Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
24. aug 2011

@pavlinaoo a ku konstrukcii - mne sa nerozhegala a to bude mat bexa uz dva roky... 😉 a teda pouzivana je na 100% - teraz obcas na cestach na preskacku s golfacom 😉

pipka
24. aug 2011

no u nas detto, vajko sluzilo v pohode 10 mesiacov a jediny problem sme nemali 😉 strieska mi tam drzala krasne pevno, az ku koncu som ju vybrala uplne 😉

a konstrukciu tiez rozheganu nemam ani nahodou 😉 a to ficime uz vyse roka 😉

pipka
24. aug 2011

ozaj a idem predavat ten skejtik, co som mala k bexe, nie je to original bexa, je to univerzalny LITAF, ale nam posluzil super 😉 tak ak by niekto mal zaujem, tak pisnite IP 😉
Hanka uz teraz cupka sama, alebo obvykle ide na odrazatku alebo si uz tlaci kocik so svojou babikou, tak my uz skejtik nepotrebujeme 😉

lizatko1009
24. aug 2011

tak mne sa nezdalo ani ta vanicka zeby bola nakliknuta napevno a po roku a pol uzivania mi to vrzgalo aj ked som namastila, tak som to predala a kupila cisto sprtiak za sumu celej bexy a neda sa to porovnat.

adikad
31. aug 2011

Ahojte, chcem sa poradit. Idem kupovat Bexu B3 (novu), len z bazaru chcem kupit autosedacku, no rada by som vedela, ako vyzera adapter na autosedacku. Je tam nejake zelezo, je to ten adapter? Dakujem.

josie3331
31. aug 2011

@adikad ano, to zelezo 🙂

adikad
31. aug 2011

@josie3331 dakujem a myslis ked si kupim bexu 3, tak ta sedacka bude pasovat s tym, adapterom na kocik, ked bola kupovana v 12/2010

pipka
31. aug 2011

@adikad mala by pasovat, adapter je univerzalny na vsetky typy konstrukcii 😉

d_anica
7. sep 2011

Ahoj baby, my sme sa po dlllhom rozmyslani nakoniec rozhodli pre Bexu, minuly tyzden sme ju objednali a uz aj dorazila. Nakoniec sme vybrali B4x, teda novu odlahcenu konstrukciu, ale nie cierny ram ako je vsade na nete, ale klasicky matny strieborny a je uzasna. Oproti starsiemu modelu sa mi paci, ze nema tie masivne plastove drzadla na skladanie na bokoch, ale sklada sa rovnako jednoducho. Je lahucko ovladatelna a uz sa nemozem dockat kedy vyrazime do terenu 🙂

aduskap
12. sep 2011

@d_anica Ahoj, aj mi rozmýšľame nad BX 4, ale zatiaľ pátrame po nejakých informáciách o značke, lebo nemáme absolútne žiadne skúsenosti s kočíkmi. Nie sú kazové? A príslušenstvo je aké k tej BX 4? Ďakujem.

d_anica
12. sep 2011

@aduskap Ahoj 🙂 my tiez nemame ziadne skusenosti, je to nase prve babatko a aj prvy kocik... teda studovala som kociky na nete poctivo a snazila som sa hlavne podla diskusii vybrat dobry kocik za dobru cenu. Pytala som sa aj v predajniach na okoli ake maju s bexami skusenosti a vraj na ne reklamacie nebyvaju, ale to sa nemozes nikdy uplne spolahnut.... defekty neratam, to sa pritrafi ked mas nafukovacie kolesa. My sme kupili odlahceny podvozok, hlboku vanicku, sportovu sedacku, oboje s nanoznikom a v cene je este taska na rucku. Navyse som si kupila plastenku, ale to bolo par eur. este sa da dokupit autosedacka, slnecnik, sietka proti hmyzu a fusak. Ten planujem objednat na zimu. Dufam ze nam spokojnost vydrzi aj ked zacneme jazdit 🙂

aduskap
12. sep 2011

@d_anica Ďakujem za info, lebo sme sa naň boli pozrieť len som sa zabudla opýtať na príslušenstvo. Už som asi na 85% rozhodnutá, lebo aj manželovy sa páčil a nevyzerá zle. Už len dúfaam, že niečo vydrží. 🙂

d_anica
12. sep 2011

@aduskap 🙂 ja som sa tiez dlho rozhodovala a nakoniec to bola vcelku spontanna akcia... nakoniec ma presvedcilo, ze nam v predajni ponukli z katalogu aj tu striebornu verziu B4x, s ciernou som nebola stotoznena, lebo sme vybrali tmavu vanicku, tak aby sme neboli moc pochmurni 😝 aj ja dufam, ze vydrzi a nebudu problemy! Tak zelam uspesny nakup 🙂

aduskap
12. sep 2011

@d_anica Ďakujeme 😀

tiarra
14. sep 2011

@d_anica ahoj, kde ste objednali bexu B4X so striebornym ramom? lebo ten čiery sa mi vovec nepaci.

d_anica
14. sep 2011

@tiarra ahoj! priamo v jednom obchode v ziline. Ukazali nam tam katalog a tam bola aj strieborna 🙂 Ten obchod sa vola Mama a ja, ale patri to pod Kindercentrum, tiez tu v ziline. Neviem odkial si, ale myslim ze Kindercentrum ma aj e-shop, tak si tam skus ked tak zavolat. Boli velmi ochotni ked sme s nimi jednali 🙂

tiarra
14. sep 2011

@d_anica
dakujem za odpoved. no zilina je pre mna troska daleko, ja az zapadne slovensko. ale tu stranku kindercentrum pozriem. Len sa este neviem rozhodnut ci B4 alebo B4x, je tam rozdiel len v konstrukcii? pri tej B4x sa mi zda ovela väčši nakupný košík. a este mam otazku, je v športovej aj hlbokej časti vetracie okienko so sietkou v strieške?

d_anica
14. sep 2011

@tiarra Myslim, ze by to nemal byt problem objednat, urcite skus 🙂 ja ked som zistila, ze B4x je aj v striebornej tak som mala jasno. Rozdiel je len v konstrukcii podvozku, je odlahcena a trochu inak stavana a hlavne nema tie priserne plastove madla na bokoch, ktore asi inak vsade davaju ako poznavacku pre polsky kocik 😠 Kosik neviem ci je vacsi, to som nejak nezistovala. Ale inac vanicka a sportova sedacka su rovnake pre B4 aj B4x. Vetracia sietka je len na sportovej casti.

mimuka
17. sep 2011

ahojte, neviete mi poradiť či sa dá na bexu nakliknúť aj nejaká iná autosedačka?

zuzikkaa
18. sep 2011

baby,,ak by mal niekto zaujem sestra bude po zime bexu predavat...zltohneda 3-kombinacia... 🙂

zuzikkaa
18. sep 2011

@mimuka zalezi ci by sedela na ten adapter,,ale asi nie 😒

denne73
23. sep 2011

Ahojki tak nakoniec sme dokupili chico multiway velká spokojnosť🙂)ň len bábiky od ktorého mesiaca sa už môže vyvážať malička v golfáči?? my sme už skusili a páči sa jej. Sedime už mesiac. Bexičku si nechávame do zimy

barbora32
23. sep 2011

Ahojte. Ja mam bexu B4 limitovana edicia cierna s kvetmi. Som s nou maximalne spokojna, ale nas neposedko v kociku byt nechce, chce byt len na rukach, tak ho nosime len v nosici. Chceme ju predat, pouzivana je 5 mesiacov, je bez poskodeni. Neviete o nejakom zaujemcovi?

fukylove
autor
4. okt 2011

@denne73 - co viem, tak golface su pisane od 6.mes - ak sa sklopit uplne do lahu, tak je mozne uz od narodenia - CHICCO ma tiez taky typ golfaca - je oznaceny ako 0+,no uz si presne nepamatam ktory to je 🙂

fukylove
autor
19. okt 2011

babulky - mam na Vas trosku netradicnu prosbu - mohla by niektora z Vas, co pouzivate kociarik urobit foto vanicky, ked sa pouziva - ako su tam "zarazene" tie kovove casti, aby sa neposkladala? ja to neviem u seba najst v pocitaci a predala som kocik a mamicka,, co ho odo mna kupila ma teraz trosku starost s tym rozlozenim vanicky a nejde jej to... a ja to bohuzial neviem poriadne vysvetlit 😉 vopred velmi pekne dakujem 🙂

pipka
19. okt 2011

@fukylove ja som to mala niekde nafotene, skusim ti to pozriet a ak nenajdem, tak ti to zajtra nafotim, staci zajtra? 😕 😉

pipka
19. okt 2011

@fukylove alebo ak by sa ti chcelo listovat, tak som to tu dakomu v teme davala 😅 😕

pipka
19. okt 2011

@fukylove fuky, na strane 117 je to, tak si stiahni tie fotky alebo nech si to maminka kukne tu 😉

fukylove
autor
20. okt 2011

@pipka moja zlata - ja som dobre tusila, ze to tu niekto daval 😀 akurat ze zatial som iba na strane 81 😀 tak dakujem za info, kde to mam hladat... si poklad 🙂 🙂 🙂 uz nemusim listovat stanku za strankou 😀

pipka
20. okt 2011

@fukylove ja som isla odzadu...som si tak matne pamatala, ze to nebolo tak davno co som to fotila 😅 😀 som vedela, ze som vytahovala vanicku uz zo skrine, ze vtedy sme uz boli v sportaku, tak som isla, ze neskor ako v aprili...a nasla som pomerne rychlo 😎