Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

jajuska81
21. feb 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či už máte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom a ako ste spokojné?
http://www.babyborn.sk/pod-so-mnou-na-prechadzk...
Ďakujem za každú odpoveď.

majula28
25. jún 2009

ahojte baby ja mám tento kočík objednaný za cenu 378 eur trojkombináciu, ale my sme si vybrali zelenošedý, ale páčil sa mi aj ten červený... 🙂 ale môj drahý nechcel... 😠

miavin ako si s ním spokojná?

lenca30
25. jún 2009

majula ahoj, prosim ta mas ho z obchodu alebo cez net?

majula28
25. jún 2009

lenca ja ho mám z obchodu z Hlohovca, tam ho mali asi najlacnejší a majú aj stránku http://shop.aladdin-kociky.sk/

lenca30
25. jún 2009

idem kuki lebo v nedelu idem do hlohovca, ci maju otvorene. ako si s nim spokojna?

majula28
25. jún 2009

lenca v nedelu nemajú otvorené... 😲

majula28
25. jún 2009

lenca ja ho ešte nemám doma... 🙂 ja som poverčivá a preto nechcem. My sme si ho len objednali dali zálohu a pôjdeme ho zobrať až keď sa malý narodí 🙂 🙂 🙂

lenca30
25. jún 2009

mne sa paci tyrkisový, budeme mat dievcatko ale snad to nevadi xixi

lenca30
25. jún 2009

ten obchod vyzera super. asi sa tam zastavím. kupovalka si odtial aj nieco ine?

majula28
25. jún 2009

nie... 🙂 je to taký malý obchodík, ledva sme sa tam zmestili s mojím drahým, a ešte keď začal nám ho ukazovať tak len tak tak, ale zato tam mali rôzne aj iné veci, ktoré už mám 😀 ale zato prístup super, poukazoval nám ho aj s autosedačkou, športovou časťou, ako sa skladá a tak... to inde ukazovali len na obrázkoch 😝

majula28
25. jún 2009

ešte som zabudla, oni tam nemajú všetky farby kočíkov, vtedy tam mali len ten čierny s bielymi kvetmi 😢 bol aj ten krásny a teraz je aj trendy ale také malé neviniatko v čiernom... 😲 Ja som túto farbu akú budeme mať videla v inom obchode naživo. 🙂
takže ti prajem všetko dobré pri výbere. 🙂

miavin
25. jún 2009

ahojte babulky - no my sme ho kúpili síce na trhu - ale neverím akoro všetky kočiare vyrábajú poliaci - aj twister napr.... nás vyšiel kočiar 265 eur. Komplet - s autosedačkou, pláštenkou, taškou a aj dáždnik máme..... ale dalo to fušku - takto to zjednať. 😀
majula - ja som s ním maximálne spokojná, veľmi spokojná. Aj z okolia počúvam samé chvály - aký máme krásny kočiar. Takže vrelo odporúčam..... 😀

majula28
25. jún 2009

miavin no to si kúpila za veľmi dobrú cenu 🙂 ja keď som ho videla na internete ako novinku sa mi moc nepozdával, ale akonáhle som ho zbadala naživo tak SUPER, lepší ako tie drahé značkové čo má skoro každá druhá 😀

lenca30
26. jún 2009

miavin vedela by si presnesie napisat v ktorom stanku? ci je to hned ten na zaciatku od cesty ked zijdes dole schodmi alebo je tam este iny?
kupovala si tam aj inu vybavicku?
dakujem

miavin
26. jún 2009

lenca- no.... je to tam ako sú kočiare aj vystavené - dole schodami a naľavo - ono sú tam asi len dva stánky - ale je to ten na kraji - za ním už nie je nič. majú tam takú áviu, či niečo také - sú tam takí dvaja mladí chalani. Najlepšie je zjednávať - keď už chcú baliť - t.j. okolo 13.00.... ale nehovor im, že nám predali za toľko a toľko... zakázali nám povedať, že nám dali takú zľavu 😀 . Ale určite vedia spustiť - treba skúšať. nekupovala som zatiaľ u nich nič - lebo oni predávajú len kočiare a sedačky, možno keď bude Alexík väčší, tak autosedačku tú väčšiu.... ináč oni majú obchody aj na Slovensku - v Ružomberku a v Krompachoch myslím

zuzterka
29. jún 2009

Ahoj kočky, ja som bola v soboru v Trenčíne v Laugaríciu,,,mali tam tento kočík,,,a vyzerá fakt super 🙂 Bol so mnou aj manžel(technický tip, ktorý väčšinou vždy všetko skritizuje) ale tentokrát,,,ma pochválil, že so vybrala veľmi dobre. Obzeral to z tej chlapskej stránky (konštrukcia, materiál, skladanie a podobne) bála som sa , že bude ťažký,,,ale naopak,,,podľa mňa je to jeden z tých ľahších kočíkov,, vysoký a veľmi pohodlný na ovládanie.....tam ho mali za 348,-€ (len základ+športová úprava,,bez auto sedačky) myslím,,že poriadne prehnaná cena,,Takže ja určite pocestujem preň do Poľska.... 😅

miavin
29. jún 2009

zuzterka - no vidíš - som Ti vravela, že je skvelý 😀 😀 😀 držím palce nech dobre kúpite 😉

lenca30
29. jún 2009

miavin dakujem, a kupovala si vybavicku v polsku? myslim v obchode alebo tak?

miavin
29. jún 2009

lenca - iba postielku komplet, inac nic. Vsetko mi nakupil manzel v cechach - vtedy to vychadzalo este lacnejsie ako v polsku - pracoval tam. Ale teraz chodime uz len do polska na nakupy 🙂

lenca30
29. jún 2009

a postielku si kupovala u Maluszeka?
co ta to vyslo?

miavin
29. jún 2009

nie - ja neviem kde je ten obchod - ja som kupovala postieľku na trhu - postieľka, matrac, baldachýn, perina a dva vankúšiky - dokopy cca 1800 sk - mám postieľku aj v albume myslím

saksina
29. jún 2009

ahojte, miavin, kuk som do tvojho albumu, mne sa ten kočík hrooooozne páči, vybrali ste krásnu farbu, mne sa páči aj v tej kombinácii so zelenou 😵 Tá vanička je tvojmu malinkému dosť priestranná? Myslíš, že sa ti zmestí aj taký 6-9mesačný s fusakom v zime? 😉 Ďakujem 😉

miavin
29. jún 2009

saksina - no to netuším či sa mi zmestí, ale snáď áno - aj keď na zimu plánujem už dať športiak, ale podľa mna tam Alexík vlezie - bez fusaku ale....ja ho len prikrývam teraz perinkou keď je zima..... ale ten kočiar je super - to je môj názor. A mimochodom aj ja som chcela zelenkavú.,,, 😀

majula28
29. jún 2009

miavin saksina ja budem mať zelenkavý 😀 ale aj tak športový a autosedačku som nevidela naživo iba na poľskej stránke a tam je šedý a zelenej je tam len trošku, čo je asi jedna nevýhoda 😠 ale dúfam že s ním budem spokojná, ako píše miavin 🙂

zuzka279
30. jún 2009

Kočky, ktoré máte tento kočík, prosím Vás aká je výška lôžka od zeme v cm?

zuzulik234
30. jún 2009

majula... ja mam ten sivo-zeleny a je naozaj krasny. budeme mat dievcatko, ale myslim, ze zelena je taka neutralna.

grajcaricka
30. jún 2009

no ja ho očakávam v najbližších dňoch, v tej zeleno-šedej kombinácii, aj s autosedačkou, tak som straaašne zvedavá aký bude, tiež budeme mať asi dievčatko, ale radšej som dala takú farbu, ktorá je vhodná aj aj, potom dám vedieť aký je

majula28
1. júl 2009

zuzulik a aká je športová časť? Je viacej šedá a menej zelená, že? A autosedačka? Ja som ho naživo nevidela v tejto farbe, tak preto sa pýtam... 😀

zuzka a s tým firkonom ako si dopadla? Videla si ho už naživo u toho dílera, čo si spomínala? Tento je dosť vysoký, aspoň podľa mňa... 🙂

babula
1. júl 2009

majula pozri sem, tu ma sportova zeleny nanoznik

http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_...

zuzka279
1. júl 2009

Majula, bol mi ukázať vaničku. Je dosť veľká. Myslím, že je to super kočík, ale mal so sebou len vaničku, takže som ho nevidela komplet. Tento v max som videla naživo, je super aj výškovo sa mi páči, preto by som chcela vedieť ako vysoko je vanička od zeme.

babula
2. júl 2009

kočky da sa v športovom polohovat chrbat zvlazt a nohy zvlast, alebo je to tak naraz?