Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

weiya
9. sep 2010

@tatiana1985 nie tatiana,nevidela som to 😀 ale kuknem volakedy aby som bola v obraze 😀 😀

neviem neboli sme my v polsku, tak neviem ako to chodi...

weiya
9. sep 2010

@tatiana1985 trosku starsia tema,ale je tam napisane ze mala ma byt v pase zapisana 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/paragrafy/co-vybavit-malemu-pri-ceste-do-madarska-polska/

tatiana1985
9. sep 2010

@weiya http://www.csfd.cz/film/202136-karcoolka/diskuz... 😀 😀
hmhm...musim sa dakoho tu na fore opytat, ako to je s detmi ...

tatiana1985
9. sep 2010

@weiya juuj, super vdaka..idem si to precitat trosku 😉 😉

15natalinka18
9. sep 2010

tatiana1985 @weiya ahojte kočky som tu dlho nebola riešite nanožnik ? ja som to vyriešila že som na tie krake čo lietaju našila ručne suchy zips a druhu čast zipsu o no na tom boku je cvok o tyčku tak tam a drži to inak dobry problem je aj s nanožnikom čo som mala v kočiari mala sa mi podšuchovala mala som klasisky bez dier na popruhy a hore mal gombiki ako strieška tak to som vyvracala o chrbtovu čast aby to hore držalo...........a mam problem mame zachvilu 15 m a už ma hlavinu skrčenu v zime ju tam asi nenarvem 😢 😢 😢 😢 😢 😢

weiya
9. sep 2010

@15natalinka18 ahoj 🙂 no riesime nanoznik, ale len tatianin, my sme nas stratili 😀 tak teraz riesime, kde zozenieme 😒

fuuuha, to asi aby si sa po novom kociku poobzerala 😒

tatiana1985
9. sep 2010

@weiya 😀 ze len moj..vy uz nemate co riesit 😉 😉 😀 😀 super hlaska 🙂)))

@15natalinka18 ahooj... no musim si to precitat este raz a pomaly... som sa stratila niekde pri "... druhu čast zipsu o no na tom boku je cvok o tyčku...." 😉 😉 😉

baby, inak dnes som stretla kamosku, iny kociar ma...ale tiez vravi ze tie boky jej lietaju... ze tiez len hore tie cvoky ma a nic 😉 😉

weiya
9. sep 2010

@tatiana1985 😀 😀

15natalinka18
10. sep 2010

@weiya no po inom kočiku pozeram odkedy sa mi mala narodila kurnik len žiadni sponzori sa mi nehlasia 😀 vidim to tak že v zime vytiahneme sanky a v lete sa herečka bude promenadovat po svojich .....no nečudujem sa že ste stratili stači fuknut a ten kus latky uleti v povetri
@tatiana1985 vieš čo to sa strašne blbo vysvetluje nafotim a hodim do albumu ok
kočky jak som bola s malu na prazdninach u ex svokri tak sme mali požičany kočik že hoco striker tažky jak pes neotačali sa kolesa ale bol perfektny asi aj 4 ročnu bi som ju tam strčila otošna ručka obrovsky priestor pre malu maxi nakupny koš velke gumenne kolesa no parada len tie kolesa bože manipulacia s takym kočarom je jak za trest a priznam sa že na jarmoku sa prešlo par ludom aj po nohach 😀 😀 😀 😀

15natalinka18
10. sep 2010

@tatiana1985 tak mrkni fotky už su v albume

weiya
10. sep 2010

@15natalinka18 a ked nebude sneh? 😀 😀 a ved uvidis, mozno sa zmesti este v pohode 😉

weiya
10. sep 2010

@tatiana1985 toto ti musim ukazat, ale nie je to v ciernej farbe ale v cervenej 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6332054&tab=4 😀

a pozri este toto, to je skoro ako nas 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6199257&tab=7 😀

tatiana1985
11. sep 2010

@weiya juuuj .waaw..ten cyklamen kociar je super perfektny..len no... 😅 😅 kusa divoka farba 😀 😀
ale kvetecky kraaaasne 😀
a to lehatko...jaaaaj... 🙂 🙂

@15natalinka18 natali, vy ste ake mlade slecny obidve 🙂 🙂 pozrela som si album u svokry 😉 mne vravia ze vyzeram na 18nast, ale ty maminka vyzeras este lepsie 🙂 😉 😉

15natalinka18
11. sep 2010

@weiya no v lete dam asi dolu strechu haha je vysoka a už teraz ked sa oprie si zhodi čiapku z hlaviny
@tatiana1985 haha tak to si prva čo mi to povedala každy mi vravy že vizeram na vek

misss
14. sep 2010

Ahojte...tak idem sa pochvalit,.. 😀 ..už prišiel fusak..a je uplne super..ešte aj farba tak sedi, že je ako original..a veliky..vela miesta..tak sa tesim.. 😀 😀 😀 😀

weiya
14. sep 2010

@misss supeeer tesime sa s tebou 🙂 🙂 😉 😀

weiya
14. sep 2010

myslim ze aj kamaratka ho ma, tiez v zelenej farbe a ladi jej ku kociku ako origos fusak s neho, len ona ma iny kocik 😀 ale tiez v takej zelenej farbe 🙂

lucyso
15. sep 2010

dievcence , tak my sme uz v karicke.. v piatok sme kupili karicku a malej sa tak paci ovela viac ako v tej od kocika... no zatial NEMOZEM VYNACHVALIT... klop-klop🙂)), prikladam foto

gilmorka
27. sep 2010

@15natalinka18 super si si upravila kocik, veru sa asi budem inspirovat 😉 mozes poradit z akeho materialu si usila ten navlek na tasku? Kde si zohnala vhodny igelit alebo co to je?

15natalinka18
27. sep 2010

@gilmorka dakujem to je obyčajne igelitove vreco do akeho mam narvate kabaty v skrini

gilmorka
27. sep 2010

aha. tiez asi nieco take poriesim, lebo minule mi na tasku veru prsalo trosku. V kosiku mam stale plno,tam ju nedavam 🙂
A to upevnenie nanoznika mas dobre vymyslene. Ked som min. tyzden prvy krat podrobne studovala sportiak, presne ten nanoznik ma zarazil, ze to vlastne nijak nedrzi. Oproti tomu na vanicke, je tento aj tensi. Ked vidim sportiak, co ma kamoska xlander, az lutujem ze sme nekupili radsej taky. Ma tam nanoznik co je aj pod dietatom, cez bezpecnostne pasy a cele dieta sa do neho zazipsuje. Aj dvojitu striesku a pod.. Nuz ked sme vyberali kocik, islo mi o vanicku. So sportiakom som skusenosti nemala, hmm...
Ale podarilo sa mi uplne dopnut striesku, len je to des robit, ked je sport.cast nasadena na konstrukcii, ledva sa k tym kruzkom dostanem, aby som ich zatiahla.co to bolo za debila co vymyslel taky system.

misss
27. sep 2010

@gilmorka u nas podobne..tiez sme pozerali hlavne na hlboku cast..no, este nejako tuto zimu musime vydrzat a na jar sa budeme vozit v novom.. 😉

gilmorka
27. sep 2010

poradte, bude sa dat fusak emitex takto upevnit na opierku? drzi to?

15natalinka18
28. sep 2010

@gilmorka mal bi sa dat ked zistiš daj vediet aj ja rozmyšlam nad emitexom

15natalinka18
28. sep 2010

kočky katastrofa sme nepojazdny zadne kolesa na reklamacii zdeformoval sa mi plast nazvime to disk kolesa vysime na tehlach kto taku debilinu vymyslel ale dat dražky z plaštovej strany aby odierali plašt to bol k...t..........ale pozitivna sprava aj s uplne vyfučanym 1 kolesom dojdete domov aj dietatom v kočari.. zaručene overene : 😀 😀 😀

weiya
28. sep 2010

@15natalinka18 fuuha no neprijemne, tak teraz chodite na pesaka? A k tomu vyfucanemu kolesu, aj u nas vyskusane, v pohode sa to da 😀 😀

weiya
28. sep 2010

@gilmorka tebe somm to tusim uz raz slubila, ze vyskusam ten emitex do kocika, no pozabudla som pri inych povinostiach na to, tak dnes som to skusila, myslim ze to bude super drzat, ja som este o tie gombiky pripla aj tu fusakovu vrchnu cast, pekne po bokoch sa to da zaistit aj pasy bude dobre sediet 🙂 myslim, ze bude dobre drzat 😉 skusala som to len tak narychlo, pridavam aj foto.zatial tam vsak nemam tu predlzovaciu cast na nozicky a ako som zistila mala tusim este nepotrebuje 🙂

15natalinka18
29. sep 2010

@weiya ahoj no hej da sa aj ked so strachom aby som nestratila plašt.........ešte mame trojkolku taku tu od smart treku ale s tou sa až do mesta nedostanem

15natalinka18
29. sep 2010

@weiya kde si kupovala fusak ? perfektne tam sedi

weiya
29. sep 2010

@15natalinka18 u aladdina 🙂 fakt je dobry, my sme ho mali aj v hlbokom aj v autosedacke