Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

e_kociky
11. okt 2010

@l81 väčšinu častí z kočíka si vieš dať dole a riadne oprať - čo je veľmi praktické... a zas nežijeme v krajine, kde by bolo dáždivé počasie denne 😉
Ináč je veľmi pekný 😵

palesandra
12. okt 2010

dievcata, pozeram na tie Tako kociky, prosim vas, kazdy sa mi zda rovnaky akurat iny potah..a farba konstrukcie..mozete mi pls povedat aky je naozaj rozdiel medzi nimi? 🙂 a este otazka, su kolesa makke, alebo nafukovatelne? aby sa islo makko po tvrdom nerovnom povrchu. dik

mimisk
12. okt 2010

@palesandra rozdiel v tako kočíkoch je ,že jeden typ sa volá Jumper a druhý Warrior, každý ma odlišnú konštrukciu,
je veľa farebných kombinacii,pričom niektorá kombinacia sa robí len na Jumperoch a niektorá na Warrioroch,alebo sú aj rovnáke pre obidva typy, kolieska sú nafukovateľné, je vyhodou ,že konštrukcia ma nastavenie pruženia čo je vyhodou ak je vo vašom okolí dosť nerovností.

marget
26. okt 2010

Ahojte!
Ak by mal niekto záujem, predávam kočík Tako Jumper X Srdcia, sedofialovej farby, je veľmi pekný, kupovaný v máji 2009, ešte v záruke 🙂

svet_kocikov_sk
9. nov 2010

@l81
Tako Jeans je aj vo verzi imitacie rifloviny pohladaj si v eshop WARRIOR JEANS Imit

@palesandra
Okrem konstrukcii Jumper X a Warrior sa zacali vyrabat aj nove CRUZE, FLY, CAMARELO

svet_kocikov_sk
9. nov 2010

oprava: posledna kontrukcia sa vola CAMARO

79zuzana
9. nov 2010

my sme si objednali a uz aj dostali nas kociarik Tako Jumper, baby collection, farba ruzova... musim povedat, ze je prekrasny..... teraz uz len dufame, ze sa lekar nepomylil a naozaj to bude dievcatko 🙂 🙂 🙂 , v kazdom pripade nam predajca slubil, ze nebude problem kociarik okamzite vymenit za modry 😀 😀 😀

marienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
9. nov 2010

Ak by mal záujem niekto o tento úžasný kočík len ako športový, momentálne prebieha výpredaj skladových zásob na stránke e-kociky.sk si ho môžete teraz kúpiť aj bez vaničky 😉

zabkakatka
9. nov 2010

Ahojte,
ja som bola dnes tiez pozriet kocik TAKO Jumper X v predajni v Pezinku a som vlastne rozhodnuta, pretoze splna vsetko co od toho ocakavam, lenze mam trosku problem s farbou. Na stranke svetkocikov.sk som totiz tento kocik videla vo farebnom prevedeni Kruhy 02 a ten sa mi velmi paci - chcela by som taky, ale v tej predajni mi povedali ze taky nemaju a ani nikdy nemali resp. nevyrabaju, lenze som nasledne doma na nete zistila, ze farebne variacie, ktore mi v obchode ponukli su pod znackou DEMA Jumper X............ takze teraz neviem ako to vlastne je, mozete mi niekto poradit?
v podstate by som si objednala ten co sa mi paci aj z netu, ale predsa len sa obavam ako by to bolo s pripadnou reklamaciou alebo v pripade, ze kocik nebude v skutocnosti taky ako som videla naozaj, kedze sidlo predajne je az v Bardejove.....

79zuzana
10. nov 2010

@marienkam kupovala som to v Irsku, kedze tu byvame, cez ebay.ie ...... predava to tu polska firma a maju na sklade vsetky farby, priviezli mi ho za 3 dni. ... pozerala som, ze dovazaju aj na slovensko, len je vyssie postovne.... ten nas stal 369 eur aj s dopravou... viem ze na slovensku je lacnejsi, ale keby som si ho dala poslat z SK sem tak by ma to vyslo ovela drahsie 🙂

mimisk
10. nov 2010

@zabkakatka ak vám tento kočík ponúkli pod značkou DEMA určite je podstatne drahší ako u iných predajcov

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babula
10. nov 2010

@zabkakatka ja som ho kupovala pred rokom a tiez som zistila ze jumper vyraba aj tako aj dema ale ten od demy mal (teraz neviem ako je na tom) len tie male kolecka od taka bol aj jumper X s tymi velkymi prednymi a ten mame my a tie kolesa su podstatne lepsie,nemali sme ziadny problem ani v zime ked nebol odhrnuty sneh

svet_kocikov_sk
11. nov 2010

@zabkakatka
firma DEMA si nechala vyrobiť vo firme TAKO dva typy kočíkov pod svojím logom

vencurka
11. nov 2010

ja som tento kocik mala pri synovi, kupila som ho "odruky" pouzivany cca 3 mesiace. kupila som ho v super stave ako novy 🙂 Kocik ok len je hrozne tazky a ked maly zacal priberat zbavila som sa ho 😒
Teraz hladam novy kocik... nieco lahsie urcite.. 🙂

salma22
12. nov 2010

zdravim vas zienky prosim dajte mi vediet ci vase wariori maju tiez problem ked napr. cuvate je krasne v rovinke a ked postupite dopredu s kocikom chcem vediet ci klesne alebo sa drzi v rovinke dakujem pekne za vase odpovede

mimisk
13. nov 2010

@salma22 nepochopila som to z toho popisu aky mate problem

salma22
13. nov 2010

@mimisk ked sa pohnem dopredu tak mi konstrukcia- predne kolesa klesnu pod seba a ked cuvam tak sa mi podvihne cela konstrukcia na rovinku a ked to robim vkuse tak je ocividne ako sa ta konstrukcia zdviha a klesa ci to robi aj vam na warioroch alebo ci ich mate krasne v rovinke cely cas bez toho aby sa konstrukcia pohla lebo mi kamoska ukazovala svoje tako jumper ale je krasne stale rovno nic sa s nim nerobi

e_kociky
13. nov 2010

@salma22 chceš povedať, že sa ti kočík skladá pri pohybe dopredu a dozadu?

salma22
13. nov 2010

@e_kociky nesklada sa len mi padne predna konstrukcia smerom dolu klesne ale je to vidiet ze je na krivo prave dozadu sa mi vyrovna tak ako ma byt kocik ☹

zipsy
25. nov 2010

@zabkakatka ahoj, prosim ta, kde v pezinku je taka predajna? je otvorene aj v sobotu? dakujem za info

lulkax5
29. nov 2010

@zabkakatka ahoj ja ho mam doma teda ja mam zeleny 🙂 rozdiel je ze v pk kde byvam aj ja a som ho videla maju ho pod znackou dema ja som si ho objednala z netu je to totalne to iste 🙂 aj dema si ho vraj dava sit v taku len si ho predavaju pod svojou znackou a drahsie 🙂 samoska niektore farby dema nerobi ak by si ho chcela vidiet neni problem
@zipsy ahoj v pk je to pri hyperke best for baby ale oplati sa kupit radsej cez net 🙂

lulkax5
29. nov 2010

a odporucam kupovat cez e-kociky ja som bola veeeeeeeeeelmi spokojna 😉

ketrin007
12. mar 2011

ahojte chcem sa spytat či nahodou neviete či je v okoli trenčina alebo noveho mesta nad vahom obchod so značkou tako jumper??,dakujem za odpoved:D

tinika
25. mar 2011

@sisi08 zrejme to uz bude mimo temu ale mam ten isty kočik a tie popruhy sa sice troska zlozitejsie, ale daju vybrat a tiez mam takto aj fusak aj podlozku v kočiku ze popruhy idu cez tie otvory 🙂 mozno to pomoze niekomu

sisi08
28. mar 2011

tinika, ďakujem, nie je to vôbec mimo tému, chceli by sme ešte jedno dieťatko, tak ak sa zadarí, tak sa s tým skúsim ešte popasovať 😉

sisi08
28. mar 2011

myslím s tými popruhmi 😉

petkaa28
28. mar 2011

ak by mal niekto zaujem, predavame tako jumper po 1 dietatku, pouzivany cca pol roka - na prechadzky s kocikom sa chodilo veelmi malo...kocik je do oktobra este v zaruke...cerveno-cierny

renatka9
9. jún 2011

ahotje, mňa len napadlo, že sem hodím nejaké info. máme kočík Tako Jumper X - prevedenie FX. malý má 8 mesiacov, je jesenné bábätko, takže sme akurát v zime využívali hlbokú vaničku. spokojnosť veliká s ním, najmä v zime sa osvedčil na kopách snehu - bývame na dedine, kde bývajú uličky neodhrnuté. je síce ťažší kvôli nafukovacím koliečkam, ale za to zdolá každý terén. defekt sme ešte nemali ani raz - pre porovnanie - kamoška z mesta kúpila Baby-Smile, má ho o 3 mesiace menej ako my a už mala 4x defekt.... ďalej krásne péruje, keď si dobre nadstavíte odpruženie. vanička je oproti iným kočíkom podľa mňa dosť priestranná. ako šporťák ho tiež využívame, ale idem kupovať nový, kvôli váhe a skladnosti. ako mínus je u nás košík, ku ktorému sa veľmi ťažko dostane. napríklad fľašu Kofoly do neho tak ľahko nedostanem, kvôli tomu, že športová časť bráni pri prístupe k nemu. skôr ho však odporúčam mamičkám, ktoré ho nebudú musieť trepať niekde na poschodie, či vo víťahu alebo ak budú často cestovať autobusom..... ak by mal niekto nejaké otázky, rada zodpoviem.
...btw aj my sme ho kupovali cez e-kociky a mohli sme si ešte aj vymeniť farebné prevedenie konštrukcie podľa svojho gusta 🙂