• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Tako. Váš názor

19. februára 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. nov 2009 o 14:08 • mark33
AHOJTE..AKO SA NASTAVUJE PEROVANIE NA TAKU NATALIA?PORADI MI NIEKTO?
17. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark, väčší výškovo, alebo celkovo je väčší?
17. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...fakt mi neviete poradit?prosiiiiiiiiiiim
17. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som aj ja zvedavá,aký tam bude rozdiel.Mark prosím ťa nemaš na porovnanie aj kočík v-cross štvorkolesovú verziu.Veľmi sa mi páči a rozhodujem sa medzi takom a týmto v-croos.Chcela by som ich vidieť vedľa seba,ale v predajňach v ktorých som bola majú buď jeden,alebo druhý.. :unamused:
17. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v cross?? čo to je za kočík?
17. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka 1 perovanie sa nastavuje,že od spodu nápravi pod pružinami je čierný kolík ,ktorý sa musí otočiť na druhú stranu, ak by si to nepochopila pot ti to odfotím a poślem mailom
17. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som sa pozrela do tvojho albumu a ty máš este starší model,takže tam nastavit perovanie nejde
17. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka len si daj pozor na brzdy,lebo som sa pozerala ,že ide o model,kde sa často kazia brdzy,tak že sa ošucha plast apotom brzdy padajú lepšie sú brzdy na centralné brzdenie
17. nov 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi je to dempo v-cross.Hoď si to do googlu a uvidíš.Ja si ho idem zajtra pozrieť do Skalice do obchodu Maja.Alebo choď na ich stránku,tam ho majú sice iba trojkolesový,ale dá sa aj so štyrmi.Je to rozmerovo kočík ako tvoja Bexa :slight_smile: :slight_smile: A je veľmi pekný.
17. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
geodetika presne bexa je v podstate kópia v-crossu, len sa líši v pár detailoch. Dokonca sa zo začiatku bexa vyrábala v tých istých farbách ako v-cross, teraz už majú iné farebné kombinácie.
Ale sú to takmer rovnaké kočíky, tiež sa vyrába s dvojitým spojeným kolesom alebo s dvomi kolesami.
17. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no geodetika, tak daj potom vedieť.. vyzerá dobre.. :slight_smile:
17. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je to značka Baby World nie Depemo
17. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za Tvoj názor.Inak fakt sú na pohľad skoro rovnaké.Len pre mňa je lepší v-cross lebo ho majú v Blízkej predajni a môžem ho ísť pozrieť,len tá cena.Je lacnejší na internetových stránkach,ktoré som si našla. V Skalici stojí Okolo 340 euro. :frowning2:
17. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve preto sa mi páči..:slight_smile:).. no, pozerala som tu cenu.. je drahší ako moja predstava.. musel by sa mi extra zapačiť, aby som ho kupila.. nezabudni dať vedieť, či má aj nejaku chybu.. :slight_smile:
17. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. nov 2009 o 19:29 • mark33
ja som si to prečítala..:slight_smile:.. a geodetike poviem, keby niečo..:slight_smile:).. hm.. a to je cena aj s autosedačkou? asi nie, čo? :sweat_smile: Mark, vy máte aj Bexu aj V cross aj Tako aj Q12?
17. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi zajtra dám vedieť,len keby stál o niečo menej.Bojím sa ho objednať cez net,lebo potom je to horšie s reklamáciou.Neviem prečo sú tam až tak veľké cenové rozdiely.Mark kde máte predajňu????
17. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že mark je z bardejova.. hm. či sa mýlim?
17. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to aj s autosedačkou.
17. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 19:43 • mark33
no otázne...bo niekto tvrdí, že to je madarky, niekto že polsky.. :wink: strašne ste daleko.. už som k Vám chcela poslať aj kolegynu, lebo cez vianoce ide na východ, ale ona asi nie je ten správny adept..:slight_smile:
17. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark, ak sa môžem spýtať.. ktoré kočíky predávate najviac. z tých horeuvedených (teda okrem q12) a na ktoré su najviac reklamácií?
17. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dá sa objednať aj bez autosedačky,alebo je to komplet.Musím sa zajtra popýtať či aj tam majú v cene autosedačku,ale zdá sa mi že bez.Bardejov??? Dosť ďaleko na reklamáciu,ale dobrá cena :slight_smile:
17. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak je to s autesedačkou, tak ta cena je bezkonkurenčná..
17. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočík Q 12 je poľský výrobok
17. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máš to ďaleko do Skalice?Keby bol Fajn a bez nejakých veľkých chýb,že by si išla pozrieť.Ty by si si ho objednala aj cez net???
17. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi tak zajtra sa ozvem. :slight_smile:
17. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 19:57 • mark33
po novom roku ,Tako bude na trh uvádzať noviku na trh ,vanička by mala byť uź aj ako autosedačka
17. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok