Kočík Tako City Move

ninka57
17. mar 2013

Ahojte maminky, pomaličky začínam vyberať kočík a veľmi ma zaujala novinka od značky TAKO "CITY MOVE" !!! Dakujem za kazdu radu!!! 🙂

mimisk
17. mar 2013

@ninka57 je to kocik, ktory sa zacal vyrabat pred asi mesiacom, takze urcite este nebudu ziadne skusenosti, ale my ho mame vystaveny na predajni a paci sa

kiakocikovsvet
17. mar 2013

my už máme aj pár kusov predaných, takže určite sa niekto nájde kto ho testuje, inak je veľmi ľahký, pokiaľ budeš potrebovať viac technických informácií radí poradíme

georgia333
17. mar 2013

@mimisk akú farbu máte na predajni ?

ninka57
autor
17. mar 2013

hmm to verim ze sa paci....mna sa veeelmi zapacil...v akom farebnom prevedeni ho mate na predajni?

mimisk
17. mar 2013

@kiakocikovsvet no comment

mimisk
17. mar 2013

@ninka57 co mate na obrazku, ale s sedym spodkom

ninka57
autor
17. mar 2013

@kiakocikovsvet
budem vam velmi vdacna za kazdu informaciu ktora mi ulahci rozhodovanie... 🙂 aka je vaha kocika? aj v skutocnosti vyzera ta folia po bokoch tak nadcasovo? 🙂 takuto kombinaciu som este nevidela a aj preto ma zaujal 🙂

mimisk
17. mar 2013

@ninka57 uz ste ho videla

ninka57
autor
17. mar 2013

@mimisk
hmm so sedym? viete poslat obrazok?

ninka57
autor
17. mar 2013

@mimisk
videla som ho iba na internete, na fotkach

mimisk
17. mar 2013

@ninka57 mam ho v mojom profile novinky na trhu

ninka57
autor
17. mar 2013

@mimisk
vo vasom profile sa mi zdalo ze vsetky fotografie city move maju cierny spodok , iba vrch sa farebne odlisuje.
je mozne si vybrat spodok z viacerych farieb??

mimisk
17. mar 2013

@ninka57 este nie je kolekcia celkom uzavreta, lebo naprklad autosedacka zatial nema stresku a nanoznik, takze este troska sa musi pockat aby sa to vlastne dalo dokopy ked som bola pre tovar, tak bola na sklade cervena s ciernym , zelena s ciernym a tato modra so sedym, ale myslim ze bude aj s ciernym, odkial ste,kebyste boli blizko mohli by ste prist pozriet

kiakocikovsvet
17. mar 2013

@ninka57 konštrukcia je v šedej farbe, plasty sú ladené tiež do šedá, kolesa nafukovacie, úplne nový systém osadenia vaničky, deasing tohto modelu predbehol dobu, je fakt výnimočný

georgia333
17. mar 2013

@mimisk hľadám a nevidím:(

mimisk
18. mar 2013
mimisk
18. mar 2013
georgia333
18. mar 2013

@mimisk ďakujem veľmi pekne, je fakt nádherný

ninka57
autor
19. mar 2013

@mimisk
Som z Košíc...to je ďaleko od vás :( Je možné ho vidieť aj niekde inde???

mimisk
19. mar 2013

@ninka57 to vam neviem povedat ci ho ma niekto na predajni

ninka57
autor
19. mar 2013

@kiakocikovsvet
Ďakujem krásne 🙂 moja predstava je už o čosi väčšia... a aké su rozmery? Je dostatocne priestranny?

kiakocikovsvet
20. mar 2013

@ninka57
rezmery si môžte pozrieť na nasej stranke

siska8881
23. mar 2013

aj Ja ho mám predbežne vybratý, len fialový typ Roma 🙂 zamilovala som sa do neho na prvý pohlad..kedy ho plánuejš kupovať?? my až tak v máji 🙂

mimisk
24. mar 2013

@siska8881 teraz velmi sa predavaju kociky vo fialovej farbe

silvusa28
25. mar 2013

a neviete mi povedať, či cez tie PVC okienka presvitá dnu do vaničky, alebo sa to dá prekryť nejakou vnútornou výstelkou a do akej výšky siaha vanička na podvozku, lebo veľmi nízke kočíky sa mi moc nepáčia, teda také, čo majú nízko položenú vaničku ? To by ma hrozne zaujímalo, lebo som na 90% rozhodnutá, že ho kupujem. 😉

ivulatn
25. mar 2013

@silvusa28 ja som ho už bola omrknúť na živo, pokiaľ si pamätám, tak bola tam ešte jedna vystieľka, ktorá zabraňuje aby nebolo dnu vidieť, ja sa rozhodujem medzi alive a city move , city move je vyšší, ale neviem koľko len keď som sa postavila k nemu tak my tak prišiel, alive som videla na výstave v Brne a bol nižší

kiakocikovsvet
25. mar 2013

@ninka57 u nás na predajni ho môžte vidieť v každom farebnom prevedení, adresu nájdete na našej stránke

kiakocikovsvet
25. mar 2013

@silvusa28 cez fóliu nieje vidieť do kočíka, nakoľko ju tieni vnútorná výplň vaničky a ta je farebne doladena k farbe vaničky

silvusa28
25. mar 2013

super baby, ďakujem, tak ja som sa už rozhodla, city move vyhráva na plnej čiare, tiež som uvažovala najprv na Alive ale ked som zbadala o niekoľko dní tento, tak ma očaril ešte viac. Už len na 100% vedieť čo to bude a bude rozhodnuté aj o farbe a rovno ho objednám cez net. Ešte raz dík. 🙂