Kočíky. Bambi Ozon 4, Coletto Austin, Implast Bolder

lupege
11. jún 2009

ahojte,
mám v užšom výbere tieto kočíky... tak sa chcem spýtať, či niektorá niektorý nemáte a neporadíte pls. Díky 🙂

janulienka81
8. júl 2009

Ahojte, aj ja uvažujem nad kúpou kočíka Ozon 4, len sa neviem rozhodnúť aké kolieska sú lepšie, či tie nafukovacie alebo plastové. Neviete poradiť? Ďakujem

sakura77
8. júl 2009

ja som mala kocik s nafukovacimi a potom aj s plastovymi-takze jednoznacne-zvlast pre babetko su lepsie nafukovacie,uplne inak kopiruju teren,lahsie nimi schadzas cez obrubniky,plastove su dost "tvrde" teda,aj mi to trvalo kym som si zvykla na ne

mili1
8. júl 2009

Ahojte , my mame coletto Austin trojkolku a som s nim sppokojna len sa tazko sklada, kym po poskladam do auta som cela spotena 😒 inac je dobry a odporucam kocik jedine s nafukovacimi kolieskami, tak ako pise sakura

zzz77
10. júl 2009

Mili1 ahoj, coletto sa ako polohuje pri sportaku? som pocula nieco take, ze len spolu cely sa sklápa a nie zvlast chrbtova cast a zvlast nohy 😖 A prosim ta vies mi zmerat ake su vnutorne rozmery vanicky? DAKUJEM

Aj mne kazdy odporuca nafukovacie kolesa, urcite su lepsie ako plastove, na tom sa zatial kazdeho nazor zhodoval!!! 🙂

cvachtos
10. júl 2009

Dara2583, ako vyzera ten kus latky, prosim ta? Ja som ho asi nedostala ☹

dara2583
11. júl 2009

Cvachtos, má takú istú farbu ako strecha na hlbokej vaničke a aj na tom kuse látky je našitá druhá časť zipsu. Ak si ho nenašla pri rozbaľovaní kočíka tak Ti to tam asi nedali. My sme to mali pribalené k športovej časti.

rbmb
24. júl 2009

nevedel by mi niekto presnejsie povedat kde v BA vo Vrakuni sa da vidiet ten Ozon 4? aspon na akej ulici je ten obchod. dakujem.

mici11
24. júl 2009

Ahojte,

Mili preco sa ti tazko sklada?? Nam sa uplne lahucko a nafukovacie kolesa su fakt velka vyhoda. Ja som s tymto kocikom max spokojna. A ze na zimu je trojkolka vyhoda, ale to nemam z vlastnej skusenosti len od bab co ju maju. My mame prvu zime len pred sebou 😉

roza111
26. júl 2009

Ahojte! mna zaujalv obchode v Spisskej Novej vsi Coletto Matteo, nejaky najnovsi typ. Stoji 15 000Sk v trojkombinacii. ma s nim niekto skusenosti? Nasla som ho aj na dino.pl http://dino.sklep.pl/nowy/coletto-matteo-4-2009...., tam je o 5000 lacnejsi...inak neviete o nejakych obchodoch s kocikmi v Presove alebo Poprade?

mici11
26. júl 2009

Roza presne z tej stranky nam svagor objednaval kocik 😉 🙂 , vsetko bolo Ok. Na SR stoji dovoz okolo 24,-€ za dve skatule v ktorych je to zabalene. Skusenost s tym kocikom nemam, mam coletto austin, ako som uz pisala vyssie.Ale vyzera velmi dobre 🙂

robertina
26. júl 2009

kociky od Implastu alebo Espira sa v pohode, kuknite www.prisababy.sk

roza111
27. júl 2009

Mici, diky, a ako to platil svagor? dobierka, hotovost...? Coletto sa mi tiez pozdava, len ci mi nebude trosku velky....som taka nizsia, ale zas potrebujem kocik aj na zimu...takze co uprednostnit, viac miesta alebo praktickejsiu manipulaciu s nim...este sa rozhodujem.

kwetinnka
31. júl 2009

rbmb, neviem ci je to vrakuna alebo este dolne hony,ale na pesej zone je taky obchod s kocikmi a tam som ho videla ulicu ti neviem povedat..az tak dobre tam este niesom zorientovana.,maju tam aj V max co su dost podobne tak sa to dalo na mieste porovnat.

beruska.zuzanka
31. júl 2009

Kocik Ozon maju vo Vrakuni v hrackarstve, papiernictve, je to Rajecka ulica, ale my sme ho dnes kupili v Avione, nakupne centrum pri letisku za uplne rovnaku cenu, takze pozriet sa da aj tam... 😉

modrica
5. aug 2009

polohuje sa chrbtova cast - do troch poloh a tiez sa da polohovat cast pre nozicky, takze ak babo spi, tak mu nozicky nevisia - ako sa tu niekto pytal.
Sportovu cast zaciname prave testovat, zatial som spokojna, kociar je omnoho lahsi nez s vanickou a da sa sklapat do lahu, co teraz dost vyuzivam kym dcerka este sama celkom nesedi.
Vanicka bola fakt super priestranna, moja mala ma uz 70 cm, takmer pol roka a stale ju v tom obcas vozim, vojde sa v pohode a v zime som ju mala zabalenu v perinke a v spanielskej deke - ta zaberie omnoho viac priestoru nez fusak a mala tam dost miesta, takze pre zimne babetka je vanicka ozonu idealna.
Co musim kociku vytknut mali sme problem s brzdou- zasekavala sa a tiez nam prasklo koliesko - ta plastova cast, ale to pripisujem vyrobnej chybe...obe poskodenia nam bez problemov zreklamovali a poslali ihned nove diely, takze v podstate o nic neslo.
Mame aj vajicko k tomu, nie je velmi pohodlne, mala sa mi v nom vzdy spoti ak je von teplo, co je teraz v lete dost problem a tiez mi vadi, ze sa neda polohovat do lahu resp. pololahu. Na druhej strane teraz ho vyuzivam casto na kratke prechadzky ked viem, ze mala nebude spat a v lahu by nevydrzala.

Inak som vcelku spokojna vzhladom k cene, za ktoru ho mame.

berus222
5. aug 2009

caute. ja mam bambi ozon 4 a som max spokojna - zatial. este pouzivame hlboku cast.
ten kus latky na zips je na to, ze ked svieti slnko, tak sa da strecha uplne zatvorit do predu. a ten kus drzi strechu o celo kocika, aby drobcovi nefukalo dovnutra. tak mi to povedali a aj to na to pouzivam.
a zda sa mi, ze ma najvacsiu vanicku z porovnatelnych kocikov. 😀

anjelik21
19. aug 2009

Ahojte baby...my sme sa uz rozhodli pre Austin Coletto 4-kolesovy pistaciova farba. Neviete mi povedat, kde ho v PL maju a za kolko..? Sme z KE a tu ho maju komplet aj s autosedackou v akcii za 375,- € . Dakujem za odpoved...uz sa tesime na Nase male... 🙂

dahlia23
19. aug 2009

berus a kde ste kupovali ten ozon?

berus222
19. aug 2009

dahlia my sme ho kupili v jednej dedinke pri nas, vo Vrbovom.

baby, mate na nom slnecnik? ak ano, aky ste si kupili? lebo ja co som skusala, vsetky su na nom strasne velke.

snikol
19. aug 2009

pozerali ste uz stranku www.lacnejsienekupis.sk

dahlia23
19. aug 2009

berus, lepšia ako slnečník je slnečná clona. my sme bojovali so slnečníkom až som si kúpila tú clonu a bolo po problémoch. a veď na tom ozone sa tuším da strieška úplne zavriť pred slnkom, či nie? 😖

berus222
20. aug 2009

da, ale ua chvilku dame na sportak, tak som tam chcela

dahlia23
20. aug 2009

tá slnečná clona je super aj na športiak. lebo s dáždnikom šibrinkuješ, kým to natočíš a zmeníš smer a môžeš začať odznova. 😠 to bol len taký typ. inak, my asi tiež kúpime ten ozon. ešte sa mi páčil jeden od baby smile, ale na SK som ho nikde nenašla. ten nemá tú kĺbovú rúčku. nechcem ju kvôli podchodom.

timusinka
31. aug 2009

caveste baby, chcela by som sa opýtať tých čo majú coletto austin 4 a už viac skúseností s ním,že ako sa dáva dole vanička, pretože s manželom si lámeme hlavu už pár dní a nič. Mám aj návod ale tam nič k tomu nieje a som bezradná.prosím pomôžte čo najskôr, lebo malú odnesiem z nemocnice asi na rukách. ďakujem

mica535
6. sep 2009

Caute baby, no my sme si kupili bambi ozon v marci a sme s nim velmi spokojny, ale nakolko nam sestra z anglicka doniesla novu karicku, tak by sme chceli ten bambi ozon predat... Az by mal niekto zaujem je ako novy malo pouzivany este rok a pol v zaruke, cena by bola na dohode... Sme z Piestan, tel. kontakt 0908467822.

nelinka5
9. sep 2009

Ahojte baby, potesila ma vasa duskusia, lebo tiez zvazujem kupu ozone. Ja mam asi uplne banalnu otazku. Da sa ozone aj skladat? Ak ano, da sa skladat spolu zo sportovou castou? Alebo je potrebne dat sportovu cast dole a zlozit iba holu konstrukciu.
Mica535 - ak mas este kocik volny, napis mi prosim ta akej je farby a sama navrhni cenu(najlepsie vies v akom stave kocik je 🙂Dakujem velmi pekne za odpovede.

beruska.zuzanka
10. sep 2009

nelinka5- kočík Ozon sa skladá vždy samostatne, teda len konštrukcia. A vôbec to nie je banálna otázka 😉

bika10
12. sep 2009

timusinka - neviem, či je ešte moja odpoveď aktuálna - už ste asi na to prišli 😀 ale ak náhodou nie - vzadu za vaničkou pod strieškou je taká čierna páčka, tú treba nadvihnúť - poriadne a kočiar ťahať hore 😉

sadka01
9. okt 2009

Ahojte, aj my zvazujeme kupu Ozonu. Chcela by som sa opytat, ci je mozne vojst s nim do klasickeho panelakoveho vytahu, alebo ho treba rozkladat a prenasat osobitne. Dakujem.

serap7
13. okt 2009

Ahoj Sadka, co sa tyka vytahu a Bambi ozon....tak zmestit sa zmesti, ale je dost problem, aby sa tam este napchala aj mamicka, nakolko rukovat nepusti, treba sa vydychnut 😨 a preklznut skulinkou dveri vytahu a kocika.
Inak ja ho mam vytahom chodime len ku svokre, takze mi to nejak velmi nevadi. Videla som diskusie o Bambi ozon dozadu...je pravda, ze trocha vrzgaju tie plasty a zasekava sa brzda, mam nafukovacie kolieska a uz som mala aj defekt....no co, aj to sa stava.
Inak som celkom spokojna....sportiak vyskusame az po zime.