Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
15. apr 2013

Tady je naše 🙂

emsa
15. apr 2013

@mecavi My máme túto, ale už sa nedá kúpiť, ako som písala, bola to limit. edícia spolu so všetkým príslušenstvom ku kočíku.

mecavi
15. apr 2013

@emsa ano tuto som dnes videla na nete. Tu by som chcela🙂 ja nemam stokke ale deky sa mi strasne pacia. Aj tie latkove. Minuly rok sa predavali take sery bol tam aj podbradnik. Je krasna. ☹ tak kupim inu budem musiet.

mecavi
15. apr 2013

@cawes je pekna. Ale ja by som nieco straaasne farebne chcela. Dakujem za fotto aspon mam prehlad.

kajakaja77
15. apr 2013

@junkfoood @mecavi @emsa ahojte ja mam tu green a po opraní stala taká ako pred tým.... Ale prala som na ručnom praní na 30 tke... A určite využijem aj v lete..... Nehovorím pri 30 stupňových horúčavách.... 😀

mecavi
15. apr 2013

@kajakaja77 daj fotto a uvidim vsetky typy😀

kajakaja77
15. apr 2013

@mecavi green multi je tá so zeleným a fialkovým pásikom.... Tá druhá je red multi... 🙂

emsa
15. apr 2013

@kajakaja77 pekné sú, hodia sa Ti obe ku kočíku, kočík je sivý alebo béžový? Dobrý nápad s tým farebným šiltom.

mecavi
15. apr 2013

@kajakaja77 su krasne vsetky. Potom vam dam fotto ako som zladila ja🙂 sa pobavite 😀 . Ja mam bugaboo🙂

kajakaja77
15. apr 2013

@emsa no je béžový ale dlho už nebude lebo som ho vymenila za Black Melange..... A tento moj pojde do Čiech.... 😀
A deku už fyzicky mám len tú s filovým pásikom tú s červeným som predala a ani te šiltík už nemám.... 😖
Zmena je život
Ale aj takto to je pekné..... 😀

emsa
15. apr 2013

kajakaja77 Béžová s fialovým ide super dokopy. Prečo akurát Black melange? Ja som veľmi na ružovú, odjakživa, aj deti tak obliekam odmalička do ružova.

kajakaja77
15. apr 2013

@emsa aj ja malej obliekam ružovú aj ja tú farbu mám moc rada.. Lebo BM sa mi veľmi páči a to mám style kit a už by mi mal prísť limitkový stokkáčik v ružovej.... Tak sa teším.... A na striedanie budem mať Black melange... 😀

mecavi
15. apr 2013

@kajakaja77 a tu deku chces predat?

kajakaja77
15. apr 2013

@mecavi nie túto zatiaľ nie tú budem mať BM 😀

klarawerder
15. apr 2013

Btw já deku prala v ruce s prostředkem na jemné tkaniny a je naprosto bez újmy - jako když jsem ji vybalovala novou z krabice 😉

klarawerder
15. apr 2013

To bylo včera taky výborný...manžel dojel domů z vycházky s dcerkou a hrozně nadával...já se ptám, co je (musel jet s Bgb Bee, protože Stokáč stál obnažený na chodbě a "šaty" mu visely vyprané na sušáku)...prý: ,,To je hrozný ten kočár, na malou nevidím, je to jakýsi divný...ani po schodech se s tím nedá jezdit..." 😀 (to, že se u Beečka dá dát sezení i do protisměru nevěděl - kočár máme už skoro 2 roky 😀)...a jak máme Xplory tak považuje prostě za normální, že kočár "umí" jezdit po schodech...a když ne, tak je to podle něj haraburda na odstavení ke kontejnerům...No, Xplory nasadilo trhu s kočárama vysokou laťku 😎

samot287
16. apr 2013

@z.u.z.k.a. nič stale nechodí,aj sk,aj skejtik ti objednam.napíš mi sms 😉 😉

klarawerder
16. apr 2013

@magica78 Odfotila ti to a napsala ti rozměry @vevika.

klarawerder
16. apr 2013

@magica78 Odfotila ti to a napsala ti rozměry @vevika.

klarawerder
16. apr 2013

Nějak se mi zbláznil Kůň 😀...a tak tu dávám příspěvky pro jistotu dvojmo 😀

verousk
16. apr 2013

ahoj holky, jdu za váma na rady🙂 jak nasazujete deku na kočár (nevím kam ty cvoky uchtnout) a jak jezdite po schodech? já se zatím s kočárkem seznamuju🙂))

ikarkulka
16. apr 2013

@verousk Cvoky se dávají po straně boudičky - dole pod uchycením boudičky ke korbě nebo sportovní sedačce.
No a po schodech buď jako s normálním kočárkem - po zadních kolech, nebo si ta kola sklopím a vyjedu 😉

magica78
16. apr 2013

@klarawerder viem uz som jej aj na to podakovala

verousk
16. apr 2013

@ikarkulka děkuji za odpověď;) ja mám momentálně hlubokou korbu, takže se to upne místo horního krytu kočárku? jinde to nevidim..? No s tím sklápěním úplně bojuju, Musím se to naučit 🙂) nějak nemůžu skloubit zmáčknutí na tyči a použití nohy na značce stokke🙂))

ikarkulka
16. apr 2013

@verousk Jo jo, přesně tam, místo krytu 🙂

To se naučíš, je to úplně jednoduchý, zmáčkneš, podkopneš a hotovo 😉

klarawerder
16. apr 2013

@magica78 Ano, omlouvám se...nějak se mi tu nezobrazily aktuální příspěvky 🙂

dolcee
16. apr 2013

@ikarkulka já to také zatím zkoušela nanečisto to sklopeni koleček a teda take mi to tou nohou moc nejde, ještě jak tam visí taška, tak na to nevidím a zuřím.
Nazpátky zase musím nohou přitáhnout ta velká kola, ne?
Nebo prosím mate lepsi grif?

ikarkulka
16. apr 2013

@dolcee Nazpátek stačí uvolnit tu pojistku a podvozkem jakoby bouchnout o zem, ta kolečka se ti sama rozloží a zacvaknou 🙂

ikarkulka
16. apr 2013

@dolcee TAdy je to vidět, od nějaké 30. vteřiny http://www.stokke.com/en-cz/stroller/stokke-xpl...

dolcee
16. apr 2013

@ikarkulka koukám na to. No vypadá to jednoduše. Každopádně bez pupku to půjde asi líp ;)