Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pajka7
9. okt 2012

Viete mi prosim poradit, kedy vybrat tu zmensovaciu vlozku ? Davate ju aj pod kozusinu? A pod fusak? Maly ma cca 7 mesiacov. Asi som blba ,ale podla coho viem, ze uz ju dat prec...mne sa to zda stale OK 😒 . Dakujem za odpoved. 🙂 A stale cakam na tip aky "fusak" ci deku na toto obdobie 😉 😉 😉

kajakaja77
9. okt 2012

@finda Krásne sú............ Ten fialový......... 🙂 😉

kajakaja77
9. okt 2012

@pajka7 no ja by som skusila nejaký fleesový lebo ten nožičkový je moc teplý ..... Ale aj deka by bola ok.....- ale taká nejaká hrubšia.....

kajakaja77
9. okt 2012

@finda Prosím Ťa, v tom červenom máš fusak alebo nejaký nánožník? Veľmi sa mi to páči..... 🙂 😉

finda
9. okt 2012

@kajakaja77 nozickovy fusak od stokke 😉

kajakaja77
9. okt 2012

@finda no perfektne to vyzerá....... Je to krásne a aj ten fialový je fakt super..... 🙂 😉 🙂

ikarkulka
9. okt 2012

@finda Nevybrala bych mezi nimi, oba jsou úžasné! 😵

ikarkulka
9. okt 2012

@pajka7 Zatím teda Stokke nemám, ale až bude, tak i do něj budu tenhle fusak používat - Buggysnuggle 😉 Na teď je tak akorát.

klarawerder
9. okt 2012

@segafredo My jsme s ním jezdili bez problémů po lese, takže si na terén stěžovat nemůžeme 😉 Pokud je terén vyloženě nějaké Cross Country, pak sklopíš zadní kola k předním a jedeš jen po těch velkých zadních...a to jsme opravdu projeli i závěje, kamení i písek) Takže co se týče terénu, nemám křivého slova, dokonce se s ním jelo líp než s kočárkem který jsme měli, a který měl velká nafukovací kola-s tím jsem narozdíl od Stokkáče vyšší sníh neprojela...jak říkám Stokke se nezdá, ale dokáže opravdu hodně...neznám maminku, která by si na něj stěžovala, že s ním něco neprojela. Ale tomu člověk uvěří, až jej sám začně používat 😉

klarawerder
9. okt 2012

@segafredo My jsme s ním jezdily u nás ve Švýcarsku, kde je v našem městě v zimě poměrně běžně sníh po kolena...a projeli jsme vždycky 😉

klarawerder
9. okt 2012

@zmrz_lina Tak aspoň víš, jaké vozítko si pořídit, až budeš těhotná 😀

klarawerder
9. okt 2012

@elle13 Určitě dá 🙂 Napíšu ti během zítřka do IP, co a jak 😉

maminamaja4
10. okt 2012

@patka1987 My sme dostali dost vela spacich vakov,tych do postielky, ktore nevyuzivam, su teple bavlnene a lepsie ako deka, tie vrchne cvocky mozes odstrihnut a obsit,alebo zapnut,alebo len tak zalozit, nepadaju ako deka a su super,lebo sa zazipsuju, stredna tyc nevadi, kedze su vacsie. Ja mam bezovo biely,lebo mam biely wk. A bielej sa neboj, ved wk je upevneny hore a vacsinou mas spinavy spodok, kedze je nepremokavy, nechyta tak spinu ako by si si myslela a je krasny.Ked sa ti zda zima staci prehodit este deku navrch. My sice mame aj stokke kozusinku, takze uplne staci ten tensi spacacik.

vevika
10. okt 2012

@pajka7 niekolko stran dozadu tu baby spominali fleecovy fusacik Emitex cocoon ako alternativu na jesen. Je tam vraj vyberatelna zateplujuca vlozka a je nozickovy.

patka1987
10. okt 2012

@vevika baby Ktory myslite ze bude lepsi fusak?? cierny alebo ten hnedy???
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
Mam black melange a objednany red wk?? Hnedy mozno aj ku kozusine bude pasovat, ci? Lebo mam pink stokke, aby pasoval aj k tomu... co myslite?

tannia87
10. okt 2012

baby zas nas riesia slecna suelop hodila do eteru vtip ze stokke mame preto lebo ho ma durianova 😀 😀 😀 😀

vevika
10. okt 2012

@tannia87 to vyznieva fakt ako vtip, kedze ja som ho kocikovala daaaavno predtym nez nejaka Durianova vobec otehotnela 😀 😀 😀

tannia87
10. okt 2012

@vevika najnovsie je to polska suciastka vyrobena v cine joj by som vyzabihala tieto husy tu na mk

vevika
10. okt 2012

@patka1987 ja by som brala ten cierny, ten sa vyborne hodi aj k black melange a bude pekne kontrastovat s cervenym WK

patka1987
10. okt 2012

@tannia87 😀 😀 😀 😀 😀

vevika
10. okt 2012

@tannia87 ja to uz radsej ani necitam :-/ Ale ako tu davnejsie niekto napisal: ked si ho niekto nemoze dovolit, tak ho aspon sprdne pod ciernu zem 😀

segafredo
10. okt 2012

ten kočár prostě chci - zkusím zjistit, jetsli se tam nedají dát jiná kolečka🙂 to je jediné, co mi na něm vadí

tannia87
10. okt 2012

@vevika ja som otvorila mk a hned bach tak som musela reagovat na nu alle pozor stokke musime vystielat molitanom aby sme tam dali dieta 😀 😀 😀

ifkael
10. okt 2012

@ustrachana na konci oktobra je ohlaseny meeting, ohlasenie noviniek...tak som zvedavaaa!!!!

vevika
10. okt 2012

@ifkael tak to pekne posunuli, vzhladom na to, ze uz zaciatkom oktobra mali byt v predaji 😨

vevika
10. okt 2012

@tannia87 vidiiis, sa podozvedame, co vsetko musime my chudence robit 😀 😀 😀

patka1987
10. okt 2012

Takze cierny nie je emitex. Bezovy alebo hnedy?

zonjushe
10. okt 2012

Dievčatá, majú v BM tie WK aj na sklade?alebo sa objednáva?koncom mesiaca sa chystáme do BA, tak neviem, či už teraz objednať, alebo kúpim rovno tam..

vevika
10. okt 2012

@patka1987 ja som myslela ten, co je v prehlade farieb v hornom rade uplne vpravo