Kočík Tako City Move

ninka57
17. mar 2013

Ahojte maminky, pomaličky začínam vyberať kočík a veľmi ma zaujala novinka od značky TAKO "CITY MOVE" !!! Dakujem za kazdu radu!!! 🙂

kiakocikovsvet
9. mar 2014

@9lucia9 tento kočík od modelu city move sa líši iba farebným prevedením a kvalitou tkaniny

lubka1987
31. mar 2014

Ahojte, chcem sa opýtať tých, ktoré majú kočík TAKO City Marine či kočík má na tie priehľadné okienka na hlbokej vaničke nejakú krytku. Tak ako má napr. TAKO City Move. Pretože som kúpila presne ten istý kočík, ale používaný a nedali mi k nej tú krytku a teraz keď chodíme vonku s malinkým na prechádzky tak nám dnuká do vaničky cez tie okná svieti slniečko a ruší ho to. Ďakujem 🙂

kiakocikovsvet
5. apr 2014

@lubka1987 tento kočík má vnútornú výplň, ktorou zakryjete okienka, keď ste kupovala používaný tak už je na Vás ako ste sa z nimi dohodli

jancag
25. apr 2014

Neviete mi poradit kde by som tako marine 06 videla nazivo...som z okresu levoca🙂

betula
1. máj 2014

@mimisk
@kiakocikovsvet dá sa kúpiť aj bez hlbokej vaničky? my by sme potrebovali len športovú časť 😀 ďakujem

kiakocikovsvet
2. máj 2014

@betula je nám ľúto ale bez hlbokej vaničky Vám ho nevieme predáť, ak potrebujete iba športový vybrala by som si niečo iné, záleží aké veľké je Vaše dieťa

kiakocikovsvet
2. máj 2014

@jancag my sme v Bardejove a to nieje ďaleko, alebo poradím predajňu v Košiciach

mimisk
2. máj 2014

@betula city move sa predava len ako kombinacia, ak by som vám mohla doporucit, sportovy samostatný tak bebetto nico

betula
2. máj 2014

@kiakocikovsvet
@mimisk Ďakujem veľmi pekne za odpovede

jancag
2. máj 2014

@kiakocikovsvet no nakoniec sme si iny vybrali....ale dakujem🙂

nikus28
16. máj 2014

ahojte, rozmyslam nad tymto kociarikom.. Este som vsak nemala moznost ho vidiet nazivo ) tak by ma len zaujimalo na aku vysku je tento kociar? ja mam 165cm--- nechcem aby bol velmi vysoky... dakujem 🙂

kiakocikovsvet
21. máj 2014

@nikus28 je to kočiar vhodný k vašej výške

nikus28
21. máj 2014

@kiakocikovsvet dakujem)

klarika1234
21. máj 2014

caute baby, tak co, kupila si aspon jedna z vas tento kocik? ak ano, ako ste s nim spokojne? mne sa totiz tiez velmi paci, ale nasla som ho v namornickom style a som sa donho uplno zamilovala 🙂 teraz len zbieram pre a proti, tak prosim napiste ake s nim mate skusenosti. dakujem 🙂

klarika1234
21. máj 2014

@lubka1987 super, predsa ho niekto ma, mozete mi prosim napisat ako ste s nim spokojna, pripadne ake ma plusy a minusy? dakujem 🙂

mimisk
22. máj 2014

@klarika1234 Dobry den,

ak ho chcete vidiet v skutočnosti mozete sa prist pozriet k nam do predajne do holíča

kolisali
23. máj 2014

aj v okolí Banskej Bystrice mate predajnu , kde by ste mohli poslať na ukážku kočík

mimisk
23. máj 2014

@kolisali nemame len v holíči

karinka9
29. máj 2014

Ahojky. Ja mam ten kocik uz cca 5 mesiacov a je super. Som s nim velmi spokojna zatial, sice este vyuzivame vanicku ale onedlho pride na rad sportova verzia. Paci sa mi lahka manopulacia tj. ten patent na uchytenie vanicky a sportovej casti. Ano z vnútra je este vystielka aby nebolo vidno dnu cez okienko, da sa to odopnut, takze ako budes chciet.

jenny_fer
16. jún 2014

ahojte, ja mam ten kocik Sportime šedo oranzovy, je super lahko sa manevruje, nakupna taška perfektna velka,zatial som vyuzila iba vanicku a vajicko, no malinka uz nechce byt vo vanicke tak mi je luto rozbalit sportovu cast, tak ho idem predat a kupit nejaky golfacik.

adelinkamoja
7. júl 2014

@klarika1234 ahoj, sice neskor, ale mozno pomozem, poradim...ja mam tako city move- marine 06 - namornicka modra...je krasny, kazdy mi ho chvalil, do terenu uplne idealny, nehrkoce, da sa dietatko pohojdat. Je prestranny, takze ja pre vacsie babo. Ja som s nim spokojna...jednu chybicku krasy ma-skladnost, treba vacsi kufor auta 😕

klarika1234
8. júl 2014

@adelinkamoja ahoj, dakujem za odpoved, kocik uz mame, nakoniec sme kupili iny 🙂 potom som ho videla nazivo v predajni a nevedela som sa nan vynadivat...

zuzska1
12. júl 2014

Ahojte, viete mi prosim poradit, v akej predajni by som si mohla tento typ kocika odskusat v ba? dakujem 🙂

zuzka_ninka
19. júl 2014

baby viete mi poradit, tie ktore mate uz sportovu cast kocikov tako marine, alebo city move, da sa z tej sportovej casti vybrat podlozka a dat tam ina? ja som ho dnes vytiahla a jak pozeram tak pozeram, nevidim ine riesenie len to rozparat a to sa mi teda ozaj nechce 😒

majuszka87
24. júl 2014

Ahojte. Aj mne sa paci tento model move city no este som ho na zivo nevidela neviete kde v okolo kk alebo v nowom targu ho mozem kupit? Dakujem za odpoved

nikus28
25. júl 2014

@kiakocikovsvet
dobry den,neviem sa rozhodnut kt. kociarik je priestrannejsi ( najma sportova cast) ci tako city move alebo tako alive... alebo su v podstate rovnake?
vanicku budem vyuzivat celu zimu...ale viac by ma zaujimala sportova cast, ci je dostacujuce pre 1.5-2r. dieta na zimu.. dakujem za odpoved)

mimisk
25. júl 2014

@nikus28
@nikus28 city move ma vacsiu vanicku

nikus28
25. júl 2014

@mimisk dakujem) cize sportova cast nie je nejako vacsia od alive?...

mimisk
25. júl 2014

@nikus28 je rovnaka

nikus28
25. júl 2014

@mimisk dakujem 🙂