• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

19. mája 2017 
peti aj mne teraz prišiel.. idem pre mm a pojdeme sa potiť aj my..a ako zatial? páči sa?
11. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak potom pofotte.

mark vdaka, pozerala som ten v tvojom albume. ty asi nevies, ci sa da vidiet kdesi v okoli BB alebo ZV. ja by som ho objednala aj tak od teba, ale rada by som ho najskor vidiet nazivo. nemate niekde nejaku pobocku?
11. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj ja patrim k tym., ktorym dnes prisla bexa z e-kocikov
uz sa mi aj podarilo vsetko poskladat a vyskusat a som velmi spokojna :slight_smile: aj s obchodom aj s kocikom (len sa mi zatial nepodarilo asi spravne nasadit zadne kolesa, lebo nebrzdi, musime pockat na manzela , kym pride z prace...)

pre tie, ktore zaujima sportova cast - mam 20 mesacnu dcerku (a je dobry papkacik na rozdiel od markovho syna :slight_smile:) a miesta ma v sportaku az az, ci uz posediacky alebo v lahu...aj jej sa pacil, nemohla som ju odtial dostat, vozili sme sa po celom byte :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jan 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rkbetka, vdaka za postrehy. a zmesti sa do toho sportoveho aj s fusakom a noobliekana v zime?
11. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aku mas farbu. nedas nejake foto do albumu?
11. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky mám už zopár foto v albume :wink:
prvé dojmy OK :slight_smile: akurát sa mi zdali dosť veľké kolesá ale už mi to ani nepríde :wink:

ja som bola pre 3 ročného syna v škôlke a keď sme prišli domov tak hned sa nasáčkoval do šporťáka a tiež nebol problém s miestom i ked mu už nohy trčali :grinning:

rkbetka tie kolesá mám asi aj ja nesprávne nasadené, tiež čakám na muža :grinning:

bibi a ty ako? skladáte? ja som tu mala aj kámošku s malým synčekom tak som nemala čas sem písať a ani skladať tak až teraz sme to všetko vyskúšali

baby ale neviem si dať tú striešku na vajíčko :unamused:
11. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute čaute.. skladame.. ako odaretujem tie kolečká?? a s tou strieškou to mám tiež..xixixix
11. jan 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi tú striešku len vložíš tie konce plastové čo trčia z tej striešky do tých otvorov malých, žiadne klikanie nič len to tam vsuneš a natiahneš si striešku dozadu :wink:

s kolami ti neporadím, bo ja mám B3 :slight_smile:
11. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, mala si tam aj nejaký návod ako to skladať?
11. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, nemala si návod? poslem ti to emailom. Kolesá sa odaretavaju ako na väčšine kočíkov, je tam taký plastový polkruh nad kolesom a tym hybeš hore alebo dole, dole zaaretovane, hore odaretovane. dufam, ze si pochopila :grinning:
11. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark a ako sa dava strieska na tu autosedacku? petraw si spokojna s farbou? pekna ze? este sme nemali nasadenu autosedacku, ale mne sa moc nepaci autosedacka na vozenie ani neprakticke.
11. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mark, nemali sme návod.. takže predsa sa na niečo zabudlo.. ale sme šikovní a všetko sme poskladali bez navodu.. a na tie kolesa sme tiež už prišli.. som sa bala, že to zlomíme, preto sme to nasilu nehybali.. ale potom sme trošku potlačili a všetko je ok..

kočík je nádherny.. dufam, že posluži.. inak mark ja som Ondriašová, nie Ondrišova..xixixi
11. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som dala aj ja nejké fokty.. tak kuk.. mne sa tá autosedačka páči..
11. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pekne foto a teda kociky, zavidim, ze uz mate poriesene....ja este musim muzika na neho prehovorit... tiez chyba ze sa neda ist niekde nazivo pozriet ...pacia sa nam tiez kombinacie ake mate a mne este aj S9..:slight_smile:
Tesim sa na Vase dalsie dojmy... :wink:
11. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj, ani ja som ho nevidela.. ale vôbec nebanujem.. teda zatia..:slight_smile:
11. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial.. :grinning: nie zatia.. xi
11. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky krasne kociky,
ja by som chcela b4. co vsetko je v tej cene 255 e? nanozniky, sietky proti dazdu a hmyzu atd. a kolko to este stoji, co treba doobjednat? my chceme len vanicku a sportak.
11. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ta zelena vyzera super, aj to ze ma 4 kolesa. 3-kolky su hrozne.
zuzuj ked mas zaujem o S09 tak uz objednavaj, lebo moc ju nevyrabaju aj ja som ju chcela, len sa uz nedalo cakat.
katka jov, ale bez hmyzu.
11. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mozte niektora zmerat vnutro vanicky prosim. neviem to tu najst.
11. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, myslím, že už nič.. v tej cene by malo byť všetko okrem autosedačky a sietky proti hmyzu.. a ta stojí tušim 5 Eur..
11. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa celkom paci aj farba s9. tu ale asi nema nikto. mark by mohol odfotit do albumu. a kolko je vlastne najdlksia dodacia lehota? ze keby nemali zravna tu farbu ktoru budem chciet.

lizatko, takze treba dokupit len sietku proti hmyzu?
11. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka vnutro ma 77cm.
11. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja ju mam sfotenu cakaj dam do albumu, ja som mala kocik 3 mesiace a chcela som ten a sietku som si nechala z predchadzajuceho kocika, ja z len chcem dazdnik k tomu cakaj stiahnem a dam tu S09 ten kocik je taky elegan.
11. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej lizatka tak vdaka
11. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zmesti sa mi do hlbokej vanicky babo ak uz bude mat cez 6 mes aj s fusakom :unamused: teda ak tam take velke vydrzi :sweat_smile:
11. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, este by som mala otazku...Ake je dlzka zadnej opierky na sportovom kociku? Dakujem
11. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko aj ta zelena vyzera fakt super.. a mne osobne sa tie trojkolky tiež moc nepačia.. aj ked s tými dvomi kolesami vyzera ten kočík krajšie ako s jedným..
11. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vyzera dobre. neni moc kriklavy ale zato pestry. bude to asi tazke. bud cerveny alebo s9
11. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko a jazdi sa snim dobre? co brzdy a aretovanie. neopotrebuvaju sa? a nezacal casom vrzgat?
11. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tazko ti tak povedat ja som kupila overal trosku vacsi aj mu je este troca velky a je na celej vanicke, ale davam ho do sedu sem tam, fusak ja teraz nedavam iba overal. a urcite ber tu S09. bibi ani som neverila ze taka bude na fotke vyzera ta zelena inac ako si ty nafotila, paci sa mi. tak ovela krajsi je kocik so 4 kolesami ako s 3-ma , ale niekomu sa pacia prave tie 3 kolesa, ja to volam invalidak.
11. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok