotať zasa a zasa musím strieknuť WD40 a myslím, že to bude zasa ok 🙂

tomila
19. feb 2014

@julianna78 Ďakujem za radu, uvidím keď mi padne do oka nejaký golfáč tak kúpim a ak nie tak potom pram pack 🙂

tomila
19. feb 2014

@mima01 Ja som nevedela, že niečo také ako pram pack je. Super, že mysleli v stokke aj na cestovanie 🙂 Ak pôjdem so stokke tak určite kúpim pram pack, nerada by som zbierala na letisku súčiastky z kočiara 🙂

dolcee
19. feb 2014

Holky a jak s tim cestujete? Zabalite kočár až před vstupem do letadla? Ten pram pack mam, ale je velke jeste ho táhnout po letišti jako zavazadlo a pak teprve do nej kočár zabalit.

mima01
19. feb 2014

@dolcee vies co, je fakt velka ta taska, ale nejak nam to nevadilo. Zvladli sme to uplne v pohode. Ja som tlacila kocik, a tahala jeden kufor, chlap druhy kufor a prampack. Kufrov sme sa zbavili, prirucnu som mala na kociku, takze ruky volne. No a kocik sme balili az uplne na konci pred nastupom do lietadla priamo v hale pri gate, za 5 minut hotovo. Prirucna ako crossbody, maly na ruky a manzo zobral PP. Da sa to pekne tahat ako kufor...to sme odovzdali dole pri lietadle. Po prilete sme kocik nevybalovali, to sme isli dovno do autobusu.

mia1112
19. feb 2014

@tomila baby my sme boli min. roka na dovolenke s derckou ked mala 5mesiacov tiez xplory, no teraz ideme opat ked ma 15m a neviem sa dockat. ...a berieme si novy stokke scoot! Odporucam! sme boli pozriet asi 100 golfacov, dcerku sme dali do kazdeho asi...ale poviem ze po tej super konstrukcii masivnej co ma Xplory si Golfac nekupite....to je taka hrkalka oproti tomu. tak sme sa rozhodli za Scoota a nelutujeme. Skuste si pozriet.

dolcee
20. feb 2014

@mima01 diky moc. Chtela bYch ten pram pack narvat dolu do nákupky. No uvidíme. Take jej chci na dovolenou..

Holky, hodila by se mi jeste jedna podložka froté do kočáru na leto, ta jedna u SK je málo, abych mohla vždy jednu prát, nevíte kde sehnat? Nebo jestli by někdo ušil?

Take nemůžu furt vybrat golfky, všechny těžké jako Stokke a nebo pak už hrozné kostitřasky.

mima01
20. feb 2014

@dolcee pp do shopky nenarves ani keby si bola kuzelnik. Je to velky pevny valec alebo ako to nazvat, to iba niest v ruke.

julianna78
20. feb 2014

@dolcee balim podla letu niekedy az pred nastupem do lietadla, ale teraz sme mali prestup 50min , tak som odovzdala hned ako batozinu a krpec bol v manduce. Do shopky nenarves urcite, ale vies si ju prehodit cez rameno ak spojis pasky.
@tomila idete cez cestovku s charterom a len na jedno miesto, tak je to v pohode 🙂 My cestujeme 3m , vela presunov lietadlo, lod, vlak, bus...a uz len zohnat taxik kde vsetko narveme je umenie 🙂
@mia1112 to je moj favorit, len si musim zistit ci sedi niaky univerzalny skejt.Do coho ho budes balit pri lete, zmesti sa do velkeho igelitu?Ja som pri dcerke mala maclareny a bola som maximalne spokojna, na tie golface nedam dopustit 🙂

janakjk
20. feb 2014

Ahojte, viete mi niekto povedať, či pasuje športová časť z V2 na podvozok crusi?

lala123
20. feb 2014

@motylek17 ahoj ja som kúpila stokke sleepingbag do vanicky a je úžasný🙂 na tohto ročnú zimu az az🙂 je úžasne teplucky a dá sa aj do autosedacky dať ma otvorí na popruhy.ja mam malú v perinka a tento fusak mi príde lepší do vanicky ako nozickovy

ikarkulka
20. feb 2014

@janakjk Měla by. Všechny sedačky mají stejné uchycení k podvozku a když na Crusi pasují V3 a V4, tak tam musí pasovat i V2.
Jestli se pletu, tak mě někdo opravte 🙂

katrin31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz