Kočík Venicci

liliana212
30. júl 2017

Ahojte. Má niekto skúsenosť s kočíkom Venicci Gusto? Nejaké odporúčania, výhrady? ďakujem

zania
30. júl 2017

Kociarik je super. Hlboku korbu sme pouzivali do cca 7 mesiaca. Potom uz maly sedel a vytiahli sme sportiak. Da sa dat uplne do lahu,je velky,priestranny,xxxxl strieska,da sa otocit aj do smeru jazdy. Len vajicko sme pouzivali na neho cybex,to od nich sa mi moc nepozdavalo.
Kolecka-kociarik vyuzivame uz 13 m,nevrzgaju,nehrkocu. Ani raz sme nemuseli menit,ziadne premastovanie. V zime som s nim zvladla aj hlbsi sneh,mohli sme ist aj
krizom cez sidlisko,nepotrebovala som odhrnutu cesticku 😉
Len je pravda,ze nie je moc pre vysokych. Ja mam 166 cm,mne je akurat. Muz ma 185cm,privital by kusok dlhsiu rucku. Ale vozi obcas,takze to az tak nevadi.
Mame silver edition,cierno-sivu korbu,strieborny podvozok. Farba zatial krasna,nevyblednuta.
Spodny kosik unesie aj viac ako 4 kg,v pohode odviezol 10 kg cukru 😂😂😂 Ja som spokojna,len teda nie je pre vysokych

vyhuelka
21. mar 2018

Ahojte maminky, je prosím vás niekde na svk aj predajňa kde sa dá tento kočík pozrieť aj osobne? Všade som ho našla len na objednávku :-/