• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

11. októbra 2013 
predan tako jumper fx, 3-kombinacia, cierno-tyrkysovej farby, velmi malo pouzivany s druhym kocikom, este rok v zaruke, bez poskodeni. Cena 220 €, kuk moje inzeraty, tam su aj fotky. V pripade zaujmu volat na 0911 187 705.
27. jún 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja mam kocik tako jumper len som sa chcela opytat ci niekto nevie poradit .........da sa nasadit na ten kociarik sedacka Maxi cosi ???voprad Vam velmi velmi dakujem za pomoc :wink:
28. júl 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predám Tako Jumper x čierno-bielej farby (3kombinacia) za 160e, cena aj dohodou, kuk inzeráty :wink:
26. mar 2012 o 11:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinka Ahoj chcem sa spytat aku ma vahu ?
25. aug 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatka9 Ahoj ja som rada za prakticke rady.A nebala si sa cez internet nakupovat.Ja som dost opatrne no na 2 strane tie ceny su vyhodnejsie.A teda je dost tazky?? Dakujem
25. aug 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , ak viete prosim poradte mi.Co viete o TAKO WARIOR SAILOR. Je tazky? Videla som len inzerat pouzivany 1 rok. Radsej niake nezainteresovane info od Vas, lebo oni mi urcite vsetko narovinu nepovedia. NO NIE ? :wink:
25. aug 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terez111 ahoj, nebojím sa nakupovať cez internet, ešte nikdy som nemala zlú skúsenosť, že by mi tovar neprišiel, alebo podobne. raz sa mi stalo, že mi nestihol prísť vianočný darček na čas, tak som využila možnosť vrátiť tovar do 7 dní, na čo má teda každý zo zákona nárok a v pohode mi vrátili plnú sumu (samozrejme okrem poštovného). inak my s manželom sme pred rokom rozbehli internetový obchodík pre deti, takže sa dosť o to zaujímam.... no ale k veci..., čo sa týka toho taka jumper fakt je dosť ťažký, ale to asi takmer všetky kombinované kočíky, teda okrem tých drahších. inak sme s ním boli veľmi spokojní. plánujeme ho teraz predať, ak by mal niekto záujem, je len po jednom dieťati, využívaný asi pol roka, nie je mu absolútne nič, dokonca ani ten defekt sme nedostali ani raz :grinning:
25. aug 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. okt 2013 o 16:02 • bambinitrnava
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. okt 2013 o 11:09 • bambini
firma Tako ma v ponuke aj odlahcenu verziu je to najnovsi model Jumper Light....jednoduche pripevnenie vanicky k podvozku,system z kocika city movie ,skladny vaha podvozku 8,9 kg co nieje vela na kocik z nafukovcimi kolieskami. :slight_smile: vyborna cena a super kvalita :wink:
11. okt 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok