Poraďte kočík

mayka007
29. apr 2016

Ahojte baby, čakáme naše prvé bábätko, preto pomaličky začíname pozerať a vyberať 🙂
Aký kočík odporúčate, niečo praktické, kvalitnejšie a samozrejme nie brutálne drahé 🙂 aké máte skúsenosti?
A kde sa poobzerať po kočíkoch, okolie Prešov - Košice?
Ďakujem 🙂

meusicka
29. apr 2016

@mayka007 ahoj, tak v üprvom rade blahozelam a prajme krasne dotehulkovanie. ku kociku... chces novy ale postaci aj od ruky.
ja som prvy kupovala novy a bola som velmi spokojna s Cam Cortinou X3 Evolution. je to velmi dobra 3kolka s velkymi kolesami, zaroven je to fakt luxusny kocik, mas tam vsetko co potrebujes, vratane moskitiery. ja som s nim bola max. spokojna.
na druhej strane, som kupovala preto novy lebo som planovala aj pre druhe babo. ale podarili sa nam dvojicky tak som ho musela predat a zhanat dvojickovsky kocitk. ten som kupila uz od ruky.... Bumbleride... aj s tym som bola spokojna. moja sestra ho mala ako monokocik a tiez spokojnost. lahkoskladny, zabera malo miesta.
skus popozerat bazarik, lebo niekedy sa tam najdu fakt kociky vo vybornom stave.
ja som onoho casu v KE kupovala, mas fakt velky vyber. najlepsie ist, popozerat, skusit rozbrat ci vies odkacpac vanicku a aj vlozit nazad, bez toho bay si sa s tym trapila. nam sa prave to pacilo na tej Cortine, ze to slo naozaj rychlo rozobrat a zlozit a bolo to jednoduchym klik systemom.

kosticka777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
labajka
29. apr 2016

Za mna britax 😊vsetko dobre prajem

petrad15
29. apr 2016

Babuľky aj mňa by to zaujímalo, kedže to ide tak rýchlo a malinká už čo chvíľa príde na svet, tak ktorý kočík je najlepší a taký čo mi vydrží aspoň do 2-3 rôčkov? Nerada by som po určitom čase menila a zase kupovala druhý

salome51
29. apr 2016

Tak my sme mali pre prvého syna X-Lander a športový Peg Perego. Úplná spokojnosť v obch príapadoch. Pre druhého asi niektorú z noviniek od Bexa alebo BabyActive Shell Eko. Oba sú pekné a nevážia veľa.

baby2011
4. máj 2016

U mna top britax go next, predtym brio go... Funkcnost top!

bluka2
4. máj 2016

aj u mna top britax go

magua
4. máj 2016

Ja som kupovala v 2010 cam cortinu po jednom dietati za polovicnu cenu. Teraz cakame drube dieta a tento kocik je stale fajn a krasny... Mam cerveny a cely sa da oprat a farba je ako nova. Ovladanie pohodlnne a jednoduche... Nemenila by som.

misulienka84
4. máj 2016

Ja by som sa rozhodovala medzi X lander x cite....cybex balios M Mamas&Papas Sola a condord fusion..to bol pre mna najlepsi kocik😊 kvoli tym kocikom by som mala aj 5 deti..😂

paulakolla
5. máj 2016

Za mna CAM Dinamico (4kolesovy).Krasna priestranna vanicka s velmi dobre udrziavatelnym povrchom.Zmesti sa do nej dieta kludne do 8 mesiacov.Sportova cast je priestranna,da sa sklopit do uplneho lahu,otacat v smere aj proti smeru jazdy,hlboka strieska,opierka rucok.Aj 3 rocne dieta ma komfort.Vajicko jedno z najpriestrannejsich na trhu.V kociku sa prosto babo netlaci,ma dost miesta a pohodlia.Kolesa su nafukovacie.Nakupny kosik dost velky a dobre pristupny. Ovladanie lahucke,jednou rukou a super skladny.Ja ho vozim v pezotiku 207🙂 Vyzera stale ako novy.

eitsirch
5. máj 2016

Jednoznačne Peg Perego Book. Ten je kvalitou na miiiile vzdialeny od hocijakych polskych a podobnych. Proste Talian je Talian 🙂

paulakolla
5. máj 2016

Inac celkom dobry vyber je v babybabo v PO alebo aj Maderna KE.

paulakolla
5. máj 2016

Pozeram podla skupin, ze si z PO. Ja svoj chcem uz predat.Tak ak nahodou..tak sa ozvi😉 Pekne tehulkovanie prajem.

editjal
5. máj 2016

Ahoj... podla mna top kociar je Jane slalom Pro... nova 3-kombinacia stoji okolo 700€ ale si mamicky ktore predavaju po jednom dietatku za dobre ceny a nie su znicene... ja som si tiez takto kupila za dobru cenu a bez nejakych znamok opotrebovania... kocik na velmi vela vymozenosti ktore oceni asi kazda mamina moja znama ho tiez kupila a podla nej som sa rozhodla ze chcem iba ten kociar a ziaden iny...

nikolahrozna
11. nov 2017

Cauko, mrkni na stranku https://premamicky.eu/kociky/... Su tam opisy roznych kocikov...nieco ako testy....pomoze ti to pri hladani toho naj