• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Tako. Váš názor

31. októbra 2016 
@suncana teraz vyrába tako kolekciu baby heaven line ,kde je lahká konštrukcia ako na larete, je tam kombinacia cierná kombinacii čierná koženka, v albume mám zatial v bezovom prevedení
1. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez velmi velmi uvazujem nad tako laret ale neviem sa stale rozhodnut :angry: paci sa mi aj dorjan aj bexa 4.Ktory z tychto by ste brali?
18. jún 2012 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ja uvazujem nad kocikom tako acoustic, nemate s nim nahodou skusenosti?
20. jún 2012 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj mne sa Tako acoustic veľmi páči, tento al. budúci týždeň si ho chcem ísť obzrieť do predajne. Myslím že tie veľké kolesa a veľká vanička budú na zimu ideál. Ale tiež by ma zaujímal názor niekoho, kto ho už odskúšal s babätkom.
26. jún 2012 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matulkka mne sa tiez velmi pacia tie velke kolesa a velka vanicka, kedze sa narodime v oktobri, budeme potrebovat velky kocik na celu zimu a tento sa mi velmi pozdava :slight_smile:
10. júl 2012 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mravvcek podla mna naj kvalitnejsi je laret
10. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mravvcek neber laret z netu ale chod do predajne :slight_smile: v predajniach maju sadu ktora nie je na nete a ta je uzasna, bude sa ti pacit :slight_smile: ked uz teda chces tako
ja som si vybrala dorjan, preco ten a nie tako som pisala v nasej sukromke :wink: :slight_smile:
10. júl 2012 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa spýtať, či sa autosedačka značky Tako dá naklipsnúť na hociaký kočík Tako alebo sa to nedá? Nemáte s tým skúsenosti? A či treba k tomu adaptéry?
31. okt 2012 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinkatinka k autosedačke je adapter, ktorý ide upevnit na akykolvek podvozok kocikov tako
31. okt 2012 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@martinkatinka na všetky typy ju nenakliknete, napíšte o aký typ presne ide a ja Vám poradím
31. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiakocikovsvet môžem sa spýtať či sa pri TAKO LARET dá otočiť športová čast v smere aj proti smeru jazdy? dakujem
5. jan 2013 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janesa1984 da sa otočiť aj v smere aj proti smeru
5. jan 2013 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janesa1984 samozrejme viete otočiť športovú, hlbokú časť aj autosedačku
5. jan 2013 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mate niektora tu odlahcenu verziu? Tako Baby heaven Line ALU? Je ten kocik naozaj lahsi, alebo len uvadzaju vahu podvozku bez kolies, neviete?
10. jan 2013 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fuska táto konštrukcia je o kilo ľahšia ale moja známa už ju reklamovala, lebo sa jej zlomila a v predajni jej povedali, že všetky konštrukcie sa lamu, tak musia ich prerobiť, ja som mala tiež Tako warrior a bez problémov
10. jan 2013 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fuska je je lahsia lebo je hliniková
10. jan 2013 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte prosim vas mate niektora skusenosti s kocikom Tako captiva mohikan??Viete ci aj vanicka je dost velka na zimu a ci neni kazovy...dakujem snad sa tu niekdo najde :slight_smile:
21. feb 2013 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dena567 na kočík Captiva nemáme žiadne reklamácie, kúpu určite neoľutujete :slight_smile:
22. feb 2013 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.e-kociky.sk/ odtial mam zaujem aj objednavat kocik tako...tak verim ze budeme spokojny... :wink: len nech mi uz potvrdia pohlavie babatka a uz aj objednavam... :wink:
22. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dena567 pozeram, ze mate este skoro 4 mesiace cas, teraz tako chystaná noviku vola sa city mowe kde je captivacka konstrukcia a väčšou vaničkou
22. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martinkatinka samozrejme, dá sa nakliknúť na každý kočík od značky TAKO
22. feb 2013 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimisk a ma teda tako captiva mohikan mensiu vanicku??a prosim ta da sa niekde pozriet ta nova novinka od tako?
23. feb 2013 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dena567 novinka teraz bola predstavená na vystave v polsku, ale my slim ze priebehu mesiaca uz bude normalne uz v predajnách, este podobný typ je monodi odklial ste?
23. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kiakocikovsvet dobry den, prosim Vas, aky kocik by ste odporucali pre dieta narodene v maji?? ci uz Tako alebo aj ine znacky. dakujem!
23. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som z Trencina...a viete co ja nebudem uz vymyslat paci sa mi ten captiva mohikan len to som sa chcela informovat ci mamicky nemali problemy s vanickou alebo ci neni kazovy...viete tych kocikou je strasne vela na vyber a my sme sa uz rozhodli pre ten tako...ale aj tak dakujem za info :slight_smile:
23. feb 2013 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm22 pošlite tel. kontakt a poradíme
23. feb 2013 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dena567 ten sme veľa popredavali je pekný, kedy v podstate vy na zimu mozete ist do sportaku, mne sa velmi paci ten s ruzovým
23. feb 2013 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm22 taka maju viacero modelov,ale v podstate všetky su vhodné pre babetká narodené v maji
23. feb 2013 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ja chcem prave ten s tym ruzovym mame mat podla vsetkeho dievcatko..a pre chlapceka by som kupovala ten modry :slight_smile:
24. feb 2013 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm22 ja by som doporučila kočík z novej kolekcie, nakoľko sa stále zdokonaľujú konštrukcie a tie novšie sú aj ľahšie, odpruženejšie a hlavne sa nelámu
24. feb 2013 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok