• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

20. júna 2015 
@pohoda5174 aj ja rozmyslam nad CANGAROO MINA ale rada by som ho videla nazivo
27. jún 2014 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U nas v Partizanskom ho nemaju. Neviem kde ho maju, ja by som ho tiez rada videla.
28. jún 2014 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, cez internet-nemecka vyroba, kocik Bergsteiger komplet so vsetkym. Nema chybu!!! Bol cca 350eur.
28. jún 2014 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...na webe je aj video k nemu. Prisiel za 3 dni od objednania. Lahko sa sklada, zmesti sa mi aj do maleho auta, vanicka je dost velka a ma dokonale kolesa na kazdy teren. Mam ho v tmavo sedej-cervenej kombinacii a je uzasny, nespini sa...a to ja som dost narocna.
28. jún 2014 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminy, ja tu na bazare predávam kočík Chipolino Tiffany, je to krásny kočík a hlavne kvalitný. Je čisto nový ešte v krabici, so zárukou nebol ešte ani rozbalený. Ak by ste mali záujem môžem spraviť aj konkrétne fotky, je vhodný aj pre dievčatko aj chlapčeka. Na cene sa môžeme ešte dohodnúť. Ak by sa niekomu zapáčil tak sa ozvite :slight_smile:
13. júl 2014 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za reakciu, len skoda, ze je modry, ja mam dievcatko a citala som od mamiciek, ze kociky s dvojitymi kolieskami sa tazie ovladaju, ale aj tak dakujem.
23. júl 2014 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky prosim Vas rozhodujem sa medzi golfacmi quinny x2 alebo nuna lux plus. Poradite zo skusenosti. Maly ma dva roky a potrebujem nieco v com si aj pospi v pohodli bez visiacich noh. Dakujem.
27. jan 2015 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. jan 2015 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...viem,ze recenzie od zakaznikov su nad vsetky reklamy.Preto prosiiiim o radu,aky kocik kupit.Cakam julove dvojcata,budem skor pessia mamina,budem bojovat s obrubnikmi,snehom,schodami v bytovke bez vytahu...atd.Potrebujem teda lahky,pevny,vsestranny kocik.Dalej vanicky vedla seba ci za sebou?Dakujem vopred
2. feb 2015 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matark79 velmi dobry kocik pre dvojky je bebetto 42
3. feb 2015 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, kočík Gesslein by som odporučila sú veľmi praktické, superľahké a nadovšetko flexibilné :slight_smile: Nedávno si jedna známa kúpila kočárik tejto značky a je veľmi spokojná konkrétne http://www.mojanjelik.sk/k/kociky/sportove-kociky/?paginator-page=5 je dobrý výber :wink:
3. feb 2015 o 09:48  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem za rady...uvidim
5. feb 2015 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. feb 2015 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme mali trojkombinaciu takko captiva mohican a teraz mame britax a su super oby dva.
13. feb 2015 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zienky a co poviete na bumbleride twin?
9. mar 2015 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambulka2 dobry vecer chcem sa spytat ci ste kupili vtedy to centro a ako ste bola spokojna.
12. mar 2015 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evka8756 www.mojanjelik.sk - je nejake spojenie medzi vami a toto strankou??
19. jún 2015 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andula77 nie nieje ale veľa známych a aj ja otiaľ nakupujeme
20. jún 2015 o 11:59  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš