Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
8. jan 2011

@pipussa - my tiez pouzivame madlo, aj fusak, aj overal - maleho nepriputavam v kociku.... a nevsimla som si, ze by bol nejaky problem - a to ma vyse 80cm a cca 11kg.... tak neviem...

pipussa
8. jan 2011

@fukylove
mas nejaku fotku, kde by si mala maleho v sportaku ??
on ked sedi-lezi v sportaku, mame tam vlozeny emitex fusak a ked zapnem madlo, tak ho ma velmi pritlacene k stehienkam... a to vobec akoe cez emitex uz to madlo nezapnem
to madlo ma kratke tu boky...
alebo ja nevie

cicus13
8. jan 2011

@andrejka77 hej, ale mne to doteraz nerobilo....asi týždeň mi to hapruje 😖

danka86
8. jan 2011

Ahojte baby, neviete mi poradit, kde by som si tento kocik mohla pozriet nazivo? V BA?

cicus13
9. jan 2011

@danka86 ahoj pozerám, že si okres PK ja som okres SC tak keby si chcela napíš do IP a dohodneme sa 🙂)

cheerlady
9. jan 2011

@danka86
@cicus13 ja som priamo z PK 🙂

cicus13
9. jan 2011

@cheerlady no super už sa dá kuknúť skoro všade 😀 😀 stačí si len vybrať 😀

josie3331
9. jan 2011

neexistuje nejaky zoznam predajni, kde by sa dali pozriet? lebo bezne ho v obchodoch vobec nevidim

fukylove
autor
9. jan 2011

@pipussa - ked mam fotku, tak aj s nanoznikom, ale zajtra pofotim, dnes uz ho chudacika nechcem zase obliekat do overalu, lebo by ma asi zabil 😀 😀 😀

babykuky
9. jan 2011

@josie3331 existuje... 🙂

josie3331
9. jan 2011

@babykuky 😀 😀 a povies mi, kde presne by sa ten zoznam mohol nachadzat? prosim 😉

denne73
9. jan 2011

@babykuky ahojki moja tak mi stale 2v1 . No Nele sa akosi nechce. 😀 😀 😀

denne73
9. jan 2011

@babykuky Nakoniec máme bexu 3 S15?? tušim taku modro sivo svetlomodru peknučku. Kupila som ju cez MK a mala som šťastie na babenku , poslala to čo ponukala. 😉 😉 😉

pipussa
9. jan 2011

@fukylove
jasne, to tak neponahla 🙂
dakujem

babykuky
10. jan 2011

@denne73 ani nezbadáš a budeš mať malinkú pri sebe 🙂 . Máš S12, tak som rada, že sa ti to podarilo 🙂. Dúfam , že budeš s Bexičkou spokojná ako ostatné mamičky a aj ja 🙂 Daj vedieť keď sa už budete pozerať na svet 🙂

denne73
10. jan 2011

@babykuky samozrejme určite sa ozveme. 😉 😉 😉 😉

fukylove
autor
11. jan 2011

@pipussa a ostatne, pridavam slubene foto v sportiaku - Sebko, overal, fusak, madlo.... snazila som sa to nejako odfotit, ale kedze mame cierny fusak, tak to moc nie je vidno... na jednej som sa snazila dat ruku medzi madlo a fusak, kolko tam ma este miesta.. a to mame taky vacsi, sirsi a dost hruby overal... chodime vonku bez nanoznika, ked je do -5... aj fotky z vonku pripajam...

pipussa
11. jan 2011

@fukylove
fuky
no, poviem ti, ze ja mam nejake inaksie madlo
prosim tak, ked chytis madlo do ruky, tak ono sa ti na krajoch zahyba...
mas to omotane latkou ?
kolko cm je asi zahnute ???
neviem ci vies, ako to myslim...

pipussa
11. jan 2011

u mna je to taketo

pipussa
11. jan 2011

KOCKY, co mate bexu
ake mate madla ??? prosim, pozrite, ci take ako ja...
mne je to madlo nejake kratke... akoze strasne narazene na synovi, ked je v kociku

pipussa
11. jan 2011

@e_kociky
Mark, prosim, mozes pozriet,ci mam dobre madlo na kocik ?
zda sa mi velmi male... hodila som sem fotky, vid vyssie

babykuky
11. jan 2011

@pipussa sú dva typy madla, ty osobe už máš to novšie, predtým sa madlo dávalo priamo na konštrukciu športovej časti a toto nové sa zasúva na úchytky, ktoré sú už prichytené na konštrukcii.

pipussa
11. jan 2011

@babykuky
aha...
a nieje kratke ? tie ramena, co sa zasuvaju do tych uchytiek...

fukylove
autor
11. jan 2011

@pipussa - hej, ty mas ine madlo... ja mam evidentne to stare.... takze by to asi chcelo porovnat s niekym, kto ma uz novsi typ kocika ....

pipussa
11. jan 2011

uz mi tu pise babykuky, ona sa vyzna... tak snad poradi...

babykuky
11. jan 2011

@pipussa idem to skúsiť pomerať a napíšem Vám dievčence.

e_kociky
11. jan 2011

@pipussa madlo máš ok.. je to originál madlo na kočík Bexa. Iné sa momentálne nedodáva 😉

pipussa
11. jan 2011

@e_kociky
vdaka Mark
tak potom si musim zvyknut a syna trosku potlacit v kociku 🙂)

babykuky
11. jan 2011

@pipussa veď som ti tiež napísala že madlo je ok že máš novší typ ale no nevadí....

e_kociky
11. jan 2011

@pipussa ak máš fusak s otvormi na bezpečnostné pásy a využívaš ich, potom tam madlo mať nemusíš ak malého tlači, daj madlo jednoducho dole. Staršie verzie madla boli robené tak, že tam bolo viac miesta.