Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

emmka3
7. mar 2010

Dakujem mark, ale tieto rozmery su vsade 😉 mna ale zaujima dlzka kocika, ked je ROZlozeny 😉 a to nie je nikde, ci to zle chapem? 😅 resp. da sa vycitat sirka rozlozeneho 65 cm, vyska je do 110 cm, a fukylove niekde pisala aj vzdielenost vrchu a spodku vanicky od zeme 60-80 cm ... ale dlzka od kaja zadnych kolies, po krej prednych kolies - dlzka kocika nie je nikde ... ci?

cicus13
7. mar 2010

Ahoj mark, si super, že odpovedáš na Naše otázky 😀 mam tiež jednu, možno to tu už bolo spomínané ak áno tak sa ospravedlňujem dopredu, ale aký je rozdiel medzi V-Cross 3 a Bexa B 3, mám mamičkovskú premiéru takže som si nie celkom istá.....a ktorý by si mi Ty odporučil ?
A je teda v podstate jedno či si ho objednám cez e-kočiky alebo koníka tá cena je rovnaká...akurát by som riešila to, že treba k tomu dokúpiť sieťku proti hmyzu, čo by už mohol mať ten kočík automaticky. Ďakujem

emmka3
7. mar 2010

cicus, pokial si dobre pamatam, co sa pisalao, tak Bexa b3 by mal byt upgrade-vylepsenie, novsia verzia od V Cross 3 😉

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
8. mar 2010

Takže nakoľko je môj príspevok zmazaný, hoci tam nebolo nič o firme ale o kočíkoch, píšem ešte raz

Rozdiel medzi v-crossom je v tom, že v-cross má opierku nôh potiahnutú fóliou a taktiež madlo. Má vyberateľnú podložku v športovej sedačke pre menšie dieťatko alebo keď sa zašpiní, netreba drhnúť celý kočík.
Bexa má zas polohovanie vo vaničke, v-cross nemá, a tiež má priestrannejšiu športovú sedačku, a vetranie v športovej časti. Po odzipsovaní zimnej časti striešky sa ti dieťatko v lete v kočíku neparí. A bexa je ľahšia.

zuzik35
8. mar 2010

ahojte, chcela by som sa opýtať marka či by mi nevedel poradit. a to rozdiel medzi espiro gtx, bexa, v-max celkove porovanie. a este mam vysku 152 manž. 180, aku maju vyšku vaničiek od zeme?

mark33
8. mar 2010

espiro gtx je z týchto čo si vymenovala najnižší, má strašne nízko vaničku. V-max je najvyšší, bexa je od v-maxu nižšia asi o 2 cm ale u v-max kočíka je polohovanie chrbta páskou, čo je dosť nevyhoda pre silnejšie deti, lebo sa môžu posadiť s opierkou chrbta..

pipka
8. mar 2010

mark a odpoved na moju otazku ti preco zmazali? 😕 😅
tak mi to napis do IP 😉

emmka3
8. mar 2010

pipka, lebo niekomu vadi, ze tu mark niekomu radi 🙄

pipka
8. mar 2010

sak to 😠 🙄 akokeby bol rozdiel, ci to napise tu a precitame si to vsetky...alebo to kazdej jednej musi chudak vypisovat do IPciek 😅

alenk
8. mar 2010

no, chapem ze zmazali odpoved pipke, dajme tomu ze to bolo proti pravidlam, predsa len pisal o predaji.
ale preco zmazali odpoved co pisal cicus, sak tam pisal fakty o kocikoch.

pipka, pisal ti ze na svojej stranke ma postovne v cene a na babybazare je nizsia ale plus postovne. takze nakoniec to vyjde za jedno, plus minus

fukylove
autor
8. mar 2010

ahojte vsetci 🙂

nedalo mi to a tak som sa s tou autosedackou poriadne popasovala... neslo mi do hlavy, ze by som bola taka blba, aby som tu zmensovaciu vlozku nedokazal dat dole...

taaaaakze - dava sa napokon dole uplne jednoducho... vrchne popruhy pisat ani nebudem, to ide same... a to, co ma babo medzi nozkami - to sa da uplne lahko vybrat... treba dat akoby dole ten potah co je na celej autosedacke a ta cast medzi nozkami je tam pripevnena v takom plastovom obdlznicku, zo spodu poisteny kovom... da sa to pekne odtial vybrat a povyberat cez vsetky otvory az tak, ze sa da ta zmensovacia vlozka dole...

- neviem, ci to niekomu teraz pomoze... ale snad raz sa Vam to zide vsetkym 😉

zuzik35
8. mar 2010

o bexe tu všetci píšu samé pozitíva. mark možeš mi teda prosím poradiť čim sa odlišuje od espira gtx v čom má neg. ..... neviem sa medzi nimi rozhodnuť

bibi13
8. mar 2010

zuzik, zatial.. uvidíme, až začneme využívať.. 😀 😀 😀 😀
ale dufam, že aj potom budeme písať len pozitíva..🙂

mark33
8. mar 2010

zuzik35 čo sa týka rozdielov, tie budú v rozmeroch, aj vo výške, gtx je dosť nízky kočík, má aj nízko sedačku a dosť malý výber farieb. Ináč sa mi celkom pozdáva, má tiež otočné predné kolesá, otočnú sedačku v smere aj protismere jazdy.. a negatíva, v podstate len tá výška, treba sa k nemu dosť zohýbať.

cicus13
8. mar 2010

dakujem mark za odpoveď, na sekundu som medzi nimi zavahala, ale kedže si ho budem nakladať sem tam aj do auta tak vyhral lahší kočík, ale asi sa mi aj viac tá Bexa páči, už len tá farba......niečo som zachytila, že by mohli byť nové farby...či nie? Termín mám až v júli tak, že či náhodou...

cicus13
8. mar 2010

fukylove, už som to napísala správne Ty máš farbu S10 však ? Kedže sa Ti narodil synček tak tá čierna je v poho, ale či to nieje moc tmavé pre dievčatko.....ale priateľovi sa tá čierna moc páči a neviem či sa mám nechať ukecať 😀

mark33
8. mar 2010

cicus hej, výrobca už začiatku roka rozpráva o nových farbách, zatiaľ je len tá čierna + modré kruhy.. no a zmenila sa fialova, zo svetlej na tmavú a podobne modrá sa vymenila za tyrkysovú. Takže či bude niečo nové, neviem 😒

cicus13
8. mar 2010

ok tak chvíľu budem ešte číhať 😎 a keď nie tak si vyberiem z ponuky, ale aj tak Ďakujem

fukylove
autor
8. mar 2010

cicus - mam farbu S10 ako pises a kupovala som tuto farbu preto, ze by sme tento kocik chceli vyuzit aj pre nase druhe babo, ktore planujeme... a prisla mi velmi univerzalna - bez ohladu na pohlavie... kocik mi pride tak prakticky tmavo - svetly... 🙂 a kupovala som ho este v case, ked sme netusili, ci to bude chlapcek alebo dievcatko...

a inak - ja som mala 4 farebnych kandidatov a z tych som dala vybrat manzelikovi definitivne jeden... a ten sme objednali... pre mna to takto bolo ovela jednoduchsie rozhodovanie 😉 😉 😉 lebo ja by som sa asi definitivne nerozhodla... ako sa poznam 😀 😀 😀

cicus13
8. mar 2010

ja som taká istá, stále váham nad farbou, ale ako som spomínala priateľ v tom má jasno S10 😀 tak asi naňho dám 😀 😀 😀 však bude kočíkovať aj on tak nech má kočík aký chcel... 😀

zuzik35
8. mar 2010

mark dá sa prosím ťa dokúpiť k autosedačke bexa podstavec do auta. ma s tým podstavcom niekto skúsenosti?

pipka
8. mar 2010

zuzik35 dobra otazka...nooo, mark to by aj mna zaujimalo 😉

alenk dakujem, uz sme si to napisali v IP 😉

cicus13
8. mar 2010

ok, tak to zaujíma aj mňa....v podstate ale nerozumiem načo je dobrý ten podstavec 😔 to vajíčko sa nedá normálne upevniť v aute klasicky pásom ? Treba k tomu aj nejaký podstavec ?? 😅

emmka3
8. mar 2010

baby, tomu podstavcu sa hovori baza a na Bexu vajicko nie je potrebna ... upevnuje sa priamo pasami na sedacku ... baza je dobra v tom, ze nemusis stale stelovat pasy, odopinat a zapinat, ked vyberas vajce ... bazu upevnis a vajce tam len naklikavas a uz len upevnis tym dlhym pasom naokolo aby to bolo pevne ... var, som dobre vysvetlila 😉 my sme pri prvom bazu nemali, dost sme cestovali ale vobec nam to nechybalo ... ide len o cvik ...

pipka
8. mar 2010

my sme pri prvom mali PP aj s tou naklikavacou zakladnou a bolo to pohodlne a rychle, len klik klik a uz sme ficali 😎 ...ale ked z toho vyrastla, tak druhe vacsie vajce sme mali upevnovane klasika pasom a da sa aj to...asi je to len o zvyku 😉

mark33
9. mar 2010

bexa nemá bázu, nevyrába sa. je to dobrá vec, hlavne kvôli tomu, ako píše pipka, že autosedačku potom len naklikneš v aute na bázu a ideš 😎
Bexa sa zapína do auta pásmi ako klasické autosedačky

zuzik35
9. mar 2010

sú univerzálne sedačky s bazou, ktoré by sa dali upevniť na bexu? a v akej cene sa pohybujú? vie niekto poradiť?

mark33
9. mar 2010

zuzik univerzálna sedačka s bázou? neviem o takej.. bolo by to treba skúsiť, napr. sme skúšali sedačku z taka a sedela na bexe, takže možné to je.. pogoogluj a hoď link keď nájdeš..

vierkaha
9. mar 2010

Ahojte chcela by som sa spýtať či sa dá Bexa vidieť aj naživo v BA alebo TT kraji. Ohlasy na ňu sú dobré, ale ja by som si ju rada pozrela naživo. Ďakujem.