Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

bebemaly
8. jan 2012

@kkristin joj, ale jasné, že máš nárok na svoj názor, ale tiež nevojdem do diskusie rómov s tým, že neznášam cigánov 🙂, táto diskusia tu slúži pre milovníčky kočíka 🙂 takže nato tu je táto diskusia 🙂 aj tebe pekný večer 🙂

kilian
8. jan 2012

@bebemaly @kkristin presne tak,ani jedna z nas nechodi na forum k milovnickam polskych tankou 😀

kkristin
8. jan 2012

kto tu hovori o neznasnanlivosti??? a ak to sluzi ako forum pre milovnicky kocika, tak potom je diskusia o tom, co kto viac lubi na kociku??? to mi pride odveci...ale ok.
ja chapem zmysel fora a diskusie o vymeniani si narozov, povedani plusov a minus, zhodnotenia a vyjadrenia skusenosti. ...Nazov diskusie znie: "kocik Stokke Xplory.ma ho niekto???" z tohto mi ziadnym sposobom nevypliva forum milovniciek tohto kocika, ale diskusia o stom, kto ho ma, skusil, a pripadne skusenosti ako pozitivne atak aj negativne.....alebo sa mylim??
napriek tomu mi vase reakcie prisli uplne neadekvatne...a malicherne a urazate sa tu ako male deti, ked vam niekto zobere hracku...🙂

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin a načo vlastne reaguješ na to aky je ten kočík ked si ho v živote nemala? 😉 😉 😉 😉 išlo nam len o to..niekto hus a niekto slepica 😀 😎

kkristin
8. jan 2012

logermaniacka:kto povedal ze som ho nemala?? samozrejme, kazdemu sa paci nieco ine, ale sposob vasej reakcie na to ked si niekto povie svoj nazor na zaklade svojej skusenosti mi pride uplne smiesny....a tvoja poznamka mi prisla totalne trapna...prave naopak, manzelovi sa velmi pacil, a chcel mi ho kupit...ale ako poznamka to bolo dost odveci, nemyslis???? po dnoch odskusania som si to rozmyslela a presla som na variantu bugaboo... kazdy ma svoj naroz, ja som prezentovala ten svoj

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka :kto povedal ze som ho nemala?? samozrejme, kazdemu sa paci nieco ine, ale sposob vasej reakcie na to ked si niekto povie svoj nazor na zaklade svojej skusenosti mi pride uplne smiesny....a tvoja poznamka mi prisla totalne trapna...prave naopak, manzelovi sa velmi pacil, a chcel mi ho kupit...ale ako poznamka to bolo dost odveci, nemyslis???? po dnoch odskusania som si to rozmyslela a presla som na variantu bugaboo... kazdy ma svoj naroz, ja som prezentovala ten svoj

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin zrazu si ho mala??? 😎 ved si nam tu prezentovala názor predavačky 🤐 😅 😅 😅

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka prosimta precitaj si to este raz!!!! napisala som ze aj predavacka mi to rovnako odprezentovala aky som ja mala pocit!!!! najprv som o tom kociku totiz uvazovala....skusila, zenila nazor!ked chces do niekoho vyrypovat bud dosledna!!!!aspon v tom napadani!

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin jedina tu rypeš ty!!! tak si prezentuj nazory na kočíky v temach, ktore si naozaj mala a už neprekrucaj!

luciag3
8. jan 2012

@kkristin no vôbec by som nepovedala, že je len do nákupných centier.....súhlasím s ostatnými mamičkami, ktoré majú stokke. JA som z dediny kde je cestá čistý tankodrom a v pohode sa s ním dá chodiť. A to môj malý ešte skôr spí na takej ceste ako na rovnej🙂.

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka Musim pridat svoj nazor. Myslim si, ze tento kocik je len imidzova zalezitost. nieje ani len odpruzeny!!!! je to cisto kocik do nakupneho centra...pani v obchode, ktora predava kociky v Rakusku uz 20 rokov povedala, ze je to cisto imodzovka /takze len potvrdila moj nazor/. Najprv sa mi velmi pacil, ma krasnu vybavu, super vyzera ale myslim ze sa chodi len pre mamicky ktore travia cas v nakupnych centrach. Je nepouzitelny na aj na kocky v cetre mesta, kde babo nadhazuje ako sialene.....bugaboo oproti tomu je niekde uplne inde...aj ked vyzorovo nieje taky pekny.

takze co je v zatvorke???? ze potvrdila moj nazor....takze predtym nez ides tu niekomu hovorit o tom co ma a co nema /asi mas pocit ze ty jedina mas/ citaj pozorne a dokladne aby tvoje narazky nevyzneli zle!!!!

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin s vykríčnikmi si môžeš diskutovať doma s chlapom ak vôbec nejakeho maš!!!!!!!!!! by som sa aj čudovala ak hej!

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka vies co nemam chut sa hadat s niekym, kto si ani nevie pozorne precitat co clovek pise....
som tu prvy raz ale som /nebudem to hadzat na vsetkych/sklamana z reakcie ludi, ktory niesu schopny nie priat /lebo o to mi nejde/ ale ani len akceptovat nejaku negativnu narazku na kocik na zaklade vlastnej skusenosti. tak ako ja vam neberem pocit a vas nazor a neosocujem vas za to....ani vam to neberem...kazdeho co jeho je...

A co sa tyka prekrucovania, to snad ani nemyslis vazne, tu sa asi bavim s niekym kto nevie ani citat a potom tu este povie ze niekto prekrucuje???prosim ta toto nema cenu....akurat urazas...trapne...

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka vies co preslo to do fakt trapnych osocovani...co ty furt riesi s niekymi chlapmi, predtym aj teraz???aky mas problem?ries si to sama....

bebemaly
8. jan 2012

@kkristin keď ti tu je nepríjemne, tak čo tu ešte robíš v tejto diskusii?!

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin 😀 😀 😀

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka a z tychto tvojich reakcii, mi pride ze asi tebe nejaky chyba....lebo ja som tu nikdy o nich nic nespominala, to len ty mas tuto temu, ktora naozaj neviem co s tym ma spolocne!a ako suvisi v tejto teme chlap a kocik stokke?? vies co narazky na sukromie mi pride nanajvys trapne a hodne ...ani nemam chut to dalej rozoberat a nemienim sa tu znizovat k tvojmu chovaniu....nakolko ma tvoje sukromie nazujma, nic o nom neviem a nemienim ho teda ani komentovat ....narozdiel od teba...

kkristin
8. jan 2012

@bebemaly ako som spomenula, povedala som svoju skusenost na kocik....myslim ze je to kazdeho pravo....alebo sa mylim?? neprijemne, o to mi tu nejde, ide o to ze si tu ako vy vsetky, ziskavam info o veciach co su fajn a co nie, co sa tyka veci okolo materstva....a nemienim tu riesit osocovania typu vyssie....ani nemam zaujem, tu sa s niekym vyhadovavat...

lodgermaniacka
8. jan 2012

@kkristin tak nerozoberaj a dovi dopo 😉 😉 😉 a tuším maš stale potrebu sa "vyhadovavat" 😎

kkristin
8. jan 2012

@lodgermaniacka ...............ja sa nevyhadovavam, narozdiel od tvojich trapnych reakcii na sukromie /o ktorom nic nevies/ som ti slusne povedala aby si sa dala vypchat 🙂)))

jessicax
8. jan 2012

jaaaj tusim som prisla neskoro a debata s @kkristin je uz u konca 😀 😀 😀

bebemaly
8. jan 2012
mycats
8. jan 2012

😝 normalne hadka baby!! @kkristin - ja si myslim, ze kto neskusil by nemal hadzat nijaky kocik kam si. Ja poznam mamicky, ktore maju napr. pl kocik ako som mala ja svoj prvy a ja som z neho mala nervy na mrtvicu a oni su spokojne. takze aj my sme spokojne a nechapeme preco ty, ktora si neskusila nam tu hovoris nazor, ked ani nevies ako to chuti.
Poviem len svoj nazor. Zijem na dedine a so stokke chodim denno denne aj po terene, aj po trave, po kamienkoch, schadzam s nim 15cm obrubnik - lebo dedina 🙂 , nakupy v jednote, ziadne nakupne centra a milujem ho ako ziadny kocik pred nim. Ma super ovladanie, co sa len da si moze clovek nastavit a ma jednu uzasnu prednost pred inymi kocikmi a to je vyskove nastavenie sedadla, vyhlad pre babo a pre mamicku je to bez 150 drepov za min. dolu k dietatku.

mycats
8. jan 2012

@jessicax - normalne hadka tu je. ja som sa radsej nezucastnila lebo si myslim, ze je to debata neveduca k nicomu, kedze rozhorcena mamicka ten kocik tlacila 3s. v nejakom obchode 😀
co k tomu dodat.... niekto miluje bgb, niekto stokke, niekto quinny a niekto ako moj manzel, kociky z 1976 😀 😀

kkristin
8. jan 2012

@mycats 🙂 🙂 Konečne normálne reakcia ale myslím že tiez si má zle pochopila skúšala som a pozitíva som napísala ako si spomenula výška je krásny výbava a tak dalej mne osobne nevyhovoval že niekde dosť ospruzeny v snehu sa zábava a nejde použiteľné na horší terén aspoň pre mna ťažko ovládateľné v teréne samozrejme je to vec vkusu a ja som len povedala ako som to vnímali ja obrubniky ok ale všetko ostatne pre mna uz nebolo take ako pri iných čo som skúšala skončila som u bugaboo
Samozrejme beriem že si spokojná o tom to je každého čo jeho je ale som rada že tvoja reakcia je aspoň normálne a neviem ako ste uspeli že som neskusalá skúšala som a proste mi nevyhovoval v porovnani s inymi 🙂

kkristin
8. jan 2012

@mycats nestačila som ho 3sekundy v obchode do obchodu som išla až po skúšali dlhšom kočíkov mojich sestier a kamaratiek a nie na 3sekundy nechám tak toto fakt nikam nevedie sa tu vrchole na mna ako na osie hniezda 🙂 a ide len o kočíkom 🙂

mycats
8. jan 2012

@kkristin tak baby tu maju radi aj bgb, ja som neskusala 😀 😀
Ste sa tu baby teda do seba pustili, ze nestiham citat 😀 😀
Stokke je Stokke, laska nasa kazdodenna, ze baby!!!
Tak musis trosku pochopit, ze pre nas je to uplne, super naj, naj, naj kocik a nase deturence ho miluju 😀 😀
A tie doplnky co maaaa 😀 😀 😀 to sa tazko odola, hlavne tej kozusinke 😀 😀

mycats
8. jan 2012

@kkristin u mna tento kocik vyskusali vsetky kamosky a pacil sa im. co by som mu ja osobne ubrala je jeho extravagantny desing, ale bez neho by nebol taky super 😀 😀
lebo tu v dedine sa na mna pozerali ako na ufona, ked som s nim vysla 😀 😀

kkristin
8. jan 2012

@mycats súhlasím s tým že doplnky sú naozaj nádherne zimná verzia je úžasna ale boli sme na Silverstra v Tatrach a nedalo sa s ním prejsť nikam a strašne sa zabáraval
Ja to chapem čo nechápem je prístup na názor a urazanie sa a osocovanie sa na partnera mi príde trápne a to nechápem a ani nechcem pochopiť a je normálne že príjem negatíva pre mna aj na kočíkom čo sme nakoniec vybrali a nemám s tým problém je to proste skúsenosť a hotovo ňikomu to neverím 🙂

kkristin
8. jan 2012

@mycats mne sa vzhladovo páčil vždy to bez debaty ta výška je skvelá takze som to brala tak že tento to bude ale po zime som od toho upustila