Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipussa
26. jan 2010

pls, zmeraj, v pohode postaci, ked prides domov...... ved aj ja som v praci 🙂
ano, je sirsie, ale menej sa mi pozdava, vyzorom a aj farbami......

takze spekulujem
a zaujima ma o kolko je to camarelo skutocne sirsie... jedna kocka ho teraz kupila, tak mi ho tiez premeria....

bibi13
26. jan 2010

hej, camarelo je tiež krasny kočík.. len ma niečo odradilo.. ale už si nespomínam čo.. tých kočíkov bolo vela 😅

zzuzullka
26. jan 2010

ja už mám kočík doma 🙂 🙂 🙂 len musím počkať kým príde mm z práce a potom ho rozbalíme a pofotíme 🙂 zatiaľ som rozbalila len autosedačku a je super krásna 🙂

pipussa
26. jan 2010

zzuzullka
aku farbu mas ?

zzuzullka
26. jan 2010

pipussa S10

bibi13
26. jan 2010

zuziii, no konečneeeeee...🙂.. potom daj vedieť, ked pofotíš..

pipussa
26. jan 2010

jej, super.....
aj mne sa ten paci.....este aj S12, ale ten je asi moc tmavy... akoze v lete to bude strasne, cierny kocik, aj ked ma kruzky...
este ze niesi z BA 😉

riska
26. jan 2010

zzzzullka, ako dlho od objednania ti prišiel? 😉

zzuzullka
26. jan 2010

riska, objednávala som ho nejako 12.1. takže cca 2 týždne, čo je super 🙂

zzuzullka
26. jan 2010

pipussa, myslím že ten S10 a S12 sú v podstate rovnaké len majú odlišné farby tých kruhov. ja sa zasa nejako nebojím čierneho kočíka v lete. keď bude 30stupňov tak bude horúco aj v zelenom, aj v červenom aj v čiernom 🙂

cinocka
26. jan 2010

mne sa tiež najviac páčia S10 a S12 😉 len sa bojím vyblednutia tej čiernej farby cez leto🙂 ale tak prežijeme 😝 ešte musí priateľ schváliť a pak objednávam 😀

pipussa
26. jan 2010

zzuzullka
s10 je sedy a s12 je cierny podklad.....
ja mam este cas chvilu vyberat.....

zzuzullka
26. jan 2010

pipussa, to som si nevšimla 😅

lizatko1009
26. jan 2010

S10 je cierny podklad a tak isto aj S12

lizatko1009
26. jan 2010

sory fakt tam vidno ten rozsiel ze S10 je taky sivi a S12 cierny, ale ta S12 je krajsia.

mark33
26. jan 2010

S10 je cierna, kruhy su na tmavo-sedom podklade
S12 je cely cierny aj kruhy su na ciernom podklade 😉

pipussa
26. jan 2010

ahoj mark,
mate v predajni aj kociky camarelo q12 ? poznas ich

laydy
26. jan 2010

no ahojky tak teda po tych Vasich prispevkoch ste ma asi tiez navnadili na zu Bexu. Neviete, kde sa da v Michalovciach pozriet ten kocik?

zuzuj
26. jan 2010

pipussa : ja som merala aj hlboky aj sportovy, sirka hlbokeho je tak max 33 skor 32 ( v strede kocika, cize v tom najuzsom mieste) a sportoveho 31 cm v tom najuzsom ( v strede ), - To mam aj zapisane. Dlzku som si zabudla zapisat ale myslim, ze tak sedela tych 78 cm..
Zalezi kde predajcovia meraju, nemusia akoze klamat ale hlboky kocik je tak do tvaru vajicko - piškota 😀 takže je jasne ze niekde je trošičku širši niekde užší.
Inak baby ja trošku plačem, ale nakoniec sme sa zhodli s MM na tom Dorjanovi 3 xxl, kedze ho vtrepeme do auta, a nakoniec je to štvorkolka 😒 . takže sa lučim a užite si Bexičky 😉 su fakt krasne. Ja si trojkolku užijem na korčuliach , chystam kupiť na leto ešte cyklovozik +inline-vozik Croozer. 😉

zzuzullka
26. jan 2010

tak už mám kočíik aj rozbalený a poskúšaný len som nestíhala pofotiť, tak fotky urobím zajtra

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibi13
26. jan 2010

zzuzullka a čo, spokojna? 😀

zzuzullka
26. jan 2010

bibi no som úplne unesená z neho aký je krásny. mám ho u rodičov aby nebol v dome pred narodením drobca, ale asi aj zajtra pôjdem k nim sa trochu pohrať 🙂 a ten nánožník na tej športovej časti je úplne v pohode. a fest ľahko sme ho aj zložili. a už sa neviem dočkať kedy bude máj aby som ho mohla skúšať na živo 😀

bibi13
27. jan 2010

no vidíš...🙂.. je super, tiež som bola z neho unešená.. a ešte som..xi

katka888
27. jan 2010

ahoj laydy...
ak nahodou chodievate do kosic, tak my sme ho nasli na blsaku v predajni, kde ma kociky ujo aj na poschodi. mas pri sebe tri predajne kocikov a v tej v strede ho mali. my sme si ho pekne dali poukazovat, vyskusali... a drahy zjednaval a zjednaval... 😉

laydy
27. jan 2010

kocky ,ale ja som z bardejova, tak asi zavitam do Bj k rodicom a tam to Mark kde predavate? Ja som uz rozhodnuta, len ja mam 160 cm a teraz neviem, Ci Bexa alebo camarelo, budem s kocikom len ja manipulovat, ktory je lahsi? a neviem ci trojkolku alebo stvorku. Niesu tie kolecka na 3jke nejake velke? Zdvihnem ho. Musim prejst schody kym vyjdem z bytovky a aky je rozsah, sirka kolies? Koli vytahu. Dakujem

laydy
27. jan 2010

Katka do Kosic nechodievame,ale diky za tip

zzuzullka
27. jan 2010

dala som do albumu kočík, tak môžte pozrieť 🙂

janka0025
27. jan 2010

ahoj laydy, to fakt?? som z východu a aj sa chystáme do ke. takže na blšáku??? a ináč, za aké ceny sa tam predávajú kočíky?

cinocka
27. jan 2010

zzuzullka: fotky su super 😉