Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

zuska9
22. aug 2006

ena, dakujem Ti, ale ani to nieje ten kocik. tieto kociky poznam. ale ten co zhanam ja je klasicky hlboky kocik na styroch kolieskach a iba tie predne sa tocia do stran, ale obidve sucasne, niesu na seba nezavisle. a netocia sa okolo svojej osi. iba do stran. kolieska su spojene tycou a v strede ma take otocne zariadenie a cela ta tyc sa potom toci do stran.

bzuco
22. aug 2006

zuska9, myslím, že ten kočík, ktorý spomínaš by mohol byť bebecar, ale neviem presne aký konkrétny typ. Má ko kamoška a je fakt pekný, ale aj dosť drahý. Dúfam, že som ti pomohla.

nana
22. aug 2006

zuska9 - my mame taky kocik vyhliadnuty, je to ten X- lander, alebo Driver, alebo Trax. Ale su drahe a nasla som ich len v CZ.

bzuco
22. aug 2006

aj kočíky mutsy majú asi taký podvozok, ako hľadáš

zuska9
22. aug 2006

grettka myslim, ze ani to niesu oni. ale dakujem za typ.

lia
22. aug 2006

tie bebecar su velmi pekne,daju sa aj u nas kupit??

zuska9
22. aug 2006

ano, tie bebecar su naozaj pekne

zuska9
22. aug 2006

bzuco, pozerala som tie mutsy kociky a myslim, ze to su oni. nevies, ci su dostat kupit aj na slovensku, alebo v cechcach, pripadne v madarsku? dakujem

bzuco
22. aug 2006

zuska9, zdá sa mi, že v čechách sa dajú kúpiť a možno aj na slovensku cez nejaké internetové stránky.

bzuco
22. aug 2006

pozri stránku www.e-broucek.cz v kategórii kočíky

zuska9
22. aug 2006

bzuco a grettka velmi pekne Vam dakujem. myslim, ze je to ten kocik, co som videla.

bzuco
22. aug 2006

super, som rada, že som mohla aspoň trochu pomôcť

grettka
22. aug 2006

zuska9, nie je zac, aj nabuduce ked budem moct 🙂

artep21
22. aug 2006

zuzka9 - kočíky mutsy predávajú v kamennom obchode v BA predeti, mali tam vystavené len dva kusy, čo im doniesol díler, keď sme volali do čiech, tak nám povedali, že je to zákazková výroba na kusy, inak kupuje sa všetko zvlášť, podvozok, vanička, športová časť. Podvozok stál cca 15 tis a vanička 9 tis.

cubatour
22. aug 2006

ahojte, kocky, pozerala som nejake foto, kedze sa na mimi este len pripravujeme, ale chcela som sa hlupo opytat, su take kociky, ktore maju v sebe uz aj sedacku? pozicala som si od sykorky fotecku pre priklad, dufam, ze sa nenahneva ..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kili
22. aug 2006

cuba, áno sú také kočíky, s ktorého spravíš hlboký, bugynu al. naň pripevníš autosedačku. Mne sa taký tiež páči: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dahlia23
22. aug 2006

Kocky, vie mi niektorá poradiť, kde sa dajú kúpiť kolesá (nafukovacie) na kočík?

nelika666
22. aug 2006

podla toho na aky kocik..
skus si najst na internete svoj kocik a kolieska sa na vacsine stranok daju objednat
alebo sa skus opytat na predajni kde si kocik kupila alebo kde maju kociky tvojej znacky

dahlia23
24. aug 2006

Máme Bobas, ale myslím, že tam sedia aj kolesá Dema. Má to tie isté podvozky.

lenny
5. sep 2006

zda sa mi ze Dema su dost tazke kociky..... byvam na druhom poschodi bez vytahu...... takze musim mat lahky kocik

lenny
5. sep 2006

takze rozhodla som sa pre Graco, second hand od mojej kamosky. Je to hlboky, sportovy kocik, a ma aj autosedacku

funny
5. sep 2006

ahojte, nemate skusenosti s kocikmi hoco?
ja zatial len pozeram na nete a hladam info, v baby obchode mali hartany, geisslajny a teutonie, ci co to bolo, ale tie su dost drahe 😒

katrin
6. sep 2006

funny, podľa toho, čo som sa dozvedela a už som to sem aj písala, Hoco sú veľmi ťažké kočíky.. Na obrázkoch vyzerajú dobre, ale v skutočnosti je s nimi problém ich vôbec zdvihnúť 😉

funny
6. sep 2006

katrin ano? ja som pozerala parametre a vraj by mal mat ca.15 kg. tie drahe teutonie (pozeram kombikociky s nafukovacimi kolesami) maju tiez tak (trojkolku nechcem). pojdeme to casom pozriet nazivo. len mi treba prehlad, ja nie som na spontanne nakupovanie. vdaka za postreh! a vela stastia s 2x mimi!

ninocka
6. sep 2006

funny
su velmi tazke a tazko sa skladaju jednou rukou
a v aute zaberu tristvrte kufra

zuz11
18. sep 2006

no my sme dnes pozerali kociky a poviem Vam ze je ich plna ona ale nikde nic moc..... potrebujem rychlo a lahko rozoberatelny a lahky a jediny je Quinny Buzz len sa bojime tej hydrauliky co ak sa pokazi..... 🤐 mate niekto skusenosti alebo tento kocik?

palma
18. sep 2006

37tt 😎 zuz11,ja mám kočík Quinny speedi SX(pozri album),tiež je lahučký,lahko a rýchlo sa sklada.ja neviem ale ja by som si netrúfla na tie kolieska kedže vidím že aj ty rodíš na zimu.Myslím že s takými kolieskami je problém prejsť sneh 😨 .Aj ja som pozerala najprv Buzz,ale nakoniec som sa rozhodla pre speedi,hlavne kôli velkým nafujkovacím kolesám.A nelutujem,je perfiš 🙂 .Ale je to na tebe.Prajem dobrý výber. 😉