Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

kazofus
22. feb 2009

Mne sa ten kocik tiez pacil, volala som do najblizsej predajne,kde ho maju a ta pani mi vravela,ze na predajni ho nemaju,ale mozu mi ho objednat a do 2 tyzdnoch mi dojde.Este vravela,ze je velmi maly, ze ho videla a neodporucala mi ho preto.A ktomu je to polsky kocik,takze ak mas moznost ist do polska, tak sa tam vyber, oplati sa,mozno nan natrafis.

jajuska81
autor
22. feb 2009

No neviem, čo si predavačka predstavuje pod pojmom "malý". Skoro všetky kočíky , s ktorými som tento typ porovnávala /resp.podobné tipy/ boli rozmerovo skoro na rovnakej úrovni. Plánujem si ho ísť pozrieť priamo na predajňu vraj ho tam majú, tak uvidím a snáď mi to pomôže rozhodnúť sa,.....ja som tiež uvažovala nad kočíkom iného typu, taký klasický 4kolesový ,ale aj keď tie vychádzajú v porovnaní s týmto typom lacnejšie , sú podstatne ťažšie,....takže uvidím,dám vedieť, aký bol môj dojem,......

maselo
28. feb 2009

Boli sme na predajni a pozerali sme si ho a myslim ze je prave vacsi ako ostane vanička mala rovných 80 cm širka dostatočná. Tu je ešte môj postreh k tomu kočíku uz som ho pisal vo fore Kočíky z poľska.
Čo sa týka vzhľadu levmi pekný musím potvrdiť, aj ako chlap. Ja som skôr pozeral váhu, funkčnosť a technické prevedenie. Musím priznať že sa veľmi dobre ovláda je asi tak stredne ťažký skôr ľahší. Prevedenie veľmi kvalitne aj v detailoch. Konštrukcia robustná, veľké nafukovacie kolieska (dobre aj na nerovnosti veľmi dôležité aj v meste na zlých chodníkoch o snehu ani nehovorím). Možnosť aretovania koliesok, nastaviteľná rúčka aj na moju výšku, slušný nákupný košík. Osobne sa mi pozdával a samozrejme aj cena je prijateľná predpokladám že v Poľsku by mal byt max do 10 000 aj s vajíčkom (netreba zabudnúť aj na adaptér - uchytenie vajíčka na konštrukciu). Takže myslím že OK. Jasne že dopredu je ťažko hodnotiť kvalitu ale videli sme tam aj ine značky a oveľa drahšie a nevyzerali ani náhodou kvalitnejšie.

jajuska81
autor
4. mar 2009

maselo: tak ked som ho videla nazivo tak je vhodny tak naozaj len pre novorodenca, aspon podla mna,....vanicka ma necelych 75cm/vnutorny rozmer,merala som priamo na predajni/ dlzku a sirku len 33cm zdala sa mi skutocne mala aspon pre mna.Ja cakam babo uz coskoro, cize teoreticky take male by sa tam v pohode voslo,.....ale v zime a na jeseň si neviem velmi dobre predstavit ked by bolo babo vacsie vopchat ho tam do vanicky aj s fusakom,.....viem dalo by sa vozit aj v sportovej casti,....ale ked si porovnam ten v-max s inymi cenovo podobnymi kocikmi, tak by som sa rozhodla pre iny,.....takze budem hladat dalej,.....zatial zvazujem bambi ozon, ten som videla nazivo tiez, odskusala som ho,a oproti v-maxu je viac priestrannejsi,........ale tiez vychadza vyse 10000sk aj s autosedackou,......a z tych klasickych stylov uvazujem nad Adbor Piccolino,..........aj ked je tazsi a mozno menej prakticky ,ale ma v cene ovela viac veci, a do kocika nechcem davat zbytocne vela penazi,lebo babo ked zacne chodit,..tak kocik ostane viac menej nevyuzity,.......cize moje rozhodnutie bude asi medzi tym bambi ozon /mimochodom v cechach stoji cely set aj s autosedackou 8700kc, u nas 10500-10900!!!/ alebo to piccolino kde cena aj s autosedackou by sa vosla do 7000sk.

tason
15. mar 2009

No vzhladom na to, ze ja som si ho kupila tak som s nim spokojna aj ked este babo na svete nie je.
Preliezla som vsetky kociky riesenia a moznosti myslim , ze tento mojim narokom vyhovuje najviac vzhladom na to, ze viac ako 10000sk som za kocik dat nechcela s vajickom ( ciernym s kvetmi) ma vysiel na 11000sk. mam cierny cely.
Mne sa paci a skutocne sa my zda kvalitny

wwcko
23. mar 2009

Caute 🙂 Bola som teraz v Brne na vystave a bavila som sa tam s jednym panom o tychto kocikoch. Vravel ze sice sa vyrabaju v polsku ale je to cesky vyrobca. vanicka sa mi zdala dost velka v letaku ma rozmer 85 cm dlzka, 55 cm sirka a 35cm vyska . Vaha 10.50 kg. Pacil sa mi aj pratelovi. lahko sa mi ovladal jednou rokou, co je super. Brala by som trosku maksie pruziny ale v porovnani s ostatnymi boli maksie. Iba Firkon mal maksie pruziny. Mam este nejakych favoritov tak rozhodnuta este nie som ktory si nakoniec kupim, tak ked butete mat este nejake postrehy sem s nimi 🙂

mimisk
23. mar 2009

wwcko neviem s akym panom si rozpravala, ale V-Max je koćík od BABY smilu ,čo je original polská firma,podľa mňa je to teraz jeden z koćíkov čo mám najväčśiu vaničku

drobcek8
23. mar 2009

Tento kočík, že je stredne ťažký - skôr ľahký? Podľa mna je strašne ťažký ☹ Našla som ho na nete, hned som sa naň išla pozrieť do predajne, ale keď som ho vyskúšala, tak som skoro "odpadla" 😀 Nechcela by som takú ťarchu, ale to je iba môj názor.

wwcko
23. mar 2009

mimisk s jednym panom v Brne. Bola som tam pozriet na vystavu pre dieta a on ich tam predaval. Ak klamal neviem co mu to pomohlo....

mimisk
23. mar 2009

ja predavam tieto kočiky na predajni ,neviem preco to povedal,ale skôr si myslim preto lebo ludia maju malu dôveru k polskym koćikom a keď povie že sú české tak asi sú kvalitnejšie, mne sa osobne koćík páči a je dobrej kvalita kočíka,inak aj som bola v brne na vystave a nevšmla som si,že by tam ponukali tieto kočíky, kde ich mali vystavené?

edusik
23. mar 2009

baby, V-max je určite poľský kočík, dám za to ruku do ohňa, je to fajn kočík akurát troška ťahší a má troška menšiu vaničku - porovnávala som ho s VR connect VERSO - na trhu v Poľsku. Ináč super

wwcko
24. mar 2009

mamisk. ked si prisla hlavnym vchodom tak si sa dala do lava a tak ako mali stanok s cumlikmi, odsavackami atd tak tam. Inak mne sa zdal trosku malo odpruzeny, keby som si mala kupit polsky kocit tak asi firkon.

mimisk
24. mar 2009

tako to nebol V Max od BaBy smilu, ale Vmax cross od DEPEMO,ja som tiež na ne pozerala, to je troška inakšie

wwcko
24. mar 2009

hej? lebo vypytala som si letak a on mi dal baby smile.....

tason
24. mar 2009

Mile dami ja ten kocik mam a nemam pocit , ze by bola vanicka mala a ani nie je tazky . Kym som ho kupila prelistovala a odskusala som vsetky mozne kociky mam kamaratku ktora pri kocikoch robi takze problem nebol.
Je to len vec nazoru. Nic ine

petra1234
24. mar 2009

Ahojte,po čom tento kočík (V-MAX)dostať v Targu ?

majuska0
24. mar 2009

Neviem ti presne povedat cenu, my sme kupovali kocik twister a cena 250 eur aj s vajickom a so vsetkym,co ku kociku patri. Myslim ze by to mohlo byt do 300 eur aj s vajickom, mozno aj lacnejsie, len treba vediet ako na Poliakov.

valmra
24. mar 2009

my mame tento kocik objednany v BA aj s vajickom + prislusenstvo vyjde do 13tis...presne budem vediet asi tak o 2 tyzdne

majkas
24. mar 2009

ahojte, my sme ho dne skaurat okukavali v alltozs v avione BA, a 3kombinacia aj s tym adapterom stoji 430 EUR.

a osobne sa mi pozdaval, tiez som si odskusala uz viacero typov aj drahsich a tento mal zatial vsetko co tie drahsie a cenovo je neporovnatelny 🙂 akurat nemaju farebne kombinacie uplnepodla mojho vkusu ale ked sa pre nho rozhodnem, tak nejaku si urcite vyberiem 🙂

tason
25. mar 2009

Ahojte ja som ho kupila za 11000sk

valmra
25. mar 2009

my ho mame objednany v babylande pri avione, je tam si myslim dost velky vyber kocikov

mimisk
25. mar 2009

valmira myslim,že si ho dosť preplatila lebo ja ho predavam za 362 eur aj autosedačkou, inak viem ,že v Babylande ho maju dosť predraženy

valmra
25. mar 2009

tak to si ma asi nepotesila 😒 nemame ho zaplateny, iba objednany vo farbe, ktoru nemali na sklade, objednavka nie je zavezna, ale ked sa nam bude pacit, tak ho urcite berieme...tu v MA co sa nam pacili neisli pod 18tis...takze s tou cenou som da sa povedat aj spokojna 😉

majuska0
25. mar 2009

babulky v polsku ten kocik maju pod 300 eur aj s vajickom a ostatnym prislusenstvom

nikolka8
27. mar 2009

mimisk, prosím ťa mohla by si mi povedať keďže tieto kočíky predávaš aká je podľa tvojho nazoru farba bordová? totiž mám 5 mesačnú dcérku jeden kočík som už predala od chicca s plastovými kolieskami a nikdy by som už do plastových nešla. malá sa mi v ňom budila akonáhle som prešla čo i len malinkou trhlinkou na ceste a v zime po snehu ani nehovorím katastrofa. Bojím sa teraz investovať do nejakého kočíka aby som zase nebola nespokojná. Myslíš, že je to kočík vhodný aj na rozbitešie cesty? mala by som záujem o bordový ale predsa len môže v letáku vyzerať inak ako v skutočnosti. a ak sa to tu môže, kdeže to predávaš? 😉

kvixa
30. mar 2009

ahojte. Ja mam tento kocik(V- max 6)objednaný u nás v Piešťanoch.Strašne sa mi páčil 🙂 dufam, ze bude aj kvalitný a nerozsype sa 😀 v Poľsku na trhu ten kočík nekupujte , je to nižšia trieda a zvacsa bývaju kazove alebo menej kvalitne.a ked ano davajte si pozor na certifikat. ked tak v obchode.poliaci maju aj dobre a kvalitne veci, to len slovac tam chodi nakupovat to najlacnejsie🙂 poliak si na takom trhu nekupi nic..🙂
mna vysiel na 12 100 komplet 😝 tak som spokojna.a este viac budem ked uz ho budem mat doma a samozrejme ked uz budem moct v maji otestovat 😀

majuska0
31. mar 2009

kvixa - ja by som povedala inak, v polsku su tieto kociky o triedu lacnejsie a nie o kvalitu. Ten kocik co si si objednala je pravdepodobne na ceste z Poslka do Piestan. Mam pocit, ze baby smile sa vyrabaju v PL. V PL su v-max po 8500 komplet aj s autosedackou. Ak sa mylim, tak sa opravedlnujem.

nikolka8
4. apr 2009

kočík v max od baby smile som si kúpila pred týždňom a to už mám 5 mesačnú dcéru a jeden som už predala ale spokojná nie som, ak by som si ho mala kúpiť teraz po týždennom používaní už by som ho viac nekúpila. podľa mňa nie je kvalitnýa je úplne nedoriešený ☹ okrem toho asi prídem o prsty na nohách, pretože stále kopem do tyčky medzi dvoma kolesami ... ☹

kvixa
5. apr 2009

majuska0 nemýlis , ja ho mam objednaný z Polska..teda už ho mám doma a je svetový.teda pre mňa🙂

kvixa
5. apr 2009

nikolka8 - to vážne? no ja do terenu idem az v maji, tak potom vam dam vediet.zatial som behala len po byte a terase ale ovladal sa lahko a super..no zatial..