• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

17. novembra 2016 
@tatiana1985 my tusim nemame protisklzovu upravu, hadam bude aj tak drzat :grinning:
10. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss ale pozeram ze maly uz sam cupka :slight_smile: uz si bude pri kociku pomalicky cupitat, moja je starsia a ta sa na chodenie este nechysta, no stvornozky ide jak raketa :slight_smile: najradsej aj po ulici by tak isla :grinning:
10. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya no uz cupkame..najprv nechcel stvornozkovat, len sa plazil, ale potom sa strasne rozbehol.. :grinning: ved to pride.. :grinning: ale je to take zlate, ked sa tak rozbehne, ale strasne sa bojim toho ako zabrzdi.. :grinning:
10. aug 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya a kvetovany neni??? :grinning: nech ladime....sak o to mne len ide pri tom kociari :grinning: :grinning:

... inak pozri co mam ulozene v pc... co to za fusak...nemozem ho teraz zohnat na mimibazar...to dobry by bol?
10. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss uz sa tesim ked to pride :slight_smile: a budeme si spolu cupitat pri kociku aj my :grinning: je to take zlate :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 ja umrem :slight_smile: ten je krasny aj ja ceeem taky :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya a to takto ma vyzerat fusak na zimu,? dobry je hej?pozeram na mmb a neni tam ..sakra :angry: :angry: ho nevem zohnat ..ale kraaaaaasny..k nasmu kocu..
10. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 takto ma vyzerat myslim, sak aj te nas je podobny len bez kvietkov :wink:
10. aug 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 a az scul kukam ze je len cerbeny, cierny je iny
10. aug 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya sak na tej ceskej stranke neni cb-kvety :grinning: :grinning: nasla som original...sleduuuuuj...
no ale ma vsetko co ma fusak mat, mozem zajtra objednavat? :grinning: :grinning: ci taky fusak ma mat okrem dierok na pasy+protismykovej podlozke aj daco ine??? :grinning: :grinning:
10. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 a tu je na mmb:slight_smile: ze je vo viacerych farbach lebo zas je tu ta hlupa cervena vyfotena :grinning: a dobru cenu ma, dvadsta evri :slight_smile: keby som ho minuli rok videla ked sme kupovali :grinning: :grinning:
10. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya pocuj, ci neni kratky...90cm??? na dlzku??? to neni malo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
kolko cm ma tvoja mala??? 10mesacna :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 neviem tatiana :grinning: nechce sa dat odmerat este aj u dr taky plac pustila ked ju chceli odvazit a odmerat ze to radsej dr vzdala :grinning: idem pozret kolko cm ma ten nas :wink:
10. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya juuj si zlata...ze odmeras..cakam cakam..poradis aspon, ci isto neni kratky a tak :slight_smile: :slight_smile:
a dieta vyrastie a potom budem kukat nanho v skrini :rolling_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 takto to maju napisane na jednej strnke o nasom fusaku dĺžka zimného fusaku je 110cm, táto dĺžka je vyhovujúca pre väčšie deti
- po odopnutí spodného nánožníka je fusak skrátený na 90cm, dĺžka vyhovujúca pre menšie deti takze stoho uvazujem ze ten fusak je asi len do hlbokej vanicky :unamused:
10. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya joooj, aj kamoska vravi ze 90je asi kratky... ze akokeby do vanicky len bol :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ale pozri co som pred minutou naslaaa...kolko stoji taky fusak bezne??? bo tu zan chcu 999kč :confounded: :confounded:
ale kvoli tym kvetom bereeeem :grinning: :grinning:
10. aug 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 20 eur flisovy a 22 z ovcej vlny vnutro ;))
10. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya nechapem :sweat_smile: :sweat_smile:
10. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya ha uz chapem...a ktory je "lepsi"?
10. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 no to neviem, ale my mame flisovy :grinning:
11. aug 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme tiež pre našu princeznú zohnali Baby Smile V-Max, ale bez pláštenky :frowning2: Neviete, či sa dá niekde zohnať samostatná? Ja tu ňúram po nete, ale nenarazila som na ňu, tak skúšam šťastie tu u vás :wink:
Prípadne, ak niektorá používate nejakú univerzálnu, dáte mi tip? Ďakujem :wink:
11. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, aj ja mam Emitex:slight_smile:)))), tusim je to popularny fusak. kupila som ho este minuly rok s kocikom v kocikovo.sk
no a kedze sa mala narodila na konci marca, tak som ho zatial nevyuzila, ale do sportoveho pojde iste.... tak som zvedava, ze ako to dopadne a este chceme kupit v septembry nejake golface, tak som zvedava ako sadne tam....
11. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mám tiež kočík v.max a aj fusak emitex...využívali sme ho aj vo vaničke aj v športáku (od februára- malý mal 7 mesiacov), sedí tam super a je veľmi teplý....ja som fusak kúpila cez internet z čiech a bol vtedy za výpredajovú cenu :grinning: a omnoho lacnejší ako u nás :sweat_smile:

svet1 ja som si pláštenku kúpila univerzálnu, v každom obchode s kočíkmi ju majú určite, stála okolo 5-6 eur, neviem už presne a super sedel aj na vaničku a super sedí tiež aj na športiak :grinning:
11. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina63 aj ja mam tip na fusak z ciech,bo tu na svk taky nepredavaju jak chcem..a chcu zan 38e+postovne..je to vela??? :sunglasses: :sunglasses: :wink:
@svet1 plastenku musis kupit vsade..daj si do googlu a je to tam :wink: :wink:
11. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 a aká je to značka fusaku??? ja som ten emitexový kúpila za 750 kč + pošta....za takú cenu to tu určite nezoženieš :astonished: ..a nový?! :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina63 dobre si kupila :slight_smile: , my sme minuly rok dali 56eur za emitexovy fusak :unamused:
11. aug 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svet1 od dnes su v akcii v tescu za 3,5
uni na 3 kombinaciu :wink:
11. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok