Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

tigri
21. dec 2011

@margen s ovladanim som maximalne spokojna, hladala som taky, ktory sa lahko ovlada jednou rukou, kedze pri narodeni mladsej dcerky mala starsia iba 2 rocky a tu okolo nas je dost premavka...co sa tohto tyka, urcite mozem odporucat 🙂

maca_p
21. dec 2011

@margen mam X6. kupovala som ju ako rocnu po 1 dietati. ja s nim bruzdam uz presne 2,8 roka. 2 roky so starsim a teraz mam skoro 9 mesacne bejby. nemali sme ziaden problem, iba 1 defekt, ale to sa za vadu ani nepovazuje. takze je 100%.
ak by som si mala kupit este raz, tak kupujem tiez X6 alebo X2, ta ma uzsi podvozok. s mojim vleziem do vytahu total na centimeter.
ovladanie je super, presne ako pise @tigri . v meste s dvomi detmi je lahko manipulovatelny kocik proste ta naj naj volba. v podstate rotuje okolo sam seba, nepotrebuje ziaden priestor na vytacanie, otacanie. ale co som pozerala, teraz velmi dobre vyzera mutsy - ten bol vzdy moj sen. aj brio go je fajn, ten ma perfis madlo aj sa super ovlada. ja mat diamantovu kreditku, menim kazde dva mesiace 😀 😀

margen
22. dec 2011

@maca_p presne taka🙂mat tak diamantovu kreditku🙂brat ma teutoniu ta je tiez super a aj ten brio...presne tie som obzerala ale mala som obmedzeny rozpocet🙂ja mam X4 ale nevyhovuju mi tie kolesa...preto zhanam len podvozok X6 ale to asi osamote nezozeniem...jedine so sportiakom🙂

maca_p
22. dec 2011

@margen skus sa spytat v specializovanych predajniach, ale velku sancu tomu nedavam. ja som chcela kupit novy matrac do vanicky, lebo sa mi zdal zlezany, no neda sa zohnat jednotliva cast. som sa nastvala, vyprala som ho a div sa div, on nadobudol svoj tvar 😀 . takze som ustrila.
osobne som nikdy nechcela neotacave kolesa, lebo som lutovala baby, co sa stale vesali na madlo a vahou svojho tela vytacali do stran. v tomto je X6 proste bomba, na vsetko staci jedna ruka 😎

X4 ma ten vytacaci system, vsak? s tym sa nemanipuluje dobre?

kacka.l
22. dec 2011

Holky podle mě nic neseženete, sháněla jsem loni na x2. A obvolala všechno a bylo mi řečeno, že už loni bertini ukončilo s evropou spolupráci, takže se nedá nic dovézt, ani nové bertini, jen doprodej kusů na prodejnách.

margen
24. dec 2011

@maca_p na X4 si treba zvyknut, ako nechodi sa s nou zle ale asi pohodlnejsie je ked tie predne kolieska su rotacne🙂)inak ten kocik je super, manzelovi sa hrozne paci dizajnovo🙂)

margen
24. dec 2011

@kacka.l tiez si myslim ze nic nenajdem, jedine kupit cely kocik....uvidime🙂

maca_p
24. dec 2011

@kacka.l fiiiha a to je veru skoda. podla mna su perfis, co do manipulacie a takisto dizajnovo.

@margen skus inzerat: kupim bertini na nahradne diely 😀 😀

adusska
24. feb 2012

Kocky neviete mi niekto polopatisticky vysvetlit rozdiel medzi Bertiny x2 a x6, okrem rizdielu v konstrukcii?? vdaka 🙂

bubinko83
24. feb 2012

@adusska tam je rozdiel LEN v konštrukcii,vanička a ostatne časti sa naklikavjua na všetky typy ..................x2,x6 ... 😉

luly13
25. aug 2012

Ahojte, nema niekto na predaj skejtik na X2? Bertini prestali dovazat a uz ho nemam kde zohnat. Co sme skusali univerzalne, tak nesedia , ked je nasadena vanicka ☹

kralovab
4. sep 2012

Ahojte, chtěla jsem se optat za kolik jste kočárek koupili nikde na českých stránkách nemohu pořádně najít cenu bud za dvojkombinaci nebo trojkombinaci moc děkuji

georgia333
23. okt 2012

@bubinko83 neviete my poradiť dovozcu značky Bertini, vopred ďakujem

dosa
23. okt 2012

@georgia333 kedysi ich dovazali kocikovo

georgia333
24. okt 2012

@dosa ďakujem veľmi pekne

zuzickaaak
1. jan 2014

Ahojte. Neviete mi prosim poradit,kde zozeniem nahradne diely na x2? Potrebovala by som zadne,prave koliesko. Dakujem 🙂

barbade
17. apr 2014

Ahojte baby, vidim, ze to je uz dlhsie nediskutovana tema, ale nedokazem najst nikde informaciu o tom, aky tazky je kocik Bertini X2? Je pre dietatko pohodlny? Bude v tom dobre aj dvojrocnemu chlapcovi (ci je tam dost miesta, ci je dostatocne dlha chrbtova opierka atd). Zvazujem kupu jednoho nadherneho kuska z bazariku ale recenzie v anglictine na nete su hrozne chaoticke a nemam pocit, ze by som nsala ten spravny kocik nech hladam kolko hladam (stale sa mi zda, ze ti ludia tocia o nejakom inom kociku 😀 😀 )
Vdaka za informacie!!!

ivet1
15. máj 2014

@zuzickaaak Ahoj, chcem sa Ta opytat, ci si nakoniec zohnala niekde to koleso na x2, mame totiz ten isty problem🙂 dik

kuriatko84
16. máj 2014

@barbade ja som mala bertini x4 ale tam bol len iny podvozok, vsetky naklikavacie casti (sportova, vanicka, vajicko) su rovnake ci na x4,x5,x6 aj x2. Takze ti mozem povedat, ze sa tam v pohode zmesi aj 3 rocny chlapcek aj s fusakom v zime 😀 Je to priestranny kocik a je super. Mala v nom vela spavala. Ja som bola max. spokojna 😉

zuzickaaak
16. máj 2014

@ivet1 Ahoj,isli sme do kaktus bike v karlovke a tam nan dali novu dusu a funguje. Skus ist do nejakeho servisu bicyklov 🙂 drzim palce

macka116
23. jún 2014

Dobry den chcela by som sa opytat ci neviete kde by som zohnala nahradne kolieska na kocik Bertini X6??

spynkaa
12. nov 2014

Mne sa práve zlomila rúčka na kočíku X2. Idem skúsit zohnať novú. Ak by ste mali niektorá napredaj iba konštrukciu, dajte mi vedieť. Dakujem.

bokifi
18. feb 2015

AHOJTE KOCKY NEVIETE KDE ZOZENIEM KOLESO NA KOCIK ?TO NAFUKOVACIE,VDAKA

petrahankova
13. okt 2015

dievčatá nepredávate niektorá kočík,len nie oranžový,a chcem predné otočné kolesá,dakujem

sasikas
13. okt 2015

@petrahankova predavam cierny....kuk moj bazar.... 😉

petrahankova
13. okt 2015

@sasikas dakujem pekne,len radšej by som bez tých ornamentov