Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

misss
11. nov 2010

@15natalinka18 😉 😀

jani753
1. dec 2010

Ahojte, my sme s kočíkom V-MAX od Baby Smile spokojný, malinká má 4 mesiace, má vo vaničke kopu miesta, aj s fusakom je to zatial v pohode, športový dáme až na jar. Kolesá idú dobre aj v snehu. Máme červeno čierne prevedenie.

misss
1. dec 2010

@jani753 ahoj..aj my sme boli spokojní, kym nam nebol sportiak maly.. 😉
ale na vaničku nemam absolutne ziadne namietky..uz je aj schovany v pivnici a tam bude cakat na svoju dalsiu prilezitost.. 😀 😀

tatiana1985
1. dec 2010

presne tak 😉 😉 vanicka a vajicko su uuplne v poriadku... bez chyby... ale sportak 😖 😖

..stacili mi fotecky kolegyne @weiya 😀 😀 .....plus vidim na svojej, ze s fusakom a overalom je tam LTT(bez pohybu....a zapnut bezp.pasy je nemozne 😀 😀)
@misss ty si ho nechavas na dalsie?? 🙂 🙂 ja do noveho roka pockam a na jar kupim iny 🙂 🙂 a terajsi potom najdete tuto v bazariku 😀 😀

misss
1. dec 2010

@tatiana1985 nechavam..neoplati sa ho za nejaku symbolicku cenu predavat, ked ho mozem este vyuzit..kupila som ho za 360€ a predam ho za 150€? to sa mi fakt neoplati a potom kupovat zase novy, ak niekedy pride druhe?to nie..ja si vsetko odkladam..esteze mame taku velku pivnicu.. 😀 😀 😀

tatiana1985
1. dec 2010

@misss no moj stal 399...ale kupila som ho pouzivany 3mesiace...tak mi majitelka zisla na 250 😀 😀
....ale tak za 200by som ho chcela trhnut...prip. 150 .. 😀 😀 ale najprv budem na 200trvat a k tomu nejakych plysakov , bonbonieru a taak 😉 😉 😀 😀

misss
1. dec 2010

@tatiana1985 😀 😀 ..ja som ho kupovala cez internet..v lete 2009..asi by som ho za 200€ nedala.. 😖

weiya
1. dec 2010

@tatiana1985 vidim kolegina.ze ma spominas 😀 presne tak,ako vanicka super,sporotova cast o nicom,mala sa s fusakom ledva vojde ,pasy jej zapinam len tak cez brusko,lebo na ruky jej poriadne nedociahnu... na jar volky golfac vybereme a kupime 😉 toto uz ani ja asi predavat nebudem,to by som ho za 50musela dat 😀

tatiana1985
1. dec 2010

@weiya ooch... no kazdopadne na jar dam vedet, ako som na tom🙂 🙂 🙂
ja ho nechcem mat v pivnici 😒 😒 ved to je moderny, pekny kociar... o 10rokov ked budem mat druhe to uz bude rachotina, z kt. sa mi budu mamicky smiat 😀 😀
musim ho predat za kazdu cenu 😀 😀

misss
1. dec 2010

@tatiana1985 no tak ja dufam, ze 10 rokov mi v pivnici stat nebude.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

salma22
1. dec 2010

@tatiana1985 snad druhe babo nebudes mat az po10 rokoch 😀

weiya
1. dec 2010

no ja druhe uz ani nechem 🙂 len aj tak si myslim ,ze asi nikdo by uz odo mna ten kocik nekupil 😀

weiya
1. dec 2010

hihi a pivnicu nemame,tak neviem kam ho dame 😀 iba taku komorku na chodbe a tam toho uz je 😀

tatiana1985
1. dec 2010

@salma22 ... ked vobec 😉 😉

jani753
1. dec 2010

Ahojte ja mám 9 ročný rozdiel medzi detmi, a tiež som odložila 1. kočík. . ., už by som to nikdy nerobila, lebo ten radšej nevytiahnem, lebo by som sa hanbila. Tak ho máme u starkej v byte (ked je tam malá, tak ju v nom uspia) No tá sportová časť je menšia, uvidíme na jar.

kika87
2. dec 2010

Ahojte, mne sa tiež veľmi páči V-max len ma trochu odradza to, že na vaničkovej strieške zozadu je otvor so sieťkou a nie je to nijak pripevnené, jedna mamička sa sťažovala, že synčekovi podfukuje rovno na hlavku v lete by to nebol problem, no termín mam v januári, tak sa toho obavam ☹ ...a nevedeli by ste mi poradiť čo sa týka kočíkov bexa B4 alebo Baby Activ Jet Neo ??? Za Vaše rady vopred Ďakujem 😵

weiya
3. dec 2010

@kika87 podla mna to drzi fajn,nemala som pocit ze by tam malej stade fukalo,vanicku mozem odporucit,horsie to je s tou sportovou castou,no co uz su aj horsie kociky,mysli...s tymi ostatnymi ti neviem poradit...

kika87
4. dec 2010

@weiya No super tak aspoň budem vedieť 🙂 Ďakujem za info 😉

tatiana1985
4. dec 2010

@kika87 ...moja princessa sa narodila koncom februara a takisto nam vo vanicke nic neodfukovalo.... ten otvor na strieske(vo vanicke) som nikdy neriesila 🙂

kika87
6. dec 2010

@tatiana1985 tak to jesuper potom, Ďakujem 🙂

gilmorka
6. jan 2011

Ahojte. Tak sme oficialne presli na sportovu cast a pripajam sa ku sklamanym majitelkam V-maxu. Ked som ju skusala pred 2 mesiacmi par krat, este sa dalo, ale teraz, malu ma asi 73 cm a uz teraz mi pripada, ze je tam len tak tak. Ked je sklopena stireska a on je na sedenie, sklada sa miu ta latka pomaly na hlavicku :( A opierka noh mi tiez pripada kratka, ani ju nemozme mat uplne hore, lebo sa mi zda, ze maly ma oprete nohy uz o tie zeleza po okraji opierky. Kolko maly vase deticky cm, ked sme presedlali na iny kocik, resp. kolko maju teraz, ked este pouzivate V-max?
Inak na vanicku ani ja nemozme nic povedat, oknicko mi neprefukovalo, bola fajn, aj dost velka, aj polohovatelny chrbatik je fajn, maly aspon nieco vikdel, lebo inak mi tam nechcel vonku byt.
Ale teda ta sportova cast na prd, uvazujem uz teraz, ze idem pozerat nejaky riadny sportak. Len sa bojim, aby sme nekupili zasa blbost, ako vybrat nejaky dobry? Mate nejaky typ?
A inak, ako prisla zima, kocik zacal vrzgat, v mieste toho spoja konstrukcie s plastom po bokoch, no des,mazanie nepomohlo, niekedy sa az hambim s kamoskou ked ideme vedla seba s kocikmi.

believe2
7. jan 2011

chcela by som vas poprosit o info - v papieroch od v-maxu je uvedene, na aky tlak treba fukat gumy - mohli by ste mi to napisat? papiere mam doma, my doma nie sme, takze sa k tomu neviem dostat :(
dakujem

ps: strieska na vanicke je v pohode, celkovo vanicka je OK, aj teraz v zime sme radsej tam, ako v sportaku a to nam taha na 11ty mesiac....no inak aj mne sportak vadi, ziadna slava :(

gilmorka
7. jan 2011

@believe2 papiere veru neviem kde mam zahrabane.
A mozem sa spytat,kolko cm ma tvoje babo? Mojho som tam aj s fusakom uz ledva apratala, mal skrcene nozicky.

believe2
8. jan 2011

@gilmorka neviem presne kolko mame cm, lebo naposledy drobca v poradni nemerali, no nosime prave 80tkove veci....ale uznavam, ze uz je vo vanicke tak akurat napasovana, ked spinka vonku, ale ked sedi, tak to nevadi 🙂

tatiana1985
8. jan 2011

@believe2 ako myslis na aky tlak??? ved som vzala pumpu a dofukala 😕 😕 ci? 🙂
@gilmorka mne nevrzga 🙂 klop klop...

a co sa tyka toho co dalej, .....do roka si ho urcite nechame... a potom uvidim, ako sa tam mala bude tlacit ... ale isto sa bude, videla som vyse rocne deti v tom kociari a ta strieska vadi 😒 😒
mna len zaujima za kolko ho este predam 😀 😀

believe2
8. jan 2011

@tatiana1985 normalne tlak na dofukanie gum je v papieroch nejaky predpisany (tak ako na pneumatikach na autach) 🙂

tatiana1985
8. jan 2011

@believe2 ...od 195 do 280 kPa 🙂 -podla typu pneumatiky

believe2
8. jan 2011

@tatiana1985 super, dakujem 🙂

gilmorka
8. jan 2011

@believe2 nas nosi tiez 80 🙂 on je dost dlhy, ked to porovnavam s dievcatkami, co s nimi kocikujeme, o 6 mesiacov starsia a je vyssia o 2 cm 😀 😀

believe2
8. jan 2011

@gilmorka tak to je riadny dlhan 🙂 hlavne, aby bol zdravy, co tam po kociari, ze sa nezmesti 🙂