• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

30. júla 2016 
@georgia333 neskoro, uz som objednala cez e-kociky, ale verim po prve, ze ziadna reklamacia nebude a po druhe, ze ak bude, tak nebudu problemy :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@josie3331 :slight_smile: ja mam tiez odtial a zatial som riesila iba vymenu kolieska a bola som tiez velmi spokojna s pristupom... osobne si myslim, ze obaja predajcovia, co tu prispievaju, su velmi ustretovi a snazia sa vychadzat v ustrety zakaznikom :slight_smile: @babykuky @e?kociky
26. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vie mi niekto poradiť ? má niektorá skúsenosti s Bexa AX 3 ?? :confused: :fearful:
27. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinkad74 pokiaľ viem, tak sa už nevyrába, Bexa AX3 sa vyrábala v číne, nevýhoda bolo to, že sa nedala otáčať v protismere jazdy. Výrobca ich už nemá v ponuke.
27. mar 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove - ty mas sportak odskusany aj v lete? mala si v nom aj nejaku vlozku do kocika alebo len tak si tam mala maleho?
27. mar 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, kdyby ěml ěnkdo zájem tak prodávam kočárek http://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/26vl/kocarek-bexa/
28. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cicimon - ano, sportakovali sme uz v lete... ja som mu povodne davala plienocku pod chrbatik alebo uterak... ale potom som nasla tuto univerzalnu podlozku a mam ju aj v Bexe aj v golfaci :slight_smile:

http://www.maderna.sk/katalog/product/7772/

z jednej strany je latka podobna trickam (tu sme mali v lete), z druhej strany je mikrofleece, na tej strane to mame na jar, jesen a v zime :slight_smile:
som s tou podlozkou max. spokojna... :slight_smile:
narychlo som nevedela najst link na mmb, ale viem, ze tam si kamaratky kupovali za priblizne rovnaku cenu, no s nizsim postovnym... takze odporucam pozriet aj tam... vola sa Emitex MOBY :slight_smile:
28. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@georgia333 X-Lander nechcem, lebo športová časť sa nedá otočiť v smere aj proti smeru jazdy. Nič v zlom, ale kočík s takými obrovskými kolesami by sme ani nááááhodou nenarvali do nášho mini autíčka :wink:
28. mar 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove diki, skusim pozret niekde
28. mar 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dokedy sa vam zmestili deti do vajicka? Maly mal 6 mesiacov, 6700g, 66cm a mam pocit ze je tam strasne natlaceny
28. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnessie moja ma 7,3kg a 72cm a stale sa v poho zmesti
28. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnessie tu novorodenecku vlozku mas prec?
28. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon jasneee :slight_smile: . tak potom je maly asi nejaky moc siroky :slight_smile:
28. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnessie moj maly ma 8540 a 72 a bez tej novoredeneckej vlozky je tam stale v pohode :wink:
skus si aj tie pasy nastavit na tu vyssiu polohu :wink:
28. mar 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mam ich vyssie. na dlzku je to v pohode, len do sirky sa mi zda ze je tam stlaceny
29. mar 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnessie tak to uz jedine ze mu nejaku diétu zavedies :grinning: :grinning: :grinning: lebo rozsirit vajco sa asi neda :sweat_smile: :wink:
alebo ak uz zacne sam sediet, tak mozete prejst do vacsej autosedacky 9-18 kg :wink:
29. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnessie tak si kup inu autosedacku, dietatu nema byt nepohodlne. skus si predstavit, ze ty tak budes.... my sme na 7 mesiacov presli do vacsej. uz bolo vajce male.
29. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sunnessie - ono to moze byt aj tym, ze je este naobliekany... my sme od cca 8 mes, presli do vacsej autosedacky tiez, lebo bola jesen,uz chodil viac obleceny a veru vo vajku bol ako sardinka :slight_smile: a to sme mali druhe, po sestrinej malej, do 13kg, cize bolo aj vacsie... :slight_smile: a kupila som v PL sedacku, kt. sa pouziva od 0 do 18kg, tj este nejaku dobu sme ju nosili v protismere jazdy, lebo je robena tak, ze sa da aj tymto sposobom pripevnit :slight_smile:
30. mar 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa len pochvalit, tento tyzden mi dosiel kocik B3 vo fialovej farbe, je uplne uzasny, neviem sa nan vynadivat :slight_smile:
2. apr 2011 o 10:34  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne vcera dosla bexa fialova, ale B4 s kozenkovou ruckou...len sa chcem opytat, ci igelit a sietka proti hmyzu su beznou sucastou balenia alebo sa specialne musia objednat? lebo v ponuke to nebolo, tak som myslela, ze to pride aj s tym a neprislo...tak neviem
2. apr 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 ja som sietku kupovala zvlast, ale igelit na kocik mi dosiel s kocikom :wink: len si nie som ista, ci vtedy akurat nebola nejaka akcia :unamused: , ze to bolo gratis, inak sa to myslim musi kopovat zvlast :wink:
ale ja aj tak pouzivam iny igelit, lebo ten co k tomu bol, je taky tenulinky, taky nejaky nekvalitny, ako igelit, co su z neho obaly na zozity :sweat_smile: tak ja pouzivam igelit, co som mala uz po starsej dcerke, ten pevny univerzalny igelit a olemovanim a sedi aj na vanicku aj na sportak :wink:
2. apr 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sice kupovala bexu asi pred rokom, ale mala som k tomu aj sietku aj slnecnik (na ten som uplne zabudla, ani neviem kde je pichnuty :grinning: ) aj plastenka do dazda..ta plastenka je kvalitna, nie igelit a sedi mi dokonca aj na peg perego sí, co teraz pouzivam :grinning:
2. apr 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 no to si mala stastie, ze si dostala taky mega balik darcekov :sunglasses:
ale asi si aj viac platila spolu. Ja som moj kupovala este pred tym zdrazenim a aj s postovnym to bolo za trojkombinaciu 280€, a potom tie ceny isli tusim na 345 ci este vyssie, uz si nepamatam...ale sak to stale ide hore dole...a podla ceny k tomu davaju aj darceky ako plastenka, slnecnik, ci sietka :wink:
2. apr 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som platila 300 evri aj s kurierom :sunglasses:
2. apr 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som platila 385 a mam k tomu len slnecnik :rolling_eyes:
2. apr 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josie3331 teraz su tie bexy hodne drahe..ked som ja kupovala, to bolo nejako tesne pred zdrazenim..
2. apr 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tie pláštenky čo dáva výrobca k Bexe sú kvalitné tak neviem kde si ju kupovala ty.
2. apr 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 ja tiez s kurierom...len teda bez slnecnika a bez sietky...ale to tak za tych 20 by akurat bolo :sweat_smile:
ale ja slnecnik mam este po malej z prveho kocika a sietku detto, tak len by som zbytocne mala dvojmo :wink:
@babykuky ja som plastenku nekupovala, ja som ju dostala ku kociku :sweat_smile: kupovala som len sietku a slnecnik, ale este pred dvomi rokmi k inemu kociku a tie mi sluzia dodnes,
ja som uz mala tu kvalitnu plastenku doma davno, tak mne bolo aj tak jedno či a aku dostanem, ja aj tak pouzivam tu prvu :wink:
2. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výrobca ku kočíkom žiadne pláštenky nedáva, maximálne ich predáva..

@josie3331 cena kočíka je stanovená výrobcom, súčasťou nie sú ani pláštenka ani sieťka proti hmyzu, je potrebné si to zakúpiť zvlášť.
3. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e_kociky no ved ja netvrdim, ze som ten igelit dostala od vyrobcu, ja som napisala, ze som to dostala ku kociku :wink: ...a ci od predajcu alebo od vyrobcu je mi jedno :grinning: aj tak ju nepouzivam, lebo je menej kvalitna ako ta, ktoru som mala uz pred tym :wink: dufam, ze uz si rozumieme :wink:
3. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok