Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

lenka03
7. sep 2010

@janca.mareckova
Jani ja mam este PegPerego Si a ten som kupovala novy a tiez mi tam nevyplnili meno. Kupovala som v Bratislave v Auparku a po skusenosti v kocikove som predavaca podpichla s tym menom ze ci ho nezabudol vyplnit a on sa len smial ... je to naozaj o pristupe

ajka0077
8. sep 2010

Baby nemáte niektorá na predaj čiernu vaničku ku kočíku bertini???? 😕 😕 nemôžem ju zohnať 😢

madalah
10. sep 2010

@ajka0077 Ahoj, našla som iba na českom MMB jednu pani, ktorá predáva tento kočiarik s čiernou korbičkou a modrou športovou časťou. Ak by Ti nevadilo, že je z Čiech, tak by si mohla skúsiť opýtať sa jej, či by nepredala iba tú korbu...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36304962&tab=9

madalah
10. sep 2010

@lenka03 Tak to máš fakt pravdu...práve som pozerala do papierov od nášho kočíka a na zadnej strane mi napísali moje meno... alnormálne ručne ho tam vpísali, takže fakt je to o prístupe, lebo pokojne mohli nechať to políčko prázdne.. A našla som aj klauzulku, že nárok na reklamáciu má iba prvý majiteľ a je neprenosná. Dokonca je to tam s výkričníkom, ale napísané takými piďi písmenkami, že až.... Som z toho trošku sklamaná... No zase sa nechystáme kočík predávať, ale ako sa ja poznám, že sa mi všetko "prekuká", tak je možné, že by som ho v budúcnosti chcela predať. V tom prípade, by som asi novej majiteľke garantovala, že v prípade reklamácie by somto odniesla ja. ..

lenka03
10. sep 2010

@madalah
si predstav ze by to robili s domacimi spotrebicmi a pri dalsich veciach ... Predas byt so vstavanymi spotrebicmi a novy majitel ak sa mu nieco pokazi tak ... Alebo ze dostanes nieco darom a je tam meno darcu :D

Dnes som pri upratovani dokladov nasla ten e-mail co mi v kocikove vytlacili :

Vaszena pani ...
obratili ste sa na nas ...

Tuto otazku riesi Obciansky zakonnik, podla ktoreho subjektom zodpovednosti za vady predanej veci je predavajuci a subjektom prav vyplyvajucich z tejto zodpovednosti je kupujuci (pripadnne jeho dedici), nie vak dalsia osoba, na ktoru previedol kupenu vec. Tento dalsi nadobudatel nie je v pravnom vztahu zodpovednosti za vady veci predanej v obchode s povodnym predavajucim.

Zjednodusene povedane: ak povodny kupujuci preda vec inej osobe este v zarucnej dobe, na noveho majitela sa uz pravo reklamovat nevztahuje. reklamaciu moze uplatnit iba povodny kupujuci. Vyplyva z toho, ze pravny vztah zo zodpovednosti za vady je len medzi predavajucim a kupujucim.

S pozdravom ...

sasikas
10. sep 2010

ahojte kocky....
mame bertini x2, zatial spokojnost....planujem kupit fusak na zimu..rozmyslam nad Emitexom....mate ho niektora?...zmesti sa do sportovej casti tak ze dam fusak a nan este nanoznik?...

nyc
10. sep 2010

@sasikas citala som v diskusiach pred tym nez som sa rozhodla pre bertini (tiez mame X2) ze ten nanoznik je jeho najvacsie minus pretoze je hrozne malicky a fusak sa don v podstate nezmesti. ale mamicky to riesia tak ze kupia kvalitny nepremokavy fusak (aj emitex je taky) a nanoznik uz vobec nedavaju. aj ja to asi tak budem robit ked sa mi ten nanoznik neosvedci. ja som sa rozhodla pre fusak kaiser iglu ale o emitexe som tiez rozmyslala.

madalah
12. sep 2010

@sasikas Ahoj, no pokiaľ viem, tak som tiež kdesi čítala, že nie je šanca do toho nánožníka vopchať ešte fusak - je dosť malý - nánožník...Tak neviem, ale tiež riešim túto otázku a asi ju vyriešim tak, že ten nánožník v zime vôbec nebudem používať. Dám tam iba nejaký fusak, prepchám ho cez pásy, aby držal a hotovo. Mimochodom, hpci všade píšu, akou výhodou je, že sa nánožník dá prizipsovať k podložke, mne sa to až také super nezdá. Náš Daniel je dosť veľké bábo a ešte keď ho v zime alebo jeseni naobliekam....no je a bude lepšie, ak tam tú podložku mať nebudem a potom mi je nánožník nanič, lebo ho nemám k čomu pripevniť.

Mimochodom maminky, počuli ste už o fusakoch Elodie details...páni ja som ich teraz objavila a som unesená...no aj z tých cien. Iba fusak som našla v jednom internetovom obchode za asi 86 €..no majú k tomu aj čiapky, podbradníky, zimné topánky resp, kapce, deky,tašky na kočík, fľaše, cumle...no je toho dosť...Ale ako vravím, ceny dosť vysoké.

madalah
12. sep 2010

@lenka03 No tak to je ozaj sprosté pravidlo... A nechápem, prečo akurát pri kočíkoch...

sasikas
13. sep 2010

@nyc
@madalah - kocky dik za nazory.,...akurat sme boli cez wekend pozerat tie fusaky v obchode a tusim fakt ho tam narvat aj s nanoznikom nehrozi.... 😉 nuz v australiii asi neriesia taketo veci..... 😅 😅 o nic, kupim teply fusak a budeme bez nanoznika... 😉

madalah
15. sep 2010

Kočky, ktoré máte X4aj vám tak často vypadáva nákupný košík? Skoro pred každou jazdou ho musím nasadiť... Mimochodom, chcela som si vylepšiť kočiarik, tak som mu kúpila farebnú podložku a prišla som na to, že ak vyberiem tú pôvodnú, tak sa mi logicky nebude dať prizipsovať nánožník...Tak som to vyriešila nakoniec tak, že na podložku Bertini som dala tú farebnú. Ináč je to super, lebo tá športová časť je po bokoch akosi vyvýšená, čo nie je akosi praktické...a tak je v kočíku aspoň viac miesta...celkom dobrý zlepšovák pre inšpiráciu 🙂

verled
16. sep 2010

ahojte holky tak jsme se stlaa hrdou majitelkou X4 a jsem z něj unešená, je teda opravdu těžkej,ale jinak ho mam v super stavu za super cenu, ten pán psal že cena odpovídá , ale když mi přišel domu měla jsme otevřenou pusu dokořán🙂zatim žádná vada neobjeve, barva je super krásně zelená, jen pláštěnka trhlá a samo ojetý kola, ale vim, že u těch pěnovejch je to za tejden, no jsme spokojená a to že je úzkej vyřešim tim, ýe nebudem mít fusak, ale kombineeezu, ale je super.-)

verled
18. sep 2010

@madalah a hodíš link odkud máš tu vložku??.-)ty jsi jakoby teda ty záda posunula??netahne na prcka?

matavranka
18. sep 2010

@ajka0077 ahoj ty chces len vanicku? a novu alebo starsiu? Lebo www.kocikovo.sk ma teraz 15% zlavy na bertoni -ja som si tam kupila cely kocik a myslim, ze som ju tam videla aj v cierne
Mata

ajka0077
18. sep 2010

V čiernej farbe už nemajú absolútne nikde ani v kočíkove....ale už som ju zohnala....horko ťažko 🙂 ale mám ju!

madalah
20. sep 2010

@verled ee, neposunula som, ale akoby som tie vyvýšené plechové boky vyrovnala...a tá pani, ktorá robí tie podložky je z Čiech. Nájdeš ju na www.pinkie.cz a má ich ohromné množstvo. Ja som si síce zohnala jednu podložku z MMB za 5 €, ale normálne stojí asi 17 €... No na oživenie kočíka je to super... Zajtra prihodím aj fotečky.

Mimochodom, tá pani čo robí tie podložky je fantasticky šikovná...robí aj deky a veľké vankúše. Má x farieb a vzorov. Prikladám aj linky na českom a slovenskom MMB
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=186649
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=152802

verled
21. sep 2010

@madalah no tak jsem to myslela🙂takže tam má prcek víc místa na ramínka??to je super, prosím dodej ty fotečky, myslim,že do toho pujdu.-)supet tip.-)

verled
21. sep 2010

@madalah já si určo objednam z MMB, jako 17 euro to snad ne.-D

verled
21. sep 2010

mam pocit,že si z nás ty výrobci dělaj srandu.-D

verled
21. sep 2010

@verled prosím, která přesně to je?má hodně typů, ale řekla bych tahle??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35686342&tab=5

kuriatko84
21. sep 2010

ahojte aj my mame X4. Kocikujeme asi 2 tyzdne a nie som moc nadsena 😢 kosik sa neda upevnit stale vypadava, kolieska vyzeraju ako na 10 rocnom kociku, pena na rucke v ohybe praskla a trha sa viac a viac, a tiez som si myslela ze tie kolieska budu mäksie a budu trosku tlmit narazy, ale zda sa mi ze su skoro ako umele😢
neviete ci by pasovali nafukovacie kolieska z X2 alebo X6 na X4-ku?

kuriatko84
21. sep 2010

a este jeden postreh, kvoli sirokemu podvozku sme sa nedostali do Billy 😖 tak musel mm zostat s kocikom vonku...

verled
22. sep 2010

@kuriatko84 já se teda zatim dostala všude, i do starýho výtahu, vim, že na něj pasujou nafukovací ze starý kolekce, tak se zkus mrknout, a ty kolečka takhle vypadaj na každym kočáru, co má tenhle typ během pár tejdnů.-)to vim.-)..mě vypadl košík jen jednou, ale to byl hodně narvanej, jinak nemma problém, ty jsi si koupila ten černej od tý pani na seznamu??ona mi to psala že vypadává, ale u toho mýho ne, možná by to chtělo nějakej sucháč, nej aby se to neodsouvalo.)...ale mě ta jízda přijde komfortní dost, ono to tlumí hlavně to odpružení, hezky to kopíruje terén, já ho fakt miluju.-)

verled
22. sep 2010

aha tak koukám, ře novej, tak tos měla nějakej blbej kus, já koupila dva roky starej a je jak novej a to je po dvou dětech.-)

kuriatko84
23. sep 2010

@verled no kosik sme uz vyriesili my sme ho tam zle davali 😅 teraz sa z neho vytesujem este ani raz nevypadol a dnes som ho narvala z nakupoma vydrzal to 😀 este vyriesit nejako tie kolieska a tu penu na rucke a bude to ok. Pisala som vyhradnemu dovozcovi bertini kocikov a odpisali mi ze tie kolieska nepasuju ☹ tak neviem...

verled
24. sep 2010

@kuriatko84 mě pan jeden nabízel k tomu mýmu kolečka ze starý kolekce, že tam pasujou, tak asi jen z té staré, i fotky jsme viděla...

janula1507
29. sep 2010

Ahoj kočky, máme na predaj 3kombináciu rady Bertini X6- stále v záruke ! Ak by bol záujem kontaktujte ma . Všetky otázky veľmi rada zodpoviem 🙂 Hlboká aj športová časť je červená + čierne vajíčko. Boli sme maximálne spokojní ....

sasikas
1. okt 2010

ahojte kocky....
chcela by som sa vas spytat ci niektora nepouzivate na Bertini nanoznik od Emitexu?.....ci to tam sedi a da sa dobre pripevnit?....kupila som totiz zimny fusak emitex a samozrejme s nanoznikom original bertini to tam nenarvem ani za nic, tak rozmyslam ze doobjednam ten nanoznik od emitexu.....ci myslite ze je to blbost a na zimu staci len fusak bez nanoznika?....

verled
2. okt 2010

@sasikas já mám nánožník emitex a normálně se přidělá na cvoky.........

sasikas
2. okt 2010

@verled - diky moc....tak idem hned objednat... 😉