• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

16. júna 2017 
17. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taakže ja už mám tiež objednanú BEXU B4 :grinning: ešte čakám na mail kedy príde :wink: Juj, sa tešííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark33 askušal si važiť bexu len konštrukciu a vaničku ,lebo mne sa tá vaha zdá veľmi málo ako maš uvedené na internetovej stránke ,źe je to len 12kg
17. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimisk bexa je velmi lahky kocik, sama ho zodvihnem. :wink:
17. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mark...asi si moc nevydychnes :grinning:
17. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ma to zaujimalo z profesionalného hľadiska,lebo ked skusam ostatné kočiky tiez ich nemam problem zvihnut a na iných stránkach som čitala,že bexa má cca 14kg, tak ma to prekvapilo,že je taká ľahká aká je to konštukcia?
hliníková?
17. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimisk jj odlahcena hlinikova, preto sa niekomu moze zdat, ze je nestabilny, najprv treba don nalozit naklad a tak skusat :wink:
17. feb 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to potom je dobrá cena keď je to hliníková konštrukcia,lebo kočíky s hliníkovou konštrukciou stoja o veľa viac :fearful:
17. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna dnes som videla v meste kocik takej istej farby ako mame my S5, len bola ina znacka tak bol iny
17. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko asi to bol kocik Jet picasso tiez je v tej istej farbe

mimisk hned som vedel odkial vietor fuka... :grinning:
ja neklamem, vaha je taka aka je a s vahou tako kocika sa to porovnat ani neda.
17. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo to malo byť za poznámku od kiaľ vietor fúka
17. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark a neda sa vymenit? :grinning: :wink: a ten jet picasso sa mi tiez paci.
17. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark33 ja som vôbec nehovorila,že klamete ja som sa len čisto opytala na váhu,lebo sa mi ten kočík zdal ozaj ľahký a eśte som ho nemala možnosť otestovať a cena sa mi tam zdala super,tak nechapem tu naraźku
17. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som u nas videla Jet Picasso a myslela, ze to Bexa :wink:
milujem prispievatelov typu, dnes som sa zaregistroval a som mudry ako Biblia :confounded: :sweat_smile:
17. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vymeniť?
17. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka3 :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka :wink:

mne pride ten Jet nejak tazkopadny, mozno je to tou cienou konstrukciou :sweat_smile: Bexa sa mi na pohlad vidi vzdusnejsia :slight_smile:
17. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mark a janulka ja nie som ziaden predajca, ja som totiz zhanal kocik taktiez ako vacsina ludi na tomto fore, to bol moj dojem z tych troch typov, videl som vsetky tri v obchodoch, ani jeden z nich nemam, nakoniec som doplatil a kupil si kocik znacky JANE. to bol moj nazor.
17. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki min, sak o tom je forum, vyjadrit svoj nazor ... ale jane uz je ina cenova kategoria a poviem ti, aj ja som mala kocik za 600€, ale nie vzdy plati, ze ked je drahe, je aj dobre :zipper_mouth: Kazdy hlada to, co splna viac ci menej jeho ocakavania ... ty si nasiel, a aj baby v tejto teme nasli :wink:
17. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka to bude tou konstrukciou, ale bexa je aj vzdusnejsia od dextra.

mina davate si svalom? :wink: a mate plastove kolecka?
17. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
min 45 pravdepodobme si myslel mark,že som ten príspevok napisala ja až teraz som pochopila tu narážku :dizzy_face:,lebo som sa v inej téme zmienila,že V-cross a bexu som videla na obrázku,čo je pravda,ale vlastne v cross som uź videla na vystave v brne,ale nevenovala som mu pozornosť
17. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lízatko žiadný svalom a mimochodom som v tom čase keď bol pianý od min 45 nebola vôbec doma a vôbec nie pri počítači :dizzy_face:
17. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, klidek ludzeee, kto, kde fuka? u nas len vietor vonka :sunglasses: takze kde sme to skoncili? zeby Bexa? :wink:
17. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimisk to nebolo tebe ale tomu min45 ze si kupil jane a ja sa pytam ci si dava svalom, chapes neeee? :wink:
17. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prepać ,ale blbo som to pochopila ,mna le naozaj zaujimala ta váha,uź sa teším na začiatok marca,lebo v Brne je veľká výstava na kočíky kde ukazujú všetky novinky na rok 2010 tak som veľmi zvedavá čo tam bude a či tam budú vystavovať tu bexu, lebo tu na okoli nikto ju nepredáva
17. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty vystava je pristupna aj verejnosti alebo len obchodnym partnerom?
17. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo štvrtok len obchodníkom a potom tušim až do nedele aj verejnosti
17. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, zeby sme si spravili vylet? :slight_smile:
17. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím ,ze to stojí za to aspon v predošlých rokoch to malo dobrú úroveň, neviem teraz v čase krízy aká bude úroveň
17. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. feb 2010 o 21:51 • babykuky
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok