Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
23. mar 2013

@klarawerder ja som mala orandzovu tripp trapp cca 5rokov a v pohode, potom som ju dala prestriekat (nie, ze bola odreta! Len tak kvoly farbe) teraz je biela bez odrenin.

ikarkulka
24. mar 2013

@klarawerder Paráda, obě dvě 🙂 Jsi šikovná 🙂
Přemýšlím, jaká látka by se nám hodila do našeho Black Melange 😀 Asi nějaká jednobarevná 🙂

ikarkulka
24. mar 2013

@klarawerder Máme obě bílé, barva drží dobře. Jen na té jedné, kterou používá starší syn a kterou si rád neustále přišupuje k lince, tak jsou maličko otlučený vnější hrany těch bočnic. Nahoře. Jak to přistrčí k tý lince a trochu s tím drcne. Přemýšlela jsem, že to vezmu bílým lakem, jsou to maličká místa, nemuselo by to být vidět.
Ale asi až časem, šoupe s ní pořád, to ještě něco omlátí.

vevika
24. mar 2013

@klarawerder m máme ružovú asi pol roka a je stále ako nová. A to s ňou moje deti zrovna šetrne nezaobchádzajú 🙂

cawes
24. mar 2013

Baby zhanma blue pixel summer kit ak by mal niekto na predaj dajte vediet

klarawerder
24. mar 2013

@ikarkulka Díky 🙂 Látky jsem kupovala v Ikei, mají tam taková pevná plátna (určená teda na závěsy), ale perfektně se na to hodí...a mají taky super vzory, takové moderní, neotřelé...a poměrně velký výběr...doporučuju mrknout na materiál tam 🙂

klarawerder
24. mar 2013

Tož já zkusím tu naši stoličku asi vojet šmirglem a přestříkat takovou tou barvou ve spreji...to bude mít holka poslední šanci u nás zůstat 😀 ...pokud to bude stát za houby, tak půjde jak z kina a koupím Tripp Trappku... 🙂 Díkec za zkušenosti 😉

kajuska01
24. mar 2013

@cawes teraz je v bazari 🙂

cawes
24. mar 2013

@kajuska01 kde?

cawes
24. mar 2013

@kajuska01 uznsom nasla tak ale kus vela ked novy sa da objednat za 135

martinano
24. mar 2013

@cawes kde si videla novy za 135?dakujem

cawes
24. mar 2013

@martinano samot275 tusim to je jej nick predava nove za 135 euro

cawes
24. mar 2013
veronica30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
24. mar 2013

@veronica30 nemozes predat summer kit? Uz som z toho na prasky.

veronica30
24. mar 2013

@cawes zhanas summer kit?🙂

cawes
24. mar 2013
segafredo
25. mar 2013

Tak už i já mám stokke doma, ale nastal 1. problém - nějak nemůžu přijít na to, jak sundat stříšku ze sportovní části, abych ji mohla dát na hlubokou korbu. Odepla jsem cvočky, odzipovala a nějak mi to nejde vytáhnou z těch plastů. Poradíte někdo prosím???

klarawerder
25. mar 2013

@segafredo Musíš zboku přes polstrování sedačky nahmatat v místě toho kloubu boudy takové dva výstupky - ty musíš zmáčknout k sobě a pak zatáhneš za boudu do strany a půjde ti vysunout. Další varianta, pokud by ti to nešlo, je povysunout polstrování sedačky jakoby nahoru tak, aby ti šla vysléct ta síťka, co je na zadní straně, pak strčíš ruku mezi polstrování a plast sedačky a už ty zobáčky najdeš určitě...zase-zmáčknout k sobě, takto i na druhé straně a boudu máš dole 😉

segafredo
25. mar 2013

@klarawerder vůbec mi to nejde odcvaknout ☹

segafredo
25. mar 2013

@klarawerder tak už 🙂 díky moc za návod...kdybych zase na něco nemohla přijít, budu znovu otravovat 😒

klarawerder
25. mar 2013

@segafredo Jasné, v pohodě... 😀

vevika
26. mar 2013

Baby, včera som sa pri prezeraní fotoblogov dozvedela, že Tako je jedna z najlepších značiek 😉 Len aby ste vedeli 😀

sasikas
26. mar 2013

ahojte...
kocky potrebujem poradit....vcera sa mi podarilo odprasit lozisko na prednom kolese....stalo sa Vam to uz niektorej?...neviete ci staci vymenit len to lozisko, alebo treba cele koleso?....neviete kde maju kolesa priamo na sklade?....dakujem....

cawes
26. mar 2013

@vevika fakt? no idem vymenit kocik

cawes
26. mar 2013

@sasikas mne sa to stalo na kociku pred tym a museli sme vymenit cely kocik 😀 teda podvozok ale snad to u teba nebude ten pripad. skus babymarket. a potom viem ze je jedna ceska stranka ale aka neporadim raz som to tu citala niekde ze v cechach su kolieska skladom. Prosim ta co si robila`?

sasikas
26. mar 2013

@cawes to faaakt?..... 😝 😲 no dufam, ze bude stacit teda to koleso vymenit 😅 .....pozerala som na babymarkate, tam by ich mali mat, no ale neviem za kolko nam to pride,a byt par dni bez kocika, to je pruuuuser, lebo maly spi cez den iba v kociku....musim ist na chatu vyhrabat stary co mame este po malej.... 😅 vcera na prechadzke sa nam to stalo, isla som, zrazu v tom ruplo a bolo....zatial koleso drzi este silou vole, ale aspon maly pochrape na balkone, ale na prechadzku sa neodvazim, lebo je to asi len otazkou casu zakial ho stratim... 😝

klarawerder
26. mar 2013

@vevika Hele, nekecej tu o Taku, když nejlepší kočár je Firkon!!! Děláš, jako bys nevěděla, že jsou to jedny z nejkvalitnějších luxusních kočárů! 😀 😀 😀 😀

cawes
26. mar 2013

baby ja ani neviem co su to za kociky. Takko poznam len obchod na sk ale kociky to budu urcite tie takove tankodromy z 10kg latky a neviem cim.
@sasikas no to ti verim, mne teda spi maly v postielke, ale ked sa nam to stalo a predstava nez to zreklamuju atd. no stalo sa to v sobotu v pondelok po obede tu bol stokkac. 😀

klarawerder
26. mar 2013

@sasikas No, pokud budou mít někde kolečka skladem, tak to nebude tak hrozé. Já kočár přezouvala spíš pro dobrý pocit, né, že bychom měli něco polámané ...a čekala jsem na kola 2 měsíce 😠 Blbý budeš mít akorát to, že ačkoli máš v háji jen jedno kolo, tak budeš muset koupit přední kola dvě - prodávají se v páru, ne zvlášť. A vyměnit to spíš nechej manžela, protože to je taková maturita, že by na to člověk potřebovat strojárnu...resp. jde to hrozně těžko...já jsem byla vzteky bez sebe skoro dvě hodiny, než jsem ty přední potvory vyměnila...