Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

rybjar
5. aug 2015

@cherybelka Ja som tu bielu kozenku utierala len vlhkou handrickou. Pani, co nam kocik predavala vravela, ze ked je to velmi spinave, da sa to pekne umyt tekutym praskom - cifom a pod. Ja som sa trochu bala, ze mi to zazltne - ale nestihlo 🙂, kedze som kocik kupovala len v decembri.

maminka1986
29. aug 2015

ahojte žienky niekto skusesnost s kočikom TAKO DALGA? j ekrásny a preistreanný ale či nahodou nie je velmi ťažký ...dakujem

pripjam link
https://www.google.sk/search?q=tako+dalga&biw=1...

emiliar
29. sep 2015

ja mam tako dalga , uplne som s nim spokojna , priestranny syn ma 5mesiacov a mame staale vanicku , tazky nieje. aspon pre mna nie.

@maminka1986

emiliar
29. sep 2015

@maminka1986 ja mam tako dalga , uplne som s nim spokojna , priestranny syn ma 5mesiacov a mame staale vanicku , tazky nieje. aspon pre mna nie.

maminka1986
29. sep 2015

@emiliar jeej super dakujem za info 🙂))ano dalga je užasnýýý dakujeeem 🙂

kiakocikovsvet
5. okt 2015

veľmi dobrá manipulácia a priestranná vanička vytvorí Vášmu dieťaťu pohodlie

barbibednarikova
5. okt 2015

Ja mam TAKO LARET DOTS a som spokojna....je pevny priestrany, vhodny do zimy, do vetra a, ako ja vravim, na popraskane dedinske cesty. Velmi pekny, vsetci chvalili. Len s dvoma vecami som bola nespokojna....mala vanicka (kedze dcerka sa narodila stvorkilova a rychlo rastla) a kratke popruhy na sportovej casti, takze po case som nemohla malu priputavat. Bolo to vsak na leto a vtedy som si z praktickych dovodov kupila golfac.
Pravdou je, co aj baby pisu, ze je trosku narocnejsi do auta, pretoze je priestrany a ma siroku konstrukciu, ale, kto na auto s velkym kufrom, prip. kombi by nemal mat problem.
A co sa tyka toho, ci je tazky...myslim, ze mestske mamicky, kt. stale cestuju potrebuje kocik s lahsou manipulaciou,bo po case to vazne ide na nervy,

aicha15
5. okt 2015

kamarátka ma tako mohican a najviac sa jej kazia asi kolesa mala 5 x defekt. a to nechodi po ziadnych terennych plochach.

kiakocikovsvet
5. okt 2015

@aicha15 defekt má stále na tom istom kolese ?

aicha15
5. okt 2015

to uz presne neviem ale zda sa mi ze ano
@kiakocikovsvet

kiakocikovsvet
5. okt 2015

@aicha15 tak treba vymeniť aj plášť alebo celé koleso

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

väčšina kočíkov je zbytočne predražených .. ja mám jeden z tých lacnejších a som nadmieru spokojnáá a aj pekný je http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

modryponik
22. jan 2016

Baby nate este niektora skusenosti s tako extreme. Do kolkych mesiacov ste vozili babetko v hlbokej vanicke? A zmesti sa cca 9 mesacne aj s fusakom do sportovej casti? Latka sa dobre osetruje? Velmi sa nam paci tyrkysovy, ale bojim sa, ze sa bude rychlo spinit. Nie je tazsi ako ostatne kociky? Dakujem za postrehy.

lklapicova
2. máj 2016

Ahojte baby, ma niektora skusenost s Tako Moonlight Vela 2016?

uchalova
6. máj 2016

@lklapicova ja mam tako moonlight carbon, som velmi spokojna, vyhody: dobre peruje, na bratislavske chodniky idealne, ma dobru striesku aj zhora aj zdola, proti poveternostnym podmienkam super, velka vanicka, mala ma 8 mesiaco a stale ju vozim vo vanicke, dlha rucka, prislusenstvo v tom, nemusis dokupovat, bala som sa nafukovacich kolies, ale su v pohode, zatial ziadny defekt a iba raz sme dofukovali.
Nevyhody: je tazsi vahovo, ja mam 8 schodov k vytahu a mam dost ked ho musim zdvihnut a mala je aj bucla 🙂, vrzga, ale to som zistila ze vsetky kociky, dole je zapinacia taska nie kosik, na jednej strane je to super, ze ti tam nic nezmokne, ale je mensia ako ostatne, ale aspo v nom nenosim zbytocnosti 🙂 odporucam, kamosky mi chvalia ten kocik, naozaj je prakticky, dala by som mu 95%

jassica
31. okt 2016

Ahoj, ja mam : https://www.google.sk/search?q=kočík+tako+moonl...
je naozaj super som s nim spokojna az na to ze som sa nechala ukecat na super najlepsie silikonove kolieska ktore po 3 mesiacoch pouzivania zacali neprijemne pukat /praskat alebo neviem ako mam pomenovat tieto zvuky ☹ idem ho reklamovat a prevdu povediac by som bola najradsej keby mi vymenili kolieska za nafukovacie a asi bude pokoj, pretoze su aj pohodlnejsie, tieto silikonove su velmi tvrde. na to aky je odperovany kocik tak na tychto kolieskach musim davat pozor na kazdy hrbolcek. Radsej by som asi zalepila defekt ako riesila vrzganie alebo podobne zvuky a hlavne teraz na zimu ked maly potrebuje kocik lebo budeme mat o chvilku 4 mesiace.

wokyyy
13. jan 2017

a kocik tako deluxe - novinka mate niekto?

zuzana040682
19. feb 2017

Ahoj ja mam tako dalga pretoze sa mi velmi pacia taketo styly kociarov aj kvoli tomu ze ma vanicku dost velku na to aby som nemusela menit vanicku za sportovu cast po pol roku dietata. Maleho som mala vo vanicke skoro do roka presne do 9 mesiacov. Ja som s nim bola velmi spokojna. Je pevny a ziadne problemy som s nim vobec nemala a navyse mi vyhovuje vyskovo nakolko sa nemusim sklanat ako pro nizkych kocikoch. Takze z mojej strany velka spokojnost