Kočík Vario - skúsenosti

j_ank_a
6. feb 2017

ahojte. mate niekto skusenosti s tymto kociarom??? je to ceska znacka, moc ho nepozname a preto by som rada nejake recenzie. ujo google mi ziadne nenasiel, tak skusam stastie tu... videli sme ho nazivo, je lahucky, lahko skladatelny a prenosny aj pre zenu, vanicka aj sportak su dost velke, kolesa ma tie penove, bezudrzbove, ale troska mensie, ako sme chceli, preto sa obavam, ako bude vladat v terene.. mame tu cesty ako vsade na Slovensku, ved viete, hrboly, jamy, sem tam riadna diera.. zvladne sneh, prilezitostne aj luku, alebo polne cesticky?? mate prosim niekto skusenosti?? dakujem

enusamt
6. feb 2017

tak na toto som zvedavá aj ja... i keď my ho máme už kúpený 😀
inak odporúčam túto diskusiu na ten kočík... je najaktuálnejšia.. hádam niekto odpíše
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/petite-mars-vario/

ajsha123
6. feb 2017

Nepoznam tento kocik a podvozok, ale my sme mali podobny, Peg-Perego Book Plus. Kolesa mi pripadaju rovnake, tie nase boli gumove, nie nafukovacie, v predu nebol odpruzeny, len vzadu. Ovladal sa sice perfektne, lahucko, skladal este lahsie, akoze fakt prakticky kocik, ale tie kolesa. Citili sme kazdy hrbol, chodniky, kde bol popukany asfalt - tam vzdy kolieska zapadli a ked som to necakala, dcerkou tak heglo, ze sa mi zobudila... Vyskocit na 2 centimetrovy obrubnik - ani nahodou. Jednoducho nas to odrazilo spat. Bolo mi luto malej, tak som ho dala prec. Na rozbite chodniky nie je vhodny. Pisem to len kvoli otazke na kolesa - ak su obycajne gumove, nicim neplnene, bude to asi podobne. Neviem.

to.beruska
6. feb 2017

Ja ho mám tu verziu predtým.Mne prídu ale rovnaké,akurát vanicka je ina..a nebol žiadny problém ani cez zimu.chodnike máme strašne keďže bývame na dedine.zamna odporúčam.dobra cena,aj kočík dobry

j_ank_a
autor
6. feb 2017

@enusamt dakujem, uz som pisala...vidim, ze mas rovnaky termin.. 😀 ja sa dost obavam tej hrkalky... sama predavacka nam povedala ze je dost tvrdy... nevravela sice ze hrka, ale co som citala recenzie, baby to dost spopinali..

j_ank_a
autor
6. feb 2017

@ajsha123
dakujem za odpoved... myslela som, ze gumove nenafukovacie budu tvrdsie, pokial nieje podvozok dostatocne odpruzeny, ale u tohto sa obavam o to viac, ze viem, ze nieje skoro vobec odpruzeny... ale bol lahunky, velmi skladny, super manevrovatelny... len tie kolesa...☹

j_ank_a
autor
6. feb 2017

@to.beruska dakujem... mozes poslat prosim link, aky mas kocik alebo foto? v tych verziach sa vobec nevyznam... a teda vobec ti nehrkal??? citala som kadeco, neviem, ci zalezi od konkretneho kusu kociara, alebo coho...

to.beruska
7. feb 2017

http://www.ipark.sk/302732-kocik-monza-vario-bl.... Ja mám tento.rozdiel asi len vo vanicke.Mám aj v bazare lebo predávam uz

j_ank_a
autor
7. feb 2017

@to.beruska tak dakujem. To je strasne, nasla som vela bab, ktore ho maju a uz by nechceli koli tomu hrkaniu. Tak ja neviem..

enusamt
8. feb 2017

Nahodou sa mi to viac pozdava, ze je tvrdsi, ked si predstavim ako by to zakazdym perovalo na vymoloch a teda malym trepotalo... I ked tiez mam obavu z tych kolies ako si poradia... A preto som si povedala, ze keby to v urcitych pripadoch viac nevyhovovalo ako ano,tak jednoducho si na nete dokupim sadu nafukovacich kolies... A mozem striedat 🙂

to.beruska
9. feb 2017

Ale ja mám nafukovacie kolieska to bolo na kociku origos aj pumpa