• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík V-MAX od Baby Smile. Ako ste spokojné?

17. novembra 2016 
ahojte, prosim vas viete mi poradit kde si mozem tento kocik pozriet na zivo v Bratislave? dakujem
2. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula - áno dá sa polohovať - zvlášť operadlo a zvlášť na nožky
2. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... celkom fajn cenu majú aj v obchode v HC... volá sa Bábetko... trojkombinácia - hlboká vanička, športová časť a autovajíčko... vychádza cca 340 eur....
2. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
derylka - fúha - to je docela dosť, nie? my sme ho kupovali za nejakých cca 270 Eur
2. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miavin, mozes mi prosim ta odmerat vysku madla a rozchod zadnych kolies? dakujem
2. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výšku madla ? sorry, ale popíš presnejšie, asi trošku nerozumiem :grinning: a rozchod zadných kolies - tých väčších? či menších, lebo zadné od polohy, keď si pred kočiarom sú tie pohyblivé malé.... :confounded:
2. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila maju ho bud pri ruzinoskej nemocnici ,alebo v alltoys v hypernove alebo aj vo vrakuni som ho videla
2. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miavin - to bolo len na margo toho ako sa tu spomínalo... že v ba niečo cez 400 stojí... a v hc v aladinovi 378 eur.... z týchto dvoch cien mi vyšlo to BáBETKO najlacnejšie... kedže tam trojkombinácia stojí do 340 eur... a tiež sa dá vybrať z rôznych farieb...
2. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila - takže tie väčšie kolieska - z vnútornej strany 50cm - spolu s kolesami = 64 cm
3. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je vdaka miavin a to madlo to je vlastne rucka ktorou tlacis kocik, mna zaujima vyska od zeme ked je to madlo v najvyssej polohe :wink: vies aby som sa nehrbila alebo nebodaj kocikovala po kolenacky pri mojej vyske :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila - jáááj - no tak keď som to teraz dala do skoro najvyššej polohy - vyšlo mi to nejakých 110 cm asi :grinning:
3. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miavin dakujem, to je dost vysoko :wink: zajtra ho idem omrknut do obchodu, tak som zvedava aky dojem urobi na mna na zivo, lebo aj manzelovi sa vcelku pozdava podla obrazku :wink:
3. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lila - tak držím palčeky - a daj info ako ste sa rozhodli
3. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
derylka a to majú teraz akciu v tom obchode babetko v HC? Keď som pred mesiacom porovnávala ceny, tak mi v aladine vyšiel najlacnejšííí :slight_smile: a tam som si ho aj objednala. :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak včera mi prišiel kočík (pozrite vo fotoalbume) a som teda nad mieru spokojná, je super a objednala som si ho cez stránku www.tomsta.sk za super cenu cca 380 eur (hlboký+nánožník, šporťák+nánožník, autosedačka+ nánožník, taška, pršiplášť na hlbokú časť a pršiplášť na špotovú časť+ doprava) to všetko je v tej cene zahrnuté a dodanie bolo cca 5 dní, som úplne spokojná, uvidíme keď vyrazíme na cesty :slight_smile:
3. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grajcaricka a športák nemáš vyfotený? :slight_smile: akej je farby?

baby a nie ste poverčivé, keď už máte kočíky doma skorej ako bábenká??? :slight_smile:
4. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula - ja som poverčivá, ale jednoducho som bola taká nadšená prvým bábom, že som chcela mať všetko nachystané na jeho príchod - verila som že to bude dobre, netreba si pripúšťať žiadne zlé povery a myšlienky - myslieť pozitívne :wink:
4. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula..... cena je taká asi ten mesiac, ako spomínaš.... si sa bola v tom bábetku aj pozrieť?... pretože čo ja viem... tak sa dá s cenou niečo robiť... takže aj ked sa ti zdal "drahý".... stačilo sa len spýtať... :slight_smile:
4. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no kočík máme už aj doma a je super, ešte síce s ním neviem manévrovať (keďže ma eštelen dneska prepustili s malým z nemocnice ), ale naučím sa :grinning: malý v ňom už aj spinká :slight_smile:
9. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej majula, tak ty uz tam mas svoj vonavucky uzlicek, tak príjemné kocikovanie :wink:
9. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula - jéééj gratulujem ku krásnemu synčekovi - je prekrásny - tak veľa zdravíčka prajem a veľa km s kočiarom :wink:
14. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, nevie niektora z vas kde je obchod s V max baby smile v ruzomberku, alebo inde na slovensku?? vdaka
16. júl 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky neviete na akej stranke by som nasla ako vyzeraju sportove verzie aj inych farbach?vsade je len ta cervena :unamused:
17. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula - no já mám konkrétne v albume inú farbu, ale adresu ti pošlem do ip
18. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojky !tak my sa chystame sobotu do targu na tento kocik.tiez chceme ten tyrkisovy.myslite ze ho tam budu mat v tej farbe,nebude problem.objednava sa u nich alebo nam ho daju hned.tiez chceme postielku aj supravu do nej
22. júl 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež sa chystáme do Targu na trh pre tento kočík. Keď sme tam boli pred mesiacom, tak nemali farbu, ktorú my chceme :frowning2: , ale ten tyrkisový mali. :slight_smile:
22. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam,ze budu mat tu farbu.a vy chcete aku farbu
22. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ked tam budete, pozrite mi prosim vas, ci maju tu farbu co mam ja v albume, strasne sa nam paci...dakujem...
22. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My chceme modrú. Mali vtedy aj modrý, ale nemali k tomu autosedačku a tak sme ho nekúpili, lebo chceme 3-kombináciu. A ak ho nekúpime ani teraz, tak si ho kúpim aj tu v Martine, dnes som ho akurát obzerala v obchode, je o niečo drahší ako v Poľsku.
22. júl 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula - keď tam pôjdem o týždeň, môžem pozrieť aj "Tvoju" farbu. Lenže je to tak, že jeden týždeň ho môžu mať a druhý už nie.
22. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok