Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mimi27712
4. jan 2013

Ďakujem.

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana švanda, človek sa stále učí 🙂

ustrachana
4. jan 2013

@milankovazuzana , tak, tak Zuzi, uvidime cim zajtra prekvapi scoot

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana No moja, veľmi sa teším na konečne relevantné hodnotenie nového Stokkiho, lepšie 1x držať v ruke, ako 100x vidieť.A odkiaľ? Z BM?

ustrachana
4. jan 2013

@milankovazuzana Zuzi tam maju len light green to nechcem, v pre deti maju len cerveny tak sa rozhodujeme ci pojdeme do wiedne alebo do ciech 🙂 do rana sa rozhodneme a ideme

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana ahááá, no tak hádam kôli praktičnosti asi melangáča, no tak či tak dobre pochoďte.

ustrachana
4. jan 2013

@milankovazuzana tak , tak Zuzicka moja, idem pre melangaca 😀 ved vieme, nie ? 🙂)))

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana veru vieme, najlepšia voľba 🙂 🙂 🙂

mima01
4. jan 2013

@milankovazuzana @ustrachana ano anoooo, porovnavacka bola, sak sme boli ako dvojicky 🙂 Mna ta kozuska strasne rozculuje, lebo mi este nezmokla, ani neosnezila a na rukavniku ju mam jak ovcu vybrckavenu. Vrrrr...uz som ho taky kupila ten kit, podotykam ze novy. A na strieske je tiez z jedneho boku taka brckava a z druhej strany krasne nacesana. A presne ako zuzka pise, uplne ina farbe ako jej kozuska na kite a aj material bol trochen iny.

mima01
4. jan 2013

@ustrachana juuuj, no som zvedava, aka bude tvoja recenzia prva 😀 A ja by som navrhovala viedeeeeen, sak po ceste sa aj nejake handry zastavit nakupit 😀 😀 😀

ustrachana
4. jan 2013

@mima01 len neviem ci budu mat melange, v cechach ho maju to mam overene

milankovazuzana
4. jan 2013

@mima01 tak veru, sú iné... a Milanko skonštatoval, juuuj, si bola v živle, že si stretla Mirku-niekoho, kto je tak isto postihnutý ako ty sama... 😀 😀 😀 hlavne, že sa robí ženi nič a nakoniec zahlásil-Mirka má na kite iné štepovanie striešky 😀 😀 😀 a potom kto je postihnutý Stokke 😀 😀 😀

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana moja, tak urobíte poznávací okruh-poznaj a chráň 😀 😀 😀 asi v BP v Brne, však?

ustrachana
4. jan 2013

@milankovazuzana ano Zuzi 🙂 ja som tam vcera pisala lebo nikde v BA sa mi ho nepodarilo zohnat a dnes som si tam volala ze ci ho este maju🙂 mna laka vieden,ale zase ked na 100% viem, ze chcem scoota a melangac asi nema vyznam vymyslat 🙂

mima01
4. jan 2013

@ustrachana ale tak zase tam by mohli mat vacsi vyber, ci? 😝

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana asi áno, inak oni sú dobre zavedení na Stokke, tak si myslím, že môžeš smelo na istotu staviť...a z BTS to máš tiež cobydup 🙂

mima01
4. jan 2013

@milankovazuzana hahahaaaa, umieraaaam, rehot neskutocny 😀 😀 😀 Ti nasi chlapi su uzasni 😵

milankovazuzana
4. jan 2013

@mima01 ja som najprv že pusa otvorená a potom smiech, ano, ano sú zlatí.Máš milého manželíka.Ten môj asi nikdy netušil, čo bude v 46-tke riešiť 😀 😀 😀

ustrachana
4. jan 2013

no uvidim baby kde skoncime a s cim sa vratime 🙂 uz som sa muza pytala ci neskusime inu znacku a povedal mi, ze mozeme, ale je si isty, ze sa u nas kocik nezohreje ani mesiac 😀DDDDDDDa nakoniec si kupime scoota 😀DD

mima01
4. jan 2013

@milankovazuzana mne sa strasne paci, ako tam obidvaja postavali tichunko, ako my nic, my muzikanti, co my tu budeme nejaky kocik riesit. A pritom to maju tak nastudovane a v oku, ze by clovek nechapal. Hihi, ten moj tiez asi netusil, ako bude taketo veci ovladat a mat v malicku 😀

milankovazuzana
4. jan 2013

@ustrachana hlavne aby si po ceste nestretla tú češku, čo tu onehdá propagovala úžastný Firkon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima01
4. jan 2013

@ustrachana no ja som zvedava, s cim nakoniec prides domov zajtra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milankovazuzana
4. jan 2013

@mima01 no presne si to vystihla, Miri

ustrachana
4. jan 2013

@mima01 so scootom, moj muz je pevne rozhodnuty, este by som ho nalomila na bgb bee, ale to je uplne krajny pripad alebo pripad, ze by sme mali oba 🙂 on ma pozna a vie, ze ten scoot by u nas skor ci neskor skoncil 🙂 aj ked on bol ten co u nas navrhol vymenit xplory 🙂

milankovazuzana
4. jan 2013

Inak neviem ako vy, ale už 2. deň mám dolu z kočiarika muffík aj kožušku na strieške, lebo leje ako o život.Prečo nieje sneh???

mima01
4. jan 2013

@ustrachana no, ja si pockam do zajtra 😀 😀 😀
@milankovazuzana zuzik, u nas dnes neprsalo, alebo aspon kym sme boli vonku...ale vcera bolo veru hnusne, fuj, to sme sa boli len v maxe napapat

milankovazuzana
4. jan 2013

@mima01 no u nás už leje 2. deň 😢 😢 😢

borja
4. jan 2013

ahojte, baby ak niektorá budete predávať športový Stokke xplory,prosím ozvite sa mi. ďakujem

milankovazuzana
5. jan 2013

@borja ja som myslela že budem predávať na jar melangáčika a necháme Orbitíka, ale akosi som si to rozmyslela, nechávame oba ešte rok 😀 😀 😀 , ale @finda na predch. strane spomínala, že na jar predáva beige... 🙂

galaxy
5. jan 2013

Kočky prosím vás-máte niektorá ten nový stokke???