Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
16. jan 2010

lizatko, to už bude mať drobec rok aj niečo.. a kto vie čo bude.. ale stále nad tým rozmyšlam.. vyzerá to krasnunko..

nikol_79
16. jan 2010

bibi neviem či to využiješ .. mne starši syn slnečnik zlomil tiež mal niečo cez jeden rok a nejak ho bavilo sa za nim naťahovať až mi ho zlomil 😖 stale ho ťahal, nemohl byť nasadený na kočíku tak sme potom chodili bez slnečnika a to nie je bohvie čo 😖 lebo cele leto bol jak vypečena klobaska lebo na tváričke sa pripečie najviac

lizatko1009
16. jan 2010

bibi ten sa tak lahko neda zlomit mohla si vidiet na foto, ze to nieje obycajny plast, noa? ved prave po roku bude v sportovom.

adovic
16. jan 2010

ahoj, má niekto farbu S1 zelenočierna na bexe3, ja som si ju objednala vo štvrtok, ale pani od Marka mi povedala, že tam bude dodanie trvať dlhšie až vo štvrtok bude vedieť kedy by mohla byť. ☹

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishelik
16. jan 2010

Ja mam svoj kocik ako vianocny darcek pod stromcek je cerveny a velmi sa mi paci🙂))
😀

adovic
16. jan 2010

mark, dúfam že nebude problém u výrobcu s touto farbou, nechala som si to dosť na poslednú chvíľu, ale som sa bála objednávať moc popredu, do nemocnice nastupujem 8.2. tak dúfam že to dovtedy stíham

janka0025
16. jan 2010

ahoj Mishelik. nemáš náhodou foto? Aj mne sa páči červený, ale aj tyrkysový..:D

mark33
16. jan 2010

adovic to je ešte kopec času.. 🙂 dovtedy ho určite budeš mať doma 😉

adovic
16. jan 2010

zatiaľ ďakujem mark 🙂

luala
17. jan 2010

adovic aj ja mam objednanu b3 zeleno-ciernu S01 od 10.02., to nam asi pridu naraz 😀

bibi13
17. jan 2010

adovic, ja mám zeleno čierny.. ale bexa B4..🙂.. je krásny.. pozri album..

uvidím lizatko.. pri najhoršom si ho objednám na dlašie leto.. 😀

amigo6
17. jan 2010

ahojte, zzuzulka ja som dostala dážník ku kočíku v cene - 290€. A čo sa týka jeho pripevnenia určite sa dá na všetky jeho časti. Baby pri predaji mi všetko poukazovali 🙂

ivin
17. jan 2010

ahojte, mohli by ste mi niektorá čo už máte Bexu B3 odmerat koľko od zeme je vanička a koľko rúčka meriam 176 cm a nepáčia sa mi tie nízke kočíky, ďakujem

mishelik
17. jan 2010

bexa je jeden z vyssich kocikov preto som si ho aj ja vybrala lebo mne sa tiez nizke kociky nepacia takze by ti urcite vyhovoval a rucka je vyskovo nastavitelna.

mishelik
17. jan 2010

janka0025 mam aj fotky hned ich hodim do albumu

zzuzullka
17. jan 2010

ivin,pozri tento link http://picasaweb.google.com/Tazkovci/KocikBEXAB...
je to od jednej baby tu z fóra, len si teraz nespomeniem od ktorej 😅

ivin
17. jan 2010

baby veľmi pekne ďakujem,tie fotky aj videá sú parádne, hneď ako sa mi podarí predať moj hlboký objednávam si Bexu len ešte váham či 3-kolku alebo 4-kolku ale je to nádherný kočík vo všetkom mi vyhovuje hlavne to že športová časť je otočná a ešte ked tu píšete samé chvály

janka0025
17. jan 2010

ok Mishelik...počkám a teším sa

lizatko1009
17. jan 2010

ivin ako dlho planujes pouzivat vanicku?

ivin
17. jan 2010

Teraz ešte tak dva mesiace a potom bude čakať na druhé bábatko lebo by som chcela tak po roku druhé keby to išlo tak aj skoršie len ešte kojím, máme rovnako staré detičky.že?

lizatko1009
17. jan 2010

no mame a ktoreho ze sa ti narodila? zubky uz ma?

adovic
17. jan 2010

bibi13 kočík na fotkách vyzerá super, vidím že máš už aj prebal. pultík, ja som pri prvom nemala, ale teraz ho mám už zajednaný, tak dúfam, že ho využijem čo najdlhšie

luala možno nám príde naraz, potom napíš, pekné meno máš vybraté pre dievčatko

zuzuj
17. jan 2010

baby sorry za dlhy prispevok ale neda sa jednoduchsie: 🙂

zuzuj
17. jan 2010

ahojte baby tak ja som bola kuknut tu Bexu, pani sa nam fakt venovala asi 3 hodiny, len sama velmi Bexu neospevovala, ponukala skor 2 ine kociky, hoci ju sama predava. Bola som z toho prekvapena, a MM sa chytil na iny kocik ako na Bexu a z 3 kocikov ju dal na posledne miesto. To ja som sa tesila ako si ju objednam, ale uz ju mam oboma taku ofrflanu, ze uz neviem. Takze vyhrady ktore odzneli+ nejake aj moje...
kocik 3-kolka udajne nie je stabilny, co sa tyka sportovej casti, udajne sa lahko prevrhne do boku - pri vacsom dietatí- ´treba dat pozor
- ze koliesko hega, teda nejakou kocikarskou recou aretuje ked rychlo chcete zmenit smer ( je pravda, ze mi to prislo labilnejsie) a udajne nie len vtedy ked tam nie je dieta, ale jedna pani chcela to kvoli tomu reklamovat lebo jej to robilo, ked kocikovala ( mne to az tak strasne nevadilo, ale je pravda, ze sa super lahko neotocite, bez toho zavahania koliesok vpredu)- na nejaky blby teren to velmi nevidim..
- dalej a to si myslim, ze je dost zavada a chyba vyrobcu, ze ten pas co sa dava na madlo a kde dieta strka nohy - popruh z latky ( ten sirsi)- ked sedi...je uplne odveci našité, neviem ste to nepisali ale je to dost viditelne, ak sa ten pas zapne na madlo tak sa cela podlozka resp. ta latka kde dieta ma polozene nozicky zdvihne a vytvori to taky hrb....skoda ze som to neodfotila...normalne tak aspon treba 10cm došit aby to sedelo...ale su tam 3 bodove ine popruhy pre dieta tak by ani nebolo treba mozno ten pas vyuzivat...ale naco tam potom je..jedine ak odrezat... 🙂 lebo potom ked sA to nepouziva- dieta to musi tlaciť ...pod zadkom
- no vsetko by sa dalo prezit...ale co mne dost teda vadi a asi jedine take velmi podstatne je ze na sportovej casti nesedi poriadne ten nanoznik...ked som dala kocik sportovy do vodorovnej polohy tak ten nanoznik nema ziadnu gumku alebo sa nezachytava a normalne tam vznikla big velka fuga kde teda cez zimu na dieta fuci...a aj ked zoberieme ze bude vo fusaku...tak ale teda je ten nanoznik uplne nepouzitelny, a to este ked bude viať severak tak mam pocit, tym ze sa neda ( vo vodorovnej polohe) ten nanoznik zachytit ze ho odfukne a budem ho kdesi nahanat, lebo drzi fakt len na tych dvoch cvočkach co su pripnute na strieške tušim...
- da sa to vyriešiť tak, že dieťa je vo vodorovnej polohe, je tam aj madlo ( nesmie sa dať dole) a ta časť na nohy sa sklopi do dolnej pozicie a vtedy je nanožnik napnuty ( ako aspoň viditelne neodstava) ale pri veľkom vetre sa neda zaručiť že tak aj ostane...TAK neviem či ste to už baby nejako poriešili...alebo si všimli...,mna dosť prekvapilo, ze je fakt krasny a všetko ale to su veci ktore sa daju jednoducho vyriešiť a vyrobca to uplne odflakol, už nehovoriac o tom čo pišem vyššie kde sa zdviha cely spodok kde dieťa sedi, v dosledku zle našiteho popruhu medzi nohy ( či ako to nazvať)
-No a pre muža rozhodujuca aj pre mňa ale to už som mala nervy z ľutosti na dranc je fakt že do kufra FAbie normal sa nezmesti bez toho aby ste dali dole jedno koliesko a to este aj ked date tak ta tyčka na čom to koliesko je presahuje z kufra trošku, takže kufor zavriete ale tak , že to vlastne vždy pricvikne aj tu tyčku...tak neviem čo by to urobilo po par desiatok pricviknuti...jedine sa to da tak, že posuniete jedno sedadlo.
To ma asi najviac prekvapilo, lebo rozmery ( co ma mark v albume sedia) zloženeho kočíka, aj kufor sme merali, a mal sa vtrepať ( ešte že nam teta dovolila vyskušať na živo )ale kocik sa nevtrepe, asi je to tymi vselijakymi zahnutiami kufra... 😢

Takze som v koncoch ☹ , som zase na začiatku a nemam energie vyberat novy kocik...mne sa Bexa stale paci ale tieto veci su tam, tak bud ich akceptovat, alebo zmena, este sme sa nerozhodli...
Teta nam velmi chvalila nejaky Dexter, tam sa mi ale total nepozdavala sportova cast ( tak nebol tam tvrdy spodok, kde dieta mali lezať), ale rozmery rovnake ako BExa aj 3-kolka a pritom podvozok o dost mensi aj stabilnejsi, a este najviac chvalila Dorjan danny sport model 2010, ten je XXL a fakt velmi vela miesta ma dieta aj v sportovej casti ( napr. širka 36cmx 100), Bexa 32 cm širka a dokonca sa nam sprace do kufru podvozok aj sportova sedacka, ale vyzera fakt tak mohutne a nepaci sa mi dizajnovo...a hlavne je to 4-kolka ale super fakt sa aj na mieste otocite dookola...
Tak neviem chodit s otras kocikom,, ale pre dieta super, alebo najst este nejaky kompromis som v koncoch...

Baby co mate Bexy ako ste riesili ten nanoznik...lebo ak dam vsetky casti do vodorovnej plochy naozaj tam ten nanoznik nesedi a ak dam tu cast na nohy do dolnej polohy...tak dieta sice lezi, aj nanoznik neodstava ale vacsie dieta ma nohy vo vzduchu...Mna napadlo našit tam na koniec kus latky a ten vzdy zahaknut o konstrukciu,...alebo neviem...normalne som sa tejto Bexy nevzdala, aj ked muza asi tazko prehovorim.. 😒 a sama neviem...

mark33
18. jan 2010

zuzuj:
z toho čo si tu napisala mi doslo u koho si bola kocik pozriet.. radsej ho tu nebudem menovat, aby zas niekto nepisal, ze tu niekoho hanim alebo aby som si zas v emaily nenasiel vyhrazku od dalsej predavajucej ze na mna poda trestne oznamenie 😖

Evidentne ti kocik predviedla zle. Madlo na sportovej casti ti otocila asi opacne, inac si neviem tych 10 cm zdvihnutych na sportovej casti vysvetlit 😒

Je pravda ze sa to mierne zdvihne, - podotykam len latka - ale je to asi 0,5cm - urcite nie 10cm ako pises ty. To by uz bolo vidiet aj na fotkach ci uz mojich alebo na fotkach dievcat co kocik maju doma, a verim ze ti to potvrdia. Ak je madlo otocene opacne, potom sa dvihne hore a automaticky tam nejde pripnut nanoznik. Inac ten nanoznik je podla mna tak super pripnuty, ze ti cez neho nejde prefuknut nic. Ale ak bolo madlo opacne pripnute, potom sa tomu nedivim. Jasne ze ti tam potom nanoznik nesadne. Je pravda, ze ta cast medzi nozickami je dost siroka, a mohla by byt trocha uzsia, ale vôbec to neprekaza pri pouzivani. To co si tu napisala by ti myslim napisali aj ine mamicky ktore uz kocik maju doma...lebo tych 10cm co uvadzas by sa prehliadnut nedalo.

Takze nechapem, preco ti ho predavajuca nepredviedla tak ako mala 😕 😕 😕

Co sa tyka toho kolecka, zatial sa u nas nikto nestazoval a to ich uz predavat takmer rok, zatial co oni len par mesiacov. Dexter neponukame, ale kolesa ma uplne rovnake ako bexa, takze ak sa tam zle otacalo, potom sa bude zle tocit aj na dextri.

A co sa tyka stability, prepac, ale ja som este nepocul o pripade, ze by sa kocik prevrhol. Ak mas dieta v kociku, potom ho nemôzes nechat same ani na okamih, lebo ak sa ti nahne, tak sa prevrhne ak stvorkolka, nie len trojkolka.. ☹ A to sa u nas predavaju aj trojkolky na jednom kolese, co by malo byt este menej stabilne ako dva kolesa.

Ak ta na to upozornovala pri bexe, pri dextri sa jej uz nezdalo ze sa môze prevrhnut? Ved je to tiez len trojkolka na zdvojenom kolese.

alenk
18. jan 2010

hm, zaujimave
zuzuj, skus to ist pozriet este niekde inde alebo sa tuto s nejakou babou dohodni, co ten kocik ma, mozno niekto byva kusok od teba.
fakt by ma zaujimalo, ze ci po tomto vysvetleni to pomoze.
ja mam stale este nejaky polrok, ale sme pre bexu rozhodnutii a nechcela by som vyberat odznova 😒

monko333
18. jan 2010

zuzuj prosím ťa a kde si to bola pozerať ten kočík?

lucrezia
18. jan 2010

ahojte, napíšem objektívne moje dojmy, kočík používame asi 2 mesiace, ale len športový.

zuzuj, v podstate ti dávam za pravdu vo všetkom.
to predné koliesko sa zatrasie a vzprieči ak chceš rýchlo zmeniť smer a nám sa ešte aj trochu kymáca, ako keby bola na ňom osmička, manžel to aj chcel opraviť, ale povedal, že sa to nedá a pravdepodobne by sme neuspeli, kebyže to chceme reklamovať, tak sme to nechali tak.

ten nánožnik- 100% pravda čo si napísala, je to upnuté len dvoma cvočkami a dole to vobec nie je zachytené, z bokov nám vidieť fusak, lebo to neprilieha a ked bol sinlnejší vietor, tak nám celý nánožník vyvrátilo 😠 tak som ttam našila gumičku zospodu a už to trošku drží.

tá látka čo je medzi nožičkami, to neviem či je to nadvihnuté, lebo teraz sme vo fusaku, tak sme to este neskusali.
inak my sme mali predtým CAM a ked to porovnám, tak to je ako keby ste prešli z mercedesu do škodovky 😝
taký na kolene robený kočík, ale na zimu nám stačí a v lete chceme aj tak niečo lahšie.
ale zase za tú cenu som velké zázraky ani nečakala 😉

mishelik
18. jan 2010

no tak ja som si dala tu namahu kedze kocik mam doma a uz bol zlozeny a pekne odlozeny pod postielov cely zas rozbalit a zamerat sa na chyby, ktore tu popisujete....takze

1: chyba ze nesedi popruh medzi nozickami na madle.....no neviem skusala som to zapojit a keby som nato nepozerala detailne tak si to ani nevsimnem ten kusok latky sa zdvihol nanajvys o pol centimetra ale to je asi normalne kedze sa ten poruh natiahol a pripevnuje o madlo ale nechapem co na tom moze vadit lebo dieta bude sediet a nema mu tam co na tom vadit ...nech nato akokolvek pozeram.

2:nanoznik nesedi na konstrukcii tak ako by mal ...no ja ho mam zalozeny a sedi ako sa vravi rit na serbel🙂)))takze tiez neviem aka chyba ..jedine ak cakate ze tento nanoznik nahradi fusak to je len prikryvka kocika nie dietata dieta bude pod tym naobliekane ci uz deka alebo kombineza alebo fusak ...ale sedi naozaj dobre a to som davala to polohovatelne na nohy aj hore aj dole a sedelo to aj ked je pravda ked sa to sklopilo tak to bolo viac natiahnute ale to je logicke ked nieco natahujete....ale zeby to vietor odfukol tak to je naozaj nasmiech 🙂)))

3:kolesa...tak toto je uplne najlepsia cast aj s manzelom sme sa smiali ked sme to citali neviem ako je kto zrucny ale aj taky kocik sa mile damy treba naucit ovladat nejdete s nim ako s furikom predsa a kedze tie kolesa v nasom pripade koleso zdvojene sa otaca v 360 stupnoch tak aj to sa musite naucit ako ten kocik reaguje mne to manzel predviedol a sam povedal to je presne ako vozik co maju v nemocnici kedze tiez je tam podobny system v predu sa tiez kolesa otacaju a su ludia co s tym maju problem ....to je len priklad kedze mam skusenost.POtom uz len kupte si obycajny alebo si to zaaretujte a mate pokoj lebo v tom Vam iny kocik nepomoze.Ale moj nazor je to velka vyhoha kocik otocite jednym pohybom bez namahy do stran aj cely dookola nie ako tie stare co ste museli naklanat a tak otocit.

4:treba davat pozor pri starsom dietati aby sa neprevrhlo: tak neviem cim ta pani rozmysla ale uznajte sami ak uz mam starsie dieta je pochopitelne, ze musim davat pozor ak sa mi v kociku naklana na jednu stranu a alebo skace je neposedne ved uz ma svoju vahu a to sa moze stat v kazdom kociku ved MARK VAM to napisal jasne a on ako chlap sa tiez musi smiat nad tym ako niektore zeny uvazuju tak ako moj manzel. 🙂 Mozem Vam poslat aj fotky s chybami ktore su tu popisane a sami uznate