Kočík Tako Alive - skúsenosti

durechovazuzana
8. feb 2014

Ahojte...chcela by som poprosit o radu,ci nazory..skusenosti s tymto kocikom...tiez v ktorom meste najdem obchod s tymito kocikmi,chcela by som ho vidiet nazivo...som z TN, dakuje za kazdy nazor,ci radu...

mimisk
8. feb 2014

My mame tento kocik vo fialovej farbe na predajni

mimisk
8. feb 2014
lucynka44
8. feb 2014

@mimisk dobry den chcela by somsa spytat ci model ktory mate ma na hlbokej casti na striske zips alebo uchyt na prenasenie kociku... lebo vo videu to original je a nam z predajne jednej objednali model kde to neni a nechapeme ako je to mozneee dakujem za pomoc a odpoved

mimisk
8. feb 2014

@lucynka44 to su tie prve modeli, ktore boli vyrobene, tie boli bez uchytu, tie novsie vyrobene su uz s uchytom, mozem sa opytat kde vam to objednali

pstruzik
8. feb 2014

@durechovazuzana Ahoj, my máme tako alive vo fialovej farbe a sme s ním veľmi spokojní. Je ľahko ovládateľný, prakticky sa skladá a rozkladá a je dobre odpružený s veľkými kolieskami 🙂 Keby som sa rozhodovala opäť, určite si vyberiem zase tako alive 🙂
PS: my máme s tým úchytom na streche, ktorý je schovaný pod zipsom 🙂

lucynka44
8. feb 2014

kupovali sme ho v HC v Aladdine v Oktobri 2013 - nejak sme to neriesili lebo boli ine starosti ale teraz ked nam zacal hrkotat a osmickovat koliecka rozmyslame na reklamaciou

mimisk
8. feb 2014

@lucynka44 urcite vam neukazovali ako si kocik osetrovat

lucynka44
8. feb 2014

@mimisk nieee vobeec viete mi prosim poradiiit?

mimisk
8. feb 2014

@lucynka44 uz som vam napisala ,skuste to , ale je to takto zle,lebo treba to vidiet,ale to som vam napisala, co najcastejsie sa stava

durechovazuzana
autor
9. feb 2014

Dakujem za rady a nazory zatial...este sa chcem spytat mamicky pstruzik aka velka je hlboka vanicka,dakujem velmi pekne

nikus28
19. máj 2014

@pstruzik ahoj, rozmyslam nad tymto kociarikom... 🙂 zaujimalo by ma aka velka je hlboka vanicka, ako je to na zimu- fusak... ci sa dietatko do nej v pohode vojde) dakujem 🙂

pstruzik
19. máj 2014

@nikus28 Ahoj, vanička je dlhá 85cm, hlboká 21cm. Je taká akurát, nie veľmi veľká, ale ani nie jedna z najmenších, taký stred medzi dnešnými vaničkami, by som povedala... My sme celú zimu používali fusak lodger, to je ten flisový s odoberateľnou zimnou vložkou a vošiel úplne v pohode. Neviem, ako je to s klasickým fusakom s kožušinkou... Teraz máme 6 mes. a ešte stále sme vo vaničke, takže podľa mňa je v pohode 🙂
A ktoré farebné prevedenie ťa láka?

nikus28
20. máj 2014

@pstruzik dakujem velmi pekne 😉 si mi pomohla )))
no, este len pozeram ..paci sa mi aj alive aj city move.. skor by sme chceli neutralnu farbu.asi siva) nazivo sme este s manzelom nevideli ani jeden, videli sme len tako egg, tam sa mi zdala mala vanicka...aspon oproti camarelu, kt. tam mali) ale skor som pre tako, kedze camarelo je moc velky a ja som nizsej postavy 🙂

georgia333
23. máj 2014

@nikus28 je to kočík ideálny kočík pre nižšie ženy ale skús si vyhľadať predajňu a vyskúšať si ho

nikus28
23. máj 2014

@georgia333 dakujeeem 😉

nikollett
14. dec 2014

Tak pridám skúsenosť. Dnes sme s priateľom konečne našli v BA obchod kde predávaju TAKO ALIVE. Moje pocity sú desivé. Bola som na 99% rozhodnutá že kočík objednávam. Na internete aj videách kočik na mňa pôsobil bezchybne. Na živo však opak. Kočár na mňa pôsobil hrozne mohutne. Prezentácia pani predavačky má však dostala.
1. Nedala sa sklopiť strieška na športovej časti. Až po velkom bojovaní sa to nakoniec "podarilo"
2. Športová časť nešla vytiahnuť tak jak je to prezentované na videu. Pani predavačka s tým doslova zápasila.
3. So zložením kočíka bolo taktiež zápasenie.
4. Nasadenie vaničky na spôsob "klik klak" vôbec nešlo. Vanička sa vôbec nedala nakliknúť .
5. Taška ktorá je ku kočiku : Rozpadol sa ten cvok kde to drží na kočíku.

Tak to sú moje dojmi na kočík Tako ALIVE . Určite by som si ho nekúpila a nikomu neodporučala . Ale 100 ľudí 100 chutí.

mimisk
14. dec 2014

@nikollett tak to neviem aka predavacka vam to ukazovala, ale vsetko co ukazovala ide, vsetko v pohode, asi urcite to bola nejaka odbornicka,asi prvy krat ten kocik sklada

misa1707
14. dec 2014

@nikollett a kde v ba si ho videla?

nikollett
15. dec 2014

@misa1707
Ahoj Miška v OC Retro je detsky obchod na prvom poschodi.

nikollett
15. dec 2014

@mimisk
Tak neviem ci to asi bola nejaka odbornicka a nemam pocit ze by ho asi prvy krat skladala . Cakala som ze na nas niekde z rohu vyskoci niekto a povedia skryta kamera. Citila som sa ako v nejakej komedii 😕
Ale kocik si urcite nekupim radcej investujem viac peniazkov nech to aj vyzera a nech sa mi to nerozpadne pri prvom skladani. Jedine plus co mozem povedat je ze ma velke kolesa inac nic viac.

misa1707
15. dec 2014

@nikollett a nevieš prosím ta mali tam aj ine tako kociky?

nikollett
15. dec 2014

Mali cca 10 kusov

katarina1190
29. jan 2015

@mimisk nákupný košík sa mi zdá primalinký a nepraktický. Kočík som zatiaľ nevidela naživo. Máte ho na predajni ? Nieje v ponuke už novšia verzia Alive ?
Ďakujem za rady

mimisk
29. jan 2015

@katarina1190 mame na predajni, kosiku aj tak nemozete vozit nejak tazky nakup, na bezný stací, verzia nova alive nie je jedine sa odlisuju v farebnýck koleciach

katarina1190
29. jan 2015

@mimisk ale vyzera ze sa tam nic nezmesti. ani ziadny mini nakup ked urobim. Ktory z Tako odporucate Vy ?
Ďakujem

rainee
29. jan 2015

Ahojte, neviete mi prosim povedat kde v BA by som mohla vidiet tieto lacnejsie kociky (tako, babysmile,dorjan,bebetto a pod.) priamo na predajni? Vsade maju len drahe znackove kociky.

mimisk
29. jan 2015

@katarina1190 aka ste vysoka

katarina1190
29. jan 2015

@mimisk 172 cm 🙂

mimisk
29. jan 2015

@katarina1190 tak potom by som vam doporucila city move , alebo teraz su tie nove baby heaveni exclusive

katarina1190
29. jan 2015

ďakujem za rady, baby heaveni exclusive som videla naživo, farba č. 4. velmi pekny. len u neho sa mi nepaci taška, myslite ze je mozna vymena ?