Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

emmka3
5. mar 2010

otazocka, S5 je farba hneda so zltym, alebo cierna so zltym? dakujem.

fukylove
autor
5. mar 2010

marketka - nepomylila si si na zaciatku vahy tu 4ku z 3kou? my sme rodili podla terminu v 36+2 a maly mal porodnu vahu 3020g a 50cm... 😉 lebo styri kila v 36tt su fakt dooost 😀 nemala si nahodou tehu cukrovku?

mark33
5. mar 2010

emmka je to taka sedo-zeleno-cierna farba, taka zvlastna zmes farieb 😀 ak mas moznost vidiet napr kocik Jet tiez je v tejto farbe.

emmka3
5. mar 2010

dakujem, bo mm sa so mnou vadi, ze je to hneda 😉 a tato kombinacia je jedina, ktora mi u neho prechadza 😅

lizatko1009
6. mar 2010

hiiiii neviem si mam desekt, alebo sa mi tak sfukli gumy tie otacave.

mark33
6. mar 2010

lizatko skus nafukať kolesa večer a ak ti do rana sfuknu tak máš defekt 😢

sonita
6. mar 2010

lízatko-ja mám otázku kolko mal cm a váhu malý ked sa narodil?a kolkátky nosí také 4,5,6 mesačné bábätko velmi by som bola rada nech teraz nekupujem moc velké veci pre bábätko.Velmi pekne dakujem

sonita
6. mar 2010

fukylove-gratulujem všetko dobré prajem malému,tebe aj mm nech máte pekné strávené dni so synčekom.Nech si vychutnávate

lizatko1009
6. mar 2010

mark ked pridem domov tak skusim nafukat.
sonita narodila s v 37tt a mal 2950 a 48cm a nosil cislo 50-56, a vzdy to ide o 4 cisla hore potom idu 60,64.68, a maly bude mat teraz 7mesiacov a nosi 74 tych malickych veci nekupuj tolko rychlo take babto vyrastie hlavne koiselky budes potrebovat.

sonita
6. mar 2010

lízatko-dakujem pekne

sonita
6. mar 2010

lízatko-ešte niečo by som švagrinky mi donesú oblečenie z anglicka na 3 mesačné bábo vtedy prídu domov na chvílku.Chceli by mi doniest body,oblečenie aké by mi mali 60-tky?Ja si myslím že malý bude mať tak asi ako malá mala okolo tích 50cm a 3 kíl ked sa narodí viac nemyslím však nemám velké bruško.dakujem

lizatko1009
6. mar 2010

sonita tak nas nosil ked mal 3 mesiace 56-60 podla toho aky strih kazde oblecko je ine.

sonita
6. mar 2010

lizatko-dakujem 🙂

fukylove
autor
6. mar 2010

sonita - neterka mala pri narodeni 3360g a myslim ze 51 alebo 52cm a nosila tak ako pise lizatko - tu 56tku cca 3 mesiace... ale potom tie uz vacsie cisla na mesiace nesedeli, lebo pribera ako sialena a je z nej poriadna buchticka 😀 😀 😀

ja mam dost oblecka tiez v tej velkosti 56 a bojim sa, ze aj to nam teraz bude velke 😀

dakujem dodatocne za gratulacie...

a MARK - prosim, mohol by si mi poradit ako dat dole z autosedacky tu zmensovaciu vlozku? lebo v tej casti, co sa zapina medzi nozkami sa mi to neda nijako povolit ☹

mark33
6. mar 2010

fukylove pozriem sa na to.

sonita
6. mar 2010

fukylove dakujem

marketa137
7. mar 2010

Fukylove, bohužel jsem těhu cukrovku měla 😒 a malej fakt měl přes 4kg a taky šel ven akutnim císařem, naštěstí je naprosto ok i když na začátku byl na JIP a měl problémy s dýcháním právě kvůli váze. když se podíváš do albíčka kde jsem focena s břichem tak se neni čemu divit 😀

fukylove
autor
7. mar 2010

marketka - tak nech sa Vam dari 🙂 ale fakt je ten, ze som tomu neverila... lebo ja som isla tiez v 37tt a maly mal len 3 kg 🙂 🙂 🙂 vdaka bohu... ale je tu v nemocke kocka, ktora tiez rodila v 37tt a okrem 4,5kg babatka ma to dievcakto 56cm!

mark - dakujem... ked s ti podari zistit, co s tym, tak mi daj vediet.... 😉

cicus13
7. mar 2010

Ahojte babule 😉 som tu prvý krát, ale vďaka funkylove som na 99% rozhodnutá pre Bexu B3 len dilema či
S09 alebo S10, keďže nevieme čo to bude 😎 ale vďaka tomuto fóru sa dá celkom pekne rozhodnúť. Čakám svoje prvé bábo a o kočíkoch som doteraz nemala ani šajnu 😝

marketa137
7. mar 2010

Fukylove, no malej se narodil v 35+4tt ale naštěstí je vše ok, nakonec byl hlavní problém že jsem měla uzel na pupečníku a kdybych nešla do nemocnice tak kdo ví jak by to dopadlo.

S kočárkem jsem max spokojená, jen teda budu muset natrénovat zacvakávání a vyndavání korbičky z podvozku. Až budu muset ject někdy sama tak abych to zvládla bez pomoci někoho dalšího ale zatim jsem fakt spokojená.

fukylove
autor
7. mar 2010

cicus - si ma fest pobavila tou FUNKYlove 😀 😀 😀

ja som tiez o kocikoch nemala sajnu, povodne som si vybrala znackovy, no potom som si hovorila, ze tolko penazi asi nie som ochotna dat za kocik a zrazu som niekde - ani neviem kde - nasla kociky Bexa a bolo rozhodnute 😀

len zatial sa nam pouzivanie kocika v praxi stale oddaluje... maly dostal spat zltacku a tak nam v najblizsich dnoch nehrozi opustak z nemocnice ☹ uz som z toho na prasky....

mark33
7. mar 2010

fukylove - je to jednoduche. Daj si dole poťah zo spodnej časti, zospodu je taká kovová spona, ktorú musíš vyvliecť von- taká spona je na všetkých sedačkách.. keď to vyvlečieš von, tak vytiahni pás von a vyber tú podložku, potom strč pás späť, a nasaď naňho späť tú sponu. Nie je to zložité. Tá spona sa vyberá jednoducho len z oboch strán vytiahni pás von. Dufam, že som to neskomolil 🙂 Ak by sa ti to nepodarilo, napíš a nafotím ti postup 😉

emmka3
7. mar 2010

Ahojte, fukylove, tak s tou zltackou veru potesi 😔 my sme boli na tom podobne, ale nastastie sa to upravilo a isli sme na 5. den domov, aj ked zlty sme boli este takmer 2 mes. 😔

a spat k Bexe, ako citam v popisoch, tak citam (aj polaka som si nalistovala) a niekde nemozem najst udaj rozmerov v rozlozenom stave B3 ... najviac ma teda zaujima dlzka od okraja zadnej gumy po okraj prednej gumy na koliesku, viem, ze rozchod zadnych kolies je 65cm ( a dufam, ze je to tak, lebo inac by som ju nevtrepala do vytahu 😅 ), vyska sa da regulovat, to je OK, ale dlzka by ma veru zaujimala 🙂

Jo, a este sirka sedadla sportaku ... totiz, robim si take interne porovnavanie s drahsimi znackami, ale stale mi vsetko vychadza v prospech Bexy, ale este tento udaj mi chyba 😉 Sa ale nudim, ze? 😉

a este k tym sirkam korbiciek, len tak zo spasu som dnes premeriavala sirku sportiaku v sestrinom "tanku" (nieco na sposob Baby Lux) a je to 34cm, t.j. vlozna taska ma sirku uz len menej ako 34cm, t.j. sirka korby u Bexy je porovnatelna s tymi velkymi kocikmi 😉

cicus13
7. mar 2010

Funkylove tak nejako to bolo aj u mňa, najprv som pozerala drahé kočíky, potom som pozerala značkové jazdené po 1 dieťati, ale natrafila som na túto Vašu diskusiu na Bexu a som rada, že som si mohla prečítať toľko informácií ktoré Ti v predajni klasickej ani nepovedia....a potešila som aj budúcu babičku, lebo tá je názoru, že prvé dieťa má mať nový kočík 😵

už len teda objedanť, len neviem či to ešte nieje skoro lebo som len v 23tt.

Tak až maličký bude v poriadku, tak napíš prvé dojmy z praxe....
Prajem rýchle uzdravenie

cicus13
7. mar 2010

aha až teraz som si uvedomila, že som Ti skomolila meno... 😀 😀 😀 😀 Prepáč fukylove asi sa mi to funky viac páčilo 😀

pipka
7. mar 2010

mark mam este otazku ohladom ceny. Ako to, ze na babybazare mas inzerat na Bexu aj s autosedackou za 270€ a na e-kociky je suma s autosedackou 285€...ak sa nemylim 😒 preco? Je v tych kocikoch nejaky rozdiel? Ci sa len spoliehate, ze niekto kupi aj to drahsie, ked sa mu nechce hladat... 😅

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca77
7. mar 2010

emmka, ja som tiež hľadala údaje čo sa týka vnútorných rozmerov .... a našla som: vnútorný rozmer sedacej časti je 35*25cm, výška operadla 45cm .... v porovnaní napr. s Coletto austin - ten má 22*32cm 😉

emmka3
7. mar 2010

diky maca, tak Coletto som videla aj nazivo, a ten ma teda mini sportak 😅 a fukylove davala rozmer lozka v sportaku, ze je cca 90 cm, tak to celkom sedi ... ale sranda, ze nikde nie je dlzka kocika, ked je rozlozeny, ci sa mi vtrepe na dlzku do vytahu aby som nemusela furt sachovat s ruckou hore, dole ...

mark33
7. mar 2010

Rozmery po zložení: 94x65x28 cm - aj s kolesami.