Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

verronicka
15. sep 2012

@fukylove ahoj, ja mam BEXA 3 mam 3-kombinaciu a s nim spokojna. maly ma 5 mes a uz sme mu teraz dali sportiak ten je super. Akurat na vajicku sa mi nepacila strieska trochu nemotorne sa davala dolu, ked si ju tam nechcela 🙂 ale inak ok 🙂

koran
27. sep 2012

@pipussa @bebaa @pipka a ostatné kočky čo ste mali/máte Bexa B4 (konkrétne ja mám teraz bazarovú 2010) chcem sa spýtať či ste niekedy náhodou nemali na tejto štvorkolke problém s otočnými kolieskami. ja som si ju kúpila pred tyzdnom a teraz mi začali blbnúť, teda asi len lavé. len ked je tam malá, čiže je to trochu zaťažené, tak sa trochu to kolečko drhne, nedá sa dobre zatáčať doľava. nemáte s tým náhodou skúsenosti? či sa to dá rozobrať, vyčistiť a pod.? som z toho dosť smutná lebo kočík je to perfektný a mamička od ktorej som to kupovala bola ozaj suprová, vtedy to ešte nerobilo a určite to nebol od nej umysel predať mi poškodený kočík alebo čo. je to proste blbá náhoda. ďakujem

bebaa
27. sep 2012

@koran nie s kolesami som problem nemala...

koran
27. sep 2012

@bebaa dakujem, to asi len ja mam taku smolu 😖

pipka
27. sep 2012

@koran ani ja som v zivote s otocnymi kolieskami nemala problem...ale rozobrat sa to da, skus ich vycvaknut a premazat..alebo len kuk, ci sa tam nahodou nieco dovnutra nedostalo, co by mohlo sposobovat to drhnutie 😒 😉

koran
27. sep 2012

@pipka vďaka, zajtra sa do toho dám. prosím ťa aj
@bebaa ešte kočík máte? potrebovala by som keby ste sa mi na niečo pozreli, lebo niečo som našla na tých predných kolieskach, ale neviem či to môže spôsobovať ten problém. keby som vám to (stačí jednej 🙂 ) popísala a kukli by ste sa, tak budem vedieť.. díky kočky

bebaa
27. sep 2012

@koran mam ho uz pol roka na povale, oblepeny foliou... 😉

fukylove
autor
27. sep 2012

@koran ani ja som s kolesami problem nemala.. skus poprosit polovicku, nech ti to prestrieha napr. WD 40 🙂 mozno to pomoze 🙂 ak je tam iba nejaka necistotka, tak ju mozno aj vyplavi von 🙂
a ja tiez uz kocik doma nemam.... 😉

koran
27. sep 2012

@fukylove no polovička už na kočíku "pracuje" on je taky domaci kutil poradi si so všetkym, takze pokial je to opravitelne tak to spravi..len dufam že bude lebo som z toho kočika nadšena a teraz toto 😒

pipka
27. sep 2012

@koran ja uz kocik nemam zlatko...my uz chodime daaavno a kocik uz nesce ten moj krpan ani vidiet 😅 takze my uz sme predali 😉
ale urcite su tu baby co este maju B4 😉

cicimon
27. sep 2012

@koran u nas sa kocikuje uz druhe dieta a s kolesom okrem jedneho defektu problem nebol, ale to sme stupili na klinec..

koran
28. sep 2012

@pipka
@cicimon díky kočky no dnes sa na to môj kukne a snád to bude len nejaký odstránitelný zádrhel, lebo ved prvy krat sme s nim chodili snad 3 hodiny a išiel pekne, začalo to robiť až na druhý krát. takže keby to bolo niečo vážne tak podla mňa to nerobí zo dna na den

kiakocikovsvet
30. sep 2012

@koran pre kolesa je dôležité aby boli správne nahustené, aby zadná oska nebola posunutá a vtedy by ste mala jazdiť bez problémov

koran
30. sep 2012

@kiakocikovsvet jej dakujem, prave som si kukala Vaše stranky na internete, že by som Vám brnkla, videla som že máte aj servis. a teraz pozriem na MK a reakcia od Vás aká náhoda 🙂 no priatel sa práve dnes pozeral na to zatáčacie koliesko (lepšie povedané na ten mechanizmus) bolo tam čosi už aj vydrané a dal tam podložku, ale žial robí to stále. on je dosť taký technický typ opraví všetko čo ide, ale toto asi nie je len tak. neviete mi prosím povedať, či sa nedá zohnať niekde aj ten celý plast - zatačaci mechanizmus? to asi nejde že? nemusí to byť podla mňa bexa, lebo to maju rovnake aj ine kočíky s otáčavými kolieskami. ďakujem pekne! Zuzana

kiakocikovsvet
30. sep 2012

@koran tým, že servisujeme kočíky držíme aj ND pošlite foto na nas mail a pošleme Vám ND, manžel si to vymení poradíme ako

koran
30. sep 2012

@kiakocikovsvet asi som natvrdlá ale čo je to ND? 🙂 zajtra pojdem vyskúšať na rovný terén ale myslím že to priatel nevyriešil.

kiakocikovsvet
1. okt 2012

ND- je to skratka pre nadradné diely

koran
1. okt 2012

@kiakocikovsvet aha 🙂 práve som na ten mail poslala fotku toho celého kolieska, teda o ten mechanizmus mi ide, koliesko je v poriadku. Ďakujem

kiakocikovsvet
1. okt 2012

ideme to riešiť, pekný deň

zuzana050
4. okt 2012

Ahojte, chcela som sa opytat, ci vojde kocik BebaB4x do vytahu v klasickom 7 poschodovom panelaku, bez vnutornych dveri, byvame na 6. poschodi, tak je to dost dolezite emoticon..dakujem

cicimon
4. okt 2012

@zuzana050 hej. ltt ale vojde

kiakocikovsvet
4. okt 2012

@zuzana050 do výťahu sa s ním v pohode zmestíte

verka1978
4. okt 2012

@zuzana050 aj u nas sa vmestime tak akurat ak by bol o 1-2 cm sirsi tak nie

ericao
5. okt 2012

Ahoj holky. Já sem si ted´ objednala bexu b4 a chtěla bych se zeptat.Jaký zimní fusak je do tohoto kočárku nejlepší? Miminko máme mít v lednu. Fusak bych chtěla použít jak do hlubokké korby tak do sport´áku. Moc díky 🙂

milabara
7. okt 2012

Ja by som sa chcela spytat na Bexa B3, daju sa rozbrat popruhy na sportovom kociku aby sa mohli prevliect cez fusak? Dakujem za skoru odpoved

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milabara
7. okt 2012

@kinna ja urcite nie, len segra si ju kupila a nevie ako rozobrat popruhy, aby mohla maleho zapnut vo fusaku

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9000
7. okt 2012

ja mám B4 a som veľmi spokojná, super do terénu, ohromne sa s ním manipuluje,je dobre skladateľný, a za super cenu. Oplatí sa kúpiť nový, nech je dvojročná záruka.