Kočík Tako City Move

ninka57
17. mar 2013

Ahojte maminky, pomaličky začínam vyberať kočík a veľmi ma zaujala novinka od značky TAKO "CITY MOVE" !!! Dakujem za kazdu radu!!! 🙂

siska8881
31. okt 2013

@elby toho sa ozaj nemusis bat...to hojdanie sa aj mne zdalo cudne,ale teraz s malou v nom je to ok a drxi.akurat sa vzdy presvedcim ci to klikne ..a jedno co je take minus-je dost tazky na prenasanie...i konstrukcia samotna i vanicka s babatkom..inak pohoda.prejde krasne cez travu.teren.je tichucky...;)

elby
2. nov 2013

@siska8881 dakujem krásne za odpoveď, no už sa budem musieť rozhodnúť lebo termín pôrodu sa blíži 🙂

papalinka7
3. nov 2013

@siska8881 takze zatial si spokojna? 🙂

siska8881
3. nov 2013

@papalinka7 ale ano,som spokojna..no v januari ho planujem predat. Jedno co mi vadi je ta hmotnost..a malicka mi bude mat pol roka tak kupim nejaky lahucky sportak;)

papalinka7
3. nov 2013

@siska8881 cize sportovy ani nevyuzijes? 🙂 skoda ze je fialovy, inak by som od teba kupila 🙂

siska8881
3. nov 2013

@papalinka7 cakate chlapceka?ci chcete inu farbu? Fialovu som prave kupovala,ze ked bude chlapcek,bude ok aj fialovy;)) a ano sportovy ani nevyuzijem...a este mam k nemu aj novu autosedacku original,nie tu co davaju k vsetkym tako...

papalinka7
4. nov 2013

@siska8881 hej chlapceka a chcela by som modru - ale marine verziu.. to si si mohla vybrat ze chces inu autosedacku?

bucunko
4. nov 2013

Ahojte babenky kocikarky. Poradte kde by som mohla kupit len sportovu verziu. dakujem

siska8881
4. nov 2013

@papalinka7 no ked som zistila, že nie je origi, chcela som originál.preto som si kupovala trojkombináciu...a doplácala som za nu..ale je oveľa lepšia ako tá predtým🙂

papalinka7
4. nov 2013

@siska8881 idem ho zajtra pozriet do obchodu 🙂

nija8
20. nov 2013

Ahojte maminky, môžete mi poslať reálnu fotku toho fialového Taka? Ďakujem 🙂

silvia_kurekova
5. dec 2013

@siska8881 ahoj, tiež sa mi tento veľmi páči 🙂 Ale myslíš, že bude dostatočne veľký aj na zimu?

mimisk
5. dec 2013

@silvia_kurekova je dostetocne velka vanicka

kiakocikovsvet
12. dec 2013

@silvia_kurekova sú aj väčšie vaničky ale táto v pohode Vám poslúži aj v zime je dostatočne široká aj dlhá

martinkastanko
5. jan 2014

@kiakocikovsvet , prosím Vás, kde najbližšie od Martina sa dá vidieť kočík Tako Marine?

dominika86
23. jan 2014

Baby, ak mate na kocik City Move rukavniky, tak ake? Original, alebo nejake univerzalne? Dakujem za odpoved, prave teraz zhanam 🙂

dominika86
23. jan 2014

@mimisk dakujem, pozriem 😉

emma93
28. jan 2014

@mimisk ..dobrý den chcem sa vás spýtať,či neviete do akého veku dieťatka je možné využiť športovú časť spomínaného kočíka?? Práve dnes mi kočík prišiel, ešte ho nemáme zložený, ale je krásny, no jedinné čo ma prekvapilo je, že hlboká vanička je dosť úzka, tak dúfam, že sa tam cez zimu pomestíme aj s fusakom a dekou...a športová časť sa mi zdá byť tiež úzka☹..trošku som sklamaná z toho, lebo športiak sa využíva najdlhšie a teraz neviem či sa mi tam malinká vôbec dá aj s fusakom.

mimisk
28. jan 2014

@emma93 predajca vám mal vsetko vysvetlit, k nam ked pride zakaznik kupit kocik, tak mu vsetko podrobne vysvetlime

tatijiana
30. jan 2014

Aj ja ja vuazujem nad TAKO marine 06, naozaj ich je este nedostatok na nasom trhu? Treba to nejak skor objednavat?

mimisk
31. jan 2014

@tatijiana ja radsej hovorim zakaznikom mesiac dopredu

ceresnicka10
14. feb 2014

Ahojte baby velmi zvazujem nad tymto kocikom je nadherny aj zodpoveda moji nasim poziadavkam len by ma zaujimalo ci je to 3 kombinacia

mimisk
15. feb 2014

@ceresnicka10 je to kvalitny kocik, da sa poskladat ako 3kombinacia

ceresnicka10
15. feb 2014

@mimisk a viete mi povedat aj cenu 3 kombinacie? Dakujem

tami263
17. feb 2014

@mimisk
@kiakocikovsvet dobry den, mohli by ste mi prosim odmerat vnutorne rozmery vanicky a sportovej casti? teda hlavne sirku a dlzku. Mam vazny zaujem o tento kocik, ale tie vnutorne rozmery nedokazem nikde najst...a este by ma zaujimalo, ak by som si objednala Tako City Move Marine, cislo 6 a k tomu autosedacku, ta by bola vo farbe Kocika? teda ta farba 06? resp. viete mi ukazat foto, kde by som tuto autosedacku mohla vidiet? lebo ta sa nikde neuvadza.Dakujem

mimisk
17. feb 2014

@tami263 zajtra vam to zmeram, foto nemam, ale co sme mali k tomu autosedacku bola tmavomodrej farby

kiakocikovsvet
18. feb 2014

@tami263 všetky rozmery nájdete na našej stránke.

9lucia9
18. feb 2014

Ahojte chcela by som sa spýtať či máte skúsenosť s kočíkom TAKO CITY MOVE alebo TAKO EXTREM? dakujem 🙂

mimisk
18. feb 2014

@9lucia9 extrem je uz je lesia verzia city mova