Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

merakj
22. mar 2011

Tak ja si myslim, ze je tazke radit ano ci nie, pretoze asi kazdy kocik ma svoje vyhody a nevyhody. Ja som bola s v-maxom spokojna, tiez mi vadili niektore veci v sportovom, ale da sa to rozdychat. Hlavne je cenovo dostupny, deticky nam tak velmi rychlo rastu, na ten cas straveny v kociku postacuje aj v-max. 😉

velvet26
26. mar 2011

ahojte baby, sledujem vasu diskusiu ohladne tohto kociku, no veru, na tu sportovu cast moc dobre odozvy tu nie su, ale kazdopadne, kazdy kocik ma svoje plus aj minus, nakoniec som sa rozhodla a objednala ho pre nasu princeznu, dnes sme si ho boli vyzdvihnut, kupili sme tu cervenu trojkombinaciu, tak uvidime...hadam bude mala drobcek a vydrzi v tej sportovej casti co najdlhsie.. 🙂

sisulka7
26. mar 2011

Nasa mala ma rok a pol a v pohode aj v zime s hrubym fusakom sa dala, takze nie je to najhorsie. Ano vytaca ma strieska a ako sa s nou manipulujeme, ale uz sa viacmenej snazime chodit, tak myslim, ze za tie peniaze nam posluzil az kralovsky. 🙂

janitchka
26. mar 2011

my ho máme taky,zatím ho používám tedy jen měsíc,ale jsme s ním nadmíru spokojení 😵 😵 😵 😵 😵

lolita.9991
2. apr 2011

awojte ja mam tiez baby smile,ale uz ho rpedavam kupili sme ho ked mala mala asi 4 mesiace,vo vanicke vydrzala dlho a sportak sme mali asi mesiac,cil sme v golfacoch
vanicka super a sportak tiez sa da,nasa mala je velka a pevna v kldune sa mestila aj s fusakom

predavam ho lebo nie je ho kde skladovat

rucka je gumenna takze ziadne osuchanie,

gilmorka
21. apr 2011

My sme kupili teraz X lander XA a kocikovat ho jednou rukou je nadhera. Nehovorim,ze V Max je uplne zly kocik,ale ked porovnam to kocikovanie teraz,je to parada. Aj ked samozrejme aj cenovo su kociky na tom inak.
A kto uvazuje nad clonou na V max na leto namiesto slnecniku,tak ta od Emitexu mi pekne drzala a clonila fajn,od kedy som ju mala,mesiac som vobec nepouzila slnecnik. Takze ja ju odporucam. Aj ked niektori na nu nadavaju,mne sa osvedcila.

nika80
28. apr 2011

Ahojte, nepoužívate niektorá fusák od Emitexu v športovej časti? Neviem prísť na to, ako ho tam mám upevniť, aby sa mi nešmýkal dole.

alinka01
29. apr 2011

Ahojte, ja mam tiez tento kocik, ale vobec nie som spokojna. Ta sportova cast je uplne otrasna. Tento kocik by som nechcela uz ani zadarmo. Velmi tazko sa ovlada, strieska na sportovej casti, tak to ozaj neviem kto vymyslal.
Fakt neviem kde som mala oci ked som si tento kocik vyberala. Som z neho uplne sklamana.

sandruska81
30. apr 2011

Aj ja mám V max a nie som s ním spokojná - teda so športovou časťou. Vajíčko sme používali rok, hlbokú vaničku skoro až 9 mesiacov. Dcérku som tam dávala aj keď už sedela a nebolo ešte teplo na šporťák. Čo ma však hnevalo, tak to, že ten kryt na hlbokú vaničku nie je vyšší. Malej tam fúkalo, tak som sa s ňou aj bála chodiť von, aby nenachladla. No a na športovú časť nemám slov. Malá sa mi tam už v roku s čapicou nezmestila. Búda jej trela hlavičku (lepšie povedané čapicu). Nánožník neviem kto vymýšľal - ale asi to naozaj nedomyslel. To je nápad - prlepovať suchým zipsom! Ani sme nevedeli kam to prilepiť. Písalo sa tu o tom, že sa to prilepuje na pohyblivú časť na nožičky. My sme to však lepili na tie tyčky. Bokami fúka - chýba mi tam nejaké uchytenie. Ale ako pozerám a sledujem recenzie kočíkov, nakoľko hľadáme nový športový kočík - tak chyby má asi každý kočík. 1000 ľudí, 1000 názorov. Môj názor na tento kočík čo sa týka športovej časti je negatívny. Pri druhom kočíku už každá z nás bude múdrejšia, že?

jajuska1411
8. máj 2011

no my mame v max baby smile mamina cize babka nam ho bola kupit v polsku kde po zjednani vysla 3kombinacia na 270(minuly rok v septembri)bez jednania na 290(aj tak menej ako na slovensku)a spokojnost no malinky bol velky uz ked sa narodil teda presnejsie dlhy(54cm)takze vanicku sme mali asi tak 3,5 mesiaca teraz mame sportovu cast.a negativum dedko ma fabiu a po zlozeni sa nezmesti konstrukcia do kufra fabie:(.a pozitiva som dost mala tak mi sedi,byvame v meste ide sa s nim super,pekny na vyzor,cenovo tiez dostupny.

macka15
16. máj 2011

@jajuska81 Ahoj. Ja mam ten kočík už skoro rok a som s ním dosť spokojná. Dá sa ľahko skladať aj rozkladať. Dajú sa hlavne polohovať obe časti či vanička a športová časť.

bubu4125
17. máj 2011

@macka15 ahoj...vieš mi prosím ťa napísať aké má vanička vnútorné rozmery??? bola by som veľmi vďačná!

karinka2105
30. máj 2011

@bubu4125 ahoj vnutorne rozmery vanbickjy 83cm

fogpi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikina17
18. júl 2011

Ahojte,

mam tiez v-max, taky tyrkysovy s gulickami. Pomaly chceme prejst na sport.cast, vcera sme ju skusali, ale strasne ma nehnevalo, ze na strieske sport.casti je priesvitne plastove okienko, cez ktore malej cely cas svietili slniecko. Na hlbokej casti je to tiez, ale tam je na tom aspon latka, ktora sa da bud vyrolovat hore alebo spustit a je to zakryte. Na sport. casti vsak taka latka nie je. Ako ste to riesili baby?

nikina17
26. júl 2011

ozaj, este ma napadlo, ako dofukavate kolieska na tomto kociku? Ved mne tam nepasuje ziadna pumpa, nic sa nezmesti kvoli tym hlupym diskom. Aj ked sedi ventil tak ho tam nedostanem :(

gilmorka
2. aug 2011

@nikina17 Ja som tam bola nachystana nasit latku, ale nestihla som, vymenila som kocik 🙂 A manzel fukal myslim bicyklovou pumpou tie kolesa

gilmorka
2. aug 2011

@karinka2105 Ahoj. Kde si merala ten vnutorny rozmer? Ja som merala min. tyzden kvoli inzeratu,ale mne vysiel vonkajsi v najsirsej casti 83 cm, a vnutorny uplne naspodu len asi 76 cm 😒

karinka2105
2. aug 2011

@nikina17 mi sme fukali na pumpe,sice mm frlal ale nakoniec sme nafukalii

nikina17
2. aug 2011

@karinka2105 lenze nam sa tam neda vopchat ziadna hadicka z pumpu ani z kompresoru.......no jednoducho sa tam kvoli tomu disku nedostaneme. Keby ten ventil bol vystrceny a umiestneny viac do vonka, ale takto......... ja nechapem, uz sme skusali niekolko druhov pump od autopumpy, cez bicyklovu, nafukovackovu, az po kompresory a nic..................

nikina17
2. aug 2011

@gilmorka len ja ho vymienat nechcem, inak som s nim spokojna a chcem si ho nechat este pre dalsie babo ak bude. Skusala som kontaktovat predajcu a ten vyrobcu ci by mi mohli poslat kusok takej latky ako mam kocik, zatial nebola ziadna odozva........ tak uvidime 🙂

jani753
7. aug 2011

@nikina17 ahoj mm dofukuje kompresorom, ide to. Teraz sme v športovej časti, to okienko mi vadí iba ak sme vonku na obed, inak nie, malú mám otočenú smerom do predu, tak aspoň cez to okienko na ňu vidím, či spí, lebo ked ju mám otočenú k sebe tak nechce spať v kočíku a berie sa mi na ruky. Pôvodne som už chcela malý športový kočík, ale máme strašný terén okolo domu ( po stavbe domu) a teraz som rada že ho mám a nevymením tie fantastické veľké kolesá, lebo sa dostaneme všade.

nikina17
7. aug 2011

@jani753 tak my sme uz to dofukovanie vyriesili, kupili sme taky nadstavec cim predlzime ten ventil a potom to uz ide. Bola to vyrobna vada kolies, zle umiestneny ventil, uz som to aj chcela reklamovat. Odpovedali mi nech poslem kolesa, ze to vyreklamuju do 30 dni, lenze ja si nemozem dovolit zostat mesiac bez kocika. Inak je ten kocik uplne super, az na to okienko v sport.casti. Ale my sme este stale v hlbokej. Nevymenila by som ho asi za nic na svete 🙂

nika80
4. okt 2011

Dnes sa mi zlomila "sponka" na bezpečnostných pásoch v športovej časti (pásy ktoré idú cez pliecka). Neviete mi poradiť, kde by som také niečo zohnala? Už som čakala, kedy sa to stane, nechápem, prečo tam dali umelé zapínanie a nie kovové.

kacenkasipkova
11. okt 2011

dobry,ja som s nim bola maximalne spokojná,malý mi tam vošiel ked mal 7 mesiacov a to ešte aj s hrubým fusákom,aj so športovou časťou som bola veľmi spokojná,je priestranná a pohodlná,no už sme vyrastli tak ho chcem predať,keby mal niekto zaujem 110€+dohoda,no surne,môj mail KacenkaSipko@azet.sk,výhodná kúpa

kamka17
15. okt 2011

ja som s hlbokým bola tiež maximálne spokojná, športová časť je tiež relatívne ok, len ma do maxima vytáča ten nánožník 😠 😠 😠 jeden sucháč sa mi roztrhol ešte pred letom a to, že sa z bokov nedá nijako pripevniť, tak to fakt musel vymýšľať riadny "génius" 😠 😠 keď vidím iné kočíky, ako krásne vyzerajú s nánožníkmi, tak sa aj hanbím tento môj otočiť dopredu...ale práve dnes ma napadlo navliecť odspodu gumičku a tak to nejako prichytiť, lebo inak fakt neviem...neskúšali ste to niekto ??

gilmorka
19. okt 2011

@kamka17 ja som nasila po bokoch kocika suche zispy,takze uz potom pekne drzal. Nejakamamicka tu z diskusie mala nafotene zlepsovaky,skus pozriet viac do historie.Ja som podla nej nasila tie suche zipsy na boky kocika a nanoznika a bolo fajn,aj vyzeral potom lepsie ten nanoznik.

snu
1. nov 2011

ahojte. Aj ja som dnes kupila v max. Vanicka je super velka a co sa mi velmi paci,je polohovanie chrbatika v nej. Chyba mi na strieske na tom kryte okienka neaky suchy zips,ale to dorobim,nech to vietor nepodfukuje. A na tom nanozniku na sportovej casti veru tiez chybaju neake suche zipsy ako aj pisete. Zatial spokojna,uvidim ked zacnem pouzivat. A este sa mi zda,ze ked nakliknem vajicko na konstrukciu a chcem sklopit,alebo zdvihnut striesku,ze to je take tazko dostupne. Mozno to chce len prax 8)

linette
21. nov 2011

ahojte, ja som na 90% rozhodnuta pre tento kocik.. velmi vela kocikov som pozerala na internete, medzi nimi aj tento.. niektore som videla nazivo a veru nie vsetky vyzerali tak ako na obrazku, zopar kocikov ma aj sklamalo .. tento kocik v max mi hned padol do oka, kedza som hladala vyssi kocik, navyse ma velku vanicku a dobre sa s nim pohybuje.. predavacka vravela, ze ho dost ludi kupuje a maju na neho minimum reklamacii .. a co sa tyka sportovej casti, tiez som videla nazivo, pacil sa mi, len co som si vsimla kazde dieta inak rastie, inym tempom a casto sa stane, ze sportovu cast dieta skoro vyrastie.. no su aj take kociky, kt. maju zas moc malu vanicku a vacsiu sportovu cast ..

zuzub
20. jan 2012

Dá sa upevniť Prídavné sedadlo BuggyPod na kočík V-MAX od BABY SMILE? ďakujem.