Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
24. jan 2013

Inak kočky ak bz ste chceli biely baldachyn na postielku mam šitý podľa originálu len ja tam mám bodečkový a keďže nebubame v postielke my su dva zbytočne. IP

kajakaja77
24. jan 2013

@kalista a ak sa smiem spýtať, kde si kupovala trip trap stoličku?? 🙂 😉 😀

kalista
24. jan 2013

@kajakaja77 ja som kupovala vo Viedni v Babyone

kajakaja77
24. jan 2013

@kalista a koľko vyšla lacnejšie než u nás??

kajakaja77
24. jan 2013

@kajakaja77 ja chodievam do kinderwagen cindy.....

kalista
24. jan 2013

@kajakaja77 fuuuha to ti neviem. Myslim, ze som vtedy cenu moc neriesila.

kajakaja77
24. jan 2013

@kalista ja chodievam do kinderwagen cindy vo viedni ......

kajakaja77
24. jan 2013

@kalista ja by som ju teraz vzala pre staršieho 7 ročného syna lebo keď sedí s nami pri stole mu musím podkladať vankúš aby dočishol v pohode na stol a lezie mi to na nervy..... A potom by ju mala malá......

simuska1976
24. jan 2013

@kalista Som si pozrela fotky, máš krásne deticky 🙂, tak trip-trapka s newborn setom je už istá, už aj drahemu som to oznámila ako hotovu vec🙂 To lehatko co sa mi páči je tiez táto značka, ale iny model. To na tej tvojej fotke vyzera, ze je výškovo nastaviteľné, máte ho alebo je to len fotka z netu prosím ťa?

ijanka27
24. jan 2013

@kajakaja77 @maminamaja4 Ja som sa tiež čudovala, keď mi naraz zazvonil doma kuriér 😝 už som sa bála, že sa balíček niekomu po ceste zapáčil 😝 😖 Lebo naša pošta je kapitola sama o sebe..obľubujú najmä balíčky z USA 😠 😝
Kati a ty máš aj Stokke dečky??Tá PF nemá chybu, jemnulinká, nádherná 😵 😵

Tá stolička vyzerá zaujímavo 😵 doteraz mi akosi unikala...po malom máme od Chicco, síce je fajn, ale to mám pol kuchyne ňou zapratanú 😒 @kalista Do kedy si prosím Ťa používala ten newborn set? Človek to tu len číta a už sa mu trasie peňaženka 😀 😀

lentila.g
24. jan 2013

Juuj...teraz tak uvǎzujem že keď budeme zariadovať izbu tak za stôl nám bude treba stoličku🙂 tak prečo nie stokke keď ste má poblaznili🙂
Na jedenie máme bloom f. a som spokojná-ale stokke má dlhodobejšie využitie 😀 😎
Môj muž sa Vám podakuje🙂

kalista
24. jan 2013

@ijanka27 newborn sme pouyivali do 7-8mesiacov a to teda nieje malinky drobec

kajakaja77
24. jan 2013

@ijanka27 To teda, aj mne doteraz nejak ta stolička unikla.... Inak by ju už moj synátor mal.... Lebo to nastavenie výšky sa mi moc a moc lúbi.... Len dúfam, že bude pasovať pod náš jedálenský stol. 😀

milankovazuzana
24. jan 2013

@lentila.g
@ijanka27
@simuska1976
@kajakaja77
@kalista Babky, tak ja tu spomeniem, že už mi iba stolica chýba a to ti je ako chrípkový bacil, ale jak sa šíri, to už bude pomaly epidémia 😀 😀 😀

kajakaja77
24. jan 2013

@milankovazuzana no vidíš všetky sme sa nakaziliiiiiii 😀 😅 😒 😎

milankovazuzana
24. jan 2013

@kajakaja77 😀 😀 😀

simuska1976
24. jan 2013

@lentila.g Aj môj už ďakuje za toto fórum 🙂

ijanka27
24. jan 2013

@kalista Tak to celkom dlho... No veď ten náš nepatrí už teraz k mrňúsom, veď nemá ani 4mesiace a už má 7kg a dlhý je ako taká špagetka 😝
@kajakaja77 Presne, aj ja to musím najskôr premerať, či by mi tam sedela, lebo máme veľký a dosť vysoký stôl... Kubino keď mi sedí na normálnej stoličke, buď musí mať zahlavok pod ritkou alebo sa dá na kolienka 😒 Nemajú niekde skupinovú zľavu, keby sme ju húfne brali?? 😀 😀 😵 😵 😉

kajakaja77
24. jan 2013

@ijanka27 presne ten istý problém mám aj ja.... Bud je na kolenách alebo vakúš pod riťou 🙂
Tá zľava by bola fajn.....

kalista
24. jan 2013

@milankovazuzana musí to tu niekto usmerňovať 😀

milankovazuzana
24. jan 2013

@kalista 😀

milankovazuzana
24. jan 2013

@kajakaja77
@ijanka27 kočky to preto, lebo nemáte Stokke Handy Sitt 😀 😀 😀

ijanka27
24. jan 2013

Kočky, náhodou ste ju nebrali niektorá z DE a podobne? Či aj toto doručujú....

miskasitka
24. jan 2013

Na tej nemeckej stranke maju teraz akciu na stokke a cely komplet tripp trapp aj s babysetom,poduskou a popruhmi vyjde na 246e. Asi o 60 menej ako na BM.

ijanka27
24. jan 2013

@milankovazuzana 😀 😀 Toto je zasa čooo?? kde mám google... bože, dobre že môj chlap už spí a nevidí, čo za plány zasa splietam 😀 😀 😀 😝

ijanka27
24. jan 2013

@miskasitka Presne toto teraz študujem, porovnávam, len neviem, či sa aj to dá doviesť...či dovážajú aj nábytok...

miskasitka
24. jan 2013

@ijanka27 podla mna to isto dovezu,ja planujem odtial objednat. Minuly tyzden som objednavala z UK a bez problemov .sice je este kocik na ceste ale kazdy den mozem na ich stranke pozerat v akom meste prave je 🙂 no ale neviem kolko by bol dovoz z nemecka...

milankovazuzana
24. jan 2013

@miskasitka cca 50€

ijanka27
24. jan 2013

@milankovazuzana Ahaaa... Zuzi, toto by som ja nedala na moju-máme také vysoké stoličky s plnými koženými operadlami... 😝