Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
12. máj 2012

@pallacinka 😀 😀 svata pravda, ten fialovy je prekrasny!

pallacinka
12. máj 2012

@mycats Tak jej treba, ha 😀

ustrachana
12. máj 2012

@duplicka nie nemam fotky, material je aj hrubsi a aj tvrdsi 😀 ale neskutocne som spokojna 🙂

mycats
12. máj 2012
duplicka
12. máj 2012

@ustrachana tak to je asi prva kladna odpoved, to som potrebovala pocut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ju nemam kde vidiet, preto sa infoskujem,ci nemas foto, pride ti ten material lepsi?

ustrachana
12. máj 2012

@duplicka nie 🙂 len ja som s
pokojna s farbou, ale zeleny bol co sa kvality materilu tyka ovela, ovela lepsi taky jemnejsi a prijemnejsi , toto je take drsnejsie

dastien
12. máj 2012

@pallacinka zatial som spokojná .a vaness je vysmiata sa jej páči 🙂

duplicka
12. máj 2012

@ustrachana ved to,ze farba mi pride neutralnejsia 🙂 , este ka mozem, pride ti sivsia ci namodrala 😉

lentila.g
12. máj 2012

@duplicka plusko mám a je 1* ale ešte by som chcela pre staršieho na budúci rok niečo na dovolenku a Mac.xt je tuším do 25 kg,i ked my nie sme sloníčatá a Mac.mi ku Stokke príde skladnejsí do kufra auta ako bee...alebo moc špekulujem 😎 😲 ono uz mám asi opozerane bgb a chce to zmenu...

duplicka
12. máj 2012

@lentila.g 😉 😉 😉 😉 ano tak uz si spominam to si tu pisala 😀 😀 😀 , mne sa neto mac, nemam rada tie kolieska, nejako neviem prist na chut. plusko je jedine,ktore tak skoro nepredam, jedine,ze by som menila za all black 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ustrachana
12. máj 2012

@duplicka siva, s riflovinou to nema nic spolocne 🙂 dievcatko by som do nej urcite nedala je to typicka farba pre chlapceka - aspon pre mna urcite

lentila.g
12. máj 2012

@duplicka veď to že all b.nema chybu,to podľa mna švitorí mi v hlave🙂 tak uz aby Stokke bol doma nech mám oči i srdce naporiadku ked v hlave mi to preskakuje..
A ty si nechcela beige meniť za ruzovu či blue m.?! Na Stokke Polska Fb su tuším dáke foto blue m.

lentila.g
12. máj 2012

Baby a ešte ma napadla otázka,slnecnik sa dá namontovať po oboch stranách sedacky alebo len na jednu,lebo podľa foto sa mi zdá že vždy je len na jednej-pravej

mycats
12. máj 2012

@lentila.g len na jednej strane je otvor na dazdnik 🙂 on ma taku ohybnu tyc a tym sa nastavuje tienenie 🙂

mycats
12. máj 2012

@ustrachana @duplicka - uplne suhlasim, podla mna je to na 99% chlapcenska farba 🙂

mycats
12. máj 2012

@duplicka tiez som este neprisla na chut tym dvojitym kolieskam. ale inak si myslim, ze to moze byt zaujimavy kocik pre starsie dieta. napriek vsetkemu by som dala prednsot bee 🙂

mycats
12. máj 2012

@ustrachana - pozeram prave tvoj inzerat. ty predavas potahy a aj plastove sedadlo??? alebo len potahy? 🙂

ustrachana
13. máj 2012

@mycats len potahy

mycats
13. máj 2012

@ustrachana 😀 😀 jasne, hned som si myslela, len pre istotu sa pytam 🙂

ustrachana
13. máj 2012

@mycats uz som to opravila aby to bolo zrozumitelnejsie 😀 😀 😀 som si to nevsimla, ale diky za upozornenie 😀 😉

mycats
13. máj 2012

@ustrachana - bolo to take, ze by sa clovek mohol nadejat, ze je to cela sedacka. Len podla ceny mi bolo jasne, ze to asi budu len potahy 😀 😀

ustrachana
13. máj 2012

@mycats no uz sa niekto nadejal, ze ide o kocik 😀 😀 😀 tak radsej som to zrozumitelnila 😀 😀 😀

mycats
13. máj 2012

@ustrachana 😀 😀 😀 jaj, tak to by som si aj ja kupila za 2 stovecky 😀

milankovazuzana
13. máj 2012

@mycats ináč i ja som to tak pochopila, vŕtalo mi to tiež v hlave, reku ... 😀 Mne sa práve najviac páči tá zelenkavá farbička a na to modrý lentilkáč, noooo, nebolo by to zlééé 😀

vevika
13. máj 2012

ahojte baby, tak ja som trochu sklamana z tohto fora, riesite tu bee a podobne (sak v poriadku), ale ked ma niekto otazku ohladne Stokke tak nikto ani len nezareaguje ☹ otazku som napisala este na 263 strane, takze uz tazko mozem cakat nejaku odpoved ☹

lentila.g
13. máj 2012

@mycats ďakujem,podľa foto mi to aj tak prišlo..

fatia
13. máj 2012

@hajanka ahoj. hej, videla som. Ale tie ostatne farby som si nevsimla. To len potvrdzuje aky je perfektny 🙂

Chcem sa opytat, baby, ktore mate stokke autosedacku,ako dam prec novorodenecku vlozku. Ja som ju len odlepila od tych suchych zipsov,ale ostali tam diery, tak neviem. Prosim poradte mi. Dakujem

milankovazuzana
13. máj 2012

@vevika ja som čítala tvoj príspevok, ale neviem Ti poradiť, lebo som to v ruke nedržala, neviem, z čoho to je.My sme v práci, keď sme chceli odstrániť z obalov škaredé nálepky, fúkali sme na ne horúcim fénom a po chvílke sme ich dali dolu.

mycats
13. máj 2012

@vevika jaaj, to bolo to tej nalepke. ja si osobne myslim, ze ona tam ma svoj vyznam a vyrobca ju tam na nieco dal. ja som ju tiez mala cez cely chrbat summer kitu a nemala som s tym problem. ved aj na dark navy potahoch to mam 🙂 podla mna ako do das dolu, tak ti tam zostane ten lep a bude to skarede. ja by som to tam radsej nechala.

lenocka23
13. máj 2012

@vevika tiez si myslim, ze ak to tam vyrobca pripevni tak pevne, nemalo by sa to davat prec.. na druhej strane chapem, ze ti to na kociku vadi.. ak je to naozaj take okate, skus to nahriat fenom a pripadne zbytky lepidla sa daju odstarnit techn.benzinom... otazne je, ci ti to neposkodi farby... 😒